Czy jesteś katolikiem?

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ

Czy jesteś katolikiem?

Tak, jestem katolikiem.
27
25%
Nie, nie jestem.
81
75%
 
Liczba głosów: 108
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:22

Nasum pisze:
Bloodcult pisze:Hitler, Stalin, Sekielski, oni już próbowali.... :)
Co do pierwszych dwóch, to sie zgodzę, ale Sekielski raczej w intencjach nie miał zniszczenia kościoła.
A nie zapowiadał ze po tym filmie Kościół już się nie podniesie ? :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15106
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:25

Nie wiem co on pierdolił w zapowiedziach ale jakikolwiek film nie jest w stanie zniszczyć żadnego kościoła, rządu, instytucji czy grupy społecznej. Może w jakiś sposób podkopać jej reputację, odkryć tajone fakty, zmusić do myślenia - ale mówienie, że kościół już się nie podniesie, po projekcji filmu, uważam za zwykły chwyt marketingowy. Jak osławiony Rubikon Nergala. Takie samo pierdolenie.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9350
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:35

nicram pisze:Sugerujesz, że do wiary trzeba dorosnąć? Chyba odwrotnie, wyrasta się z wiary. Trzeba być dojrzałym człowiekiem, żeby (najpierw sobie to uświadomić a następnie) porzucić bajki i mity, które nie mają racjonalnego umocowania w rzeczywistości.
Stary, dowaliłeś tak czerstwym materialistycznym sucharem, że połamałem na nim zęby i nie wiem co odpisać.

Jesteście jak dinozaury albo trylobity, no offence.
535 pisze:To oczywiste. Wtedy właśnie zaczynasz wierzyć w to, że jakiś facet wstał z grobu i po prostu sobie poszedł.
Bardziej racjonalny jest koncept człowieka jako chodzącej kupy mięsa?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:40

535 pisze:
Bloodcult pisze:
535 pisze:Więc skończ łaskawie pierdolenie na mój temat
Ja !? Przecież to Ty za mną latasz jak pies i smęcisz :D
535 pisze:Znasz mnie? Wiesz co potrafię?
Sadząc po postach to potrafisz jedynie marudzić i upijać się przed ekranem komputera :D
To się może pochwal co potrafisz bo jak do tej pory to jedynie ironizowałeś o betoniarce. To jakiś wielki problem powiedzieć gdzie się pracuje albo co się robi ? Dla Ciebie może i tak, nadęty mądralo, specjalisto od wszystkiego.
Ty jesteś naprawdę pierdolnięty? O nicramie już skończyłeś teraz piszesz rozdział o mnie? Myślę, że wystarczająco dużo tutaj napisałem, pewnie nawet aż za dużo. Łżesz jak pies, twierdząc, że do tej pory "ironizowałem jedynie o betoniarce". Widocznie z czytaniem i rozumieniem masz podobny problem jak z ortografią.
I tutaj właśnie wyłożyłeś trzy zasadnicze problemy, z którymi boryka się nasz kolega. Po pierwsze łże. To chyba każdy widzi. Nie wiem jakim trzeba być obleńcem, aby tak kłamać i manipulować. Drugi problem to czytanie i rozumienie. Ty piszesz o jednym, w odpowiedzi dostajesz zrównanie fizyki i teologii. Trzeci problem, to ortografia. Skandaliczny poziom, jakim cudem Blobcult zaliczył szczeble edukacji? Nie mam pojęcia. Zalecam powrót do podstawówki i wzięcie się w końcu na poważnie za naukę. Na takich podstawach jak Blobcult ten kraj nie powstanie z kolan!
all the monsters will break your heart
535

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:50

hcpig pisze:
nicram pisze:Sugerujesz, że do wiary trzeba dorosnąć? Chyba odwrotnie, wyrasta się z wiary. Trzeba być dojrzałym człowiekiem, żeby (najpierw sobie to uświadomić a następnie) porzucić bajki i mity, które nie mają racjonalnego umocowania w rzeczywistości.
Stary, dowaliłeś tak czerstwym materialistycznym sucharem, że połamałem na nim zęby i nie wiem co odpisać.

Jesteście jak dinozaury albo trylobity, no offence.
535 pisze:To oczywiste. Wtedy właśnie zaczynasz wierzyć w to, że jakiś facet wstał z grobu i po prostu sobie poszedł.
Bardziej racjonalny jest koncept człowieka jako chodzącej kupy mięsa?
Nie wiem w jakim celu tutaj cokolwiek racjonalizować, tym bardziej przy udziale osobnika bawiącego się w pana boga.
Zapewne bardziej racjonalne jest tytułowanie opłatka ciałem zbawiciela i aplikowanie go otumanionej gawiedzi podczas niedzielnych spędów...Pomijając warunki higieniczne samej konsumpcji, wypada zadać pytanie zasadnicze. Czy to tylko delikatna dewiacja, niegroźna zabawa, czy jednak wstęp do pospolitego kanibalizmu?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:54

Sam kłamiesz mendo. A od mojej edukacji wara bo sam skończyłeś gównostudia a twoja edukacja stoi na absolutnie miernym poziomie a udajesz wielki autorytet w dziedzicie neurologii i ortografii :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:58

Bloodcult pisze:Sam kłamiesz mendo. A od mojej edukacji wara bo sam skończyłeś gównostudia a twoja edukacja stoi na absolutnie miernym poziomie a udajesz wielki autorytet w dziedzicie neurologii i ortografii :D
O! Wspominałeś coś o nadęciu? Nie trzeba było długo czekać. Sam widzisz jak to wygląda. Może napisz coś o moim wykształceniu. Muszę ci zdradzić w sekrecie, że gdy pokazałem twoje posty Stefkowi, który wozi nam spółę, to chłopu z wrażenia papieros wpadł do kawy. I nie dość, że musiałem mu robić nową, to jeszcze leciałem po fajki na stację, bo ja nie palę , a on miał ostatniego.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 18:00

Sram na twoje wykształcenie, nie dotarło do Ciebie ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 18:00

Bloodcult pisze:Sam kłamiesz mendo. A od mojej edukacji wara bo sam skończyłeś gównostudia a twoja edukacja stoi na absolutnie miernym poziomie a udajesz wielki autorytet w dziedzicie neurologii i ortografii :D
No pięknie. Od kolegi Blobculta, który miłuje bliźniego jak siebie samego słyszę, że jestem pierdolnięty, świr, nienormalny, menda. Poproszę o więcej, bo tak ładnie reprezentujesz instytucję kościoła katolickiego...może dasz radę wystawić jeszcze lepsze świadectwo? :-)
all the monsters will break your heart
535

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 18:17

Bloodcult pisze:Sram na twoje wykształcenie, nie dotarło do Ciebie ?
Srasz na mnie, ale ze szacuneczkiem widzę. To bardzo miłe z twojej strony.

No dobra. Proponuję zakończyć, bo zaraz się okaże, że nie dość, że za tobą łażę, nie dość , że cię prześladuję. to jeszcze się nad tobą znęcam, a przecież tego nie chcemy. Pisałeś, że będziesz budował, że masz coś wspólnego z akustyką wnętrz, widzę, że szukasz sprzętu grającego. W związku z tym zapewne planujesz organizację miejsca do słuchania muzyki. Jakieś pomysły? Oderwijmy się choć na chwilę od ołtarza i przejdźmy do spraw poważnych.
viewtopic.php?f=21&t=15196&start=40" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 18:25

hcpig pisze:
nicram pisze:Sugerujesz, że do wiary trzeba dorosnąć? Chyba odwrotnie, wyrasta się z wiary. Trzeba być dojrzałym człowiekiem, żeby (najpierw sobie to uświadomić a następnie) porzucić bajki i mity, które nie mają racjonalnego umocowania w rzeczywistości.
Stary, dowaliłeś tak czerstwym materialistycznym sucharem, że połamałem na nim zęby i nie wiem co odpisać.

Jesteście jak dinozaury albo trylobity, no offence.
535 pisze:To oczywiste. Wtedy właśnie zaczynasz wierzyć w to, że jakiś facet wstał z grobu i po prostu sobie poszedł.
Bardziej racjonalny jest koncept człowieka jako chodzącej kupy mięsa?
Brawo jester, wyrastasz nam tu na forum. Tak trzymac
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 18:49

nicram pisze:No pięknie. Od kolegi Blobculta, który miłuje bliźniego jak siebie samego słyszę, że jestem pierdolnięty, świr, nienormalny, menda. Poproszę o więcej, bo tak ładnie reprezentujesz instytucję kościoła katolickiego...może dasz radę wystawić jeszcze lepsze świadectwo? :-)
Masz mnie za idiotię ? Wyzywałeś mnie, obrażałeś, szkalowałeś i kłamałeś na mój temat a ja mam Cię jeszcze miłować ? :D Ja nie zostałem ani frajerem ani świętym aby umiłować tak nikczemnego człowieka jak Ty :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 20:52

Bloodcult pisze:
nicram pisze:No pięknie. Od kolegi Blobculta, który miłuje bliźniego jak siebie samego słyszę, że jestem pierdolnięty, świr, nienormalny, menda. Poproszę o więcej, bo tak ładnie reprezentujesz instytucję kościoła katolickiego...może dasz radę wystawić jeszcze lepsze świadectwo? :-)
Masz mnie za idiotię ? Wyzywałeś mnie, obrażałeś, szkalowałeś i kłamałeś na mój temat a ja mam Cię jeszcze miłować ? :D Ja nie zostałem ani frajerem ani świętym aby umiłować tak nikczemnego człowieka jak Ty :D
^
Doskonałe!!!

A gdzie zastosowanie w słowie i czynie
np: ":Jr 31: 34 Odpuszczę bowiem ich winę, a ich grzechu nigdy nie wspomnę"
'
Albo: "Ef 4: 32 Bądźcie jedni dla drugich uprzejmi, serdeczni, odpuszczając sobie wzajemnie, jak i wam Bóg odpuścił w Chrystusie"

lub też chociaż: "1Pt 2: 23 On, gdy mu złorzeczono, nie odpowiadał złorzeczeniem, gdy cierpiał, nie groził, lecz poruczał sprawę temu, który sprawiedliwie sądzi"

nie wspominając o : "1Pt 3: 9 Nie oddawajcie złem za zło ani obelgą za obelgę, lecz przeciwnie, błogosławcie, gdyż na to powołani zostaliście, abyście odziedziczyli błogosławieństwo"

Powinienes chyba też pamiętać m.in o tym:
"Mt 6: 14 Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski"

A tak: wyszło jak wyszło.
Powodzenia!
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 20:58

niesamowite, jeden debil sieje ferment i wszyscy dają sie nabierać wchodzą z nim w dyskusje, ech wy, ludzie z gówna, z wami to zawsze tak
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10618
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 21:48

Lucek pisze:ech wy, ludzie z gówna, z wami to zawsze tak
Nawet się zaśmiałem :D
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 23:07

@Ogre
NO PITY , NO COMPASSION , NO MERCY FOR THE FOOLS ;)

Koleś atakuje mnie od miesięcy, intencjonalnie nazywał mnie kłamcą i insynuował rzeczy których nigdy nie popełniłem. Ja jemu nie zrobiłem nic złego, mam odmienne poglądy i tyle. On tylko czeka na "miłosierdzie" z mojej strony aby tylko mnie jeszcze bardziej zaatakować. Niestety to typ człowieka który musi mieć wroga - czy to na forum, czy to w polityce czy to w instytucji Kościoła. On był już pokłócony z połową tego forum. Ja jedynie z 4mem i Słyżem. Chętnie bym zakończył tę dyskusję, ale mogę się założyć że nie minie tydzień a on znów napisze że "Katolicki (tfu) kolega" coś tam.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
w mackach Zła
Posty: 708
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 23:45

Zagłosowałem na tak, żeby zepsuć obiektywizm ankiety.
Bloodcult pisze:Chętnie bym zakończył tę dyskusję, ale mogę się założyć że nie minie tydzień a on znów napisze że "Katolicki (tfu) kolega" coś tam.
Chyba traktujesz to forum zbyt poważnie.
I fell into the pit of language
and couldn't put myself
out
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 23:47

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Lucek pisze:ech wy, ludzie z gówna, z wami to zawsze tak
Nawet się zaśmiałem :D

no prosze, jak to jest ze pada słowo gówno i od razu zjawia sie Karkas ?
a tak w ogóle to nie udzieliłem ci pozwolenia aby sie śmiać
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 05:30

Bloodcult pisze:
nicram pisze:No pięknie. Od kolegi Blobculta, który miłuje bliźniego jak siebie samego słyszę, że jestem pierdolnięty, świr, nienormalny, menda. Poproszę o więcej, bo tak ładnie reprezentujesz instytucję kościoła katolickiego...może dasz radę wystawić jeszcze lepsze świadectwo? :-)
Masz mnie za idiotię ? Wyzywałeś mnie, obrażałeś, szkalowałeś i kłamałeś na mój temat a ja mam Cię jeszcze miłować ? :D Ja nie zostałem ani frajerem ani świętym aby umiłować tak nikczemnego człowieka jak Ty :D
Bingo! Tak właśnie mam cię za idiotę, który notorycznie łże, szuka zaczepki, nie umie czytać, nie rozumie co się do niego pisze i ma gigantyczne problemy z ortografią. :-) Gdzie ty biedny, mały, chudy chłopaczku przeczytałeś, że oczekuję od ciebie miłosierdzia? :-) Jesteś ostatnią osobą od której czegokolwiek oczekuję, chyba, że spełnisz moje "rządanie" i się unicestwisz? :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10618
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 07:32

Lucek pisze:
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Lucek pisze:ech wy, ludzie z gówna, z wami to zawsze tak
Nawet się zaśmiałem :D

no prosze, jak to jest ze pada słowo gówno i od razu zjawia sie Karkas ?
a tak w ogóle to nie udzieliłem ci pozwolenia aby sie śmiać
No fakt, jeśli chodzi o historyjki o gównie to rywalizuję z Tricepsem
Masz wzrost formy bo ostatnio te inwektywy były podejrzanie mało śmieszne, tak trzymać
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ