FASZYZM

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:02

Drone pisze:Tu jest więcej o przypadku tego nieszczęśnika:

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... lamcy.read" onclick="window.open(this.href);return false;
sporo ciekawostek jest, ale widze, ze wyparowalo sporo niewygodnych faktow, np. za komuny aktywnie dzial w Solidarnosci i ze przyjaznil sie z bylym był wiceprezydentem Opola z ramienia PO (to drugie teraz by juz chetnie napisali, bo zdaje sie ze obecnie ma powiazania raczej z PiS).
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:13

kreacjonizm, keto i wege panika, jaranie jest zdrowe pod warunkiem, że zagryza się boczkiem (tylko tłustym!), staszek jako męczennik i bohater prawicy, metalowiec=katolik, garbatenosy pod każdym kamieniem, holokaust to mit = żydzi zostali poproszeni o dobrowolne oddalenie się i żyją, tyle, że nie wiadomo gdzie. i wiele innych intrygujących swobodnie przepływających myśli. jestem zachwycony.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:27

Ascetic pisze:kreacjonizm, keto i wege panika, jaranie jest zdrowe pod warunkiem, że zagryza się boczkiem (tylko tłustym!), staszek jako męczennik i bohater prawicy, metalowiec=katolik, garbatenosy poda każdym kamieniem, holokaust to mit = żydzi zostali poproszeni o dobrowolne oddalenie się i żyją, tyle, że nie wiadomo gdzie. i wiele innych intrygujących swobodnie przepływających myśli. jestem zachwycony.
Dobre uogólnianie-podśmiechujkowanie. Zadałbym Ci prostą zagadkę matematyczną, ale pewnie od razu byś się obsrał i obrócił w kiepski żart.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:29

Ktoś tu robił z Michalkiewicza męczennika albo negował holocaust czy to kolejna prajekcja a'la siłownia Nergala?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:34

Bloodcult pisze:Ktoś tu robił z Michalkiewicza męczennika albo negował holocaust czy to kolejna prajekcja a'la siłownia Nergala?

To takie kłamstwa na potrzeby przyjętej formy wypowiedzi.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:34

Pacjent pisze:
Ascetic pisze:kreacjonizm, keto i wege panika, jaranie jest zdrowe pod warunkiem, że zagryza się boczkiem (tylko tłustym!), staszek jako męczennik i bohater prawicy, metalowiec=katolik, garbatenosy poda każdym kamieniem, holokaust to mit = żydzi zostali poproszeni o dobrowolne oddalenie się i żyją, tyle, że nie wiadomo gdzie. i wiele innych intrygujących swobodnie przepływających myśli. jestem zachwycony.
Dobre uogólnianie-podśmiechujkowanie. Zadałbym Ci prostą zagadkę matematyczną, ale pewnie od razu byś się obsrał i obrócił w kiepski żart.
nie wiem, czy wiesz, że jest taka aplikacja co skanuje zadanie i podaje rozwiązanie. przećwiczone. moja szóstoklasistka przychodzi do mnie. mówi "didu, machnij mi te zadanie, pracujesz w końcu .... i dużo liczysz, uwielbiasz liczysz". no to ja podłechtany biorę zeszyt/ książkę. włażę na piętro. wyciągam telefon. skanuję. schodze. spisuję. i podaję w sposób bohaterski wynik. jakby jednak nie było, mogę zawsze zadzwonić do nauczycieli. w końcu nie po to pochodzi się z rodziny nauczycielskiej. ciotka, kuzyni, ojciec, dzidek i babcia. akademiccy i tacy zwykli. no i zawsze jak za trudne mi zadasz to zawszę mogę obśmiać. to fakt. lubię.

pacjent nie opyla się.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:37

Ascetic pisze:
Pacjent pisze:
Ascetic pisze:kreacjonizm, keto i wege panika, jaranie jest zdrowe pod warunkiem, że zagryza się boczkiem (tylko tłustym!), staszek jako męczennik i bohater prawicy, metalowiec=katolik, garbatenosy poda każdym kamieniem, holokaust to mit = żydzi zostali poproszeni o dobrowolne oddalenie się i żyją, tyle, że nie wiadomo gdzie. i wiele innych intrygujących swobodnie przepływających myśli. jestem zachwycony.
Dobre uogólnianie-podśmiechujkowanie. Zadałbym Ci prostą zagadkę matematyczną, ale pewnie od razu byś się obsrał i obrócił w kiepski żart.
nie wiem, czy wiesz, że jest taka aplikacja co skanuje zadanie i podaje rozwiązanie. przećwiczone. moja szóstoklasistka przychodzi do mnie. mówi "didu, machnij mi te zadanie, pracujesz w końcu .... i dużo liczysz, uwielbiasz liczysz". no to ja podłechtany biorę zeszyt/ książkę. włażę na piętro. wyciągam telefon. skanuję. schodze. spisuję. i podaję w sposób bohaterski wynik. jakby jednak nie było, mogę zawsze zadzwonić do nauczycieli. w końcu nie po to pochodzi się z rodziny nauczycielskiej. ciotka, kuzyni, ojciec, dzidek i babcia. akademiccy i tacy zwykli. no i zawsze jak za trudne mi zadasz to zawszę mogę obśmiać. to fakt. lubię.

pacjent nie opyla się.
Zadałbym Ci taką zagadkę, że nawet bałbyś się kogokolwiek zapytać. Spieprzyłbyś od niej.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:38

Pacjent pisze:
Bloodcult pisze:Ktoś tu robił z 2. Michalkiewicza męczennika albo 1. negował holocaust czy to kolejna prajekcja a'la siłownia Nergala?

To takie kłamstwa na potrzeby przyjętej formy wypowiedzi.
1. nie. nie chodzi o barwność wypowiedzi. chodzi o relatywizowanie. nie 6 mln. nie żydów. nie w polsce. nie dla prawdy historycznej a dla "przemysłu holokaust", czy jak kto to tam nazwał ... mam dalej wymieniać?

2. nie. nie chodzi o barwność wypowiedzi. a o wiadomo co. nie nazwał kurwą w tym normalnym kontekście. powinien zapłacić ale nie ze swoich, na raty i w guzikach. opublikowanie danych osobowych ofiary, nie było kurestwem, zwykłym kurestwem, a tylko zachowaniem nagannym. jak wyrzucenie papierka po cuksie na ulicy ... mam dalej wymieniać?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:40

Pacjent pisze:
Zadałbym Ci taką zagadkę, że nawet bałbyś się kogokolwiek zapytać. Spieprzyłbyś od niej.
wyczuwam podstęp. muszę być tym samym odpryskliwy. ta metoda się sprawdza. idź pan w .... wiesz w co.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:43

Ascetic pisze:
Pacjent pisze:
Zadałbym Ci taką zagadkę, że nawet bałbyś się kogokolwiek zapytać. Spieprzyłbyś od niej.
wyczuwam podstęp. muszę być tym samym odpryskliwy. ta metoda się sprawdza. idź pan w .... wiesz w co.
:)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:45

Ascetic pisze:kreacjonizm, keto i wege panika, jaranie jest zdrowe pod warunkiem, że zagryza się boczkiem (tylko tłustym!), staszek jako męczennik i bohater prawicy, metalowiec=katolik, garbatenosy pod każdym kamieniem, holokaust to mit = żydzi zostali poproszeni o dobrowolne oddalenie się i żyją, tyle, że nie wiadomo gdzie. i wiele innych intrygujących swobodnie przepływających myśli. jestem zachwycony.
Tomek spokojnie. To tylko magia liczb. Takie forumowe lotto. Czym jest milion, przy sześciu milionach? Czym siedem złotych, przy kilku stówkach? Czym jeden zgwałcony ministrant , przy pięćsetce partnerów rżniętych przez przeciętnego pedzia? Czym nędza i nieudaczność Staszka, przy jego chamstwie i niewyparzonym ryju? Czym marginalne występki kleru, przy sodomii i seksualnym rozpasaniu wuefistów oraz murarzy? Kim są pacjenci o tak spranych łbach? Tu trzeba raczej współczuć, a nie próbować rozmawiać, chociaż podobno warto rozmawiać.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:46

uglak pisze:
Drone pisze:Tu jest więcej o przypadku tego nieszczęśnika:

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... lamcy.read" onclick="window.open(this.href);return false;
sporo ciekawostek jest, ale widze, ze wyparowalo sporo niewygodnych faktow, np. za komuny aktywnie dzial w Solidarnosci i ze przyjaznil sie z bylym był wiceprezydentem Opola z ramienia PO (to drugie teraz by juz chetnie napisali, bo zdaje sie ze obecnie ma powiazania raczej z PiS).
Szczucie ma u nas gleboka tradycje i jest dowodem swiatlosi umyslowej. Oczywiscie jak to u nas w zwyczaju jest - racje ma wiekszosc i nie ma to nic wspolnego z prawda.
Przyklad dr.Kwasnieswskiego jest znamienny, przeciez byly minister zdrowia Radziwill tez potrafil pieknie szczuc:
"Prezes Konstanty Radziwiłł, w imieniu NRL, złożył do Prokuratury Rejonowej w Warszawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Jana Kwaśniewskiego, tytułującego się lekarzem medycyny i udzielającego, w związku z tym - porad medycznych oraz publikującego artykuły na temat zdrowia m.in. na stronach internetowych portalu "Optymalni". Jak wynika z ustaleń NIL, Jan Kwaśniewski nie figuruje w Centralnym Rejestrze Lekarzy, jak również, zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie weryfikował swojego prawa wykonywania zawodu."

Podpisalo sie pod tym pismem ok 30 profesorow i innych dochtorow. Nawet prof Rafalski czy Szczygiel, ten od Podstaw Fizjologii Zywienia, choc prywatnie sie zgadzali to jednak uczciwie i szczerze przyznali doktorowi, ze nie zaryzykuja kariery naukowej i ostracyzmu srodowiskowego. Jakie dzisiaj sa skutki zalecen IZIZ i PAN wiadomo, widac to tutaj na forum, zaatuczone biedne wegusy, odchudzajace sie na zmiane i tuczace, pijace na zmiane i niepijace, ciagle chore na jakies choroby,

Teraz jest na tapecie Czerniak, no bo jak to za darmo chce leczyc i pozbawic dochodu nfz i aptekarzy, Glupki sie ciesza oczywiscie, w mysl zasady "racje ma wiekszosc" choc w wiekszosci to zatuczone swinie z dziesiatkami metabolicnych chocholow, ktorymi sie "lecza" tabletkami.
to mowilem ja trener jarzabek hehe znachor-mistyk
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: FASZYZM

21-11-2019, 18:59

535 pisze:
Ascetic pisze:kreacjonizm, keto i wege panika, jaranie jest zdrowe pod warunkiem, że zagryza się boczkiem (tylko tłustym!), staszek jako męczennik i bohater prawicy, metalowiec=katolik, garbatenosy pod każdym kamieniem, holokaust to mit = żydzi zostali poproszeni o dobrowolne oddalenie się i żyją, tyle, że nie wiadomo gdzie. i wiele innych intrygujących swobodnie przepływających myśli. jestem zachwycony.
Tomek spokojnie. To tylko magia liczb. Takie forumowe lotto. Czym jest milion, przy sześciu milionach? Czym siedem złotych, przy kilku stówkach? Czym jeden zgwałcony ministrant , przy pięćsetce partnerów rżniętych przez przeciętnego pedzia? Czym nędza i nieudaczność Staszka, przy jego chamstwie i niewyparzonym ryju? Czym marginalne występki kleru, przy sodomii i seksualnym rozpasaniu wuefistów oraz murarzy? Kim są pacjenci o tak spranych łbach? Tu trzeba raczej współczuć, a nie próbować rozmawiać, chociaż podobno warto rozmawiać.

zgadza się. dlatego też zawsze w takich sytuacjach biorę przykład z niezwykle "kulturalnego" wobec rozmówcy i kobiety kolejnego bohatera prawicy. nomen omen z programu "warto rozmawiać" :


[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FASZYZM

21-11-2019, 23:29

Ascetic pisze:1. nie. nie chodzi o barwność wypowiedzi. chodzi o relatywizowanie. nie 6 mln. nie żydów. nie w polsce. nie dla prawdy historycznej a dla "przemysłu holokaust", czy jak kto to tam nazwał ... mam dalej wymieniać?

2. nie. nie chodzi o barwność wypowiedzi. a o wiadomo co. nie nazwał kurwą w tym normalnym kontekście. powinien zapłacić ale nie ze swoich, na raty i w guzikach. opublikowanie danych osobowych ofiary, nie było kurestwem, zwykłym kurestwem, a tylko zachowaniem nagannym. jak wyrzucenie papierka po cuksie na ulicy ... mam dalej wymieniać?
No tak myślałem, kolejne projekcje :D
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: FASZYZM

21-11-2019, 23:46

Bloodcult pisze:
Ascetic pisze:1. nie. nie chodzi o barwność wypowiedzi. chodzi o relatywizowanie. nie 6 mln. nie żydów. nie w polsce. nie dla prawdy historycznej a dla "przemysłu holokaust", czy jak kto to tam nazwał ... mam dalej wymieniać?

2. nie. nie chodzi o barwność wypowiedzi. a o wiadomo co. nie nazwał kurwą w tym normalnym kontekście. powinien zapłacić ale nie ze swoich, na raty i w guzikach. opublikowanie danych osobowych ofiary, nie było kurestwem, zwykłym kurestwem, a tylko zachowaniem nagannym. jak wyrzucenie papierka po cuksie na ulicy ... mam dalej wymieniać?
No tak myślałem, kolejne projekcje :D
projekcją jest Twoja projekcja, że to projekcja. nie jestem debilem, żeby teraz tracić czas na przeklejanie konkretnych Twoich i Tobie podobnym wypowiedzi.

dodam, że zaczynam dostrzegać zachowania byrthopodobne co się zawsze tak samo kończy. wypieranie. bezsensowne dyskutowanie ze sprawami, które każdy kumający jarzy i są dla niego oczywiste. przynudzanie ciągle na te same tematy też bym tu dodał. też jak i on nie piszesz nic o muzyce i się zaczynam zastanawiać co Tobie przyświeca. o braku umiaru we wkurwianiu otoczenia nawet nie wspomnę.

idź sobie lepiej.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FASZYZM

22-11-2019, 00:09

> nie jesteś debilem aby tracić czas na cytat
> tracisz czas na próbę porównania mnie do byrdzia

;)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: FASZYZM

22-11-2019, 00:13

Tomek ma rację. Taka bezczelna pewność siebie trzydziestolatka, któremu się wydaje, że złapał pana boga za nogi. Z jednej strony irytująca, ale bardziej jednak zabawna. Taki trochę młody Stasio.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: FASZYZM

22-11-2019, 00:14

WaszJudasz pisze:
Bloodcult pisze:Choćby użycie broni palnej wydaje się być prostsze niż budowa komór
Istnieją źródła, które wskazują, że rezygnacja z masowego zabijania ludzi przez strzelanie do nich na miejscu wynikała z szoku, jakiego doznał Himmler, będąc naocznym świadkiem działania swoich podopiecznych. Miał wówczas dojść do wniosku, że po wojnie, którą III Rzesza niechybnie wkrótce wygra, do Niemiec wrócą tysiące psychopatów. Stąd (oraz z potrzeby zachowania maksymalnej kontroli i dyskrecji) absurdalna i kompletnie nieekonomiczna koncepcja wożenia ludzi przez pół Europy do centrów eksterminacji i wybór metody, która pozwalała na obsługę całego systemu przez minimalną liczbą osób, w tym zmuszonych do tego więźniów, którzy następnie sami mieli iść do pieców.
czyli nie wujek Adolf tylko wujek Heinrich, ale wytlumaczenie wydaje sie prawdopodobne.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: FASZYZM

22-11-2019, 00:36

...czy jest w takim razie możliwe że Adolf nie wiedział...
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: FASZYZM

22-11-2019, 01:23

Generalnie Himmler robił wiele rzeczy bez wiedzy i zgody Adolfa, a czasem nawet przy jego zdecydowanym sprzeciwie, czego koronnym przykładem są jednostki Waffen SS złożone ze Słowian. Wódz zakomunikował bardzo wyraźnie, że takowych sobie nie życzy, ale Himmler miał własną wizję i zrobił po swojemu :)
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
ODPOWIEDZ