POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14775
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

24-03-2024, 01:49

Sośnierz to jednak erosoman nałogowy. Tylko te cycki i cycki....
Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:07

Oho, ZZZ miał dzisiaj z rana wjazd na chatę. Patryk już się spłakał w mediach.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
olgims
w mackach Zła
Posty: 978
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:12

Ozdoba Wójcik i plaszczak płaczą wlasnie na konferencji :D
biją nas ratunku XD
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:12

Czyli zdjęcie z h-wie skąd, pana byłego prok.gen. h-dały? No taka szkoda.

EDiT: Może Bondar myślał, że tam w piwnicy, tej jego willi, mu to hemo robili, na nielegalu. Albo jakąś ajurwedą go "leczyli". Po prostu chciał go zabrać do szpitala, pomóc mu, wyrwać od szarlatanów.
Ostatnio zmieniony 26-03-2024, 11:15 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:15

Choroba chorobą, a czynności procesowe nie mogą czekać - wjazd na chatę z przeszukaniem to nie to samo, co wyprowadzenie w bransoletkach. Cóż więcej mogę napisać? :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:16

Zakładam, że dużo więcej napiszesz, jak upubliczni kolejne zdjęcie ;-)
13.04.2024
olgims
w mackach Zła
Posty: 978
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:17

To jest tak zabawne, jak te żałosne chuje teraz płaczą jak ostatnie pizdy! A tacy cwani byli jeszcze parę miesięcy temu. Pisowcom tylko pluc w te zakłamane ryje, tylko pogarda dla tych śmieci.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:21

Ascetic pisze:Zakładam, że dużo więcej napiszesz, jak upubliczni kolejne zdjęcie ;-)
Jeśli będzie ubrany, to załóż, że raczej nie. ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8045
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:22

trup pisze:
24-03-2024, 01:49
Sośnierz to jednak erosoman nałogowy. Tylko te cycki i cycki....
Obrazek
Obrazek

Ten to chlewu potrafi narobić.

Ostatnio zmieniony 26-03-2024, 11:23 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:22

Ascetic pisze:
26-03-2024, 11:16
Zakładam, że dużo więcej napiszesz, jak upubliczni kolejne zdjęcie ;-)
Ale zdajesz sobie sprawę, że czynność w postaci przeszukania pomieszczenia, nie ma żadnego związku z stanem zdrowia właściciela tegoż pomieszczenia? Niezależnie od tego czy Ziobro startowałby właśnie w Ironmanie czy oddawał ostatnie tchnienia na łożu śmierci, nie ma tu nic do rzeczy.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:24

Sybir pisze:
26-03-2024, 11:21
Ascetic pisze:Zakładam, że dużo więcej napiszesz, jak upubliczni kolejne zdjęcie ;-)
Jeśli będzie ubrany, to załóż, że raczej nie. ;)
Teraz pracuje nad utratą masy ciała i wyrywaniu sobie włosów (ta, wiem to nie reguła przy hemo). Oczekiwałbym kolejnego w wersji: zbynia lajt, taka 1/2 chłopa, wersja skinowska, jeszcze niezapuszkowana.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:25

Hatefire pisze:
26-03-2024, 11:22
Ascetic pisze:
26-03-2024, 11:16
Zakładam, że dużo więcej napiszesz, jak upubliczni kolejne zdjęcie ;-)
Ale zdajesz sobie sprawę, że czynność w postaci przeszukania pomieszczenia, nie ma żadnego związku z stanem zdrowia właściciela tegoż pomieszczenia? Niezależnie od tego czy Ziobro startowałby właśnie w Ironmanie czy oddawał ostatnie tchnienia na łożu śmierci, nie ma tu nic do rzeczy.
Pytasz mnie, czy jakiego, oz(d)oba i innych solidaruchów? Bo coś ci się jednak po-pr-ło. Ja się nie spłakuję, ja mam bekę z tego.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:30

Żadnego rozprowadzania tematu balewajdera, koleżki mazurka, dalej idąc koleżki pissowca dzbanowskiego? Nikogo nie bawi obrona przez ostoje wszelkiego rodzaju etyki i etosu, pana mazurka, całego tego solożowego kryptopissu w postaci rmfu?
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:37

Ascetic pisze:
26-03-2024, 11:30
Żadnego rozprowadzania tematu balewajdera, koleżki mazurka, koleżki pissowca dzbanowskiego? Nikogo nie bawi obrona przez ostoje wszelkiego rodzaju etyki i etosu, pana mazurka, całego tego solożowego kryptopissu w postaci rmfu?
Bawić nie bawi. Nudzi. Bardzo przewidywalne. Schemat zawsze ten sam. Jakiś dziad, zawsze palnie tekstem, to takie żarty były, bo "fajne masz cycuszki hłe hłe hłe", to w sumie komplement. Tym razem Mazurek. No nie rusza mnie to, bo zawsze uważałem go za celebrytę nie dziennikarza. Już więcej sympatii mam do Najmana, też celebryta, ale bywa pociesznie zabawny. Na marginesie zabawne, że w obronę też wziął Terlikowski. Katolicki fundamentalista, który na potrzeby kariery medialnej przybrał pozę tzw "Fajnego księdza", w zmodyfikowanej formie świeckiej. To zawsze w Polsce dobrze się monetyzowało.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:45

Hatefire pisze:
26-03-2024, 11:37
Ascetic pisze:
26-03-2024, 11:30
Żadnego rozprowadzania tematu balewajdera, koleżki mazurka, koleżki pissowca dzbanowskiego? Nikogo nie bawi obrona przez ostoje wszelkiego rodzaju etyki i etosu, pana mazurka, całego tego solożowego kryptopissu w postaci rmfu?
Bawić nie bawi. Nudzi. Bardzo przewidywalne. Schemat zawsze ten sam. Jakiś dziad, zawsze palnie tekstem, to takie żarty były, bo "fajne masz cycuszki hłe hłe hłe", to w sumie komplement. Tym razem Mazurek. No nie rusza mnie to, bo zawsze uważałem go za celebrytę nie dziennikarza. Już więcej sympatii mam do Najmana, też celebryta, ale bywa pociesznie zabawny. Na marginesie zabawne, że w obronę też wziął Terlikowski. Katolicki fundamentalista, który na potrzeby kariery medialnej przybrał pozę tzw "Fajnego księdza", w zmodyfikowanej formie świeckiej. To zawsze w Polsce dobrze się monetyzowało.
Spoko. Właściwie to racja. Z góry można założyć, że jak jeden z drugim, piśmienny i po szkołach, to też może być zwykły cwel, chamidło i rasowy kutasiarz.

Ale coby nie mówić, teksty miał konkretne. Zahaczały o poezję grubiaństwa&chamstwa. Kurwa, sam bym takich pocisków nie wymyślił, jakie tam odpalał do współpracowników. Źle to o mnie świadczy zapewne, ale prychłem jak je czytałem. Miał zjeb flow.
13.04.2024
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14775
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 11:59

Tak przed śfientami? To nieludzkie!
Dla potomności dr Jaki konkluzyję swoję ublicznić raczył:

"Nie było nawet próby kontaktu, przecież umożliwiłby wejście, a telefon jest znany. To było jednak celowe"
Dziś rano na polecenie neoprokuratorów Tuska i Bodnara, służby włamały się do domu Z.Ziobro. Wybijali szyby i niszczyli dom. Wszystko pod jego nieobecność i leczenie w związku z nowotworem. Jego nieobecność była łatwa do ustalenia. Nie było nawet próby kontaktu - przecież umożliwiłby wejście, a telefon jest znany. To było jednak celowe. Gangsterskie działanie.

W sprawie ma chodzić o FS i dotacje dla ośrodka Archipelag. Celem FS jest pomaganie pokrzywdzonym. Powstający ośrodek znanego ks. Olszewskiego tworzy w pionierski sposób miejsce dla setek osób pokrzywdzonych przemocą. Ofiary z dziećmi w Archipelagu oddziela się od sprawców i daje kompleksowe poczucie pomocy i opieki. Tworzy możliwość terapii, warsztatów oraz innej pomocy, dającej rozpocząć życie na nowo.
Cała dotacja jest skierowana na ten projekt. Nie ma żadnych kosztów pobocznych.
Jak wygląda można zobaczyć tutaj:

Wyrok w tej sprawie już dawno wydały media. A w obronie ośrodka stawało wiele osób, w tym zespół Konferencja Episkopatu Polski
https://gosc.pl/doc/8668540.Oswiadczeni ... obronie-ks

Cała akcja wynika z tego, że dotacja ma być rzekomo “niecelowa”, bo środki mogą dostawać tylko lewackie organizacje, a nie pomagający od lat ludziom księża.

W tej samej sprawie rano Bodnarowcy weszli do domów posłów Wosia, Romanowskiego i Mateckiego.

Dokument podpisała Marzena Kowalska jako prokurator Prokuraury Krajowej. Tymczasem to ona razem z ekipą, która oddała laureata Pokojowej Nagrody Nobla dyktatorowi Białorusi, została nielegalnie awansowana do Prokuratury Krajowej, więc wszystkie jej decyzje są nieważne.
Ludzie, którzy słusznie zostali zdegradowani przez Z.Ziorbo (sprawa ta była międzynarodowym skandalem) teraz dostali od Bodnara i Tuska prawo do prymitywnej zemsty. Ustaw w Polsce mają pilnować ludzie, którzy sami dobierając się do stanowisk i dodatków, połamali wszystkie ustawy.

Sposób w jaki dziś włamują się do domu Z.Ziobry, i to co robią, to czyste gangsterstwo.

Będziemy żądali specjalnego posiedzenia Komisji Sprawiedliwości w tej sprawie.
https://x.com/PatrykJaki/status/1772532 ... 56706?s=20

Redaktor Stankiewicz kilka dni temu informował, że z jego wiarygodnych źródeł jacyś politycy obozu ZjeP sprawdzali jakie są warunki umowy ekstradycyjnej bodaj z Tajlandii, ZEA i chyba jeszcze jakiegoś kraju.... ciekawe kto? Coś mi się kołacze że wspominał o Obajtku, Wawrzyku.... i jeszcze kimś...

Pozdrawiamy również panów Michała Wosia, Marcina Romanowskiego i Dariusza Mateckiego...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 12:18

Można powiedzieć, że pissowskie farmy trolli z dniem dzisiejszym tango down?
Pewnie z tych mln z funduszu sprawiedliwości mogli dalej prowadzić działalność, a tu wjazd ABW … upsssss.
13.04.2024
Awatar użytkownika
masterful
postuje jak opętany!
Posty: 389
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Kabaty
Kontakt:

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 12:25

Dziś rano na polecenie neoprokuratorów Tuska i Bodnara, służby włamały się do domu Z.Ziobro. Wybijali szyby i niszczyli dom. Wszystko pod jego nieobecność i leczenie w związku z nowotworem. Jego nieobecność była łatwa do ustalenia. Nie było nawet próby kontaktu - przecież umożliwiłby wejście, a telefon jest znany. To było jednak celowe. Gangsterskie działanie.

Budowanie współczucia to częsty sposób na zatarcie kłamstwa i odwrócenie kota ogonem. Inaczej mówiąc: "przecież był miły i kłaniał się sąsiadom, a w niedziele chodził na msze, On jest niewinny".
Lubię > https://open.spotify.com/playlist/7eNi6 ... 63051a4c02

In the name of God it was raising the sword
To his glory it was spilling the blood
Blessed they, who were dealing death
By undefiled venom of the faith
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 15:02

Obrazek
:D
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

26-03-2024, 20:35

Sybir pisze:
26-03-2024, 11:21
Ascetic pisze:Zakładam, że dużo więcej napiszesz, jak upubliczni kolejne zdjęcie ;-)
Jeśli będzie ubrany, to załóż, że raczej nie. ;)


Nie biedzie diagnozy, albo przynajmniej oceny w kategoriach religijnych, cud czy nie cud?
13.04.2024
ODPOWIEDZ