POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10110
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

14-12-2022, 20:08

Już zaniedługo startuje kanał TVP dedykowany młodzieży. Nazywać się będzie Alfa. Jest też już ramówka, a tam takie młodzieżowe pozycje jak Boso przez świat Cejrowskiego, Podróże z Makłowiczem i Ojciec Mateusz. Nie no kurwa nie mogę 😁
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10110
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

15-12-2022, 16:52

Obrazek

Znowu zapytam. Czy ten kraj może być jeszcze śmieszniejszy?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 10:11

Pierwsza jaskółka! Pierwsze koty za płoty! To jest bdb wiadomość!

"Podczas czwartkowej sesji częstochowscy radni przyjęli uchwałę, w której apelują o likwidację finansowania lekcji religii z budżetu miasta. Jest to pierwsza tego typu uchwała w Polsce. Radni uzasadniają swój postulat wysokimi kosztami ponoszonymi przez miasto mimo coraz mniejszej liczby uczniów chodzących na religię."

https://wiadomosci.onet.pl/slask/czesto ... le/4nwr0nw
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
frankmullen
w mackach Zła
Posty: 812
Rejestracja: 29-01-2017, 17:33

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 10:23

Jak to? W Czewie? Mieście świętym dla każdego prawdziwego Polaka? Bosze, świat się kończy.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 10:29

trup pisze:
16-12-2022, 10:11
Pierwsza jaskółka! Pierwsze koty za płoty! To jest bdb wiadomość!

"Podczas czwartkowej sesji częstochowscy radni przyjęli uchwałę, w której apelują o likwidację finansowania lekcji religii z budżetu miasta. Jest to pierwsza tego typu uchwała w Polsce. Radni uzasadniają swój postulat wysokimi kosztami ponoszonymi przez miasto mimo coraz mniejszej liczby uczniów chodzących na religię."

https://wiadomosci.onet.pl/slask/czesto ... le/4nwr0nw


Obrazek

No, w te pędy!
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 10:54

^

Przerażająca jest ta postać, kojarzy mi się z pielęgniarką z Misery.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 11:00

^^ Nie widziałem ryja, ale po kłakach i posturze, a właściwie ulaniu, to zwykły jebany przegryw, który wyżywa się na słabszym. Tym razem na dzieciaku z ośrodka wychowawczego, dzieciaku z ADHD. Szkoda, że właśnie z takiego ośrodka, bo w normalnych okolicznościach przyrody, zaangażowany w życie dziecka- stary nastolatka, szybciutko wyprostowałby parówę.

Kwestie bełkotu, że ma przeprosić jakąś wyimaginowaną postać, łaskawie pominę. Jak doskonale wiemy, tak mają. Takie grupowe spierdolenie. Ten chyba w to jeszcze na domiar złego, "wierzy"*.


"Wierzy", choć jeszcze nie wie, że skończy się jak zawsze. Tak jak opisuje Tokarczyk:

Obrazek
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 11:38

frankmullen pisze:
16-12-2022, 10:23
Jak to? W Czewie? Mieście świętym dla każdego prawdziwego Polaka? Bosze, świat się kończy.
Akurat Czewa jest na klechów mocno cięta. Miasto przez pół roku zajebane patologicznym elementem, bo taki głównie udaje się na tego typu religijne spędy a ostatecznie i tak za dużo z tego nie ma, bo to nie typ turysty co zostanie na parę nocy w hotelu i zje obiad w restaruracji - prędzej wbije się do kibla na krzywy ryj i jeszcze podpierdoli papier :D.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 11:42

Ascetic pisze:
16-12-2022, 11:00
^^ Nie widziałem ryja, ale po kłakach i posturze, a właściwie ulaniu, to zwykły jebany przegryw, który wyżywa się na słabszym. Tym razem na dzieciaku z ośrodka wychowawczego, dzieciaku z ADHD. Szkoda, że właśnie z takiego ośrodka, bo w normalnych okolicznościach przyrody, zaangażowany w życie dziecka- stary nastolatka, szybciutko wyprostowałby parówę.

Kwestie bełkotu, że ma przeprosić jakąś wyimaginowaną postać, łaskawie pominę. Jak doskonale wiemy, tak mają. Takie grupowe spierdolenie. Ten chyba w to jeszcze na domiar złego, "wierzy"*.


"Wierzy", choć jeszcze nie wie, że skończy się jak zawsze. Tak jak opisuje Tokarczyk:

Obrazek
https://augustow.naszemiasto.pl/pijany- ... 16-9133841

No cóż, te kurwy czują się coraz bardziej bezkarne, ale widząc przed sobą szumowiny pokroju Pacjenta co niedziela padające przed nimi na kolana dokładnie taki musi być efekt.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 11:46

Ascetic pisze:
16-12-2022, 11:00
^^ Nie widziałem ryja, ale po kłakach i posturze, a właściwie ulaniu, to zwykły jebany przegryw, który wyżywa się na słabszym. Tym razem na dzieciaku z ośrodka wychowawczego, dzieciaku z ADHD. Szkoda, że właśnie z takiego ośrodka, bo w normalnych okolicznościach przyrody, zaangażowany w życie dziecka- stary nastolatka, szybciutko wyprostowałby parówę.
Bo uważa, że to jedyna droga perswazji, bo tak został nauczony a może i doświadczony przez

a. rodzinę
b. kolegów
c. seminarium
d. innych księzy
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 11:50

Nerwowy pisze:
16-12-2022, 11:42
Ascetic pisze:
16-12-2022, 11:00
^^ Nie widziałem ryja, ale po kłakach i posturze, a właściwie ulaniu, to zwykły jebany przegryw, który wyżywa się na słabszym. Tym razem na dzieciaku z ośrodka wychowawczego, dzieciaku z ADHD. Szkoda, że właśnie z takiego ośrodka, bo w normalnych okolicznościach przyrody, zaangażowany w życie dziecka- stary nastolatka, szybciutko wyprostowałby parówę.

Kwestie bełkotu, że ma przeprosić jakąś wyimaginowaną postać, łaskawie pominę. Jak doskonale wiemy, tak mają. Takie grupowe spierdolenie. Ten chyba w to jeszcze na domiar złego, "wierzy"*.


"Wierzy", choć jeszcze nie wie, że skończy się jak zawsze. Tak jak opisuje Tokarczyk:

Obrazek
https://augustow.naszemiasto.pl/pijany- ... 16-9133841

No cóż, te kurwy czują się coraz bardziej bezkarne, ale widząc przed sobą szumowiny pokroju Pacjenta co niedziela padające przed nimi na kolana dokładnie taki musi być efekt.
Postrzegam to inaczej. Czują, że się kończy, to do czego byli przyzwyczajeni, to co im matoły pokroju pacjenta, podawały na tacy. Stąd ta nerwowość*. Na całe szczęście, sukcesywnie coraz głębiej są w dupie, niby lubią, ale chyba mała zaskoczka ich spotkała, że w ten sposób się to dzieje.

* Zacytuję katoprawackie spierdoliny: "słychać wycie - znakomicie"
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 12:47

Hatefire pisze:
14-12-2022, 11:18
Natomiast pełnego równouprawnienia w zakresie obowiązków nie będzie, bo być nie może, ze względów czysto utylitarnych.
Otóż to - jako ludzie różnimy się od siebie budową biologiczną oraz predyspozycjami i z tego powodu społeczeństwo na przestrzeni wieków przydzieliło nam arbitralnie określone role. Dlatego dla wszystkich mężczyzn którzy z jakiegoś powodu zawsze unikali armii i nie mają żadnego przeszkolenia proponuję obowiązkowe ćwiczenia wojskowe z koniecznością powtórzenia ich co kilka lat i ew. możliwość powołania do walki w przypadku konfliktu zbrojnego. Natomiast dla kobiet które z jakiegoś powodu nigdy nie miały dzieci obowiązkowy turnus inseminacyjny z weryfikacją "targetu" i ew. powtarzanie go co jakiś czas aż do osiągnięcia efektu który można uznać za wystarczający z perspektywy przydatności dla społeczeństwa. Wtedy będzie sprawiedliwie :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 14:57

Nerwowy pisze:
16-12-2022, 12:47
Hatefire pisze:
14-12-2022, 11:18
Natomiast pełnego równouprawnienia w zakresie obowiązków nie będzie, bo być nie może, ze względów czysto utylitarnych.
Otóż to - jako ludzie różnimy się od siebie budową biologiczną oraz predyspozycjami i z tego powodu społeczeństwo na przestrzeni wieków przydzieliło nam arbitralnie określone role. Dlatego dla wszystkich mężczyzn którzy z jakiegoś powodu zawsze unikali armii i nie mają żadnego przeszkolenia proponuję obowiązkowe ćwiczenia wojskowe z koniecznością powtórzenia ich co kilka lat i ew. możliwość powołania do walki w przypadku konfliktu zbrojnego. Natomiast dla kobiet które z jakiegoś powodu nigdy nie miały dzieci obowiązkowy turnus inseminacyjny z weryfikacją "targetu" i ew. powtarzanie go co jakiś czas aż do osiągnięcia efektu który można uznać za wystarczający z perspektywy przydatności dla społeczeństwa. Wtedy będzie sprawiedliwie :D
Mocno śmiechłem. Masz dzisiaj dobry dzień kolego! W sensie dobre rozdanie, poważka ;-)
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 15:04

Turnus inseminacyjny na poligonie, tak to widzę.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 15:10

Tylko z gorzałą, czy nie? Bo facet musi, w szczególności w okopie, a kobita przecież nie powinna. Przynajmniej według jednego starego capa. Choć sobie tak myślę, że on jednak kompletnie nie zna kobiet. Ten stary cap. Taka dobrze wypita, a rozrywkowa, jest jakby bardziej rozrywkowa. Na potencjalny FAS u gówniaka i tak się nikt nie patrzy, więc wychodziłoby, że jednak: "turnus inseminacyjny na poligonie. Z gorzałą w tle."
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 15:18

Kto nie był najebany w burdelu, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Kto był trzeźwy w burdelu... tu będzie dużo ciężej.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 15:26

frankmullen pisze:
16-12-2022, 10:23
Jak to? W Czewie? Mieście świętym dla każdego prawdziwego Polaka? Bosze, świat się kończy.
Podczas czwartkowej sesji częstochowscy radni przyjęli uchwałę, w której apelują o likwidację finansowania lekcji religii z budżetu miasta. Jest to pierwsza tego typu uchwała w Polsce. Radni uzasadniają swój postulat wysokimi kosztami ponoszonymi przez miasto mimo coraz mniejszą liczbą uczniów chodzących na religię.

— Niemożliwe, przecież my jesteśmy bardzo katolickim krajem. Jak to, niskie zainteresowanie? — komentowała Sienkiewicz w "Onet Rano.".


Aktorka przyznała, że "od wielu lat jest daleka od Kościoła". — Mam tylko ślub cywilny. Moje dziecko poczęło się w grzechu, czyli przed zawarciem małżeństwa — mówiła.

Moje córki wychowują się wśród par homoseksualnych. Mam takich przyjaciół, jeździmy razem na wakacje. To są ukochani wujkowie. I one potem pójdą na religię czy do kościoła i ksiądz będzie mówił, że to jest złe, że to jest niegodne, że do piekła za to? Jak ja mam to potem w domu prostować? To tak niezgodne z tym, w czym żyjemy, że nie jestem w stanie w tym uczestniczyć — tłumaczyła Sienkiewicz.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ia/7d6rjmv

Zajebiście, że coraz więcej ludzi przestaje się bać tych skurwysynów i zaczyna mówić wprost co o nich myśli.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

16-12-2022, 23:59

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... ka/4hsswsz

Nadużycia wobec kierowców to w Polsce norma. Przykład? Sposób karania za zbyt szybką jazdę
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

17-12-2022, 00:01

bartwa pisze:
16-12-2022, 15:26
frankmullen pisze:
16-12-2022, 10:23
Jak to? W Czewie? Mieście świętym dla każdego prawdziwego Polaka? Bosze, świat się kończy.
Podczas czwartkowej sesji częstochowscy radni przyjęli uchwałę, w której apelują o likwidację finansowania lekcji religii z budżetu miasta. Jest to pierwsza tego typu uchwała w Polsce. Radni uzasadniają swój postulat wysokimi kosztami ponoszonymi przez miasto mimo coraz mniejszą liczbą uczniów chodzących na religię.

— Niemożliwe, przecież my jesteśmy bardzo katolickim krajem. Jak to, niskie zainteresowanie? — komentowała Sienkiewicz w "Onet Rano.".


Aktorka przyznała, że "od wielu lat jest daleka od Kościoła". — Mam tylko ślub cywilny. Moje dziecko poczęło się w grzechu, czyli przed zawarciem małżeństwa — mówiła.

Moje córki wychowują się wśród par homoseksualnych. Mam takich przyjaciół, jeździmy razem na wakacje. To są ukochani wujkowie. I one potem pójdą na religię czy do kościoła i ksiądz będzie mówił, że to jest złe, że to jest niegodne, że do piekła za to? Jak ja mam to potem w domu prostować? To tak niezgodne z tym, w czym żyjemy, że nie jestem w stanie w tym uczestniczyć — tłumaczyła Sienkiewicz.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ia/7d6rjmv

Zajebiście, że coraz więcej ludzi przestaje się bać tych skurwysynów i zaczyna mówić wprost co o nich myśli.
Tak. To dobry znak.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10110
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

17-12-2022, 15:13

Obrazek

Historia lubi się powtarzać. Każdy reżim zaczyna od badania celebrytów alkomatem, a kończy się na obozach koncentracyjnych :-(
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ