II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.

Na kogo zagłosujesz w II turze?

Duda
47
41%
Komorowski
22
19%
Nie zagłosuję/oddam nieważny głos
45
39%
 
Liczba głosów: 114
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 10:57

Plastek pisze:
moonfire pisze: A co do metalu, nie czuję plemiennej więzi z ludźmi tylko dlatego, że słuchają takiej a nie innej muzyki. I wolę bana na Behemotha niż pomysły na prywatyzację Lasów Państwowych.
+10000000000000000
<oklaski>
Grrrówno!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:03

Heretyk pisze: . już oświadczył, z wrodzoną wnikliwością i błyskotliwością, że elektorat Dudy to przecież "niemal sama młodzież, nie mająca pojęcia o życiu i świecie, a także wieś" czyli innymi słowy - dzieci i debile :)
90 % fanów komora tak sobie racjonalizuje wynik wyborów. Proste myślenie dla prostych ludzi. Wychodzą kompleksy i brak kutaska, bo przecież jak ktoś uważa inaczej niż my, to jest ze wsi, jest debilem, jest młodym roszczeniowcem.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9640
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:16

ramonoth pisze:Terlik w TV Republika mało dzisiaj wytrysku rano nie dostał.
Plastek pisze:90 % fanów komora tak sobie racjonalizuje wynik wyborów. Proste myślenie dla prostych ludzi. Wychodzą kompleksy i brak kutaska, bo przecież jak ktoś uważa inaczej niż my, to jest ze wsi, jest debilem, jest młodym roszczeniowcem.
i jedni i drudzy wkrotce oprzytomnieja - zwlaszcza, ze jestesmy demokracja parlamentarna i prezydent prawie nic nie moze. nawet media mu szybko odpuszcza, bo jesli bedzie zachowywac sie racjonalnie (a wierze, ze sa na to duzo wieksze szanse niz przy prezydenturach zimnego lecha i bula) to przestanie byc interesujacy jako przedwyborczy pisowy straszak
Guilty of being right
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:20

z innej beczki, ciekawa sprawa, że nowy prezydent w swoim wystąpieniu podziękował prawie wszystkim, ale nie prezesowi, a prezes mu oficjalnie nie pogratulował :)
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:21

Obrazek
'Come the Blessed Madness'
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1445
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:29

Te wybory pokazały na pewno jedno. Dziennkarze, blogerzy (zwał ich jak zwał) to sprzedajne, "rozpolitycznione" kurwy. Nie potrafią utrzymać swoich poglądów na wodzy.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:39

jak dla mnie pokazały najbardziej, że pycha, arogancja, cynizm, lekceważenie konkurentów i nieuzasadniona pewność siebie nie popłacają. bo z "dziennikarzami" to raczej jasna sprawa
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1445
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:43

Może inaczej. Chodzi mi o pewną tendencję. Parę lat temu jeszcze się powiedzmy krygowali. Robili to między wierszami. Teraz przeglądając sieć od powiedzmy końca pierwszej tury, można było ciekawe rzeczy zobaczyć. Myślę, że w parlamentarznych, będzie jeszcze weselej.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 11:49

możliwe... właściwie w tv też jest coraz gorzej
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 12:06

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Szefowa sztabu Andrzeja Dudy poinformowała w „Kontrwywiadzie” RMF FM, że premierem jesienią zostanie Jarosław Kaczyński. – To geniusz polityczny Jarosława Kaczyńskiego spowodował, że dziś prezydentem jest Duda – dodała.
No, ale jak to?! Przecież Jaro ponoć nie maczał paluchów w kampanii Dudy :-D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
majeku
postuje jak opętany!
Posty: 397
Rejestracja: 25-12-2010, 21:37

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 12:23

Bardzo jestem rad z takiego prezydenta. Brawo Andrzej Duda!
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 12:45

Gazeta podaje :

Znani komentują wybór Andrzeja Dudy na prezydenta. Doda żartuje, inni ostro: 'Wstyd', 'trzeba spier*****ć'

No, to spierdalajcie ;))
this is a land of wolves now
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 12:50

manieczki pisze: Obrazek
Obrazek


Czekam aż intronizują Jezusa na króla Polski, zakażą słuchania metalu, a na wzór Ajatojlahów powstanie jakaś rada rewolucji moralnej. Pewnie że przesadzam, ale tak samo czytając takie wywody uśmiecham się zgrzytając zębami jednocześnie.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 13:03

hehe...

http://aszdziennik.pl/114137,dramat-hip ... bedzie-juz" onclick="window.open(this.href);return false;
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9640
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 13:04

Marcin Meller

Widzę, że jest nowa popularna gra towarzyska w internetach: kto emigruje, komu do drzwi załomocą o świcie, komu słów wolności śpiewać nie pozwolą itp. Po pierwsze proponuję coś na uspokojenie. Po drugie nic takiego się nie zdarzyło, po prostu arogancka i zdemoralizowana władza dostała kopa w wyborach. A po trzecie jak widzę, że na czele straszących dyktaturą jest Adam Michnik, który całkiem niedawno wieścił, że Komorowski przegra wybory tylko jeśli by pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży, a po pierwszej turze grzmiał, że nie odda Polski gówniarzom, zapominając, że sam kiedyś był zbuntowanym gówniarzem, to strasznie się przejmuję precyzją tej diagnozy czego i Wam życzę. Nowemu prezydentowi gratuluję zwycięstwa po imponującym wysiłku, życzę by dotrzymał koncyliacyjnych obietnic z mowy po zwycięstwie, a wszystkim zestrachanym wizją pisowskich szwadronów śmierci, zwracam uwagę, że Duda jest pierwszym politykiem PiS-u, którego Jarek nie może odwołać. I całkiem ciekawe co z tego wyniknie. Pogadamy za dwa lata, a dzisiaj zamiast histeryzować, polecam jakieś dobre winko w miłym towarzystwie na świeżym powietrzu. A jak kto musi, to browara, trudno. Amen.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 13:14

Właśnie weszłem ("weszłem", bo miałem blisko), żeby to wkleić. Myślę, że temat można zamknąć :)
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 13:20

Kod: Zaznacz cały

Na kim oprze się Andrzej Duda? Będą powroty do Pałacu Prezydenckiego 
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ego/hv411d" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 14:01

Efowski pisze: @Kingu Ty podajesz materiały, które pasują do Twojej - nie wiem czy własnej, czy zbudowanej przez te "autorytety" - wizji świata. Pytanie czy jesteś w stanie krytycznie podejść do ich autorów. A czasem odnoszę wrażenie, że to co mówą, piszą itd., traktujesz jak prawdy objawione.
Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Widzisz jakiś sens w dyskusji bez podawania argumentów na poparcie twierdzeń, czyli "pasujących" do danego oglądu rzeczywistości?
Ludzie, którzy zawodowo pracują na dokumentach z archiwów, ustalają fakty i wyciągają wnioski. Inni z tego korzystają. Prawdy objawione to pojęcie z zakresu religii. Trudno je odnieść do owoców pracy historyków.
Heretyk pisze:
ramonoth pisze:Terlik w TV Republika mało dzisiaj wytrysku rano nie dostał.
fakt, że tam znowu przesadzają w drugą stronę. Duda wielki zbawca i teraz to już tu będzie raj. ja jebie
Republika się ostatnio zeszmaciła ale kto wie, może z założenia taka właśnie rola była dla niej planowana - jebanie PO, a po wyborach transfer personelu do TVP i wygaszenie nierentownej Republiczki.
Jeśli szef TV mówi otwarcie, że życzy przegranej jakiejś partii, to ani on ani ta TV nie jest instytucją dziennikarską, a propagandową.
Wiadomości w okresie przedwyborczym to był czysty PiSowski Goebbels.
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1445
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 15:25

Kingu pisze:
Efowski pisze: @Kingu Ty podajesz materiały, które pasują do Twojej - nie wiem czy własnej, czy zbudowanej przez te "autorytety" - wizji świata. Pytanie czy jesteś w stanie krytycznie podejść do ich autorów. A czasem odnoszę wrażenie, że to co mówą, piszą itd., traktujesz jak prawdy objawione.
Pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Widzisz jakiś sens w dyskusji bez podawania argumentów na poparcie twierdzeń, czyli "pasujących" do danego oglądu rzeczywistości?
Ludzie, którzy zawodowo pracują na dokumentach z archiwów, ustalają fakty i wyciągają wnioski. Inni z tego korzystają. Prawdy objawione to pojęcie z zakresu religii. Trudno je odnieść do owoców pracy historyków.

Podawanie argumentów, a zakładanie "Oni mają racje, a wszyscy inni to chuje" to dwie różne sprawy.

"Prawdy objawione" - koncepcje z którymi w żadnym wypadku nie wolno dyskutkować. Myślałem, że nie muszę tłumaczyć.Tak nawiasem myślę, że spokojnie w taki sposób można je odnieść tak do historii, jak archeologii. W tym drugim wypadku, że pierwsze co mi przychodzi na myśl , to wojna o teorię autochtoniczną pochdzenia Słowian.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 16:30

Zjeby z różnych okolic już pracują na zwycięstwo parlamentarne PiS-u tzn. robią z Dudy ultranacjonalistę, człowieka średniowiecza, skrajnego prawicowca itd. Poziom obłędu i oszołomostwa, który da efekt odwrotny i niestety wykosi antysystemowców.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ