islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: islam

16-03-2019, 13:59

uglak pisze:
Pacjent pisze:A skąd 150 tys. Żydów w armii III Rzeszy?
w przytlaczajacej wiekszosci to nie byli Zydzi. ani w rozumieniu tradycji zydowskiej ani wlasnej tozsamosci. po prostu gdzies w drzewie genealogicznym zaplatal im sie jakis zydowski przodek, a Niemcy w swojej manii krwi zadekretowali, ze nie sa czysci.
W rozumieniu tradycji żydowskiej i np. prawodawstwa państwa Izrael byli to Żydzi.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

16-03-2019, 14:07

Pacjent pisze:W rozumieniu tradycji żydowskiej i np. prawodawstwa państwa Izrael byli to Żydzi.
jak definicje stosujesz, ze Ci tak wychodzi?
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: islam

16-03-2019, 14:29

Pacjent pisze:
Ascetic pisze:
Pacjent pisze: Szukaj dalej, bo Persowie to biali, a nie Arabowie/Semici.
no i w ten sposób dyskusja się skończyła. a wydawało się, że możemy dojść do dziwnych konkluzji. stop. doszliśmy właśnie.

tak trochę na marginesie Pacjent. bo Ty się wydajesz zorientowany. skąd flirt, nawet miłostka Hitlera z Irakiem i wielkim muflti'm Jerozolimy? pamiętaj. trzeba przemyśleć odpowiedź. bo trochę podchwytliwe jest pytanie. czy biali? czy nie? czy prawilni? czy nie bardzo? a może katolicy tacy jacyś inni? czy dobrze? czy źle?
A skąd 150 tys. Żydów w armii III Rzeszy? Skąd sojusz z Japonią? Polacy też zostali podludźmi dopiero w 1939 r. gdy dali się podjudzić Brytyjczykom. Wszystko to taktyka i interesy, a propaganda jest dla frajerów.
ej Pacjent. nie wiem w jakiej szkole Ty się uczyłeś faszyzmu, ale na pewno nie mojej -:) poczytaj co kajzerowcy, albo taki Bismarc uważał na temat rasy panów i pań jaką jest według Ciebie Dumny Husarz Polak. fakt, że w latach 30tych mieli z nami pewien problem, powiedzmy ideologiczny, czyli rozważali przytulenie nas do osi, ale wcześniej to raczej sklejało się to raczej w polakożerstwo. drogi kolego. zapraszam na korepetycje -)

a te 150 tys Żydów w armii niemieckiej, która do tak chyba 43 była jednolita - to skąd ta inf, skąd źródło? przecinek się przestawił o 2 miejsca ?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: islam

16-03-2019, 14:38

uglak pisze:
Pacjent pisze:W rozumieniu tradycji żydowskiej i np. prawodawstwa państwa Izrael byli to Żydzi.
jak definicje stosujesz, ze Ci tak wychodzi?
Tak, definicja jest dyskusyjna.
Bo taki prawilny, to jest wtedy, gdy matka jest Żydówką i sam uznaje i praktykuje religię oraz zwyczaje swojego narodu. Ale oczywiście, jak wszędzie są tacy, którzy mają pół krew, ćwierć krew i mieszanka insza jeszcze. Część zwyczajów uznają, a inne nie. Raz są brani do statystyk, a innym razem już nie.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: islam

16-03-2019, 14:51

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Lucek pisze:Pigmeju, czyżbyś próbował kwestionować supremacje naszej wspaniałej białej rasy ?
Lucek, jesteś fascynującą postacią, więc opowiem Ci coś. Do niedawna wszyscy chyba jak jeden mąż tutaj myśleli, że taką masz po prostu pozę, że wszystkim wymyślasz, i czasem wyjdzie Ci coś śmiesznego, a denerwują się tym tylko ci, którzy nie znają tej konwencji. Siedzisz tutaj - a właściwie siedzimy, bo większość piszących to stare konie - od wielu lat, i tak jak pisał kol. Ascetic, od każdego można dojść do prawie każdego po znajomościach - pod warunkiem, że ten ktoś wystawia od czasu do czasu głowę z nory. Ty nie. Wygląda na to, że od lat 90-tych nie byłeś na żadnym koncercie, albo się tym nie pochwaliłeś. Nie słuchasz też żadnych zespołów powstałych po okresie Twojej młodości, która to miała miejsce już dawno temu. W ogóle przez te wszystkie lata dopierdalałeś się do różnych ludzi, ale zawsze zachowując jedną zasadę - by broń Boże nie zdradzić żadnego szczegółu o tym, kim jesteś, gdzie mieszkasz, ani gdzie można Cię spotkać. Mi to wsio ryba - przyzwyczaiłem się do tych dziecinnych docinków o wyższości białej rasy od człowieka, który - wszystkie znaki na niebie wskazują - jest żulem, który nie ma żadnych kolegów i nic ciekawego nie robi, a jeśli robi, to baaaardzo skrzętnie to ukrywa, więc fakt przynależności rasowej może być jego jedynym powodem do dumy. Nie oceniam, dlaczego miałoby mnie to w sumie obchodzić? Uparłeś się, że będziesz za mną wszędzie ,,chodził" po forum, jak pies na smyczy, proszę bardzo, jeśli masz do tego czas i zdrowie, a wygląda na to, że czasu masz aż za dużo.

Z ciekawością jednak wysłuchałem ostatnio na koncercie historii o tym, że grozisz w swoim stylu kolegom również w prywatnych wiadomościach, co by wskazywało, że faktycznie jesteś deko zjebany - bo dotąd wszyscy myśleli, że chodzi tylko o atencję, i powtarzanie w kółko, co to Ty komu nie zrobisz, jak go już złapiesz - ale w taki sposób, byście przypadkiem nigdy się nie spotkali. Jeszcze ciekawsze wydaje się jednak to, że niektórzy z kolegów, którym tak chętnie groziłeś, mają najwyraźniej ochotę poznać Twoją niesamowitą osobę na żywo, by móc pogratulować wyśmienitych żartów i przybić piątkę. Jak dotąd faktów udało się ustalić niewiele, ale wiem, że niektórzy są bardzo zdeterminowani, więc z ciekawością będę się temu przyglądał, bo chociaż jestem bardzo spokojnym człowiekiem, to lubię fajerwerki.

Lucek, Lucek. Tyle lat siedzisz w tych klimatach, a nie znasz tych wszystkich historii dopierdalania się do ludzi, głównie z zespołów, anonimowo, lub półanonimowo? Nie wiesz, jak Orias skończył z Infernal War, a potem z innym kolegą, którego już z imienia tutaj wspominać nie będę, ale z którego śmialiście się swego czasu że hehe pedał, a to on okazał się kozakiem? Przecież takich historii było znacznie więcej. No ale tak jak mówię - ciesz się supremacją białej rasy, ja tylko obserwuję, bo taką mam naturę:-)

dorobiłeś sobie jakąś ideologie biedaku, wybacz ze nie postanowiłem sie obnażyć tak jak ty, większość ludzi tutaj jednak tego nie robi, jak zwykle pierdolisz głupoty i dlatego właśnie ludzie sie z ciebie śmieją, nie tylko ja wyobraz sobie.Znowu napierdolisz jakichś farmazonów a potem bedziesz chciał to kasować, czy nie zdeklarowałeś sie ze nie bedziesz juz tu pisać ?? litości...
A więc typek który cały czas mnie zaczepiał, wpierdalał sie między wódke a zakąske postanowił sie poskarżyć ze napisałem do niego pare słów, japierdole prawdziwa galeria osobliwości ten masterful :D
Skoro tak bardzo nurtuje cie kim jestem to ci powiem, żadna tajemnica, z resztą mówiłem już to, otóż jestem diabłem, rangi swej jednak zdradzać nie będe :D


Jesteśmy wspaniałymi białymi rasistami, uklęknij i ukorz sie przed białym panem pigmeju !
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: islam

16-03-2019, 15:14

uglak pisze:
Pacjent pisze:W rozumieniu tradycji żydowskiej i np. prawodawstwa państwa Izrael byli to Żydzi.
jak definicje stosujesz, ze Ci tak wychodzi?
Bo zgodnie z tym wystarczy mieć Żyda w III pokoleniu by nim być.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

16-03-2019, 15:29

czyli preferujesz wykladnie niemiecka, a nie zydowska. ci ludzie faktycznie gdzies w drzewie genealogicznym mieli jakiegos Zyda, ale nie czuli sie Zydami tylko Niemcami, nie praktykowali zwyczajow zydowskich, nie wyznawali wiary. faktycznie na portalach pop-historycznych co jakis czas pojawiaja sie clickbaitowe naglowki o gigantycznej liczbie Zydow w wojskach niemieckich, ale to nie byli Zydzi. co zabawne czesto byli o wiele wiekszymi antysemitami niz statystyczny Niemiec.
Guilty of being right
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: islam

16-03-2019, 15:53

uglak pisze:czyli preferujesz wykladnie niemiecka, a nie zydowska. ci ludzie faktycznie gdzies w drzewie genealogicznym mieli jakiegos Zyda, ale nie czuli sie Zydami tylko Niemcami, nie praktykowali zwyczajow zydowskich, nie wyznawali wiary. faktycznie na portalach pop-historycznych co jakis czas pojawiaja sie clickbaitowe naglowki o gigantycznej liczbie Zydow w wojskach niemieckich, ale to nie byli Zydzi. co zabawne czesto byli o wiele wiekszymi antysemitami niz statystyczny Niemiec.
Wykładnia III Rzeszy jest taka sama jak wykładnia żydowska i izraelska. Ja preferuję wykładnię zdroworozsądkową.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: islam

16-03-2019, 18:33

Lucek pisze:
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Lucek pisze:Pigmeju, czyżbyś próbował kwestionować supremacje naszej wspaniałej białej rasy ?
Lucek, jesteś fascynującą postacią, więc opowiem Ci coś. Do niedawna wszyscy chyba jak jeden mąż tutaj myśleli, że taką masz po prostu pozę, że wszystkim wymyślasz, i czasem wyjdzie Ci coś śmiesznego, a denerwują się tym tylko ci, którzy nie znają tej konwencji. Siedzisz tutaj - a właściwie siedzimy, bo większość piszących to stare konie - od wielu lat, i tak jak pisał kol. Ascetic, od każdego można dojść do prawie każdego po znajomościach - pod warunkiem, że ten ktoś wystawia od czasu do czasu głowę z nory. Ty nie. Wygląda na to, że od lat 90-tych nie byłeś na żadnym koncercie, albo się tym nie pochwaliłeś. Nie słuchasz też żadnych zespołów powstałych po okresie Twojej młodości, która to miała miejsce już dawno temu. W ogóle przez te wszystkie lata dopierdalałeś się do różnych ludzi, ale zawsze zachowując jedną zasadę - by broń Boże nie zdradzić żadnego szczegółu o tym, kim jesteś, gdzie mieszkasz, ani gdzie można Cię spotkać. Mi to wsio ryba - przyzwyczaiłem się do tych dziecinnych docinków o wyższości białej rasy od człowieka, który - wszystkie znaki na niebie wskazują - jest żulem, który nie ma żadnych kolegów i nic ciekawego nie robi, a jeśli robi, to baaaardzo skrzętnie to ukrywa, więc fakt przynależności rasowej może być jego jedynym powodem do dumy. Nie oceniam, dlaczego miałoby mnie to w sumie obchodzić? Uparłeś się, że będziesz za mną wszędzie ,,chodził" po forum, jak pies na smyczy, proszę bardzo, jeśli masz do tego czas i zdrowie, a wygląda na to, że czasu masz aż za dużo.

Z ciekawością jednak wysłuchałem ostatnio na koncercie historii o tym, że grozisz w swoim stylu kolegom również w prywatnych wiadomościach, co by wskazywało, że faktycznie jesteś deko zjebany - bo dotąd wszyscy myśleli, że chodzi tylko o atencję, i powtarzanie w kółko, co to Ty komu nie zrobisz, jak go już złapiesz - ale w taki sposób, byście przypadkiem nigdy się nie spotkali. Jeszcze ciekawsze wydaje się jednak to, że niektórzy z kolegów, którym tak chętnie groziłeś, mają najwyraźniej ochotę poznać Twoją niesamowitą osobę na żywo, by móc pogratulować wyśmienitych żartów i przybić piątkę. Jak dotąd faktów udało się ustalić niewiele, ale wiem, że niektórzy są bardzo zdeterminowani, więc z ciekawością będę się temu przyglądał, bo chociaż jestem bardzo spokojnym człowiekiem, to lubię fajerwerki.

Lucek, Lucek. Tyle lat siedzisz w tych klimatach, a nie znasz tych wszystkich historii dopierdalania się do ludzi, głównie z zespołów, anonimowo, lub półanonimowo? Nie wiesz, jak Orias skończył z Infernal War, a potem z innym kolegą, którego już z imienia tutaj wspominać nie będę, ale z którego śmialiście się swego czasu że hehe pedał, a to on okazał się kozakiem? Przecież takich historii było znacznie więcej. No ale tak jak mówię - ciesz się supremacją białej rasy, ja tylko obserwuję, bo taką mam naturę:-)

dorobiłeś sobie jakąś ideologie biedaku, wybacz ze nie postanowiłem sie obnażyć tak jak ty, większość ludzi tutaj jednak tego nie robi, jak zwykle pierdolisz głupoty i dlatego właśnie ludzie sie z ciebie śmieją, nie tylko ja wyobraz sobie.Znowu napierdolisz jakichś farmazonów a potem bedziesz chciał to kasować, czy nie zdeklarowałeś sie ze nie bedziesz juz tu pisać ?? litości...
A więc typek który cały czas mnie zaczepiał, wpierdalał sie między wódke a zakąske postanowił sie poskarżyć ze napisałem do niego pare słów, japierdole prawdziwa galeria osobliwości ten masterful :D
Skoro tak bardzo nurtuje cie kim jestem to ci powiem, żadna tajemnica, z resztą mówiłem już to, otóż jestem diabłem, rangi swej jednak zdradzać nie będe :D


Jesteśmy wspaniałymi białymi rasistami, uklęknij i ukorz sie przed białym panem pigmeju !
Co nie zmienia faktu, że dopierdalasz się do gościa bez powodu. Anonimowe groźby na jakimś niszowym forum dla brudnych brudasów und wszaruchów, łaskawie przemilczę.
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 814
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: islam

17-03-2019, 09:28

Ale jedno jest pewne!
Lucek ubiera się u Prady:)))
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

27-03-2019, 22:07

Migranci uratowani z pontonu u wybrzeży Libii przez turecki statek handlowy zmusili załogę do płynięcia w stronę Malty i Włoch
http://telewizjarepublika.pl/migranci-p ... 78046.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tego jeszcze nie grali :D
Guilty of being right
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: islam

28-03-2019, 09:47

uglak pisze:Migranci uratowani z pontonu u wybrzeży Libii przez turecki statek handlowy zmusili załogę do płynięcia w stronę Malty i Włoch
http://telewizjarepublika.pl/migranci-p ... 78046.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tego jeszcze nie grali :D
Co bardziej mnie wukrwia, to jest to, że zagraniczne portale nie mają problemu o tym pisać. U nas tylko tvp/interia/tvrepublika.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10113
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: islam

28-03-2019, 09:52

No nie wiem, na wyborcza.pl jest na stronie głównej.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: islam

28-03-2019, 09:55

Teraz widzę. A, to sory :).
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

19-04-2019, 15:28

https://fakty.interia.pl/swiat/news-nus ... Id,2944573" onclick="window.open(this.href);return false;

Na widły i do pieca.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: islam

21-04-2019, 18:52

" onclick="window.open(this.href);return false;

Czyżby zadowolone metale? :)
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: islam

21-04-2019, 19:01

mad pisze:

Czyżby zadowolone metale? :)
Mi los budynków w Paryżu jest dosyć obojętny, ale pojawiło się nagranie z kamery oddalonej o dwa km, na którym godzinę przed pożarem ktoś chodzi na górze i dodatkowo jakieś błyski widać.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: islam

09-05-2019, 06:39

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,24765 ... xSportImg1

myślałem że takie akcje to na poziomie A klasy, ewentualnie okręgówki a nie Ligi Mistrzów :)
co będzie dalej ?? - zawieszenie rozgrywek na czas ramadanu ??
cyrk kurwa :D
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: islam

09-05-2019, 15:01

W okręgówce to prędzej walenie browarów i palenie szlugów w przerwie ;). Tak po prawdzie nie widzę w tym nic złego skoro to nie był żaden przykaz z góry a jedynie indywidualny wybór piłkarzy uzgodniony z trenerem drużyny.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

17-05-2019, 17:34

Austriacki parlament uchwalił zakaz noszenia chust muzułmańskich w szkołach podstawowych

Kod: Zaznacz cały

https://www.dw.com/pl/austria-zakaz-noszenia-islamskich-chust-w-szkołach/a-48759337
Guilty of being right
ODPOWIEDZ