islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16169
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: islam

15-03-2019, 21:10

SODOMOUSE pisze:gość jadąc autem, słuchał serbskiej nuty ...I have been told this video is called “Remove kebab “and is based on a Serbian Song sung by Christians (Serbs) during the Moslem /Christian Yugoslav wars of 1990s. Fim ma ponad 15 minut...
sporo się tam u niego działo. w głowie.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10440
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: islam

15-03-2019, 21:16

Pacjent pisze:
Ascetic pisze: jak schodzi na przewagę kulturową. że oni matematyka, astrologia, medycyna. od słowa do słowa aż pada z ust teścia słowo1: Sobieski. i słowo 2: Wiedeń. taki argument. trochę siłowy. ale się Pan Syryjczyk wkurwił. prawie nie wybuchł.
Serio? Myślałem, że matematyka to bardziej skośnoocy, a medycyna biali.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Awicenna

Można ich nie lubić, ale fakt faktem, że gdy my leczyliśmy dżumę okładami ze świńskiego gnoju, oni radzili sobie znacznie lepiej. To oczywiście nie jedyne nazwisko, ale pozostałe ciężko spamiętać, bo to po kebabowemu.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16169
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: islam

15-03-2019, 21:20

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Pacjent pisze:
Ascetic pisze: jak schodzi na przewagę kulturową. że oni matematyka, astrologia, medycyna. od słowa do słowa aż pada z ust teścia słowo1: Sobieski. i słowo 2: Wiedeń. taki argument. trochę siłowy. ale się Pan Syryjczyk wkurwił. prawie nie wybuchł.
Serio? Myślałem, że matematyka to bardziej skośnoocy, a medycyna biali.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Awicenna

Można ich nie lubić, ale fakt faktem, że gdy my leczyliśmy dżumę okładami ze świńskiego gnoju, oni radzili sobie znacznie lepiej. To oczywiście nie jedyne nazwisko, ale pozostałe ciężko spamiętać, bo to po kebabowemu.
no właśnie w tym kierunku bym poszedł. tak, żeby jakoś wyważyć temat. u nich teraz kebsy z leżaczków a u nas pierożki litewskie zwane ruskimi. kiedyś u nich awicenna a u nas ? szukam szukam i jakoś znaleźć nie mogę.
535

Re: islam

15-03-2019, 21:25

U nas natomiast husarz w wersji wegetariańskiej, czyli bez zarostu. No nie wiem.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16169
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: islam

15-03-2019, 21:31

535 pisze:U nas natomiast husarz w wersji wegetariańskiej, czyli bez zarostu. No nie wiem.

Obrazek
nie znasz się Panie na wegusach. ci młodzi owszem ładni, do schrupania, w obcisłych leginsach i z tunelami. tak pomiędzy Panem i Panią. takie zgaduj zgadula. ci starzy jednak inaczej. brody i wersja pilarz-wajking.

poza tym husarze u nas po nastukaniu jakiegoś przyjezdnego wszarucha, ska∂ by nie był, czy z Ukrainy, czy z Bangladeszu prawilnie idą na kebsa. bardzo niechętnie. ale jednak. później mają co prawda moralniaka, nawet szczają na witrynę i wykrzykują hasła jaki to kraj brudny się zrobił. ale jednak.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: islam

15-03-2019, 21:39

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Pacjent pisze:
Ascetic pisze: jak schodzi na przewagę kulturową. że oni matematyka, astrologia, medycyna. od słowa do słowa aż pada z ust teścia słowo1: Sobieski. i słowo 2: Wiedeń. taki argument. trochę siłowy. ale się Pan Syryjczyk wkurwił. prawie nie wybuchł.
Serio? Myślałem, że matematyka to bardziej skośnoocy, a medycyna biali.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Awicenna

Można ich nie lubić, ale fakt faktem, że gdy my leczyliśmy dżumę okładami ze świńskiego gnoju, oni radzili sobie znacznie lepiej. To oczywiście nie jedyne nazwisko, ale pozostałe ciężko spamiętać, bo to po kebabowemu.
Szukaj dalej, bo Persowie to biali, a nie Arabowie/Semici.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16169
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: islam

15-03-2019, 21:53

Pacjent pisze: Szukaj dalej, bo Persowie to biali, a nie Arabowie/Semici.
no i w ten sposób dyskusja się skończyła. a wydawało się, że możemy dojść do dziwnych konkluzji. stop. doszliśmy właśnie.

tak trochę na marginesie Pacjent. bo Ty się wydajesz zorientowany. skąd flirt, nawet miłostka Hitlera z Irakiem i wielkim muflti'm Jerozolimy? pamiętaj. trzeba przemyśleć odpowiedź. bo trochę podchwytliwe jest pytanie. czy biali? czy nie? czy prawilni? czy nie bardzo? a może katolicy tacy jacyś inni? czy dobrze? czy źle?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16169
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: islam

15-03-2019, 22:23

może zmienię temat. bo nam tutaj Pacjent chwilowo zaniemógł. (liczę na Ciebie kolego ;-) )

okazuje się, że fan spidłeja i podróżnik + wysokie czoło (zdjęcie sporo mówi). ale, nie o tym. większość ludzi jedzie do Bułgarii, zjeść takie se żarcie, wygrzać dupę na słońcu i oczywiście się w tym słońcu ujebać na kolorowo. ale. nie w tym przypadku. tu nam się trafił podróżnik. historyczny. chyba nawet na plus. bo podróże kształcą. właściwie to pomysł na biuro podróży. było dla gejów. będzie dla prawilnych anty-muslimowców.

https://fakty.interia.pl/swiat/news-ter ... Id,2885969" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

15-03-2019, 22:30

Pacjent pisze:Szukaj dalej, bo Persowie to biali, a nie Arabowie/Semici.
pewnie Cie zawiode, ale Arabowie/Semici to tez rasa biala. zreszta stad caly lewacki argument o rasizmie w stosunku do bojowonastawionych wyznawcow Allaha jest bledny u podstaw.
Ascetic pisze:tak trochę na marginesie Pacjent. bo Ty się wydajesz zorientowany. skąd flirt, nawet miłostka Hitlera z Irakiem i wielkim muflti'm Jerozolimy? pamiętaj. trzeba przemyśleć odpowiedź. bo trochę podchwytliwe jest pytanie. czy biali? czy nie? czy prawilni? czy nie bardzo? a może katolicy tacy jacyś inni? czy dobrze? czy źle?
to akurat proste - jedni i drudzy nienawidzili Zydow, a wrog mojego wroga jest... ?

zreszta wspolpraca Niemiec z panstwami muzulmanskimi siega dalej w przeszlosc.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16169
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: islam

15-03-2019, 22:35

uglak pisze:
Ascetic pisze:tak trochę na marginesie Pacjent. bo Ty się wydajesz zorientowany. skąd flirt, nawet miłostka Hitlera z Irakiem i wielkim muflti'm Jerozolimy? pamiętaj. trzeba przemyśleć odpowiedź. bo trochę podchwytliwe jest pytanie. czy biali? czy nie? czy prawilni? czy nie bardzo? a może katolicy tacy jacyś inni? czy dobrze? czy źle?
to akurat proste - jedni i drudzy nienawidzili Zydow, a wrog mojego wroga jest... ?

zreszta wspolpraca Niemiec z panstwami muzulmanskimi siega dalej w przeszlosc.
trafna aczkolwiek powierzchowna odpowiedź. sugerujesz, że w tym przypadku można było/ było akceptowalne wąchanie się z diabłem, przepraszam wyznawcą islamu? a i trochę zerojedynkowa też. bo? bo jest taka teoria, że ten cały holokaustus to trochę tak z podszeptu tego muftiego. słyszałeś o tym? zgadzasz się?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

15-03-2019, 22:52

na pewno mufiemu sie bardzo podobal, ale przeciez koncept obwianiania Zydow o cale zlo tego swiata byl w glowie Hitlera (i w ogole na swiecie) duzo starszy.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16169
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: islam

15-03-2019, 22:58

uglak pisze:na pewno mufiemu sie bardzo podobal, ale przeciez koncept obwianiania Zydow o cale zlo tego swiata byl w glowie Hitlera (i w ogole na swiecie) duzo starszy.
nie jestem pewien. się nie kłócę się. choć jest taka teoria jest, że skwapliwie skorzystał jerozolimski zadymiarz z ciągot pana firera. i trochę go tam podkręcił. takie tam zabiegi psychologiczne miały miejsce podobno. ale jak to z historią. każdy ma swoją.

na pewno w reichu kiełkowało to tak ze 40 lat przed rozpaleniem. a na świecie? to już w setki lat szło. bo? trzeba było wieszać jezuska? trzeba było? wszystko za jezuska. naszego kochanego. jezuska.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10440
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: islam

15-03-2019, 23:13

Ascetic pisze: no właśnie w tym kierunku bym poszedł. tak, żeby jakoś wyważyć temat. u nich teraz kebsy z leżaczków a u nas pierożki litewskie zwane ruskimi. kiedyś u nich awicenna a u nas ? szukam szukam i jakoś znaleźć nie mogę.
Co Ty, Kopernika nie pamiętasz?
Pacjent pisze:Szukaj dalej, bo Persowie to biali, a nie Arabowie/Semici.
Ciekawe w sumie. Nie będę grzebał bo nie potrzebuję niczego udowadniać, miałem książkę ale wywiozłem już więc trudno. Ale dzięki temu popatrzyłem w neta i faktycznie, wygląda na to że Persowie to biali. Nie chodzi jednak w tym przypadku o rasę, tylko o krąg kulturowy, bo muzułmanie w tamtych czasach ustanawiali dość łagodne rządy w krajach podbitych, dzięki czemu sporo zdobyczy kultury zachowali dla potomności (w tym wiedzy Greków), podczas gdy chrześcijanie palili wszystko, co było pogańskie w myśl ,,nie będziesz miał bogów cudzych przede mną". Dzisiaj sprawa oczywiście ma się inaczej, i to muzułmanie cofnęli się do średniowiecza, ale mieli swój czas, kiedy wypadali jednak trochę lepiej od Europejczyków, zwłaszcza nas, którzy jeszcze wtedy nie zeszliśmy z drzew;)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: islam

15-03-2019, 23:17

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Ascetic pisze: no właśnie w tym kierunku bym poszedł. tak, żeby jakoś wyważyć temat. u nich teraz kebsy z leżaczków a u nas pierożki litewskie zwane ruskimi. kiedyś u nich awicenna a u nas ? szukam szukam i jakoś znaleźć nie mogę.
Co Ty, Kopernika nie pamiętasz?
Pacjent pisze:Szukaj dalej, bo Persowie to biali, a nie Arabowie/Semici.
Ciekawe w sumie. Nie będę grzebał bo nie potrzebuję niczego udowadniać, miałem książkę ale wywiozłem już więc trudno. Ale dzięki temu popatrzyłem w neta i faktycznie, wygląda na to że Persowie to biali. Nie chodzi jednak w tym przypadku o rasę, tylko o krąg kulturowy, bo muzułmanie w tamtych czasach ustanawiali dość łagodne rządy w krajach podbitych, dzięki czemu sporo zdobyczy kultury zachowali dla potomności (w tym wiedzy Greków), podczas gdy chrześcijanie palili wszystko, co było pogańskie w myśl ,,nie będziesz miał bogów cudzych przede mną". Dzisiaj sprawa oczywiście ma się inaczej, i to muzułmanie cofnęli się do średniowiecza, ale mieli swój czas, kiedy wypadali jednak trochę lepiej od Europejczyków, zwłaszcza nas, którzy jeszcze wtedy nie zeszliśmy z drzew;)
Kopernik była kobietą. a to się nie liczy. ani u nich ani u nas.

a ja Pacjent ma racje to stawiam mu wegańską kolacje!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

15-03-2019, 23:29

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: Ciekawe w sumie. Nie będę grzebał bo nie potrzebuję niczego udowadniać, miałem książkę ale wywiozłem już więc trudno. Ale dzięki temu popatrzyłem w neta i faktycznie, wygląda na to że Persowie to biali. Nie chodzi jednak w tym przypadku o rasę, tylko o krąg kulturowy, bo muzułmanie w tamtych czasach ustanawiali dość łagodne rządy w krajach podbitych, dzięki czemu sporo zdobyczy kultury zachowali dla potomności (w tym wiedzy Greków), podczas gdy chrześcijanie palili wszystko, co było pogańskie w myśl ,,nie będziesz miał bogów cudzych przede mną". Dzisiaj sprawa oczywiście ma się inaczej, i to muzułmanie cofnęli się do średniowiecza, ale mieli swój czas, kiedy wypadali jednak trochę lepiej od Europejczyków, zwłaszcza nas, którzy jeszcze wtedy nie zeszliśmy z drzew;)
nigdy z niego nie wyszli, bo nadal nie mieli swojego oswiecenia/haskali, ale faktycznie byly czasy kiedy byli normalniej nastawieni niz cywilizacja zachodnia. dawne czasy, bardzo dawne.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: islam

16-03-2019, 00:31

Pigmeju, czyżbyś próbował kwestionować supremacje naszej wspaniałej białej rasy ?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10440
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: islam

16-03-2019, 11:37

Lucek pisze:Pigmeju, czyżbyś próbował kwestionować supremacje naszej wspaniałej białej rasy ?
Lucek, jesteś fascynującą postacią, więc opowiem Ci coś. Do niedawna wszyscy chyba jak jeden mąż tutaj myśleli, że taką masz po prostu pozę, że wszystkim wymyślasz, i czasem wyjdzie Ci coś śmiesznego, a denerwują się tym tylko ci, którzy nie znają tej konwencji. Siedzisz tutaj - a właściwie siedzimy, bo większość piszących to stare konie - od wielu lat, i tak jak pisał kol. Ascetic, od każdego można dojść do prawie każdego po znajomościach - pod warunkiem, że ten ktoś wystawia od czasu do czasu głowę z nory. Ty nie. Wygląda na to, że od lat 90-tych nie byłeś na żadnym koncercie, albo się tym nie pochwaliłeś. Nie słuchasz też żadnych zespołów powstałych po okresie Twojej młodości, która to miała miejsce już dawno temu. W ogóle przez te wszystkie lata dopierdalałeś się do różnych ludzi, ale zawsze zachowując jedną zasadę - by broń Boże nie zdradzić żadnego szczegółu o tym, kim jesteś, gdzie mieszkasz, ani gdzie można Cię spotkać. Mi to wsio ryba - przyzwyczaiłem się do tych dziecinnych docinków o wyższości białej rasy od człowieka, który - wszystkie znaki na niebie wskazują - jest żulem, który nie ma żadnych kolegów i nic ciekawego nie robi, a jeśli robi, to baaaardzo skrzętnie to ukrywa, więc fakt przynależności rasowej może być jego jedynym powodem do dumy. Nie oceniam, dlaczego miałoby mnie to w sumie obchodzić? Uparłeś się, że będziesz za mną wszędzie ,,chodził" po forum, jak pies na smyczy, proszę bardzo, jeśli masz do tego czas i zdrowie, a wygląda na to, że czasu masz aż za dużo.

Z ciekawością jednak wysłuchałem ostatnio na koncercie historii o tym, że grozisz w swoim stylu kolegom również w prywatnych wiadomościach, co by wskazywało, że faktycznie jesteś deko zjebany - bo dotąd wszyscy myśleli, że chodzi tylko o atencję, i powtarzanie w kółko, co to Ty komu nie zrobisz, jak go już złapiesz - ale w taki sposób, byście przypadkiem nigdy się nie spotkali. Jeszcze ciekawsze wydaje się jednak to, że niektórzy z kolegów, którym tak chętnie groziłeś, mają najwyraźniej ochotę poznać Twoją niesamowitą osobę na żywo, by móc pogratulować wyśmienitych żartów i przybić piątkę. Jak dotąd faktów udało się ustalić niewiele, ale wiem, że niektórzy są bardzo zdeterminowani, więc z ciekawością będę się temu przyglądał, bo chociaż jestem bardzo spokojnym człowiekiem, to lubię fajerwerki.

Lucek, Lucek. Tyle lat siedzisz w tych klimatach, a nie znasz tych wszystkich historii dopierdalania się do ludzi, głównie z zespołów, anonimowo, lub półanonimowo? Nie wiesz, jak Orias skończył z Infernal War, a potem z innym kolegą, którego już z imienia tutaj wspominać nie będę, ale z którego śmialiście się swego czasu że hehe pedał, a to on okazał się kozakiem? Przecież takich historii było znacznie więcej. No ale tak jak mówię - ciesz się supremacją białej rasy, ja tylko obserwuję, bo taką mam naturę:-)
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: islam

16-03-2019, 12:11

Karkassonne napisał wreszcie celny post.
No właśnie czy Lucek kupił kiedykolwiek płytę i się tym pochwalił, czy był na koncercie i to napisał. Czy jeździ na wakacje albo gdziekolwiek?


To wszystko wskazuje na kogoś, kto już tutaj ma inne konto.
Czy Lucek to Karkass albo 535 :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: islam

16-03-2019, 13:41

Ascetic pisze:
Pacjent pisze: Szukaj dalej, bo Persowie to biali, a nie Arabowie/Semici.
no i w ten sposób dyskusja się skończyła. a wydawało się, że możemy dojść do dziwnych konkluzji. stop. doszliśmy właśnie.

tak trochę na marginesie Pacjent. bo Ty się wydajesz zorientowany. skąd flirt, nawet miłostka Hitlera z Irakiem i wielkim muflti'm Jerozolimy? pamiętaj. trzeba przemyśleć odpowiedź. bo trochę podchwytliwe jest pytanie. czy biali? czy nie? czy prawilni? czy nie bardzo? a może katolicy tacy jacyś inni? czy dobrze? czy źle?
A skąd 150 tys. Żydów w armii III Rzeszy? Skąd sojusz z Japonią? Polacy też zostali podludźmi dopiero w 1939 r. gdy dali się podjudzić Brytyjczykom. Wszystko to taktyka i interesy, a propaganda jest dla frajerów.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

16-03-2019, 13:46

Pacjent pisze:A skąd 150 tys. Żydów w armii III Rzeszy?
w przytlaczajacej wiekszosci to nie byli Zydzi. ani w rozumieniu tradycji zydowskiej ani wlasnej tozsamosci. po prostu gdzies w drzewie genealogicznym zaplatal im sie jakis zydowski przodek, a Niemcy w swojej manii krwi zadekretowali, ze nie sa czysci.
Guilty of being right
ODPOWIEDZ