ABORCJA

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ

Co wybierasz?

Dopuszczalna tylko do 4 miesiąca ciąży
24
21%
Dopuszczalna dopóki płód jest w łonie matki
11
9%
Dopuszczalna do pierwszego miesiąca życia
4
3%
Dopuszczalna do 3 roku życia
0
Brak głosów
Dopuszczalna do 7 roku życia
5
4%
Dopuszczalna do 18 roku życia (do 21 w krajach anglosaskich)
48
41%
Zabroniona
25
21%
 
Liczba głosów: 117
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ABORCJA

11-07-2014, 12:14

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ABORCJA

11-07-2014, 19:46

535 pisze:Czyli chodzi o to, że w przypadku terlika, kraft to określenie stanu umysłu?
TAK JEST! :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: ABORCJA

12-07-2014, 15:31

Kraft pisze:Zdążyłem zauważyć tutejszą degenerację intelektualną, że idziecie z muzykami SadEx pod rękę.
Gdzie zauważyłeś?
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: ABORCJA

13-07-2014, 10:18

Kraft vel "terlik". Jesteś szafarzem w swojej parafii? A może utrzymujesz dobre stosunki z proboszczem? Nie przeszkadza mu, ze słuchasz muzyki satanistow? Katol.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: ABORCJA

13-07-2014, 12:03

Dał się przekonać, że słucham na zasadzie lepszego poznania wroga. Wydrukowałem mu kilka fotek Vrangsinna do celów dydaktycznych, jako czynnik odstraszający dla młodzieży. Do dzisiaj bardzo sobie chwali...
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: ABORCJA

16-07-2014, 23:42

Sybir pisze:Wyborne.
Pogrubienie nie wystarcza? Słowa-klucze: kompan, żałoba. Jakieś dowody? A propos - znalazłeś już może jakieś merytoryczne argumenty?
Ponawiam pytanie - dowody i argumenty na co? Bo chyba nie o wspólne rozpaczania nad efektami decyzji Chazana chodzi... A jeśli tak, to nie ma zmiłuj się. Jesteście w tej samej "kompanii".
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10285
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

16-07-2014, 23:46

Kto "jesteśmy"? Piszę we własnym imieniu, z ciekawości nad Twoimi pobudkami i motywacjami.
Przytaczam post, generalnie chodzi o jego pierwszą część:
Kraft pisze:
Sybir pisze:najszybszy = najlepszy. W końcu trzeba mieć energię, żeby przekazać dalej informację genetyczną. Proste.
Według lekarzy to równanie nie jest prawidłowe. Sprawdza się w kreskówkach informacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym, ale nie w realu.
A jakie byłoby prawidłowe? Jakie to jeszcze czynniki decydują? Według których lekarzy? Jakie artykuł przywołasz na poparcie tej przedszkolnej tezy o kreskówkowatości mojego stwierdzenia? ;) Tak z ciekawości pytam, bo ginekologia to nie moja działka, a chciałbym się dowiedzieć, co i jak.
Kraft pisze:
Poza tym, naświetl mi, gdzie czeka się rok na kontrolę kardiologiczną po zawale mięśnia serca?
Był przypadek gdzieś pod Krakowem, albo w samym Krakowie, że facet z objawami zawału serca dostał roczny termin. No ale przecież jest więcej tego typu skandalicznych sytuacji, także dotyczących dzieci:

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... l?cookie=1

http://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-za ... 677,1.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... aid=1130ec
Z objawami zawału to trafiłby na SOR lub od razy do pracowni hemodynamicznej, a nie do poradni kardiologicznej. Poza tym, kwestia terminów tylko pośrednio zależy od NFZ. Weź pod uwagę, ilu w Polsce jest lekarzy i ilu ich przypada na 100 tys. mieszkańców. Z innej beczki - w samej Warszawie terminy w przychodniach potrafiły różnić się o kilka miesięcy w zależności od dzielnicy.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: ABORCJA

17-07-2014, 00:18

Sybir pisze:A jakie byłoby prawidłowe? Jakie to jeszcze czynniki decydują? Według których lekarzy? Jakie artykuł przywołasz na poparcie tej przedszkolnej tezy o kreskówkowatości mojego stwierdzenia? ;) Tak z ciekawości pytam, bo ginekologia to nie moja działka, a chciałbym się dowiedzieć, co i jak.
Chyba nie sądzisz, że to moje "widzimisię". Jako zupełny laik muszę mieć podparcie. Tak się składa, że redaktor Magierowski ułatwił mi zadanie, zatem przywołuję zestaw opracowań dotyczących powikłań i zwiększonego ryzyka występowania różnorakich chorób przy zabiegach in vitro, które są przy okazji odpowiedzią na bagatelizowanie sprawy przez Olo, który sprowadził problem do jednej choroby. To wszystko udowadnia, że metody doboru materiału do zapłodnienia są wadliwe/nazbyt uproszczone.

1. "Assisted reproductive technologies and the risk of birth defects - a systematic review"

Artykuł opublikowany w 2004 roku przez Michèle Hansen, Carol Bower, Nicholasa de Klerka oraz Jennifer J. Kurinczuk w "Human Reproduction", piśmie wydawanym przez uniwersytet w Oksfordzie. Autorzy przeanalizowali 25 różnych badań dotyczących efektów ubocznych "wspomaganego zapłodnienia". Stwierdzili, iż ryzyko wystąpienia wad wrodzonych jest wyższe o 30-40 proc. niż w przypadku zapłodnienia drogą tradycyjną. "Pary, które decydują się na zapłodnienie in vitro, powinny być o tym informowane" - piszą naukowcy.

Żródło: http://humrep.oxfordjournals.org/content/20/2/328.short" onclick="window.open(this.href);return false;

2. Badania przeprowadzone przez naukowców z chińskiego Uniwersytetu Medycznego w Nankinie i opublikowane w kwietniu 2012 r. w piśmie "Fertility and Sterility", wydawanym przez Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Reprodukcyjnej.

Przeanalizowali oni 124 tysiące przypadków zapłodnienia in vitro. Stwierdzono, iż ryzyko pojawienia się wad wrodzonych jest o 37 proc. wyższe, niż w przypadku dzieci spłodzonych w sposób naturalny.

Źródło: http://www.reuters.com/article/2012/04/ ... 3M20120420" onclick="window.open(this.href);return false;

3. Badania przeprowadzone przez naukowców z UCLA, stanowego uniwersytetu Kalifornii.

Ich wyniki przedstawiono na konferencji Amerykańskiego Towarzystwa Pediatriów w październiku 2012 r. Stwierdzono podwyższone ryzyko wystąpienia wad wrodzonych u dzieci "z probówki", m.in. w sercu, układzie moczowym, organach płciowych, gałkach ocznych.

Źródło: http://www.medicalnewstoday.com/articles/251768.php" onclick="window.open(this.href);return false;

4. "The Risk of Congenital Anomalies in Multiple Births: A European Registry Based Study".

Badanie przeprowadzone w 14 krajach Europy przez naukowców z Ulster University. Stwierdzono gwałtowny wzrost (o 50 proc.) ciąż wielopłodowych w latach 1984-2007. Jednocześnie, w tym samym czasie, zwiększył się odsetek noworodków z wadami wrodzonymi - z 5,9 do 10,7 na 10 tys. urodzeń. Jedna z autorek pracy, dr Breidge Boyle, mówi: "Badania muszą jeszcze zostać pogłębione, przypuszczamy jednak, że może to być skutek rozpowszechnienia się procedury in vitro".

Źródło: http://life.nationalpost.com/2013/02/11 ... ederated=1" onclick="window.open(this.href);return false;

5. Praca australijskich naukowców z Uniwersytetu w Adelajdzie, opublikowana w "The New England Journal of Medicine" w maju 2014 r.

Przeanalizowano historię medyczną ponad 300 tysięcy dzieci do lat 5. Stwierdzono ryzyko wystąpienia wad wrodzonych o 28 proc. wyższe przy in vitro niż w przypadku zapłodnienia naturalnego (m.in. w układzie krążenia, układzie trawiennym i w mięśniach).

Źródło: http://www.nytimes.com/2012/05/15/healt ... .html?_r=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Z objawami zawału to trafiłby na SOR lub od razy do pracowni hemodynamicznej, a nie do poradni kardiologicznej. Poza tym, kwestia terminów tylko pośrednio zależy od NFZ. Weź pod uwagę, ilu w Polsce jest lekarzy i ilu ich przypada na 100 tys. mieszkańców. Z innej beczki - w samej Warszawie terminy w przychodniach potrafiły różnić się o kilka miesięcy w zależności od dzielnicy.
Nie mnie oceniać gdzie facet miał ostatecznie trafić. Natomiast fakt jest taki, że trafił z tymi objawami do domu.

Jak najbardziej, zgadzam się co do braków kadrowych, jednakże one również są przyczyną problemów finansowych, skutkujących z jednej strony exodusem lekarzy na Zachód, a z drugiej, pewnie w mniejszym stopniu - zmniejszeniem atrakcyjności zawodu dla dokonujących wyboru kierunku studiów. Oczywiście, fundowanie in vitro to tylko przysłowiowa kropla w morzu jeśli idzie o przykłady marnowania pieniędzy w służbie zdrowia. Ja osobiście, jak na liberała ekonomicznego przystało, opowiadam się za całkowitą prywatyzacja tego sektora.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10285
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

17-07-2014, 00:29

Kraft pisze:Oczywiście, fundowanie in vitro to tylko przysłowiowa kropla w morzu jeśli idzie o przykłady marnowania pieniędzy w służbie zdrowia.
Z tym mogę się zgodzić.
Co do reszty, to najpierw przeczytam cytowane materiały. Z uwag - jestem ciekaw metod badawczych, jakie przyjęli twórcy tych prac. Ciąże z in vitro łatwiej monitorować, niż te powstałe w naturalnych warunkach (tutaj ok. 50% zygot nie przeżywa pierwszych 2 tygodni rozwoju, poza tym nie ma stymulacji z zewnątrz, wykorzystywanej w metodzie in vitro).
A koleś trafił do domu, bo może a) był zniecierpliwiony przedłużającym się oczekiwaniem, b) pani w rejestracji zadziałała inaczej, niż powinna? W każdym razie, przydałby się tekst źródłowy.

edit: Och, i jeszcze jedno: nie bardzo odniosłeś się do moich pytań :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Tokarz
zaczyna szaleć
Posty: 143
Rejestracja: 13-05-2005, 12:10
Lokalizacja: Puławy

Re: ABORCJA

17-07-2014, 00:55

kraft mam takie pytanie, czy masz dzieci?
***** ***
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: ABORCJA

17-07-2014, 01:10

Sybir pisze:Co do reszty, to najpierw przeczytam cytowane materiały. Z uwag - jestem ciekaw metod badawczych, jakie przyjęli twórcy tych prac. Ciąże z in vitro łatwiej monitorować, niż te powstałe w naturalnych warunkach (tutaj ok. 50% zygot nie przeżywa pierwszych 2 tygodni rozwoju, poza tym nie ma stymulacji z zewnątrz, wykorzystywanej w metodzie in vitro).
Jeśli to prawda, to jedynie kolejny dowód na wyższość mechanizmów rządzących selekcją naturalną nad tymi dostępnymi lekarzom. 2 tygodnie i po sprawie :)
Jestem bodaj ostatnią osobą, która zrobi problem z utraty 2-tygodniowej zygoty, w której nie ma nawet zalążków systemu nerwowego, nie mówiąc o jakichś zarodkach w zamrażarkach itp. Natomiast ubicie 6-miesięcznego dzieciaka to już nie przelewki. Z jednej strony dramat zdesperowanej matki, z drugiej dylematy lekarza mającego aborcji dokonać (a tylko głupiec sądzi, że do wierzących się te dylematy ograniczają), mimo ewidentnie widocznych wad. Do tego widmo medialnej szopki - w zależności od rozwiązania napędzonej przez lewaków albo katolickich ortodoksów.
A koleś trafił do domu, bo może a) był zniecierpliwiony przedłużającym się oczekiwaniem, b) pani w rejestracji zadziałała inaczej, niż powinna? W każdym razie, przydałby się tekst źródłowy.
Do tego konkretnego przypadku nie mam, ale podałem chyba wystarczającą ilość innych...
edit: Och, i jeszcze jedno: nie bardzo odniosłeś się do moich pytań :)
Świst opadających rąk. Czego Ty ode mnie wymagasz? :)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10285
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Odp: ABORCJA

17-07-2014, 01:24

Kraft, poradnia specjalistyczna to jedno, a izba przyjęć/SOR to drugie. W pierwszym przypadku masz rutynowe kontrole, w drugim - stany nagłe. Więc jak pasuje Ci opowieść o człowieku z zawałem wysłanym do poradni kardiologicznej do przeklejonych dramatycznych wieści o kolejkach do gabinetów specjalistycznych?
Nie odniosłeś się do moich pytań po prostu :) Proponowane przez Ciebie materiały dotyczą w końcu wadliwości (a raczej "wadliwości" - czyt. częstotliwości występowania wad u płodów i dzieci powstałych metodami, hmm, inżynieryjnymi) metody in vitro, a przecież nie to mnie interesowało.
Poza tym, odbiegamy od meritum od problemu blokowania dostępu do informacji i świadczeń medycznych, czyli nierównym traktowaniu obywatelek tego kraju w świetle obowiązujących przepisów prawnych. O kwestie moralne, tak na marginesie, to Ty się, Kraft, nie bój ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: Odp: ABORCJA

17-07-2014, 02:05

Sybir pisze:Więc jak pasuje Ci opowieść o człowieku z zawałem wysłanym do poradni kardiologicznej do przeklejonych dramatycznych wieści o kolejkach do gabinetów specjalistycznych?
Zawiesiłeś się na tym facecie z zawałem i kładziesz akcent na biurokratyczny pierdolnik, w którym każdy może się zgubić tudzież na możliwość zwykłej pomyłki. Ja akcentuję problemy związane z niedofinansowaniem i marnotrawstwem pieniędzy, którego przyczyną jest m.in. biurokracja. Nie będę się wykłócał o szczegóły tego jednego, zasłyszanego z mediów przypadku, bo nie o to chodzi. O kasę mi chodzi. Tylko i wyłącznie.
Nie odniosłeś się do moich pytań po prostu :) Proponowane przez Ciebie materiały dotyczą w końcu wadliwości (a raczej "wadliwości" - czyt. częstotliwości występowania wad u płodów i dzieci powstałych metodami, hmm, inżynieryjnymi) metody in vitro, a przecież nie to mnie interesowało.
No a co jest przyczyną tych wad jeśli nie uboższa wartość biologiczna pobranego do zapłodnienia materiału, leżąca obecnie poza zasięgiem poznawczym lekarzy?
Poza tym, odbiegamy od meritum od problemu blokowania dostępu do informacji i świadczeń medycznych, czyli nierównym traktowaniu obywatelek tego kraju w świetle obowiązujących przepisów prawnych. O kwestie moralne, tak na marginesie, to Ty się, Kraft, nie bój ;)
Że się tak kolokwialnie wyrażę - w chuju mam utopijną równość dostępu do świadczeń i informacji. Natomiast w świetle obowiązujących przepisów prawa Chazan pozostaje bez zarzutu. Popełnił błąd stosując klauzulę sumienia, bo raz że jej nie wypełnił, a po drugie uruchomił etatowych medialnych podżegaczy maskujących przekręty rządu. Mógł zwyczajnie powołać się na Kodeks Karny i mogliby mu naskoczyć. Natomiast wszystkie te sprzeczki tutaj, ale również przepisy prawa, zasadzają się na kwestiach moralnych.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Odp: ABORCJA

17-07-2014, 06:39

Kraft pisze:
Sybir pisze:Nie odniosłeś się do moich pytań po prostu :) Proponowane przez Ciebie materiały dotyczą w końcu wadliwości (a raczej "wadliwości" - czyt. częstotliwości występowania wad u płodów i dzieci powstałych metodami, hmm, inżynieryjnymi) metody in vitro, a przecież nie to mnie interesowało.
No a co jest przyczyną tych wad jeśli nie uboższa wartość biologiczna pobranego do zapłodnienia materiału, leżąca obecnie poza zasięgiem poznawczym lekarzy?
Zapewne twój ograniczony do trzech neuronów zalążek mózgu nie przyjmie tego do wiadomości, ale spróbuję ci to wytłumaczyć: jak wspomniał Sybir, w przypadku zapłodnienia in vitro stymulacja z zewnątrz sprawia, że zarodki z wadami przeżywają dłużej niż te poczęte drogą naturalną.
Kraft pisze:
Poza tym, odbiegamy od meritum od problemu blokowania dostępu do informacji i świadczeń medycznych, czyli nierównym traktowaniu obywatelek tego kraju w świetle obowiązujących przepisów prawnych. O kwestie moralne, tak na marginesie, to Ty się, Kraft, nie bój ;)
Że się tak kolokwialnie wyrażę - w chuju mam utopijną równość dostępu do świadczeń i informacji. Natomiast w świetle obowiązujących przepisów prawa Chazan pozostaje bez zarzutu.
LOL. W związku z tym w świetle obowiązującego prawa został wyrzucony ze sprawowanej funkcji, bo doskonale wypełniał swoje obowiązki...myślę, że ma duże szanse w sądzie pracy. LOL.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: ABORCJA

17-07-2014, 09:47

nicram pisze:Zapewne twój ograniczony do trzech neuronów zalążek mózgu nie przyjmie tego do wiadomości, ale spróbuję ci to wytłumaczyć: jak wspomniał Sybir, w przypadku zapłodnienia in vitro stymulacja z zewnątrz sprawia, że zarodki z wadami przeżywają dłużej niż te poczęte drogą naturalną.
Jako typowy mentalny gimbus borykający się z problemem rozumienia tekstu czytanego nie zauważyłeś, że cytowane fragmenty dotyczą badań nad wadami u dzieci, nawet takich 5-letnich, a nie przeżywalności zarodków, z której nikt tutaj wielkiego halo nie robi.
LOL. W związku z tym w świetle obowiązującego prawa został wyrzucony ze sprawowanej funkcji, bo doskonale wypełniał swoje obowiązki...myślę, że ma duże szanse w sądzie pracy. LOL.
Czy ty potrafisz rozróżnić sytuację, w której prokuratura stawia zarzuty lekarzowi łamiącemu prawo (miałaby w sumie obowiązek na podstawie doniesień medialnych) a uznaniowym odwołaniu faceta z funkcji dyrektora przez HGW (zapewne pod presją medialną, bo wcześniej jako stara dewota udawała że nie widzi problemu)? Najwidoczniej nie potrafisz i jakoś mnie to nie dziwi. No chyba że Hanka jest dla ciebie nieomylną wyrocznią, jak i reszta bandy obecnie u steru, co też by mnie nie specjalnie nie zdziwiło...

Na tym rozpoczynam i zarazem kończę dyskusję z tobą. Po prostu szkoda czasu.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: ABORCJA

17-07-2014, 09:56

Dziewczyny nie drapcie się. Taki piękny dzień...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: ABORCJA

17-07-2014, 10:00

żeby was postraszyć

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
535

Re: ABORCJA

17-07-2014, 10:06

trup pisze:żeby was postraszyć

Obrazek
Bohater. Podejrzewam, że w swoim czasie nasz przyjaciel spijał śmietankę z jego kolan, wygląda mi na wszechpolaka co prawda z ukrytej opcji, ale jednak.

http://polska.newsweek.pl/roman-giertyc ... 991,1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ABORCJA

17-07-2014, 10:07

Kraft pisze:
nicram pisze:Zapewne twój ograniczony do trzech neuronów zalążek mózgu nie przyjmie tego do wiadomości, ale spróbuję ci to wytłumaczyć: jak wspomniał Sybir, w przypadku zapłodnienia in vitro stymulacja z zewnątrz sprawia, że zarodki z wadami przeżywają dłużej niż te poczęte drogą naturalną.
Jako typowy mentalny gimbus borykający się z problemem rozumienia tekstu czytanego nie zauważyłeś, że cytowane fragmenty dotyczą badań nad wadami u dzieci, nawet takich 5-letnich, a nie przeżywalności zarodków, z której nikt tutaj wielkiego halo nie robi.
Jaki typowy polaczek-katolik, który myśli, że zjadł wszystkie rozumy. A jak myślisz geniuszu czy wady genetyczne powstają u kilkuletnich dzieci, czy już są od samego początku ich życia (tzn. życia płodowego)? Podpowiem ci, są od samego początku. W związku z czym ich ewentualna większa liczba u tych dzieci jest właśnie wynikiem tego, że takie zjebane zarodki (w tym także ty) przeżywają.
Kraft pisze:
LOL. W związku z tym w świetle obowiązującego prawa został wyrzucony ze sprawowanej funkcji, bo doskonale wypełniał swoje obowiązki...myślę, że ma duże szanse w sądzie pracy. LOL.
Czy ty potrafisz rozróżnić sytuację, w której prokuratura stawia zarzuty lekarzowi łamiącemu prawo (miałaby w sumie obowiązek na podstawie doniesień medialnych) a uznaniowym odwołaniu faceta z funkcji dyrektora przez HGW (zapewne pod presją medialną, bo wcześniej jako stara dewota udawała że nie widzi problemu)? Najwidoczniej nie potrafisz i jakoś mnie to nie dziwi. No chyba że Hanka jest dla ciebie nieomylną wyrocznią, jak i reszta bandy obecnie u steru, co też by mnie nie specjalnie nie zdziwiło...

Na tym rozpoczynam i zarazem kończę dyskusję z tobą. Po prostu szkoda czasu.
A czy ty czerstwy wycieruchu zdajesz sobie sprawę z tego, że PRAWO PRACY jest częścią PRAWA? Pisałeś, że "w świetle obowiązujących przepisów prawa Chazan pozostaje bez zarzutu" otóż NIE.

Możesz sobie kończyć, najlepiej skończ na forum Frondy, tam dyskutanci są na twoim poziomie wiedzy i intelektu.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: ABORCJA

17-07-2014, 10:52

Po raz kolejny apeluję by Kraft napisał coś o swoich życiowych osiągnięciach. Wiadomo, którzy z forumowiczów mają firmy budowlane, agencje reklamowe, wytwórnie płytowe, grają w jakich kapelach, wiadomo którzy liczą podatki kolegom z piaskownicy, którzy są trwale bezrobotni itd.
Co osiągnął Kraft? Jakie wielkie szkoły skończył skoro dysponuje tak szeroką wiedza na każdy temat? Jak daleko musiał zajść (pewnie na sam szczyt) w swojej karierze zawodowej?
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
ODPOWIEDZ