KARA ŚMIERCI

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ

KARA ŚMIERCI

Tak
88
74%
Nie
27
23%
Nie wiem
4
3%
 
Liczba głosów: 119
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1532
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: KARA ŚMIERCI

13-05-2013, 20:43

To nie moja sprawa. Na to nie mam wpływu. Wporwadźmy karę śmierci, a potem jakoś to będzie.
Gadanie/pisanie dla gadania.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

13-05-2013, 20:44

Drone pisze:Ale ja nie pytałem, za co ma być kara śmierci, tylko czy w ogóle ma być
No ale już Tobie mówiłem, że to bez sensu pytanie jest, bo banalizuje cały temat.
Wasyl pisze:To nie moja sprawa. Na to nie mam wpływu. Wporwadźmy karę śmierci, a potem jakoś to będzie.
Gadanie/pisanie dla gadania.
no coś w ten deseń właśnie.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: KARA ŚMIERCI

14-05-2013, 13:57

Ja zasadniczo jestem za karą śmierci, na stryczek wysyłałbym nie tylko morderców, ale i gwałcicieli, pedofilów, zwyrodnialców dręczących własną rodzine itd. Jestem za tym by każdy mógł zabić w obronie swojego mienia, tzn. jeśli widzę włamywacza, powinienem mieć prawo go zastrzelić, jeśli widzę kolesia demolującego mój samochód to powinienem mieć prawo rozłupać mu młotkiem jądra, policjant po zatrzymaniu pijanego kierowcy, powinien mieć nakaz rozstrzelania go.
Jednak jestem przeciwny wprowadzeniu jej do Polski przy aktualnie nam panującej jakości systemu sprawiedliwości. W sumie nie miałem zbyt wiele do czynienia z prokuratuą i sądami, ale wystarczy by stwierdzić, że jeśli wprowadzonoby karę śmierci, to niechybnie masa niewinnych osób poszłaby do piachu. Przykłady:
- Trzy lata temu moją firmę nawiedził CBŚ z prokuratorskim nakazem "aresztowania" dokumentacji księgowej jednej z moich klientek. Powód? Jeden z jej dostawców był podejrzany o uczestnictwo w obrocie lewym towarem. W nakazie wydania rzeczy pan prokurator nakazał zgranie na CD-R danych z programu księgowego, a jakby się nie dało, to konfiskatę komputera. Komputera, na którym była również dokumentacja księgowa kilkudziesięciu innych firm. Gdyby skonfiskowali, moja firma by leżała, a trzy osoby straciłyby pracę. W tzw. międzyczasie człowiek został oczyszczony z zarzutów, ale moja klientka do tej pory nie odzyskała swojej dokumentacji z prokuratury. Po tej całej akcji zamknęła też firmę. Szkoda, płaciła ok 300 tys pln podatku rocznie.
- Parę tygodni temu moja żona przegrała sprawę z ZUS. Pan sędzia i pani pełnomocnik ZUS rozmawiali ze sobą przed rozprawą zwracając się do siebie per "ty". W uzasadnieniu wyroku jasno napisane, że moja żona nie zrobiła nic niezgodnego z prawem, "ale zachodzi podejrzenie, że mogła mieć taki zamiar". No kurwa!
- W poprzednim tygodniu nawiedził mnie pełnomocnik mojego klienta, znany bialostocki adwokat. Znany z tego, że dwa lata temu udusił swoją dziewczynę. Ale chodzi sobie po wolności, w międzyczasie prokuratura zmieniła klasyfikację czynu z zabójstwa do nieumyślnego spowodowania śmierci. Odpowiada z wolnej stopy, widocznie cele są zajęte przez pijanych rowerzystów.
Nie chce mi się przytaczać przykładów z prasy, bo jest ich zbyt wiele.
Kasa śmierci masa ok, ale dawanie możliwości jej zastosowania takiemu wymiarowi sprawiedliwości jaki obecnie mamy, absolutnie nie wchodzi w grę.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
dr Kill
postuje jak opętany!
Posty: 615
Rejestracja: 25-10-2011, 23:08

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 10:21

Drone pisze:No cóż, na wszystko nie mamy wpływu. Myślę, że więcej osób ginie od porażenia prądem elektrycznym albo w wypadkach samochodowych niż od fałszywego skazania. Nie róbmy histerii z powodu błędu statystycznego.
Sam jestem za karą śmierci, ale nie rozmawiamy tutaj o pomiarze poparcia wyborczego Korwina, a o decyzji pozbawienia kogoś życia.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9213
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 10:42

Kara śmierci dla zwolenników kary śmierci!!!
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 13:00

krz63 pisze: Kasa śmierci masa ok, ale dawanie możliwości jej zastosowania takiemu wymiarowi sprawiedliwości jaki obecnie mamy, absolutnie nie wchodzi w grę.
No proszę, ten znowu wszystko przez pryzmat talara widzi.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 13:25

Lykantrop pisze:
krz63 pisze: Kasa śmierci masa ok, ale dawanie możliwości jej zastosowania takiemu wymiarowi sprawiedliwości jaki obecnie mamy, absolutnie nie wchodzi w grę.
No proszę, ten znowu wszystko przez pryzmat talara widzi.
A oko zawodowca wypatrzyło tę kasę, hehe :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 13:26

Drone pisze:
Lykantrop pisze:
krz63 pisze: Kasa śmierci masa ok, ale dawanie możliwości jej zastosowania takiemu wymiarowi sprawiedliwości jaki obecnie mamy, absolutnie nie wchodzi w grę.
No proszę, ten znowu wszystko przez pryzmat talara widzi.
A oko zawodowca wypatrzyło tę kasę, hehe :)
Od razu widać, że komornik ;)
The madness and the damage done.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 13:36

Drone pisze:
Lykantrop pisze:
krz63 pisze: Kasa śmierci masa ok, ale dawanie możliwości jej zastosowania takiemu wymiarowi sprawiedliwości jaki obecnie mamy, absolutnie nie wchodzi w grę.
No proszę, ten znowu wszystko przez pryzmat talara widzi.
A oko zawodowca wypatrzyło tę kasę, hehe :)
Nawet denatowi wyciągnie portfel z trumny.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 14:31

GrzesiekP pisze:
Drone pisze:No cóż, na wszystko nie mamy wpływu. Myślę, że więcej osób ginie od porażenia prądem elektrycznym albo w wypadkach samochodowych niż od fałszywego skazania. Nie róbmy histerii z powodu błędu statystycznego.
Sam jestem za karą śmierci, ale nie rozmawiamy tutaj o pomiarze poparcia wyborczego Korwina, a o decyzji pozbawienia kogoś życia.
Człowiek nie jest w stanie pozbawić kogoś życia w ogóle. To może tylko Bóg. Raczej chodzi o to, że poprzez karę śmierci pomagamy przestępcy zmienić formę istnienia. Ta retoryka wydaje mi słuszniejsza.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 14:46

Człowiek nie wchodzi na masterfula od kilku lat, a tu widze co madrzejsi uzytkownicy sie juz wyniesli, a debilizm kwitnie :D
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 14:53

Deathless King pisze:Człowiek nie wchodzi na masterfula od kilku lat, a tu widze co madrzejsi uzytkownicy sie juz wyniesli, a debilizm kwitnie :D
Jestem debilem, więc mogę z czystym sumieniem napisać: wypierdalaj :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 14:55

Z czystym sumieniem to możesz mi naskoczyć :)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4678
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: KARA ŚMIERCI

21-05-2013, 16:01

Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 978
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: KARA ŚMIERCI

27-09-2013, 14:55

jestem za kara smierci. przestepca powinien miec nauczke na przyszlosc
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Deviant
w mackach Zła
Posty: 937
Rejestracja: 04-04-2007, 12:25

Re: KARA ŚMIERCI

27-09-2013, 14:59

Kara śmierci to żadna kara,raczej zemsta...ale i tak jestem za,po co chwasty utrzymywać.
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

Re: KARA ŚMIERCI

27-09-2013, 16:12

Rejwan pisze:jestem za kara smierci. przestepca powinien miec nauczke na przyszlosc
Faktycznie, dostanie taką nauczkę że w przyszłości nie popełni już na pewno żadnego przestępstwa:)
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 14:48

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1025897,tit ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Czapa czy pochylamy się nad losem nieszczęśnika i próbujemy przywrócić go społeczeństwu?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 14:50

Czapa, tak przynajmniej w dwutygodniowych męczarniach.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 15:05

Samuel kto normalny daje dzieciakowi takie imię - od urodzenia miał przejebane, więc w końcu coś w nim pękło. Komentarze jak zawsze rozdajo :
"~Odwazny : Po pierwsze nie wiemy jaka byla przyczyna zachowania Samuela N. a po drugie tez nie wiemy, co by z tej dziewuchy wyroslo, wiec nie przesadzajmy!"
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
ODPOWIEDZ