KARA ŚMIERCI

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ

KARA ŚMIERCI

Tak
88
74%
Nie
27
23%
Nie wiem
4
3%
 
Liczba głosów: 119
Awatar użytkownika
lucass
weteran forumowych bitew
Posty: 1005
Rejestracja: 14-05-2007, 17:00
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 15:17

Wpierdol duże, łamanie rąk, na koniec kurwie nóż w serce.
LEGALISE DRUGS & MURDER
Awatar użytkownika
Lobas
zaczyna szaleć
Posty: 280
Rejestracja: 23-06-2014, 15:01

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 15:23

Nie ma co się denerwować, i tak będziemy mu fundować obiadki i kolacyjki
Chelsea Bus Company
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 15:40

Ogólnie to przywrócenie kary śmierci spowoduje większą bezwzględność wśród przestępców, w myśl zasady bez świadków nie ma wyroku ale to rozważania z zakresu resocjalizacji ...
Moim zdaniem system jest zły, bo normalnie by coś zjeść i gdzieś mieszkać to trzeba zapierdalać, a PANOWIE w więzieniach nie robio nitz, więc nie wiem o co chodzi. Pomijam brak kolejek do lekarza i najlepsze ( najdroższe ) leki za free za które wszyscy płacimy, a na które biedotę na wolności nigdy nie będzie stać :/
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 17:05

Silent_Sea pisze:Samuel kto normalny daje dzieciakowi takie imię - od urodzenia miał przejebane, więc w końcu coś w nim pękło
Pozwolisz, ze postaram Ci troche to wyjasnic:
Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 17:09

Czy ten osobnik miał coś wspólnego z zespołem Samael i szeroko pojętą sceną blackmetalową?
Czy miał jakieś koneksje ze środowiskiem muzułmańskim (na tym zdjęciu jakiś taki ciemniejszy się wydaje - no i to imię Samuel) uznającym Zachód za wroga islamu?
Myślę, że odpowiedź na te dwa pytania może pomóc w ustaleniu motywów.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 17:12

na interii piszą że z imienia jasno wynika, że to żyd, a co za tym idzie jest bardziej skłonny do mordowania niż gdyby był polakiem o imieniu np janek. to chyba prawda.
Wyjaśnił śledczym, że był zdenerwowany, bo od półtora miesiąca nie mógł znaleźć zatrudnienia.
nie wiem co w tym takiego denerwującego :-/
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 17:21

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/kamie ... rca/3r37nx

"27-latek do tej pory uchodził za spokojnego mężczyznę, który nie miał problemów z prawem. Skończył studia wyższe, jest fizjoterapeutą. - Dziewczynka była przypadkową ofiarą. W ten sposób wyładował swoją frustrację, która, jak mówił, narastała w nim od dłuższego czasu - mówi Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. Okazuje się, że 27-latek od półtora miesiąca nie potrafił znaleźć pracy. - Na pytanie, czy żałuje, odpowiedział: tak żałuję - słyszymy w prokuraturze. Wiadomo, że składając zeznania podkreślił, iż zamordował, bo był zdenerwowany."

Wyjaśniono - Samuel to zwyczajna ofiara systemu .... za PRL to by nie miało prawa się stać, bo chłop na pewno by miał robotę z poletzenia, więc resztę sobie dopowiedzcie sami...
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 17:44

Silent_Sea pisze:Moim zdaniem system jest zły, bo normalnie by coś zjeść i gdzieś mieszkać to trzeba zapierdalać, a PANOWIE w więzieniach nie robio nitz, więc nie wiem o co chodzi. Pomijam brak kolejek do lekarza i najlepsze ( najdroższe ) leki za free za które wszyscy płacimy, a na które biedotę na wolności nigdy nie będzie stać :/
Jest to prawda (sprawdzone info).
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 772
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 19:24

Samuele już tak mają, że lubią bić po głowach przypadkowe osoby. https://pl.wikipedia.org/wiki/Samuel_Zborowski" onclick="window.open(this.href);return false;
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 21:17

w usa ma wrócić gilotyna
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 21:41

vicek pisze:w usa ma wrócić gilotyna
Jak Trump zostanie prezydentem to bankowo.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 22:07

Kara śmierci - tak. Powód jest prosty, pełni bowiem rolę terapeutyczną dla społeczeństwa. Pozwala myśleć, że świat jest sprawiedliwy.

Osobiście, tego skurwysyna z Kamiennej Góry, jako ojciec dwójki dzieci, torturowałbym przez miesiąc, a na koniec rozpierdoliłbym mu łeb siekierą.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 22:52

Witam Paniczów! Jako już wieloletni czytelnik, postanowiłem dołączyć do grona szacownych, a czyż jest lepszy temat na wejście? Oczywiście nie ma, tym bardziej, że wątku powitalnego nie widzę.

Dziwię się straszliwie, czytając ten temat, co to odżył po akcji pana z siekierą. Brak argumentu podstawowego i oczywistego: możliwość popełnienia pomyłki (o celowym wrobieniu kogoś w poważne przestępstwo była już mowa). Z różnych szacunków z kraju doświadczonego w uśmiercaniu przestępców, czyli USA, wynika, że jakieś 20-30% wykonanych wyroków to ubicie człowieka niewinnego. Musicie wybaczyć mi cytowanie z głowy, źródeł nie pomnę i przy trzecim browarze nie chce mi się szukać. Mam jednak niezłą pamięć, więc liczba powinna się z grubsza zgadzać. Część statystyki psują oczywiście czasy sprzed wprowadzenia testów DNA. Co nie zmienia faktu, że mordowanie raz na jakiś czas niewinnego człowieka, choć dość blackmetalowe, nie jest raczej pożądanym trybem działania państwa. Lepiej płacić za dożywocie trzech winnych, niż zabić jednego niewinnego. Zatem NIE.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 23:01

Dobry wieczór. Odparłem łatwo ten arument kilka stron wcześniej:
Drone pisze:No cóż, na wszystko nie mamy wpływu. Myślę, że więcej osób ginie od porażenia prądem elektrycznym albo w wypadkach samochodowych niż od fałszywego skazania. Nie róbmy histerii z powodu błędu statystycznego.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10124
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 23:13

Idąc tym tokiem myślenia, na krzesło należałoby skazywać raczej sprawców śmiertelnych wypadków drogowych, a nie kolesi mordujących innych siekierą. Po co zajmować się błędem statystycznym, zajmijmy się sprawcami statystycznie istotnej ilości śmierci.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 23:19

a oto on
Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 23:27

Dobry wieczór! Wybaczy Panicz, ale to nie jest odparcie argumentu. Jeśli nie mamy na coś wpływu, to należy ograniczać ryzyko. Nie ma zdarzenia bardziej podkopującego zaufanie do wymiaru sprawiedliwości, niż niesłusznie usmażony (powieszony, ścięty, rozstrzelany) delikwent. I będę się upierał, że to nie jest zdarzenie losowe, tylko błąd ludzki - bo sędzia miał niepełny obraz sytuacji, prokurator chciał sukcesu, obrońca dał dupy, a policjant sfabrykował dowody. Człowiek na dożywociu po stwierdzeniu pomyłki ma jakieś szanse na wyjście, zgarnięcie marnego odszkodowania i próbę powrotu do normalnego życia. Usmażony delikwent jest usmażony, bynajmniej nie losowo. A to, że ktoś tym czasie wpadł pod motorower, a ktoś inny udławił się rzygami? Cóż, ich przynajmniej nie ubił funkcjonariusz państwowy. Pomijam już fakt, że cytowane z głowy 20-30% niesłusznie skazanych znacznie przekracza dopuszczalny błąd statystyczny.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10124
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 23:35

Lukass pisze: a policjant sfabrykował dowody.
W polskim sytemie prawnym, ta okoliczność jest szczególnie niebezpieczna, zwłaszcza biorąc pod uwagę istnienie oficjalnie i urzędowo zatwierdzonego "kultu wykrywalności".
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Karkasonne

Re: KARA ŚMIERCI

20-08-2015, 23:55

Drone pisze:Dobry wieczór. Odparłem łatwo ten arument kilka stron wcześniej:
Drone pisze:No cóż, na wszystko nie mamy wpływu. Myślę, że więcej osób ginie od porażenia prądem elektrycznym albo w wypadkach samochodowych niż od fałszywego skazania. Nie róbmy histerii z powodu błędu statystycznego.
Genialne odparcie. Jak jebło to jebło, po co drążyć temat :D
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 00:00

no dobra, to jak sie odniosa przeciwnicy/zwolennicy kary smierci do tego zalozenia:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fenomen_s ... C5%9Bwiata" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ