Polacy jako spoleczenstwo

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 10:59

535 pisze:
19-01-2021, 10:40
Najlepsza jest ta wasza walka z potworem dżendżerem...jebani hipokryci wykolejeńcy. Każdy wie, że pierwszym miejscem przebierania chłopców za dziewczynki jest wasz kościółek. Prawdopodobnie bardzo to kręci waszych pasterzy. "Walczycie" z tym co sami wspieracie. Wiem, że to trudne przyznać, że przykłada się rękę do złodziejstwa, tępoty i pedofilii, ale czas stanąć w prawdzie i wyciągnąć belkę z własnego oka.
Niestety moda z kościołów poszła znacznie dalej. sukienkowcy atakują:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
535 pisze:
19-01-2021, 10:55
Te husarz, ale nie próbuj obrażać swej i tak mocno dyskusyjnej inteligencji. Przecież ja nie twierdzę , że pedofilii na świecie nie ma. Wskaż mi, który z tych programów-wycinków ma charakter wielowiekowego narodowego katolickiego planu stręczenie i zastraszania pociech oraz ich rodziców? Wiem, że będziesz bronił pedofili do krwi ostatniej. ale przecież nie jesteś aż tak tępy żeby tego nie rozumieć. Chyba...
Ten wielowiekowy plan jest tylko w Twojej głowie. Nie ma takiego spisku, uwierz mi.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:00

Tak, tak a Dziwisz o niczym nie wiedział i nie znał Wojtyły :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:03

No to zdradź mi czego się boisz posyłając potomstwo na religię i tłukąc czołem o ziemie plebankowi co niedzielę? Nawiasem mówiąc jak to jest oddawać dziecko pod opiekę dorosłemu chłopu przebranemu w damskie fatałaszki, który nigdy nie miał kobiety? Da się po czymś takim bez obrzydzenia spojrzeć w lustro?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:11

Nerwowy pisze:
19-01-2021, 11:00
Tak, tak a Dziwisz o niczym nie wiedział i nie znał Wojtyły :D
I obaj działali w spisku przez wieki,
dzieci kisili i robili weki.
Innych wciągnęli w tę hucpę totalną
tak, że dzieciak siedział pod każdą sutanną. :D
535 pisze:
19-01-2021, 11:03
No to zdradź mi czego się boisz posyłając potomstwo na religię i tłukąc czołem o ziemie plebankowi co niedzielę? Nawiasem mówiąc jak to jest oddawać dziecko pod opiekę dorosłemu chłopu przebranemu w damskie fatałaszki, który nigdy nie miał kobiety? Da się po czymś takim bez obrzydzenia spojrzeć w lustro?
Jako osoba pozbawiona nienawiści do jakiejś całej grupy zawodowej oddaję potomstwo do szkoły, nie mając pojęcia o szczegółach życia seksualnego nauczycieli. Nie ma również podejrzeń co do lekarzy, którzy miewają znacznie bliższy kontakt z dziećmi. Łatwiej żyje się bez takich uprzedzeń.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:16

Pacjent pisze:
19-01-2021, 11:11
Nerwowy pisze:
19-01-2021, 11:00
Tak, tak a Dziwisz o niczym nie wiedział i nie znał Wojtyły :D
I obaj działali w spisku przez wieki,
Nie, awansowali i wyświęcali zbrodniarzy dla beki ;)
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:20

Pacjent pisze:
19-01-2021, 11:11

Jako osoba pozbawiona nienawiści do jakiejś całej grupy zawodowej oddaję potomstwo do szkoły, nie mając pojęcia o szczegółach życia seksualnego nauczycieli. Nie ma również podejrzeń co do lekarzy, którzy miewają znacznie bliższy kontakt z dziećmi. Łatwiej żyje się bez takich uprzedzeń.
Jakie to słodkie. Napisał koleżka, którego drugim imieniem jest uprzedzenie, a trzecim spisek. Antypolski spisek , rzecz jasna. Wychowanek staszka, grześka i janusza. Beczka śmiechu jest tu z tobą. Nigdy nie zagłosuję za tym żeby cię stąd usunąć.
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:22

Nerwowy pisze:
19-01-2021, 11:16
Pacjent pisze:
19-01-2021, 11:11
Nerwowy pisze:
19-01-2021, 11:00
Tak, tak a Dziwisz o niczym nie wiedział i nie znał Wojtyły :D
I obaj działali w spisku przez wieki,
Nie, awansowali i wyświęcali zbrodniarzy dla beki ;)
Nie widziały oczy, co robiły członki. Czy jakoś tak. Wszystko przez sukienki.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:37

535 pisze:
19-01-2021, 11:20
Beczka śmiechu jest tu z tobą. Nigdy nie zagłosuję za tym żeby cię stąd usunąć.
Dziękuję. Wiem, że mogę na Ciebie liczyć.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 11:38

Pacjent pisze:
19-01-2021, 10:33
Prodi pisze:
19-01-2021, 09:25
Jajebe, jaki ty jesteś przewidywalny - parafrazując powyżej słynny szlagier BajerWsiur wiedziałem na 100% że zaraz przypierdoli się jakiś kons-smark i będzie pierdolił o GazWybach, Onetach oburzony niezwykle na te na wskroś "oikofobiczne kalumnie". No i jest! husarz, forumowy "wolnościowiec" - Pacjencik :D
PS- Mend to sobie w pachwinach poszukaj pastuchu.
Przecież sam jedziesz sztampą GW i przecwelonych przez nią, wyobcowanych środowisk, które uważają się za lepsze, a tak naprawdę są pełne kompleksów, o niskim poczuciu wartości, noekolonialne. Nawiasem mówiąc z tego typu wyobcowanego szamba wzięli się szmalcownicy, o których wspomniałeś.
Mylisz mnie z kimś wrzucając do wora bezkrytycznych wielbicieli publicystyki GW - to że nie jestem jak ty: zagrzebaną w sobie, zakompleksioną paróweczką upatrującą w innych nacjach (Żydzi, Niemcy) czy grupach (LPG, lewactwo) swoich życiowych niepowodzeń, nie oznacza że Michnik i jego propaganda płynąca z Czerskiej to moje rejony światopoglądowe.
Z tymi szmalcownikami może się rzeczywiście trochę zapędziłem - oni robili to li tylko z pobudek finansowych, ty zrobiłbyś to również na gruncie ideologicznym, dla mnie to tak naprawdę jeden chuj.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 12:15

Nie przejmuj się. Robi to kolo wspierający taki oto model. Podpiąć się pod krwawą historyjkę mocno koloryzując. Uzależnić tępy tłumek przy okazji strasząc, potem wyrobić sobie status ofiary i organizacji uciśnionej broniącej jedynych słusznych wartości, a dalej już z górki. Żyć na krzywy ryj, dbać o wpływy i stan posiadania. Napuszczać jednych na drugich wskazując wroga, zjeść, wypić, zaruchać, pozując cały czas na strażnika moralności. Kościółek w pełnej krasie. Ludzie wspierający to kurestwo nie mają, ani moralnego prawa, ani zdolności honorowej, by kogokolwiek pouczać i oceniać.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 12:21

Prodi pisze:
19-01-2021, 11:38
Mylisz mnie z kimś wrzucając do wora bezkrytycznych wielbicieli publicystyki GW - to że nie jestem jak ty: zagrzebaną w sobie, zakompleksioną paróweczką upatrującą w innych nacjach (Żydzi, Niemcy) czy grupach (LPG, lewactwo) swoich życiowych niepowodzeń, nie oznacza że Michnik i jego propaganda płynąca z Czerskiej to moje rejony światopoglądowe.
Z tymi szmalcownikami może się rzeczywiście trochę zapędziłem - oni robili to li tylko z pobudek finansowych, ty zrobiłbyś to również na gruncie ideologicznym, dla mnie to tak naprawdę jeden chuj.
Masz GW w głowie nawet jeśli deklarujesz inaczej. Łączenie antypolonizmu z filosemityzmem i filogermanizmem, choć ja odnoszę się do ideologii i religii, a nie cech narodowych, jest bardzo jednoznaczne. Poza tym przypisywanie mi jakiś niepowodzeń, może jeszcze kompleksów, zawiści i co tam znajdziesz w wytycznych? Nie bądź śmieszny. W ogóle Twój antypolonizm ma podłoże rasowe. Z jednej strony ta nienawiść do ziomków powoduje u Ciebie postawę wyniosłości, a z drugiej wiesz, że masz we krwi to czego nie znosisz. Stąd frustracja. Myślę, że podczas okupacji robiłbyś rzeczy okropne.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 12:50

Pacjent pisze:
19-01-2021, 12:21
[...[ Łączenie antypolonizmu z filosemityzmem i filogermanizmem, choć ja odnoszę się do ideologii i religii, a nie cech narodowych, jest bardzo jednoznaczne. Poza tym przypisywanie mi jakiś niepowodzeń, może jeszcze kompleksów, zawiści i co tam znajdziesz w wytycznych? Nie bądź śmieszny. [...]
Jasne kurwa, "filosemityzm i filogermanizm" - pokaż moje posty dowodzące temu. A co do kompleksów i zawiści u ciebie - wystarczy prześledzić twoją karierę na forum i kwestie jakie tutaj poruszasz w co drugim poście, nie trzeba być szczególnie bystrym obserwatorem by stwierdzić z czego te twoje lęki wynikają.
Pacjent pisze:
19-01-2021, 12:21
[...] W ogóle Twój antypolonizm ma podłoże rasowe. Z jednej strony ta nienawiść do ziomków powoduje u Ciebie postawę wyniosłości, a z drugiej wiesz, że masz we krwi to czego nie znosisz. Stąd frustracja.
:facepalm:
Pacjent pisze:
19-01-2021, 12:21
[...] Myślę, że podczas okupacji robiłbyś rzeczy okropne.
To tylko twoje - karmiącego się urojeniami zjeba - domniemanie.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 13:01

Swoją drogą zastanawiał się ktoś, jak podle musi czuć się dumny husarz , cyklicznie opierdalający pierścień wystawiany przez leniwego wykolejeńca płci męskiej, paradującego w sukni. I te mętne próby wyjaśnienia sobie owego uzależnienia od pokornego czapkowania tej bandzie cwaniaków. To nie może skończyć się dobrze dla psychiki dzielnego woja. Czego jaskrawe przykłady są także na tym forum.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 13:19

Czyli koleś od analizy procesu zbrylania się zwłok w krematorium stwierdził, że Szanowny Kolega Prodi za okupacji robiłby za kolaboranta i szmalcownika. Fajnie się niektórzy bawią na forume.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 13:23

535 pisze:
19-01-2021, 13:01
Swoją drogą zastanawiał się ktoś, jak podle musi czuć się dumny husarz , cyklicznie opierdalający pierścień wystawiany przez leniwego wykolejeńca płci męskiej, paradującego w sukni. I te mętne próby wyjaśnienia sobie owego uzależnienia od pokornego czapkowania tej bandzie cwaniaków. To nie może skończyć się dobrze dla psychiki dzielnego woja. Czego jaskrawe przykłady są także na tym forum.
:-D
Hatefire pisze:
19-01-2021, 13:19
Czyli koleś od analizy procesu zbrylania się zwłok w krematorium stwierdził, że Szanowny Kolega Prodi za okupacji robiłby za kolaboranta i szmalcownika. Fajnie się niektórzy bawią na forume.
Najważniejsze jest to, żeby forume bylo przytuliskiem dla takich zjebów i żeby panował pluralizm. :-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 14:32

535 pisze:
19-01-2021, 12:15
Nie przejmuj się. Robi to kolo wspierający taki oto model. Podpiąć się pod krwawą historyjkę mocno koloryzując. Uzależnić tępy tłumek przy okazji strasząc, potem wyrobić sobie status ofiary i organizacji uciśnionej broniącej jedynych słusznych wartości, a dalej już z górki. Żyć na krzywy ryj, dbać o wpływy i stan posiadania. Napuszczać jednych na drugich wskazując wroga, zjeść, wypić, zaruchać, pozując cały czas na strażnika moralności. Kościółek w pełnej krasie. Ludzie wspierający to kurestwo nie mają, ani moralnego prawa, ani zdolności honorowej, by kogokolwiek pouczać i oceniać.
Co za popis subtelności. Typowe dla ciebie. Pokaż mi chociaż jeden post Pacjenta albo Bloodculta, który pod względem poziomu nienawiści i szamba można by postawić obok twoich wypocin. Bez cytatu nie odpowiadaj, nie jestem ciekaw twoich językowych projekcji rodem spod budki z piwem. O kurde, jakie to metalowe...
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2194
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 14:34

+1
KVLT lizania CZASZKI
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 14:52

Spokojnie możecie wypierdalać. Obydwaj. Przynajmniej wiadomo kim jesteście. Tak jest uczciwiej. Nie musicie odpowiadać.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6283
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 15:01

Hehe zabolały brunatne dupska od kilku słów gorzkiej prawdy :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

19-01-2021, 15:08

No popatrz. Faszyści wysublimowani intelektualiści lubiący ambitny dźwięk. Dlaczego mnie to nie dziwi? Wszak nawet w ałszwic przygrywały im orkiestry.
ODPOWIEDZ