III Wojna Światowa

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1559
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 10:25

Amerykanie się naśmiewają z ruskiej przeprawy:




:D :D
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 10:27

Ukraińcy ciągną fejkowy słup graniczny, żeby cyknąć sobie fotkę, że są na granicy



A polskie "ałtorytety" łykają jak tępe pelikany XD

https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art ... cy-z-rosja

Obrazek
Pozdro dla tych, którzy czerpią info od zychowiczów XD
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 10:30

nicram pisze:
17-05-2022, 10:07


Tutaj więcej na ten temat:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpImg1
Wrzucam filmik z angielskimi napisami, który znalazłem w tym linku:

PLASTIK NIE JEST METALEM
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 11:11

Olo pisze:
17-05-2022, 10:09
Pacjent pisze:
17-05-2022, 08:53
skurwysyństwo, które ma teraz miejsce
wyczuwam rozczarowanie sytuacją na froncie
Pisałem o tym co dzieje się w Polsce. Nie wiem jak można rozczarować się sytuacją na froncie, gdy nie wiadomo co tam tak naprawdę się dzieję. Na razie jestem rozczarowany radosnym tańcem narodu polskiego nad ogromnym ogniskiem inflacji.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 584
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 11:35

Tatuś pisze:
17-05-2022, 10:24

:D :D
Bardzo pięknie i bardzo fajnie. Szkoda tylko, że w Afganistanie ewakuacja im nie pykła.
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 11:40


Film przedstawiający, jak żołnierze 45. Samodzielnej Brygady Artylerii "zdemontowali" skład amunicji Rosji.
Ukraińska Brygada Zwiadowcza ustaliła lokalizację składu amunicji wroga. W wyniku umiejętnego wykonania planu wrogi skład uległ zniszczeniu.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 11:58

Widziałem kiedyś zajebisty striptiz z Rammstein w podkładzie. Okazuje się, że dobrze to również pasi do rozpierdalania kacapstwa:

PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 12:16

"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10285
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 12:21

264 wyszło/wyjechało, kilka razy więcej zostało w Azovstali. Trudno pisać o kapitulacji.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 12:21

tak tak. "Skapitulowali".
Po 83 dniach. Wypełnili arcymisję aż nadto > Absorbując "uwagę" i "wysiłki" "2giej armii świata" (hahaha) i wystawiając ją na pośmiewisko. Zabijając wchuj ruskich żołnierzy. Ochraniając cywilów.

Przy takim ostrzale, bombardowaniu, naporowi i izolacji, przewadze liczebnej i siłowej...
Nadal pozostając (duża ich liczba nadal tam jest) na miejscu. Nikt nie przejął Azovstalu.
... tak tak. "Skapitulowali".
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 12:27

Lepiej by brzmiało, że wygrali, nie? (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
w mackach Zła
Posty: 901
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 12:35

spokojnie, to wybrzmi niedlugo. lend-lease stalo sie faktem. ruskie nic juz z tym nie zrobia. usa sprawdzilo rowniez nuklearny blef srutina. to koniec bozo. takie sa fakty. ruskie onuce dostaly w pizde na kazdym froncie - dyplomatycznym, ekonomicznym i strategicznym. A USA poczulo krew i przekalkulowalo sobie zainwestowane dolary i juz nie wypusci poki ruscy sie nie wykrwawia.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:04

Wprawdzie położenie Polski między piorącymi się mocarstwami jest nie do pozazdroszczenia, ale to wcale nie oznacza, że mamy się oszukiwać i nie widzieć co się dzieje. W skrócie to wygląda tak, że czym dłużej trwa ta wojna i czym więcej sankcji jest nakładanych na Rosję tym bardziej traci UE, a nie konkurujące z nią na arenie międzynarodowej Chiny i USA. Samobójcze poddawanie się amerykańskim naciskom będzie oznaczało marginalizację UE ku uciesze Waszyngtonu, który ułoży sobie europejską układankę wg własnego widzimisię. Doprowadzi to do erozji UE, która nawet bez tej wojny jechałaby na kredycie. W innych warunkach nawet by mnie to cieszyło, ale lepiej zostać w niezłej kondycji w EU niż opuścić ją totalnie osłabionym, w wyniku jej rozpadu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:14

Ja jebie. Co za brednie.

Podobne do tych jaka ta UE zła i ile musimy do niej dopłacać. Kilkanaście razy dostałem wszelakiego rodzaju subwencje z UE i jestem z nich mega zadowolony. Najlepsze co nas spotkało do przyłączenie do wspólnoty europejskiej. Wyjdź zobacz ile zajebistych orlików powstało na których młodzież śmiga w piłkę nożna, ile sieci dróg krajowych i chodników, ile osób zawodowo wyjechało żeby spełniać się zawodowo poza granicami kraju i lie inwestycji przyszło zza granicy do nas do kraju przez to powstały miejsca pracy, ilu przedsiębiorców dostało dofinansowania . A te pierdolenie o tym ile ile to rzekomo kosztuje wsadzić można w dupę- rachunek zysku i tak się zajebiście zgadza.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:21

tomaszm pisze:
17-05-2022, 13:14
Ja jebie. Co za brednie.

Podobne do tych jaka ta UE zła i ile musimy do niej dopłacać. Kilkanaście razy dostałem wszelakiego rodzaju subwencje z UE i jestem z nich mega zadowolony. Najlepsze co nas spotkało do przyłączenie do wspólnoty europejskiej. Wyjdź zobacz ile zajebistych orlików powstało na których młodzież śmiga w piłkę nożna, ile sieci dróg krajowych i chodników, ile osób zawodowo wyjechało żeby spełniać się zawodowo poza granicami kraju i lie inwestycji przyszło zza granicy do nas do kraju przez to powstały miejsca pracy, ilu przedsiębiorców dostało dofinansowania . A te pierdolenie o tym ile ile to rzekomo kosztuje wsadzić można w dupę- rachunek zysku i tak się zajebiście zgadza.
Nie odniosłeś się do faktu, że w nowej perspektywie UE nie przekazuje pieniędzy ze swojego budżetu, ale de facto z kredytu, który będziemy spłacać przez dziesięciolecia. To wszystko w warunkach burzenia gospodarczych fundamentów UE poprzez sankcje na rosyjskie źródła energii, z których wspólnota czerpie całymi garściami. Pierdolenie? Nie. Życie, a nie pasek z TVP/TVN.
PS. Co do orlików to jest to skrajnie przeszacowana zabawa. Rozmawiałem z kilkoma urzędnikami, którzy zrezygnowali z tego budując boiska z własnego budżetu i wyszło im to 10 razy taniej bez zobowiązań wobec kogokolwiek.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:30

Kurwa jakbyśmy na krechę nie żyli przed wejsćiem do UE. To jest smętne pierdolenie jak to ,że gospodarka USA miała się zawalić już 20 lat temu ,bo są najbardziej zadłużonym państwem. Jakoś przędą. I mają się zajebiscie dobrze. Bardziej powinno nas martwić rozdawnictwo pieniedzy przez krajowych włodarzy na programy socjalne na które nas nie stać a nie zadłużanie w wspónocie gdzie tak naprawdę zyskujemy też tak dużo na zasadzie państwa wpływów. I mamy to szczęście. Bośmy biedni jak mysz koscielna ale sponsorów mamy, bo jesteśmy im potrzebni,

Co do tych orlików pierdolisz głupoty bo były wykonywane w trybie przetargu publicznego. Za 10 razy mniej.........Ty naprawdę myślisz ,że idioci czytają to forume. Dawaj WYCENĘ I REALIZACJĘ PORÓWNAWCZĄ NA KONKRETNYM PRZYKŁADZIE:)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:44

tomaszm pisze:
17-05-2022, 13:30
Kurwa jakbyśmy na krechę nie żyli przed wejsćiem do UE. To jest smętne pierdolenie jak to ,że gospodarka USA miała się zawalić już 20 lat temu ,bo są najbardziej zadłużonym państwem. Jakoś przędą. I mają się zajebiscie dobrze. Bardziej powinno nas martwić rozdawnictwo pieniedzy przez krajowych włodarzy na programy socjalne na które nas nie stać a nie zadłużanie w wspónocie gdzie tak naprawdę zyskujemy też tak dużo na zasadzie państwa wpływów. I mamy to szczęście. Bośmy biedni jak mysz koscielna ale sponsorów mamy, bo jesteśmy im potrzebni,

Co do tych orlików pierdolisz głupoty bo były wykonywane w trybie przetargu publicznego. Za 10 razy mniej.........Ty naprawdę myślisz ,że idioci czytają to forume. Dawaj WYCENĘ I REALIZACJĘ PORÓWNAWCZĄ NA KONKRETNYM PRZYKŁADZIE:)
Mnie też martwi rozdawnictwo socjalu, bo pompuje inflację, ale teraz nie wolno o tym mówić, zwłaszcza w tym temacie. Rozumiesz.
Co do orlików to obok wymogów technicznych typu konkretne szatnie i magazyn sprzętu było tam też zatrudnienie na x lat gospodarza obiektu i animatora (zwykle cwanego nauczyciela WF) przy spodziewanych kontrolach tego wszystkiego. Koszt dla gminy ogromny. Dlatego niektórzy wójtowie olali temat, zrobili dzieciakom fajne boiska za o wiele mniejszą kasę i mają spokój.
Tak, uważam że bywają tu idioci, żywcem wyciągnięci z paska TVP/TVN.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:45

Napisałeś że robili za 10 razy mniej. Czekam na porównawcze kosztorysy.

O tym zatrudnieniu to twoje kolejne bajdurzenie. Pierwszę słyszę.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:50

tomaszm pisze:
17-05-2022, 13:45
Napisałeś że robili za 10 razy mniej. Czekam na porównawcze kosztorysy.
Jeśli chcesz będę puentował tak każdą Twoją wypowiedź. Pytaniem o szczegółowe wyliczenia.
Powtarzam co mi mówili, podaję jakie pozycje znajdują się w budżecie orlików i że nie ma ich w przypadku budowy zwykłego gminnego boiska.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

17-05-2022, 13:51

ozob pisze:
17-05-2022, 12:27
Lepiej by brzmiało, że wygrali, nie? (:
a ruscy nadal mają wszystko pod kontrolą i mają w dupie sankcje i straty czy jednak dostali w dupę i kraj pogrąża się w mroku?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ