III Wojna Światowa

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1557
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

04-12-2022, 23:18

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-12-2022, 21:34
Biedni rosjanie, oni tak bardzo nie chca wojny, tylko Putin im nie pozwala.
Nie, aż tak to nie. Generalnie chuj im w dupę ale nawet w naszym wolnym, demokratycznym kraju czuję bezsilność wobec tego co tu się odpierdala a co dopiero w kraju, w którym możesz dostać 15 lat za krytykowanie armii.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10429
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

04-12-2022, 23:42

Tatuś pisze:
04-12-2022, 23:18
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-12-2022, 21:34
Biedni rosjanie, oni tak bardzo nie chca wojny, tylko Putin im nie pozwala.
Nie, aż tak to nie. Generalnie chuj im w dupę ale nawet w naszym wolnym, demokratycznym kraju czuję bezsilność wobec tego co tu się odpierdala a co dopiero w kraju, w którym możesz dostać 15 lat za krytykowanie armii.
Tylko wlasnie chodzi o to, ze u nas jak wejdziesz do sieci to bez problemu znajdziesz tysiace glosow krytykujacych partie rzadzaca, a tam jakos ni chuja. Mozna oczywiście przyjac najwygodbiejsza opcje "oni tam sa tylko sie ukrywaja" i w.ten sposob mozna dowiesc istnienie wszystkiego (od boga zaczynajac a na dowolnej teorii spiskowej konczac), ale moze.jednak warto zrobic deep.dive i odkryc ze oni wcale nie mysla tak jak my, nie aspiruja do tego co my i w ogole jest to bardzo odmienny swiat do ktorego nasze wzorce "hmmm no ja jakbym bym takim rosjaninem to bym hm hm hm" zwyczajnie nie pasuja.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1557
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

04-12-2022, 23:55

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-12-2022, 23:42

Tylko wlasnie chodzi o to, ze u nas jak wejdziesz do sieci to bez problemu znajdziesz tysiace glosow krytykujacych partie rzadzaca, a tam jakos ni chuja. Mozna oczywiście przyjac najwygodbiejsza opcje "oni tam sa tylko sie ukrywaja" i w.ten sposob mozna dowiesc istnienie wszystkiego (od boga zaczynajac a na dowolnej teorii spiskowej konczac), ale moze.jednak warto zrobic deep.dive i odkryc ze oni wcale nie mysla tak jak my, nie aspiruja do tego co my i w ogole jest to bardzo odmienny swiat do ktorego nasze wzorce "hmmm no ja jakbym bym takim rosjaninem to bym hm hm hm" zwyczajnie nie pasuja.
Rosjanie są mentalnie podobni do nas (szczególnie do tej części tego kraju, której nie lubię) ale ja nie o tym.
Złapali jakichś gamoni, których zwinęła mobilizacja (bo byli za biedni lub za głupi by uciec za granicę). Oni pewnie trafili do tej kompanii karnej za odmowę walki albo za ślizganie się. To ich wysłano do wagnerowców by przerobić ich na mięso. Sorry, szwejkowanie w ruskiej armii nie wychodzi.

Generalnie ruskie to świnie ale zawsze w tyle głowy mam sytuacje, że jakiś Jarozbaw stwierdzi, że trzeba zaatakować Berlin i mnie rzucą gdzieś w okopy pod Chociebużem a za mną będą stać patafiany od Bąkiewicza i strzelać do mnie jakbym chciał się z tego jakoś wyplątać.

Jak byłem w 2012 w Moskwie na robocie to poznałem tam kilku chłopa. Oni nawet się uczyli Ukraińskiego i między wierszami słyszałem "że Rosja to taka chujnia, że tu się nic nie zmieni". I nie wiem czy ich teraz nie zwinęli by ginęli za pałace Putina.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 00:13

Tatuś pisze:
04-12-2022, 23:55
Rosjanie są mentalnie podobni do nas (szczególnie do tej części tego kraju, której nie lubię)(...)
Można by Ci spokojnie zmienić nick na Trup2 :)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1557
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 00:36

uglak pisze:
05-12-2022, 00:13
Tatuś pisze:
04-12-2022, 23:55
Rosjanie są mentalnie podobni do nas (szczególnie do tej części tego kraju, której nie lubię)(...)
Można by Ci spokojnie zmienić nick na Trup2 :)
Można by pominąć ten twój post.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10429
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 00:37

Tatuś pisze:
04-12-2022, 23:55
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-12-2022, 23:42

Tylko wlasnie chodzi o to, ze u nas jak wejdziesz do sieci to bez problemu znajdziesz tysiace glosow krytykujacych partie rzadzaca, a tam jakos ni chuja. Mozna oczywiście przyjac najwygodbiejsza opcje "oni tam sa tylko sie ukrywaja" i w.ten sposob mozna dowiesc istnienie wszystkiego (od boga zaczynajac a na dowolnej teorii spiskowej konczac), ale moze.jednak warto zrobic deep.dive i odkryc ze oni wcale nie mysla tak jak my, nie aspiruja do tego co my i w ogole jest to bardzo odmienny swiat do ktorego nasze wzorce "hmmm no ja jakbym bym takim rosjaninem to bym hm hm hm" zwyczajnie nie pasuja.
Rosjanie są mentalnie podobni do nas (szczególnie do tej części tego kraju, której nie lubię) ale ja nie o tym.
Złapali jakichś gamoni, których zwinęła mobilizacja (bo byli za biedni lub za głupi by uciec za granicę). Oni pewnie trafili do tej kompanii karnej za odmowę walki albo za ślizganie się. To ich wysłano do wagnerowców by przerobić ich na mięso. Sorry, szwejkowanie w ruskiej armii nie wychodzi.

Generalnie ruskie to świnie ale zawsze w tyle głowy mam sytuacje, że jakiś Jarozbaw stwierdzi, że trzeba zaatakować Berlin i mnie rzucą gdzieś w okopy pod Chociebużem a za mną będą stać patafiany od Bąkiewicza i strzelać do mnie jakbym chciał się z tego jakoś wyplątać.

Jak byłem w 2012 w Moskwie na robocie to poznałem tam kilku chłopa. Oni nawet się uczyli Ukraińskiego i między wierszami słyszałem "że Rosja to taka chujnia, że tu się nic nie zmieni". I nie wiem czy ich teraz nie zwinęli by ginęli za pałace Putina.
To prawda ze sa pod pewnymi względami podobni do polskich kobserwatystow, np w przekonaniu ze cierpienie uszlachetnia i ze jak nie cierpiales duzo to zaden z ciebie czlowiek, albo w przekonaniu ze UE to sami geje. Co do tego jednak ze sami zaczeli narzekac na rosje to taki pro tip: nastepnym razem sprobuj sie z nimi zgodzic, albo jeszcze lepiej sam zacznij jakas krytyke rosji i zobacz jak dzieje sie magia wielkiej patriotycznej rosji i jak szybko bedziesz musial.spierdalac. Ja tez.myslalem ze to tacy sami ludzie jak my sa, ze oni sobie tylko chca zyc w spokoju tylko jakos tak zawsze niechcacy dokonuja inwazji za inwazja mowiac jednocześnie ze sie bronia, bo najpierw chce ich zaatakowac polska, potem finlandia, czeczenia, gruzja, ukraina. A oni biedaczki bronia sie coraz zacieklej. Ale jednak codzienne czytanie wypowiedzi rosjan wyleczylo mnie calkowicie z myslenia ze.oni sa tacy sami. Mozna z nimi rozmawiac, ale tylko gdy trzyma sie im podeszwe na glowie,.wtedy brzmia rozsadnie, w przecienym razie uuuuraaa.wielka rassija, "zostawimy swiat w zgliszczach" - cytat z solowiowa.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 08:06

Tatuś pisze:
04-12-2022, 23:55
Generalnie ruskie to świnie ale zawsze w tyle głowy mam sytuacje, że jakiś Jarozbaw stwierdzi, że trzeba zaatakować Berlin i mnie rzucą gdzieś w okopy pod Chociebużem a za mną będą stać patafiany od Bąkiewicza i strzelać do mnie jakbym chciał się z tego jakoś wyplątać.
+1
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 08:17

empir pisze:
05-12-2022, 08:06
Tatuś pisze:
04-12-2022, 23:55
Generalnie ruskie to świnie ale zawsze w tyle głowy mam sytuacje, że jakiś Jarozbaw stwierdzi, że trzeba zaatakować Berlin i mnie rzucą gdzieś w okopy pod Chociebużem a za mną będą stać patafiany od Bąkiewicza i strzelać do mnie jakbym chciał się z tego jakoś wyplątać.
+1
No tylko różnica jest taka, że PiS popiera w Polsce jakieś 30%-40% w zależności od sondażu. Tam to jakieś 80%. Nawet opozycja, to też wielkorusy, tylko nie lubiący Putina. Twarz rosyjskiej opozycji Nawalny poparł aneksję Krymu.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 08:21

Nikt chyba nie wierzy w oficjalne wyniki wyborcze i poparcie dla Putina, Łukaszenki i innych oszołomów.
I tak, naród rosyjski ponosi za to winę. Tylko że nie w 100%.
Nie każdy rusek to jebana kurwa. Tylko tyle 🤷🏻
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 08:41

empir pisze:
05-12-2022, 08:21
Nikt chyba nie wierzy w oficjalne wyniki wyborcze i poparcie dla Putina, Łukaszenki i innych oszołomów.
I tak, naród rosyjski ponosi za to winę. Tylko że nie w 100%.
Nie każdy rusek to jebana kurwa. Tylko tyle 🤷🏻
Ok, nawet ja mogę się pochylić na niedolą konkretnego Iwana Iwanowicza Iwanowa. Niemniej fakt jest taki, że Putin i specjalna operacja wojskowa mają tam olbrzymie poparcie społeczne i naprawdę nie trzeba do tego żadnych fałszerstw. Rosja nie może się wyzwolić z pewnego błędnego koła. Wpierw był Trzeci Rzym, potem Stolica Światowego Proletariatu, teraz Make Russia Great Again. To są po prostu iteracje pewnego sposobu myślenia. W Niemczech i Japonii w dużej mierze, to wykarczowane zostało totalnymi klęskami militarnymi. Rosja tego nie doznała i ten sposób rozumowania trzyma się świetnie.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2178
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 08:46

Hatefire pisze:
05-12-2022, 08:41

Rosja nie może się wyzwolić z pewnego błędnego koła. Wpierw był Trzeci Rzym, potem Stolica Światowego Proletariatu, teraz Make Russia Great Again. To są po prostu iteracje pewnego sposobu myślenia. W Niemczech i Japonii w dużej mierze, to wykarczowane zostało totalnymi klęskami militarnymi. Rosja tego nie doznała i ten sposób rozumowania trzyma się świetnie.
+1, dodałbym tylko kompletne oderwanie od rzeczywistości i brak realnego spojrzenia na siebie i swój kraj, co tylko ułatwia te mocarstwowe urojenia
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10429
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 09:22

Poparcie dla NWO jest sztywno uzaleznione od tego czy sa sukcesy czy dostaja w dupala.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 09:26

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-12-2022, 09:22
Poparcie dla NWO jest sztywno uzaleznione od tego czy sa sukcesy czy dostaja w dupala.
No to własnie jest też typowe dla pewnego sposobu myślenia. Najskuteczniejszym lekarstwem na nazizm też był narastający huk nawałnicy ogniowej radzieckiej artylerii.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 09:41

Hatefire pisze:
05-12-2022, 09:26
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-12-2022, 09:22
Poparcie dla NWO jest sztywno uzaleznione od tego czy sa sukcesy czy dostaja w dupala.
No to własnie jest też typowe dla pewnego sposobu myślenia. Najskuteczniejszym lekarstwem na nazizm też był narastający huk nawałnicy ogniowej radzieckiej artylerii.
Nie do końca, Niemcy są bardzo karni, więc dopiero po formalnej przegranej stali się wszyscy (jak za dotknięciem magicznej różdżki!) antynazistami ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10429
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 09:41

Hatefire pisze:
05-12-2022, 09:26
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-12-2022, 09:22
Poparcie dla NWO jest sztywno uzaleznione od tego czy sa sukcesy czy dostaja w dupala.
No to własnie jest też typowe dla pewnego sposobu myślenia. Najskuteczniejszym lekarstwem na nazizm też był narastający huk nawałnicy ogniowej radzieckiej artylerii.
Obrazek

Zrobilismy to Wladimir, uratowalismy ukraine przed nazizmem!
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10429
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 09:43

uglak pisze:
05-12-2022, 09:41
Hatefire pisze:
05-12-2022, 09:26
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-12-2022, 09:22
Poparcie dla NWO jest sztywno uzaleznione od tego czy sa sukcesy czy dostaja w dupala.
No to własnie jest też typowe dla pewnego sposobu myślenia. Najskuteczniejszym lekarstwem na nazizm też był narastający huk nawałnicy ogniowej radzieckiej artylerii.
Nie do końca, Niemcy są bardzo karni, więc dopiero po formalnej przegranej stali się wszyscy (jak za dotknięciem magicznej różdżki!) antynazistami ;-)
Ciekawostka z dupy, kolega austriak pracowal w hospicjum z ludzmi ktorzy gdy miala zaczac sie wojna byli nastolatkami, i opowiadali mu o tych czasach z takim pozytywnym sentymentem, ze byli w hitlerjugend, bylo fajnie, jezdzili na obozy i w ogole xD
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 09:54

uglak pisze:
05-12-2022, 09:41
Nie do końca, Niemcy są bardzo karni, więc dopiero po formalnej przegranej stali się wszyscy (jak za dotknięciem magicznej różdżki!) antynazistami ;-)
No to nie jest tak do końca. Tak jak pisałem Hitler był w stanie osiągnąć max 40% w wyborach, w pełni wolnych ok 30%. Część Niemiec zwłaszcza północ np Hamburg była tradycyjnie czerwona, SPD miało potężną bazę społeczną. Oczywiście większość społeczeństwa była po prostu bierna. A defetyzm to zaczął się szerzyć już wcześniej. Do Volksturmu trafiali tylko ci, którzy nie byli wystarczająco sprytni/odważni + grupa fanatyków. Zresztą taka była moja teza, że Rosjanie nie byli w stanie zmienić swojego mindsetu, ze względu na brak jakiejś druzgoczącej porażki. Zresztą jakie ma to znaczenie, nawet jeśli to koniunkturalne by było, to ok.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 10:54

Hatefire pisze:
05-12-2022, 09:54
uglak pisze:
05-12-2022, 09:41
Nie do końca, Niemcy są bardzo karni, więc dopiero po formalnej przegranej stali się wszyscy (jak za dotknięciem magicznej różdżki!) antynazistami ;-)
No to nie jest tak do końca. Tak jak pisałem Hitler był w stanie osiągnąć max 40% w wyborach, w pełni wolnych ok 30%. Część Niemiec zwłaszcza północ np Hamburg była tradycyjnie czerwona, SPD miało potężną bazę społeczną. Oczywiście większość społeczeństwa była po prostu bierna. A defetyzm to zaczął się szerzyć już wcześniej. Do Volksturmu trafiali tylko ci, którzy nie byli wystarczająco sprytni/odważni + grupa fanatyków. Zresztą taka była moja teza, że Rosjanie nie byli w stanie zmienić swojego mindsetu, ze względu na brak jakiejś druzgoczącej porażki. Zresztą jakie ma to znaczenie, nawet jeśli to koniunkturalne by było, to ok.
W miarę czasu to poparcie się zwiększało (przynajmniej do 42 roku), zwłaszcza że Hitler realizował lewicowe postulaty, w tym te socjalne. Budował autostrady, de facto nacjonalizował duże firmy, sztucznie (roboty publiczne i obozy pracy) zmniejszał bezrobocie, zliberalizował prawo karne dot. homoseksualizmu, wprowadził specjalne ustawodawstwo dot. praw zwierząt, państwowe burdele, zbiórki publiczne typy pomoc zimowa (patrz: współczesny WOŚP), a wszystko to w anturażu świetnie zaprojektowanych przez Hugo Bossa mundurów. PR był znakomity, Niemcy odczuli dumę, a Hitler dotarł do patologicznych obszarów niemieckiej duszy. Niemcy mogli poczuć się nadludźmi, zabijać podludzi, robić na nich eksperymenty i dziwaczne badania i np. aż 50% niemieckich lekarzy wstąpiło do NSDAP.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3504
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 11:07

bartwa pisze:
04-12-2022, 22:45
Ukry jeżdżą czarną wołgą i szczepiom na siłę. Precz ze szczepionkizacją Polski!
:D Biada nam.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: III Wojna Światowa

05-12-2022, 11:08

Pacjent pisze:
05-12-2022, 10:54
W miarę czasu to poparcie się zwiększało (przynajmniej do 42 roku), zwłaszcza że Hitler realizował lewicowe postulaty, w tym te socjalne. Budował autostrady, de facto nacjonalizował duże firmy, sztucznie (roboty publiczne i obozy pracy) zmniejszał bezrobocie, zliberalizował prawo karne dot. homoseksualizmu, wprowadził specjalne ustawodawstwo dot. praw zwierząt, państwowe burdele, zbiórki publiczne typy pomoc zimowa (patrz: współczesny WOŚP), a wszystko to w anturażu świetnie zaprojektowanych przez Hugo Bossa mundurów. PR był znakomity, Niemcy odczuli dumę, a Hitler dotarł do patologicznych obszarów niemieckiej duszy. Niemcy mogli poczuć się nadludźmi, zabijać podludzi, robić na nich eksperymenty i dziwaczne badania i np. aż 50% niemieckich lekarzy wstąpiło do NSDAP.
Można nie lubić Owsiaka, sam krytykowałem go zresztą na Forume za pewne rzeczy w jego przekazie. Niemniej jak wlatuje przypinanie mu i WOŚP swastyki, to nawet nie chce mi się dyskutować dalej, Znowu wrzucam cię do ignora bo widzę, że stan się pogorszył znowu.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ