Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10598
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 23:35

olgims pisze:
28-03-2024, 21:20
Hatefire pisze:
28-03-2024, 20:27
olgims pisze:
28-03-2024, 20:19
A
lol kurwa ty serio jesteś jakiś niedojebany. Przeczytaj sobie wstecz kto zaczął pisać o waleniu konia i wciągnął w to swoją żonę, a później napisz do swojego funfla karkasona o trzymanie poziomu. Pozdrawiam :)
No to ty dokładnie nie doczytałeś. Bo wyraźnie rozróżniłem, to co mówimy względem siebie, a to co odnosi się do matek, żon i sióstr. Widać wśród przesiedleńców do Wrocławia że wschodu inne zasady obowiązują.
Powiem ci tak rycerzu na białym koniu, zjebales i brniesz, niepotrzebnie bo nawet sam zainteresowany widzi jak zjebał i się nie wychyla. Mógłbym się znizyc do twojego poziomu i pisać jakieś bzdury o przesiedlencach ale po co skoro sam się tak ładnie tutaj przedstawiasz :)
Sam zainteresowany uznal, ze jestes takim burakiem, ze nie warto z toba pic nawet przy wirtualnym stole, dlatego nie odpisal. Poza tym uznalem, ze jak sie sam tak chetnie przedstawiasz z najbardziej burackiej strony, to nie warto cie zatrzymywac, smialo, niech kazdy poczyta i oceni sam, kim jestes.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10598
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 23:38

Ascetic pisze:
28-03-2024, 22:06
olgims pisze:
28-03-2024, 21:51
sanctusdiavolos pisze:
28-03-2024, 20:44


Zrobiliście se we dwóch jakieś kółeczko wzajemnej adoracji i zamiast bronić swoich poglądów to obrażacie najpierw mnie (niech będzie, w sumie sam zacząłem z grubej rury), teraz Karkasa, wcześniej jakichś typów, co ich już tu dawno nie ma. I że niby to inni w jakimś syfie się taplają. Żenada jak chuj, nie odpisujcie mi już, to stąd spierdolę i oszczędzicie mi i sobie niepotrzebnego wkurwu.
Nikt tu nie zrobił kółka wzajemnej adoracji, tylko operujemy faktami, z którymi jak widać pewna część osob ma spory problem, żeby się pogodzić. Ja nie muszę bronić swoich poglądów, bronią je fakty. To aż tak proste. I bynajmniej nic mi tu ani ciśnienia nie podnosi ani nie wkurwia, wręcz przeciwnie, świetnie się bawię, nawet pójdę dalej, mam kurwa ubaw po pachy:) właśnie sobie zapuszczam biała koze w pierwszym biciu i myślę o tym jaki jestem kurwa zajebisty:)
Wiesz, nie wiem co oni mają z tym, że kilku kolesi się akurat zgrało na jednym temacie. Jakaś zazdrość? Kolegów nie mają, dzieeczyna/ chłopak ich rzuciła, żułek nie przyszedł na układanie klocków? O co typom chodzi? Z faktami nie pogadają, nie skoncentrują się na tym co się im do tych pustych łbów podaje, tylko HEHEszpiegi wszędzie, HEHE paranoje gołe mają itd. itp. Albo jakieś gumiżelki bez kręgosłupów jak ten co musi, po prostu musi, szukać odcieni szarości, jak coś jest czarne jak węgiel, albo jakieś homoseksualne podjazdy o masowaniu stopami. Zamiast zająć się tym czym jest ten wątek, to tylko podbijają kacapstwu forumowemu, rozwadniając tematy, jak nie dla swojej próżnej atencji, to z jakiejś urojonej projekcji, którą sami sobie tutaj tworzą.
Jedz swoje cytryny.
I am Jerusalem.
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 23:41

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
28-03-2024, 23:35
olgims pisze:
28-03-2024, 21:20
Hatefire pisze:
28-03-2024, 20:27


No to ty dokładnie nie doczytałeś. Bo wyraźnie rozróżniłem, to co mówimy względem siebie, a to co odnosi się do matek, żon i sióstr. Widać wśród przesiedleńców do Wrocławia że wschodu inne zasady obowiązują.
Powiem ci tak rycerzu na białym koniu, zjebales i brniesz, niepotrzebnie bo nawet sam zainteresowany widzi jak zjebał i się nie wychyla. Mógłbym się znizyc do twojego poziomu i pisać jakieś bzdury o przesiedlencach ale po co skoro sam się tak ładnie tutaj przedstawiasz :)
Sam zainteresowany uznal, ze jestes takim burakiem, ze nie warto z toba pic nawet przy wirtualnym stole, dlatego nie odpisal. Poza tym uznalem, ze jak sie sam tak chetnie przedstawiasz z najbardziej burackiej strony, to nie warto cie zatrzymywac, smialo, niech kazdy poczyta i oceni sam, kim jestes.
o jest i forumowa księżniczka. kolega hatefire na pewno rzuci ci chusteczkę, żebyś przetarł zapłakane lico.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10598
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 23:44

Nie przestawaj obrazac wszystkich po kolei, niejeden tutaj juz tak implodowal na przestrzeni lat.
I am Jerusalem.
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 23:57

ale co ty do mnie rozmawiasz? XD
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 00:08

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
28-03-2024, 23:44
Nie przestawaj obrazac wszystkich po kolei, niejeden tutaj juz tak implodowal na przestrzeni lat.
A to nie ty popuściłeś, wodze fantazji i wystartowałeś z homoseksualnym podrywem, coś do olgimisa pisząc o masowaniu stopami? Teraz z tego co widze jesteś ostoją kultury xD
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 00:09

olgims pisze:
28-03-2024, 23:57
ale co ty do mnie rozmawiasz? XD
Ewidentnie przygrzał po kablach xD Tu masowanie, tam cytrynki, teraz implozje. Wytrzeźwieje, będzie inny człowiek. Trzeźwy.


No i te wycieczki personalne. A w temacie nic. Zasrał jeden z drugim ten temat. hejtfaja coś tam jeszcze zahaczył temat. Ten pozostały zaciąg popołudniowy to tylko HEHEszpiegi i inne pierdoły. Syfiarze, zadymiarze. Jak jakaś antifa czy coś.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 08:42

Hatefire pisze:
28-03-2024, 15:53
No czuję się w takim razie zaszczycony, że jestem użytkownikiem tak zacnego forum gdzie umieszczono, aż dwóch agentów (jeden nieaktywny z powodu bana). Ciekawe ile płacą. Może bym się wkręcił. Realizowałbym zadania subtelniej i na wyższym poziomie, niż ci dotychczas xD Boje się tylko, że negując agenturalność Ozoba znalazłem się w kręgu podejrzeń też.
To oczywiście. Schemat jak z ZSSR, gdzie cień podejrzeń wystarczył żeby wylądować w łagrze. Oni wszędzie widzą ruskich agentów. Nawet na forume, na którym pisze 20 osób. Dochodowy interes. XD

Przeleciałem temat podczas srania, bo w sumie do tego się to forume nadaje - do skrolowania podczas kupy. I jeżeli Pacjent został zbanowany, to dlaczego Olo dopuszczasz istnienie Ascetica i jego subkont na forum, którzy produkują klamliwa narrację podpierająca się linkami w nadziei, że nikt ich nie będzie czytał, a które to mają zupełnie inna treść niż to, co oni tu wysrywaja. To jest raczysko, które trzeba wyciąć, a jeżeli nie, to dla równowagi należy odblokować Pacjenta.
Ostatnio zmieniony 29-03-2024, 08:56 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2608
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 08:53

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
28-03-2024, 23:44
Nie przestawaj obrazac wszystkich po kolei, niejeden tutaj juz tak implodowal na przestrzeni lat.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 08:58

Ogólnie trzeba przyznać, że Ukraina obecnie dostaje wpierdol od ruskich i to nie jest żadna kacapaska propaganda.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1593
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:13

Jak powiązać podwyżkę z Ukrainą? O tak:
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:22

Tatuś pisze:
29-03-2024, 10:13
Jak powiązać podwyżkę z Ukrainą? O tak:
W końcu merytoryczny post a nie zlot onuc.


Swoją drogą tutaj akurat powinien być ban na włażenie przez nich xD
13.04.2024
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1593
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:35

Moim dzieciom nic nie grozi. #strateg :D



Unia zła:
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:40

ozob pisze:
29-03-2024, 08:42
Hatefire pisze:
28-03-2024, 15:53
No czuję się w takim razie zaszczycony, że jestem użytkownikiem tak zacnego forum gdzie umieszczono, aż dwóch agentów (jeden nieaktywny z powodu bana). Ciekawe ile płacą. Może bym się wkręcił. Realizowałbym zadania subtelniej i na wyższym poziomie, niż ci dotychczas xD Boje się tylko, że negując agenturalność Ozoba znalazłem się w kręgu podejrzeń też.
To oczywiście. Schemat jak z ZSSR, gdzie cień podejrzeń wystarczył żeby wylądować w łagrze. Oni wszędzie widzą ruskich agentów. Nawet na forume, na którym pisze 20 osób. Dochodowy interes. XD

Przeleciałem temat podczas srania, bo w sumie do tego się to forume nadaje - do skrolowania podczas kupy. I jeżeli Pacjent został zbanowany, to dlaczego Olo dopuszczasz istnienie Ascetica i jego subkont na forum, którzy produkują klamliwa narrację podpierająca się linkami w nadziei, że nikt ich nie będzie czytał, a które to mają zupełnie inna treść niż to, co oni tu wysrywaja. To jest raczysko, które trzeba wyciąć, a jeżeli nie, to dla równowagi należy odblokować Pacjenta.
kacap dostał histerii XD
płacze Olo ratunku XD
komedia hahaha
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:48

To nie histeria, ale wołanie o zachowanie pluralizmu. Wiem, że to lewactwu się w głowie nie zmieści, ale skoro ty, kupa ludzka, możesz siać deziformacje to dlaczego Pacjent ma mieć bana?

#FreePacjent

XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:49

# olgimis

nicram, ja, kto tam jeszcze, może Giertych*? weź się tam uspokój xD

Też leżę LOL I to przywoływanie pacjentova xD


Ooo. Pluralizm dla kacapów. Może jeszcze oddać im Białystok i Suwałki od razu. Co za z-b.

*Paranojo trwaj. Zaraz będziesz każdym kim chcesz.
Ostatnio zmieniony 29-03-2024, 10:51 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:51

Dalej sobie samemu odpisujesz? Czasowo zawsze zbieżnie. (:

Ci tam u Nikosia? Opierdoliles mu pałkę na ostatnim spotkaniu?
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:53

Nadajemy z twojej piwnicy. Obejrzyj się. Czy nicram, olgimis, Ascetic są w tym pokoju?
13.04.2024
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:55

Nie mam piwnicy. Mieszkam w apartamentowcu w Moskwie. Piękna pogoda dziś. Radziecka. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

29-03-2024, 10:59

ozob pisze:
29-03-2024, 10:48
To nie histeria, ale wołanie o zachowanie pluralizmu. Wiem, że to lewactwu się w głowie nie zmieści, ale skoro ty, kupa ludzka, możesz siać deziformacje to dlaczego Pacjent ma mieć bana?

#FreePacjent

XD
Pacjent akurat dostał bana nie za poglądy, tylko za ustawiczne zasrywanie bez sensu każdego tematu wbitkami o Covidzie. Robił to nadal mimo wielu ostrzeżeń i czasowych banów. On to akurat sam się prosił, bo dostał niezliczoną ilość szans.

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ