POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Wojna
postuje jak opętany!
Posty: 402
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: POlitykowanie

28-05-2023, 09:34

Trup , Boston POzdrawia i POlczmy głosy . Tuskkkku
olgims
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

28-05-2023, 10:07

BOLEK pisze:
28-05-2023, 08:41
:sarcasm2: wydawnictwo Axel Springer widać ma tu wielu pacjentów
bolek bocie pisowski idź lepiej wklej parę okładek do wiadomego tematu bo tylko do kopiuj/wklej się nadajesz.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

28-05-2023, 23:17

Na olsztyńskim Kortowie na zakończenie juwenalni wystąpił Kult. Studenci byli zachwyceni.
link

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

28-05-2023, 23:46

Bolek, uważasz że to dobrze wydane pieniądze?

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Wojna
postuje jak opętany!
Posty: 402
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: POlitykowanie

29-05-2023, 01:03

Trup, ile Ci Płaci PEŁO . Że tak bronisz malarza kominów .
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: POlitykowanie

29-05-2023, 11:40

trup pisze:
28-05-2023, 23:46
Bolek, uważasz że to dobrze wydane pieniądze?

Kol trup z duchem czasu trzeba iść sztuczna inteligencja wypiera czynnik ludzki tylko co na to związki zawodowe
P.s papier toaletowy od zawsze towar pierwszej potrzeby a defictowy wiadomo że to wina prezesa
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

29-05-2023, 11:57

rozumiem...

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

29-05-2023, 23:49

29 kwietnia 1998 r...
Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska) - Czy istnieje jeszcze w Polsce tradycyjny antykomunistyczny elektorat? Czy nie został on wchłonięty przez prorosyjski obóz związany z RadioMaryja?

Jarosław Kaczyński - Olszewski popełnił błąd zakładając, że każdy, kto mówi, że nie lubi Unii Wolności, jest w porządku. Tworząc partię antykomunistyczną, powinien był jednak dokonać jakiejś selekcji przychodzących do niego ludzi. Nie mam wątpliwości co do tego, że po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne RadioMaryja
jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL. Ma nadajnik na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy tam jednak pilnują dość dobrze. Sytuacja jest rzeczywiście bardzo trudna, bo próby przekonywania elektoratu Radia Maryja są całkowicie skazane na porażkę.
W jakiejś mierze został tu zrealizowany scenariusz Michnika. Chciał mieć taką prawicę. Na początku wmawiał nam, że tacy właśnie jesteśmy, a teraz ma już to naprawdę.

T.S. - Powiedział Pan kiedyś: „Dzisiaj Łubianka działa na prawicy”

J.K. - Są dwa modele działalności rosyjskiej w Polsce. Pierwszy, pepeerowski, całkowitego podporządkowania Moskwie; uzasadniany ideą postępu. Zresztą ten model miał swoje tradycje i przed 1917 rokiem w postaci słowianofilstwa, Górowskiego itp. Drugi wzorzec nazywam targowickim. Charakteryzuje go odwoływanie się do wartości tradycyjnych, katolickich, narodowych. Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. Czyż Targowica nie była właśnie narodowa, katolicka, czyż nie pałała szacunkiem do polskiej przeszłości?
Rok temu, kiedy jawnie prorosyjskie Stronnictwo Polityki Realnej (prezes DzierzawskiM z @Prawo_do_zycia i @StopAborcji
) brylowało w AWS, przestrzegałem przed tym zjawiskiem na kongresie PC. Dzisiaj SPR trochę ucichło j ale ich oświadczenia drukowane są w „Naszym Dzienniku”. Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna się zwykła agentura.
Nie przez przypadek z taką furią walczono właśnie z prawicą racjonalną i prozachodnią, z PC w szczególności; przecież to my mogliśmy zagospodarować elektorat przejmowany dziś przez RadioMaryja
Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

30-05-2023, 00:30

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

30-05-2023, 14:03

katowice.wyborcza.pl pisze: Sąsiedzi skarżą się na Dobromira Sośnierza, posła z koła Wolnościowców. "Każda interwencja kończy się awanturą"

Poseł Dobromir Sośnierz trzyma przed swoimi mieszkaniem w bloku w Katowicach śmieci i inne rzeczy. Sąsiedzi mają z tym problem.

Poseł Dobromir Sośnierz mieszka w bloku na osiedlu Kokociniec w Katowicach. Na niektórych piętrach, za zgodą spółdzielni, lokatorzy wydzielili sobie zamykane korytarze. Chodziło o względy bezpieczeństwa, aby nikt nieproszony nie plątał się po klatce schodowej.

Spółdzielnia jednak nigdy nie zgadzała się na to, aby przed wejściem do mieszkania lokatorzy trzymali cokolwiek. Czasem zdarza się, że ludzie trzymają przed drzwiami szafki na buty albo wózki dziecięce. Najwięcej rzeczy przed drzwiami, w tym makulatury i plastiku z przeznaczeniem na śmietnik, miał Dobromir Sośnierz, poseł koła Wolnościowców. Byliśmy tam w czwartek.

Poseł trzyma przed drzwiami makulaturę i plastik

Z jego przyzwyczajeniami próbowali najpierw walczyć sąsiedzi. - Do posła nic nie dociera. Ani prośbą, ani groźbą. Obkleił sobie drzwi naklejkami "powiedz NIE UE" i mówi, że przed drzwiami może sobie trzymać co chce. Trzyma nawet śmieci, bo uznał, że będzie je segregował na korytarzu, podczas gdy wszyscy segregują w domu - mówi nam wzburzona sąsiadka. Dodaje, że toczy wojnę z posłem już od dawna. - Ja bym od posła wymagała szczególnej kultury osobistej, ale w tym przypadku trudno o tym mówić. Co gorsza te śmieci czasem zaczynają śmierdzieć, pojawiają się muchy. Ja naprawdę nie wiem, po co to wszystko trzyma - mówi.

O sprawie wie spółdzielnia. Pracownicy administracji osiedla wielokrotnie przychodzili do posła i nakazywali usunięcie śmieci, bo trzymanie czegokolwiek na klatce schodowej jest wbrew przepisom pożarniczym.

- Tam są rzeczy, które pan poseł z powodzeniem mógłby trzymać w domu, nikt nie segreguje śmieci poza swoim mieszkaniem. Niestety nasze pracownice wiele razy były niegrzecznie potraktowane przez pana posła, który wyśmiewa prośby o usunięcie i mówi, że poda nas do sądu. Nie przebiera też w słowach - mówi pani Anna, jedna z administratorek. - Jesteśmy bezsilne - dodaje.

Podobne zdanie ma Piotr Biernat, rzecznik spółdzielni Górnik, która zarządza blokiem. - Pan poseł był wielokrotnie wzywany do uporządkowania korytarza i każda próba kończyła się albo awanturą, albo straszeniem konsekwencjami prawnymi. Ręce nam opadają, nie wiemy co robić, bo przecież poseł ma immunitet - mówi rzecznik.
Poseł: Przepisy przeciwpożarowe to bzdura

- Fakt, trzymam rzeczy na korytarzu, ale nikomu to nie przeszkadza oprócz jednej sąsiadki, która robi wiecznie problem, jest upierdliwa. Kiedy ta pani zaczęła zgłaszać swoje roszczenia, zaczęły się różne kontrole i włączyła się w ten spór spółdzielnia - opowiada nam poseł Dobromir Sośnierz.

I uważa, że trzymanie rzeczy na klatce schodowej, która jest na parterze dodatkowo zamykana wewnętrznymi drzwiami, jest zwyczajem powszechnym i nikogo nie dziwi. - Jest tam teraz więcej rzeczy niż zwykle, bo nazbierała się makulatura i butelki plastikowe do wyrzucenia, ale ja rzadko w tym mieszkaniu już bywam i zamierzam się wyprowadzić - mówi poseł.

Nie zamierza respektować przepisów przeciwpożarowych, które zabraniają trzymania czegokolwiek przed drzwiami. - Uważam, że te przepisy są durne i nie zamierzam się do nich stosować. To są skostniałe zasady wprowadzone na wypadek potencjalnego pożaru, który się nie wydarzy. Czy w domu też nie powinniśmy nic trzymać, bo może dojść do pożaru? Moje zachowanie jest zupełnie nieszkodliwe, ale to co robi sąsiadka, to już nękanie. Przeszkadza jej nawet, że drzwi ewakuacyjne nie są zamknięte na stałe - dodaje poseł.

Poseł Dobromir Sośnierz jest rozbawiony całą sytuacją

- Poza tym spółdzielnia wytyka lokatorom błędy, a sama je popełnia. Na przykład nie mogę się doprosić klucza do zsypu. Angażują się za to w biurokratyczne bzdury. Jestem rozbawiony tą sytuacją - mówi w rozmowie z nami poseł.
Konfederasta socjopatyczną stuleją. Nowe nie znałem :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
swetrwser
postuje jak opętany!
Posty: 447
Rejestracja: 24-09-2015, 18:47

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 13:48

Obrazek

W sensie Widły i Piec? Ale w jeden dzień to ciężko będzie im to przebić.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 13:52

Jak zwykle się przeliczyłem - myślałem, że dna, którego sięgnął swoim wpisem Lis, nie da się pogłębić, jednak na pisiaków można zawsze liczyć.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 14:41

Hatefire pisze:
30-05-2023, 14:03
katowice.wyborcza.pl pisze: Sąsiedzi skarżą się na Dobromira Sośnierza, posła z koła Wolnościowców. "Każda interwencja kończy się awanturą"

Poseł Dobromir Sośnierz trzyma przed swoimi mieszkaniem w bloku w Katowicach śmieci i inne rzeczy. Sąsiedzi mają z tym problem.

Poseł Dobromir Sośnierz mieszka w bloku na osiedlu Kokociniec w Katowicach. Na niektórych piętrach, za zgodą spółdzielni, lokatorzy wydzielili sobie zamykane korytarze. Chodziło o względy bezpieczeństwa, aby nikt nieproszony nie plątał się po klatce schodowej.

Spółdzielnia jednak nigdy nie zgadzała się na to, aby przed wejściem do mieszkania lokatorzy trzymali cokolwiek. Czasem zdarza się, że ludzie trzymają przed drzwiami szafki na buty albo wózki dziecięce. Najwięcej rzeczy przed drzwiami, w tym makulatury i plastiku z przeznaczeniem na śmietnik, miał Dobromir Sośnierz, poseł koła Wolnościowców. Byliśmy tam w czwartek.

Poseł trzyma przed drzwiami makulaturę i plastik

Z jego przyzwyczajeniami próbowali najpierw walczyć sąsiedzi. - Do posła nic nie dociera. Ani prośbą, ani groźbą. Obkleił sobie drzwi naklejkami "powiedz NIE UE" i mówi, że przed drzwiami może sobie trzymać co chce. Trzyma nawet śmieci, bo uznał, że będzie je segregował na korytarzu, podczas gdy wszyscy segregują w domu - mówi nam wzburzona sąsiadka. Dodaje, że toczy wojnę z posłem już od dawna. - Ja bym od posła wymagała szczególnej kultury osobistej, ale w tym przypadku trudno o tym mówić. Co gorsza te śmieci czasem zaczynają śmierdzieć, pojawiają się muchy. Ja naprawdę nie wiem, po co to wszystko trzyma - mówi.

O sprawie wie spółdzielnia. Pracownicy administracji osiedla wielokrotnie przychodzili do posła i nakazywali usunięcie śmieci, bo trzymanie czegokolwiek na klatce schodowej jest wbrew przepisom pożarniczym.

- Tam są rzeczy, które pan poseł z powodzeniem mógłby trzymać w domu, nikt nie segreguje śmieci poza swoim mieszkaniem. Niestety nasze pracownice wiele razy były niegrzecznie potraktowane przez pana posła, który wyśmiewa prośby o usunięcie i mówi, że poda nas do sądu. Nie przebiera też w słowach - mówi pani Anna, jedna z administratorek. - Jesteśmy bezsilne - dodaje.

Podobne zdanie ma Piotr Biernat, rzecznik spółdzielni Górnik, która zarządza blokiem. - Pan poseł był wielokrotnie wzywany do uporządkowania korytarza i każda próba kończyła się albo awanturą, albo straszeniem konsekwencjami prawnymi. Ręce nam opadają, nie wiemy co robić, bo przecież poseł ma immunitet - mówi rzecznik.
Poseł: Przepisy przeciwpożarowe to bzdura

- Fakt, trzymam rzeczy na korytarzu, ale nikomu to nie przeszkadza oprócz jednej sąsiadki, która robi wiecznie problem, jest upierdliwa. Kiedy ta pani zaczęła zgłaszać swoje roszczenia, zaczęły się różne kontrole i włączyła się w ten spór spółdzielnia - opowiada nam poseł Dobromir Sośnierz.

I uważa, że trzymanie rzeczy na klatce schodowej, która jest na parterze dodatkowo zamykana wewnętrznymi drzwiami, jest zwyczajem powszechnym i nikogo nie dziwi. - Jest tam teraz więcej rzeczy niż zwykle, bo nazbierała się makulatura i butelki plastikowe do wyrzucenia, ale ja rzadko w tym mieszkaniu już bywam i zamierzam się wyprowadzić - mówi poseł.

Nie zamierza respektować przepisów przeciwpożarowych, które zabraniają trzymania czegokolwiek przed drzwiami. - Uważam, że te przepisy są durne i nie zamierzam się do nich stosować. To są skostniałe zasady wprowadzone na wypadek potencjalnego pożaru, który się nie wydarzy. Czy w domu też nie powinniśmy nic trzymać, bo może dojść do pożaru? Moje zachowanie jest zupełnie nieszkodliwe, ale to co robi sąsiadka, to już nękanie. Przeszkadza jej nawet, że drzwi ewakuacyjne nie są zamknięte na stałe - dodaje poseł.

Poseł Dobromir Sośnierz jest rozbawiony całą sytuacją

- Poza tym spółdzielnia wytyka lokatorom błędy, a sama je popełnia. Na przykład nie mogę się doprosić klucza do zsypu. Angażują się za to w biurokratyczne bzdury. Jestem rozbawiony tą sytuacją - mówi w rozmowie z nami poseł.
Konfederasta socjopatyczną stuleją. Nowe nie znałem :D
Typowy konfederacyjny matoł, który pozjadał wszystkie rozumy i nie nauczył się funkcjonowania w społeczeństwie. Wcześniej pewnie mama mu regularnie sprzątała w pokoju.
To jest tak typowe, że aż surrealistyczne :D
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 14:45

Sybir pisze:
31-05-2023, 13:52
Jak zwykle się przeliczyłem - myślałem, że dna, którego sięgnął swoim wpisem Lis, nie da się pogłębić, jednak na pisiaków można zawsze liczyć.
Obrazek

Bohater na jakiego nie zasługujemy :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 14:49

To jest jakiś konkurs czy coś? Walczą o nagrodę Jobla? :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 16:34

No tak... "konkurs...". Cała zjebaczona katozjebica to są kosmici, ale teraz wszyscy będą Lisa eksponować.
Chuj że przyjebał babola. Ale zrównywanie go z taką armią patozjebów to jest dla mnie zawsze niepojęte.
Kaczor się zesrał na rzadko na stół, ale lis pierdnął cichutko w krzesełko i to lis jest tym pojebem i jak tak można przy stole.
Weźcie się zastanówcie....
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 17:29

Nie wiem, dlaczego to dla Ciebie takie niepojęte, skoro Lis bez przymuszania dostarcza patozjebcontentu?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
frankmullen
w mackach Zła
Posty: 812
Rejestracja: 29-01-2017, 17:33

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 18:56

Osobliwym jest, że w Polsce tak szybko publiczność zapomina czym tak naprawdę zasłużyli się ich bohaterowie. Lis zniknął tymczasowo kiedy okazało się, że, delikatnie mówiąc, nie był wzorem szefa. Kraśko, notoryczny kłamca i pirat drogowy, również szybko wrócił na salony. Klasycznym przykładem jest też Rychu Czarnecki. Sqrwiel jakich mało, złodziej, kłamca. I co? Zapraszają go na wywiady do telewizji i radio. Co się z nami stało? Dlaczego w momencie kiedy ktoś się totalnie sqrwił, nie jest traktowany jak qrwa? Mija kilka tygodni, miesięcy i nagle wszyscy wszystko zapominają. WTF???? Lis zawsze był dla mnie zjebem i zaprzeczeniem rzetelnego dziennikarstwa i dziwię się, że opozycja nie rozumie, że taka kreatura jest dla niej tylko obciążeniem, a nie wartością dodaną.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10115
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 19:25

No w Ludowej Republice Polandy trochę tak jest, że nie da się po prostu skompromitować. Z drugiej strony, to Lis jednak zaliczył ostry zjazd. Wyleciał z mediów głównego nurtu, a te jego kanały na YouTube nie biją jakiś rekordów popularności. Swoją drogą muszę kiedyś obejrzeć któryś z tych materiałów co z Giertychem kręci. To muszą być srogie grzyby. Lis generalnie jest na kursie i ścieżce do schowka na miotły dzielonego z Prezydentem Polski na Uchodźstwie. Poważnie go traktują wyłącznie jakieś sieroty po KODzie, reszta toczy bekę.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

31-05-2023, 19:41

To jedna strona medalu - druga to człowiek po bodajże czterech udarach mózgu. Mimo to, TL jest recydywistą w kwestii dostarczania ZP materiału do atakowania opozycji.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ