KOCIA MORDA

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KOCIA MORDA

09-06-2015, 22:29

Martwię się o Panią Marię :(
Ostatni wpis na fejbuczku z 29.05 :(
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: KOCIA MORDA

30-06-2015, 22:00

Mła recenzła.

http://wpolityce.pl/kultura/257707-koci ... y-recenzja" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KOCIA MORDA

30-06-2015, 22:28

Recenzja dobra, aczkolwiek są w niej dwa błędy interpunkcyjne.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3012
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: KOCIA MORDA

30-06-2015, 22:48

Pokasz doktorata, sprawdzimy pod tym kontem.
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: KOCIA MORDA

26-07-2015, 13:47

Mój wywiad z Marią Konopnicką.

http://wpolityce.pl/kultura/260418-nasz ... ciej-mordy" onclick="window.open(this.href);return false;

I jeszcze recenzja "Zemsty...".

http://wpolityce.pl/kultura/259756-zems ... i-recenzja" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KOCIA MORDA

25-08-2015, 19:40

http://www.portalkryminalny.pl/content/view/6504/38/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KOCIA MORDA

28-08-2015, 23:59

Alternatywna okładka Zemsty limitacja niestety nieznana...

Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KOCIA MORDA

01-10-2015, 12:20

Wybitny pisarz rzekl!

Parę lat temu, na forum Masterful Magazine, które jeszcze w pełni nie przekształciło się w trollownię pryszczatych onanistów, cierpiących na ginekomastię i borykających się z problemami nocnych polucji

" onclick="window.open(this.href);return false;

Ufff, jak to dobrze, ze na swiecie sa tacy wygrancy jak Pan Kamil - wybitny pisarz, wydawca, redaktor naczelny, milosnik muzyki, bdb kolega, kolekcjoner kompaktow, wyznacznik kierunkow w modzie, ehhh CHCIALBYM BYC TAKI JAK ON !
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: KOCIA MORDA

01-10-2015, 12:57

ale on o sobie pisał
...bez ścigania się w tym, kto ma większego (lub większą kolekcję płyt - co ponoć idzie w parze;)
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KOCIA MORDA

01-10-2015, 21:24

manieczki pisze:Ufff, jak to dobrze, ze na swiecie sa tacy wygrancy jak Pan Kamil - wybitny pisarz, wydawca, redaktor naczelny, milosnik muzyki, bdb kolega, kolekcjoner kompaktow, wyznacznik kierunkow w modzie, ehhh CHCIALBYM BYC TAKI JAK ON !
Ale nie będziesz :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KOCIA MORDA

01-10-2015, 21:58

Drone pisze:
manieczki pisze:Ufff, jak to dobrze, ze na swiecie sa tacy wygrancy jak Pan Kamil - wybitny pisarz, wydawca, redaktor naczelny, milosnik muzyki, bdb kolega, kolekcjoner kompaktow, wyznacznik kierunkow w modzie, ehhh CHCIALBYM BYC TAKI JAK ON !
Ale nie będziesz :)
Po ile pietruszka dzisiaj?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KOCIA MORDA

28-10-2015, 20:27

Aktualnie mam w planach kilka książek o dość zróżnicowanej tematyce. Planuję pracę nad retrokryminałem, którego akcja będzie osadzona w czasach PRL-u. Chcę w fabularnym sosie ugotować szereg autentycznych zdarzeń, które wówczas się rozegrały – zarówno tych powszechnie znanych, jak i tych, które spoczywają jeszcze w archiwach IPN-u. Głównym bohaterem będzie Piotr Tamara, który pojawił się w „Zemście…”, pozostając jednak do końca postacią tajemniczą i nieodgadnioną. Czuję duży potencjał tego bohatera i z każdym dniem poznaję go coraz lepiej. Z pewnością przy okazji tej powieści wymknę się z Piaseczna w stronę Warszawy, a przy okazji niektórych wątków pójdę dalej w Polskę i na wschód, w kierunku Moskwy.
Mam pomysł na dwa mroczne THRILLERy, osadzone w nieco surrealistycznym, mrocznym i fikcyjnym mieście. Planuję też napisać książkę ściśle związaną z subkulturą metalową – przy tej okazji być może zahaczę o Piaseczno i okolice. Pożeruję trochę na sentymentach starych fanów tej muzyki, a młodszym pokażę, jak wyglądał świat bez internetu, gdy muzykę poznawało się z przegrywanych kaset i czytało się o niej w kserowanych zinach. Przy okazji odpowiem na fundamentalne pytania – czym tak naprawdę jest black metal i dlaczego na całym świecie rozumie go nie więcej niż dwadzieścia osób.
Mam też pomysł na thriller erotyczny i powieść nawiązującą do Nowego Testamentu. Oczywiście to będą dwie oddzielne książki.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KOCIA MORDA

09-03-2016, 21:40

W ciągu ostatniego pół roku często byłem pytany czy "Zemsta ma smak CZERWIENI" będzie miała swoją kontynuację? Odpowiadałem, że to koniec piaseczyńskich kryminałów - aktualnie pracuję nad czymś zupełnie innym, zarówno pod względem formy jak i treści.
Jednak gdy dziś rano leżałem w wannie zaświtała mi pewna myśl - uporczywa jak bzyczenie komara, natarczywa jak ten krwiożerczy owad. Mimo, że ją stanowczo odganiałem to jednak mnie zdążyła ukąsić.
A jak ukąsiła to zaczęło swędzieć, a im bardziej drapałem tym bardziej swędziało. Gdy suszyłem włosy miałem już w głowie zarys kolejnej historii, a gdy myłem zęby zacząłem powoli dochodzić do wniosku, że trzecią część tego kryminału jestem chyba winien i temu miastu i jego mieszkańcom.
Bo jeśli powstanie to będzie to historia niezwykła - wstrząsająca, pełna tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. I jak to w moich kryminałach bywa - oprócz czystej rozrywki dostarczy Wam też trochę tajemnej wiedzy, o tym co dzieje się wokół Was. A Wy nigdy do końca nie będziecie wiedzieć gdzie są te drzwi i gdzie to przejście z fikcji do rzeczywistości dokładnie się znajduje.


NEWS ROKU
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KOCIA MORDA

09-03-2016, 22:37

Podniecenie siega zenitu....piaseczynski Chandler znowu zlapal natchnienie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: KOCIA MORDA

09-03-2016, 22:38

Będzie czym podcierać dupę.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Tarpaulin
w mackach Zła
Posty: 694
Rejestracja: 15-04-2009, 16:00

Re: KOCIA MORDA

09-03-2016, 22:42

trzecią część tego kryminału jestem chyba winien i temu miastu i jego mieszkańcom.
Dobre samopoczucie i wysoka samoocena to jest to :)
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

Re: KOCIA MORDA

09-03-2016, 23:28

manieczki pisze:Aktualnie mam w planach kilka książek o dość zróżnicowanej tematyce. Planuję pracę nad retrokryminałem, którego akcja będzie osadzona w czasach PRL-u. Chcę w fabularnym sosie ugotować szereg autentycznych zdarzeń, które wówczas się rozegrały – zarówno tych powszechnie znanych, jak i tych, które spoczywają jeszcze w archiwach IPN-u. Głównym bohaterem będzie Piotr Tamara, który pojawił się w „Zemście…”, pozostając jednak do końca postacią tajemniczą i nieodgadnioną. Czuję duży potencjał tego bohatera i z każdym dniem poznaję go coraz lepiej. Z pewnością przy okazji tej powieści wymknę się z Piaseczna w stronę Warszawy, a przy okazji niektórych wątków pójdę dalej w Polskę i na wschód, w kierunku Moskwy.
Mam pomysł na dwa mroczne THRILLERy, osadzone w nieco surrealistycznym, mrocznym i fikcyjnym mieście. Planuję też napisać książkę ściśle związaną z subkulturą metalową – przy tej okazji być może zahaczę o Piaseczno i okolice. Pożeruję trochę na sentymentach starych fanów tej muzyki, a młodszym pokażę, jak wyglądał świat bez internetu, gdy muzykę poznawało się z przegrywanych kaset i czytało się o niej w kserowanych zinach. Przy okazji odpowiem na fundamentalne pytania – czym tak naprawdę jest black metal i dlaczego na całym świecie rozumie go nie więcej niż dwadzieścia osób.
Mam też pomysł na thriller erotyczny i powieść nawiązującą do Nowego Testamentu. Oczywiście to będą dwie oddzielne książki.
a to skurwiesyn... kto te jego tzw kryminaly czyta... toc to grafomania w czystej postaci
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
535

Re: KOCIA MORDA

09-03-2016, 23:35

Tarpaulin pisze:
trzecią część tego kryminału jestem chyba winien i temu miastu i jego mieszkańcom.
Dobre samopoczucie i wysoka samoocena to jest to :)
To też, ale najważniejsze jest poczucie misji. Kolega Maria łączy w sobie te wszystkie trzy elementy.
aniola
weteran forumowych bitew
Posty: 1126
Rejestracja: 19-07-2011, 15:06

Re: KOCIA MORDA

09-03-2016, 23:48

manieczki pisze:Wybitny pisarz rzekl!

Parę lat temu, na forum Masterful Magazine, które jeszcze w pełni nie przekształciło się w trollownię pryszczatych onanistów, cierpiących na ginekomastię i borykających się z problemami nocnych polucji

" onclick="window.open(this.href);return false;

Ufff, jak to dobrze, ze na swiecie sa tacy wygrancy jak Pan Kamil - wybitny pisarz, wydawca, redaktor naczelny, milosnik muzyki, bdb kolega, kolekcjoner kompaktow, wyznacznik kierunkow w modzie, ehhh CHCIALBYM BYC TAKI JAK ON !
I jeden ztych pryszczatych onanistów :))))))) dzisiaj czyta na blogu TEGO znawcy
"Właśnie skonczyłem „Krew Ogień Śmierć - Historia Szwedzkiego Metalu”. Podchodziłem do tej książki nieufnie, ale mimo jej licznych wad cieszę się, że jednak skusiłem się na lekturę..............................
Rozczarowało mnie w tej książce potraktowanie po macoszemu sceny metalowej wczesnych lat osiemdziesiątych. ................
Nie dowiedziałem się więc wiele o zespołach, których płyty mam na półkach, takich jak choćby: 220 Volt, Agony, Ambusch, Axewitch, E.F. Band, Burn, Glory Bell's Band, Gotham City, Hexenhaus, Silver Mountain, Six Feet Under, Mercy, Midas Touch, Maninnya Blade, Overdrive, Oz, Trouble i wielu innych
Przypominam że no np Oz jest z FINLANDII a reszty szukajcie sami:)))))))
źródło http://www.mariakonopnicka.pl/2016/03/k ... mierc.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8054
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: KOCIA MORDA

17-03-2016, 13:39

Panie Kamilu kochany, koszule typu casual nie nosimy wsadzone do dzinsów, tym bardziej pod marynarką. Szkoda ,że Pan nie pisze już na Masterfulu bo opisowo-fabularny styl którym się Pan posługiwał bardzo mi odpowiadał.


Obrazek
ODPOWIEDZ