KOCIA MORDA

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16171
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 22:09

535 pisze:
Ascetic pisze:
Michał, dobrze pamiętam imie?
nie szukaj pretekstu,
ciśnij
Leję na to. Kolega V jest wiecznie niezadowolony, zaskoczony jestem jedynie tym płaczliwym tonem. No ale cóż ja biedny miś mogę na to poradzić? Nic. Teraz może dostrzeżesz co wynika z mojej ejakulacji tam powyżej. Jak widzisz, nie trzeba było długo czekać. Hę,hę,hę.
uff, już się zesrałem ze strachu ...
535

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 22:16

Ascetic pisze:
pr0metheus pisze:Dobra to powiem bo zaraz się wszyscy wyloguja :D
Ani Plastek, ani manieczki, ani 535.
Poturbowany Maria odszedł po starciu z Triceratopsem. Nie pamiętam o co się spieli, ale tak to kojarzę. Zresztą jebac. Pewnie i tak jakby ich spytać to zaprzeczą :)
gieroj Triceps, nie wiedziałem, że taki "werbalny kozak" z niego
Ja wam zaraz wyjaśnię. Chodzi o sytuację w klubie studio, czy jak kto woli 38. Miało być miło i pojednawczo, ale niestety wyszła prawda, kto przyjechał na Coroner, a kto na Amon Amarth. Sprawa ujrzała światło dzienne i od tego czasu jeden drugiemu nie może wybaczyć.
535

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 22:34

[V] pisze:to absurdalne,że na forume wszystko się kręci wokół Metalliki. 535,nic do ciebie nie mam,bo przecież nawet cie nie znam,ale ciężko mi rozszywrować tutaj twoje intencje i zagmatwane myśli które wyrzucasz z szybkośćią karabinu maszynowego. Aktywność w tym miejscu już nie daje tyle uciechy co dawniej. Sprawa się jebła i tyle.
Myślę, że oderwałeś się od bazy. Straciłeś kontakt. Wyciągasz zaskakujące wnioski. W każdym moim zdaniu doszukujesz się podtekstu i prowokacji. Wiem, jako fachowiec w tej dziedzinie, jestem w stanie każdemu dobrze zamieszać. Nie chcę nic doradzać, ale weź ze trzy dni urlopu, posiedź gdzieś w lesie. Odpocznij, a najlepiej to wszystko olej, bo widzę, że bardzo się przejmujesz. Zamęczysz się stary. Każdy kto spotkał mnie na swojej drodze zapewne potwierdzi, że jestem zwyczajnym, sympatycznym, nie stroniącym od beztroskiej zabawy osobnikiem I tak traktuję swój pobyt tutaj. Napiszę więcej. Wcale mi nie jest przykro, że napisałeś, to co napisałeś. Być może nawet, częściowo, masz rację. Ja zwykle "podpadam". Taki charakter. Nie da się pogodzić ich wszystkich. To fizycznie niemożliwe. Ja to wiem i jestem w stanie przeżyć. Jestem w stanie przeżyć także to, że ktoś tego nie rozumie. PIS kolego, PIS.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 00:00

Zapomnieliscie Panowie o jednym. Dzieki forum rodza sie przyjaznie in real. Wytrzezwieje to wroce do gry. Pisze najebany z smartfona gzies tam na karkonowskim szlaku.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 00:00

Zapomnieliscie Panowie o jednym. Dzieki forum rodza sie przyjaznie in real. Wytrzezwieje to wroce do gry. Pisze najebany z smartfona gzies tam na karkonowskim szlaku.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 08:18

Nie filozujcie, wszystkie fora przeżywają upadek / migrację na facebooka, weźcie taki rockmetal, ile tam zajebistych dyskusji prowadzono tak gdzieś do 2009-2010? roku a posty przybywały lawinono, teraz są tylko topiki tzw 'numerkowe' czyli tradycyjnie nowplaye tyle że bez wklejania okładek.

Mi sie z kolei ta ulizania facebookowa forma dyskusji w ogóle nie podoba, wszystko to takie z kijem w dupie, z heheszkami dla harcerzy i lizaniem się po nie powiem czym. Sam zdałem sobie raczej niedawno z faktu że powstało coś co można zazwać właśnie facebookową formą dyskusji (w odróżnieniu od forumowej) i wraz ze zdefiniowaniem wroga znienawidziłem go, tzn nie mogę tego gówna czytać hehe.
Yare Yare Daze
535

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 08:49

Dużo w tym racji, ale jest jeden podstawowy błąd. To nie fora przeżywają kryzys, czy upadek, tylko niektóre ich "części składowe".
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 09:02

Przecież fora to właśnie ludzie, więc jak z ludźmi coś nie gra to i fora przeżywają kryzys. Szukasz dziury w całym.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
535

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 09:12

Idąc tym tropem, jeżeli Ty przeżywasz kryzys, to ja także. Znakomite podejście. Gratuluję.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 12:52

pr0metheus pisze:Nie będę palcem pokazywać który użytkownik tak wykonczyl psychicznie Marie że postanowił jebnac masterfulem :)
Tak bylo. Choc niektorzy mowia, ze to przez Smolensk, Maria 2 dni plakal i skasowal konto 12 kwietnia 2010....
Nie chce sie chwalic ale wykonczylem rowniez druga gruba rybe plytami tektonicznymi ;)

Ale dzisiaj sie z nimi spokojnie dogaduje :D
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 13:10

No akcja z płytami tektonicznymi była zaiste rewelacyjna ;-) Można się było nieźle pośmiać, pamiętam że Maria założył wtedy drugi temat płyty andaluzyjskie ale szybko poszedł w przysłowiowe w pizdu. No i te chyba 40 stron szlamu w temacie o Morbid Angel które Najprzewielebniejszy postanowił wywalić ;-)
535

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 13:25

Zupełnie niepotrzebnie, a skoro o tym mowa, czy mógłby ktoś przypomnieć zestawienie/steklistę, od której się to wszystko zaczęło, bo nie mam teraz jej pod ręką, a chciałem sprawdzić, czy dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 19:03

535 pisze:Dużo w tym racji, ale jest jeden podstawowy błąd. To nie fora przeżywają kryzys, czy upadek, tylko niektóre ich "części składowe".
Nie ma żadnego błędu, ludzie nie wyparowali tylko siedzą na fejsbuku, liżą sie po wackach i kroją posty pod lubisie. Ci, którym ta forma nie odpowiada mają problem - 'adapt or die'... razem z forume.
[V] pisze:
manieczki i 535.
Problemem nie jest zachowanie ww ale BRAK takiego zachowania po stronie może nie reszty ale większości. To nie są użytkownicy nadaktywni, po prostu większość jest niedoaktywna.
Yare Yare Daze
535

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 19:15

hcpig pisze:
535 pisze:Dużo w tym racji, ale jest jeden podstawowy błąd. To nie fora przeżywają kryzys, czy upadek, tylko niektóre ich "części składowe".
Nie ma żadnego błędu, ludzie nie wyparowali tylko siedzą na fejsbuku, liżą sie po wackach i kroją posty pod lubisie. Ci, którym ta forma nie odpowiada mają problem - 'adapt or die'... razem z forume.
Ja nie mam żadnego problemu, zwróć uwagę że nie mam w zwyczaju komentować cudzych postów pod kątem ich zasadności i użyteczności. To jest forum i tylko administrator może powiedzieć stop lub won, a to że nie jest tak jakby sobie życzył ten czy ów. Życie.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 19:29

BTW akurat 10 lat temu, jakoś na jesieni 2006 roku vulture (albo stary) założył topic o Prodigy co wywołało falę oburzenia i doprowadziło do zamknięcia forume na jakiś czas. Wtedy też wszyscy pisali o upadku :)
Yare Yare Daze
535

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 19:48

upadki i wzloty, odejścia i powroty edit a najśmieszniejsze jest to że wszyscy wiedzą kiedy forum wpadło do rynsztoka i co wrażliwsi opuścili tonąca krypę nie chcąc się kopać ze słoniem, ale nikt się nie zająknie ani słowem.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 21:29

czytam i czytam i smieje sie i smieje sie.
bawią mnie wypowiedzi, w ktorych jeden czy drugi celebryta opisuje grupe piszacych na forum uzytkownikow jako jednosc oddana muzyce, a jednoczesnie zaraz opisuje jak spierdalal gdzie pieprz rosnie kiedy "forum zaczelo upadac" właśnie przez takich tchórzy.
Przejscie na facebooka to piekna sprawa, mozna sprawdzic miare swojej zajebistosci iloscia lajkow i statystyki do ilu uzytkownikow dotarl wpis, we forume takie przywileje niestety niedostepne.
Najbardziej mnie jednak smieszy sranie we wlasne gniazdo. A potem zaglądanie co jakis czas i sprawdzanie czy sraka rownomiernie sie rozeszla. Skoro forum, ktore notabene dalo Ci duzo, jest juz be i passe to po jaka cholere tu zagladasz? cos jednak ciągnie, prawda? Bo to TU dalej jest to COS, czego samemu sie nigdy nie osiągnęło.
Pamietajcie, ze masterful to przede wszystkim jednak niemal codzienna garsc newsow, recenzje, wywiady, a potem dopiero forum, tak ukochane przez metalowa gawiedz, od zwyklego pucybuta Sabaton po statecznego wlasciciela duzej wytworni.
Skakanie z kwiatka na kwiatek tez ma swoje uroki, jednego dnia masterful, drugiego face, trzeciego wlasny blog, pozniej kto wie, moze program w polsacie. Jednak juz po całym dniu, kiedy z lubościa maca sie swoje plyty przychodzi ten moment - zajrze, co te zjeby tam pisza, moze znowu cos polecą.
Mi statystyki mowia dalej to samo - zaglądacie i to nie na chwile :)
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
535

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 21:40

To co Szefie? Rozliczenie jak zwykle na maila?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: KOCIA MORDA

12-09-2016, 21:51

Najprzewielebniejszy pisze:czytam i czytam i smieje sie i smieje sie.
bawią mnie wypowiedzi, w ktorych jeden czy drugi celebryta opisuje grupe piszacych na forum uzytkownikow jako jednosc oddana muzyce, a jednoczesnie zaraz opisuje jak spierdalal gdzie pieprz rosnie kiedy "forum zaczelo upadac" właśnie przez takich tchórzy.
Przejscie na facebooka to piekna sprawa, mozna sprawdzic miare swojej zajebistosci iloscia lajkow i statystyki do ilu uzytkownikow dotarl wpis, we forume takie przywileje niestety niedostepne.
Najbardziej mnie jednak smieszy sranie we wlasne gniazdo. A potem zaglądanie co jakis czas i sprawdzanie czy sraka rownomiernie sie rozeszla. Skoro forum, ktore notabene dalo Ci duzo, jest juz be i passe to po jaka cholere tu zagladasz? cos jednak ciągnie, prawda? Bo to TU dalej jest to COS, czego samemu sie nigdy nie osiągnęło.
Pamietajcie, ze masterful to przede wszystkim jednak niemal codzienna garsc newsow, recenzje, wywiady, a potem dopiero forum, tak ukochane przez metalowa gawiedz, od zwyklego pucybuta Sabaton po statecznego wlasciciela duzej wytworni.
Skakanie z kwiatka na kwiatek tez ma swoje uroki, jednego dnia masterful, drugiego face, trzeciego wlasny blog, pozniej kto wie, moze program w polsacie. Jednak juz po całym dniu, kiedy z lubościa maca sie swoje plyty przychodzi ten moment - zajrze, co te zjeby tam pisza, moze znowu cos polecą.
Mi statystyki mowia dalej to samo - zaglądacie i to nie na chwile :)
Ave szatan. Ja tu śledzę od 14 lat poczynania użytkowników . Nawet jak pije wódkę w hotelowej restauracji to czytam te wypociny. I wspieram Masterfula bo te fejsbooczki ssia kule. Ave.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 03:11

[youtube][/youtube]
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ