KOCIA MORDA

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 10:10

http://www.violence-online.pl/spod-lady ... sow-minal/" onclick="window.open(this.href);return false;
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 10:59

No fajnie,brzmi jak szczęśliwy człowiek. Tylko ten masterful taki zły,niedobry,same trole siedzą ;)... Ale rozumiem go do pewnego stopnia,kiedyś działy się tutaj ciekawsze rzeczy i trudno temu zaprzeczyć. Facebook czy muzyczne blogi też kiedyś pewnie przestaną mieć rację bytu ,mnie osobiście nic tak nie cieszy jak papierowy magazyn i zanurzenie się w lekturze długiego,ciekawego wywiadu.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
535

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 11:15

To jest wywiad, a nie jakiś koszmarek-kadłubek. Patrz Slayer w MM. Co prawda najpierw twierdzi, że nie należy do grona maruderów, by po chwili wpaść w dziwny stan żalu, wymieszanego z zadumą nad tym "jak to kiedyś było dobrze", ale ogólnie bdb!
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 11:23

Nie przepadałem za gościem stawiał siebie w roli alfy i omegi jakiś autorytet przynajmniej takie miałem wrażenie.
535

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:06

PureHate pisze:Nie przepadałem za gościem stawiał siebie w roli alfy i omegi jakiś autorytet przynajmniej takie miałem wrażenie.
Daj pan spokój. Przecież on sobie jaja robił.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:08

normalnie celebryta nam wyrasta

mam nieodparte wrażenie, że jest tu kilku zawodników co ma kompleks tego Pana
i nie świadczy to źle o tym Panu tylko o tych co mają ten kompleks czy jakieś jazdy na jego punkcie

może warto zabrać się za swoje życie, a nie rozkminiać co tam jeden Pan napisał i co zrecenzował
(analogiczne mam wrażenie czytając dział o Nergalu)

jak dla mnie to jest najzwyczajniej żenujące

a, i jak ktoś ma ból dupy, że gość zamiast podkładek pod piwo kolekcjonuje płyty, to niech weźmie się do roboty, albo zrobi jakiś przewał jak mu łatwiej i zrobi to samo

jeszcze dodam, że jak czytam … a Maria zamieścił, napisał … to się zastanawiam, dlaczego ta osoba musi się podpierać takim a nie innym "autorytetem". kurwa człowiek, miej swoje zdanie. a jak ktoś będzie chciał ogarnąć co on sobie tam wymondził, to wejdzie na jego bloga i przeczyta. klarowne.

i jeszcze jedno. gość nie jest najmłodszy. choć oczywiście się stylizuje na młodziaka. taka przypadłość c.a. 40latków. i mnie to leży, że gościowi się chce. bo Wam w większości się kurwa nie chce (pośrednio mówię też o sobie). wklei jeden z drugim okładkę. napisze jedno zdanie, albo i nie. i tyle. a grzebać na slsk, czy mediaboomie, to każdy potrafi.
Ostatnio zmieniony 11-09-2016, 12:39 przez Ascetic, łącznie zmieniany 5 razy.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:10

535 pisze:
PureHate pisze:Nie przepadałem za gościem stawiał siebie w roli alfy i omegi jakiś autorytet przynajmniej takie miałem wrażenie.
Daj pan spokój. Przecież on sobie jaja robił.
Możliwe jednak żart powtarzany po raz setny staje się prawdą. Oczywiście to "nie przepadam" z mojej strony to tez z lekkim przymrużeniem oka bo nie miałem okazji człowieka osobiście poznać. Więc mogę wnioskować tylko po forumowej działalności.Czasem zajrzę na jego bloga wychwycę jakieś ciekawe płyciwo.
535

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:18

Ja natomiast od dłuższego czasu mam nieodparte wrażenie, że na tym forum brakuje jednej rzeczy. Elementarnego poczucia humoru.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:24

535 pisze:Ja natomiast od dłuższego czasu mam nieodparte wrażenie, że na tym forum brakuje jednej rzeczy. Elementarnego poczucia humoru.
mi się też to udziela, niestety.
nie wiem, jak (mitycznie) było kiedyś, wiem, że teraz jest smętnie.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:29

Manieczki musi częściej wrzucać zdjęcia obiadu :)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:37

PureHate pisze:Manieczki musi częściej wrzucać zdjęcia obiadu :)
raczej powinno się "operować" w czasie przeszłym co do kolegi^^^^^, mam nadzieję, że się mylę,

jak na moje oko Maniuś zrobił to co nakazuje zdrowy rozsądek … dopowiedz sobie …
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 12:42

Cały czas mam nadzieje,że wróci w wielkim stylu.Jego styl cieszył oko :)
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 17:54

Ascetic pisze:normalnie celebryta nam wyrasta

mam nieodparte wrażenie, że jest tu kilku zawodników co ma kompleks tego Pana
i nie świadczy to źle o tym Panu tylko o tych co mają ten kompleks czy jakieś jazdy na jego punkcie

może warto zabrać się za swoje życie, a nie rozkminiać co tam jeden Pan napisał i co zrecenzował
(analogiczne mam wrażenie czytając dział o Nergalu)

jak dla mnie to jest najzwyczajniej żenujące

a, i jak ktoś ma ból dupy, że gość zamiast podkładek pod piwo kolekcjonuje płyty, to niech weźmie się do roboty, albo zrobi jakiś przewał jak mu łatwiej i zrobi to samo

jeszcze dodam, że jak czytam … a Maria zamieścił, napisał … to się zastanawiam, dlaczego ta osoba musi się podpierać takim a nie innym "autorytetem". kurwa człowiek, miej swoje zdanie. a jak ktoś będzie chciał ogarnąć co on sobie tam wymondził, to wejdzie na jego bloga i przeczyta. klarowne.

i jeszcze jedno. gość nie jest najmłodszy. choć oczywiście się stylizuje na młodziaka. taka przypadłość c.a. 40latków. i mnie to leży, że gościowi się chce. bo Wam w większości się kurwa nie chce (pośrednio mówię też o sobie). wklei jeden z drugim okładkę. napisze jedno zdanie, albo i nie. i tyle. a grzebać na slsk, czy mediaboomie, to każdy potrafi.
kompleks Marii Konopnickiej .....brzmi zabawnie :)
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1172
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 18:34

Ascetic pisze: i jeszcze jedno. gość nie jest najmłodszy. choć oczywiście się stylizuje na młodziaka. taka przypadłość c.a. 40latków.
a to ciekawe... a jak ta jego stylizacja zazwyczaj wygląda? słownictwo, wyrażanie się, maniera? nie zauważyłem. Przerośnięte ego? Do niezmierzalnych granic. Ale to akurat nie kwestia wieku.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 18:56

Raagoon pisze:
Ascetic pisze: i jeszcze jedno. gość nie jest najmłodszy. choć oczywiście się stylizuje na młodziaka. taka przypadłość c.a. 40latków.
a to ciekawe... a jak ta jego stylizacja zazwyczaj wygląda? słownictwo, wyrażanie się, maniera? nie zauważyłem. Przerośnięte ego? Do niezmierzalnych granic. Ale to akurat nie kwestia wieku.
to stwierdzenie, czy pytanie?

nie wiem jak zazwyczaj, raz człowieka widziałem "naocznie"
Ostatnio zmieniony 11-09-2016, 19:01 przez Ascetic, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 18:57

morbid pisze:
Ascetic pisze:normalnie celebryta nam wyrasta

mam nieodparte wrażenie, że jest tu kilku zawodników co ma kompleks tego Pana
i nie świadczy to źle o tym Panu tylko o tych co mają ten kompleks czy jakieś jazdy na jego punkcie

może warto zabrać się za swoje życie, a nie rozkminiać co tam jeden Pan napisał i co zrecenzował
(analogiczne mam wrażenie czytając dział o Nergalu)

jak dla mnie to jest najzwyczajniej żenujące

a, i jak ktoś ma ból dupy, że gość zamiast podkładek pod piwo kolekcjonuje płyty, to niech weźmie się do roboty, albo zrobi jakiś przewał jak mu łatwiej i zrobi to samo

jeszcze dodam, że jak czytam … a Maria zamieścił, napisał … to się zastanawiam, dlaczego ta osoba musi się podpierać takim a nie innym "autorytetem". kurwa człowiek, miej swoje zdanie. a jak ktoś będzie chciał ogarnąć co on sobie tam wymondził, to wejdzie na jego bloga i przeczyta. klarowne.

i jeszcze jedno. gość nie jest najmłodszy. choć oczywiście się stylizuje na młodziaka. taka przypadłość c.a. 40latków. i mnie to leży, że gościowi się chce. bo Wam w większości się kurwa nie chce (pośrednio mówię też o sobie). wklei jeden z drugim okładkę. napisze jedno zdanie, albo i nie. i tyle. a grzebać na slsk, czy mediaboomie, to każdy potrafi.
kompleks Marii Konopnickiej .....brzmi zabawnie :)
no właśnie
się pytam, po kiego grzyba ten topic i te różne dywagacje?
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 19:02

to jest temat najwidoczniej do ,którego trzeba troszke dystansu....ze spokojem :)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16134
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 19:08

morbid pisze:to jest temat najwidoczniej do ,którego trzeba troszke dystansu....ze spokojem :)
dla mnie tego tematu nie powinno być
jak już miałbym/ musiał to wolę pogadać o np. Orbitowskim
i program w TV Kultura i mimo wszystko (jak ktoś tego potrzebuje) bardziej kontrowersyjny/nośny
i….
i….

zresztą, jprd'le, czym ja się zajmuje ;-)
ciao
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 19:11

TOMASZU,

walnij 100 albo 200 i bez napinki....HAIL SATAN !!!
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: KOCIA MORDA

11-09-2016, 19:28

felietony orbitowskiego to żal.pl.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
ODPOWIEDZ