KOCIA MORDA

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 09:19

Te cale fejsbuki, instagramy i inne gowna dla stulejarni skoncza sie jak Nasza Klasa a forka beda sobie trwaly. Wtedy te wszystkie gwiazdy wroca z podkulonymi ogonami, bo gdzies musza epatowac swoja wspanialoscia i wszechmondroscia. Najgorszy bedzie jednak brak lubisiow, to najlepsza kapiel dla niedowartosciowanego ego.
woodpecker from space
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 13:48

Tak, i wszyscy razem będą słuchać ostatniego Anthrax :D
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 13:49

No raczej nie, to nie jest muzyka dla zgejowacialych wegetarian w rurkach pijajacych sojowa latte ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 13:52

co to to nie ….
są granice jak to tam szło " lubisiostwa " ;-)
535

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 14:05

Ja tutaj czuję jakąś nieszczerość, zazdrość może nawet żal, bo prześledźmy zagadnienie konkretnie, "na liczbach".

Maria Konopnicka. 2,315 likes · 538 talking about this
Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom. 24,277 likes · 4,251 talking
Kawełe z masełe. 444 osoby lubią to · 42 osoby mówią o tym

Dodatkowo z tych 444 osób 90 procent to emeryci, wielbiciele jolki, członkinie koła gospodyń wiejskich, oraz aktywiści różańcowych kół radia ojca dyrektora. Nie twierdzę, że to zły elektorat, ale raczej w większości, nie rokujący na przyszłość.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 14:11

Najprzewielebniejszy pisze:czytam i czytam i smieje sie i smieje sie.
bawią mnie wypowiedzi, w ktorych jeden czy drugi celebryta opisuje grupe piszacych na forum uzytkownikow jako jednosc oddana muzyce, a jednoczesnie zaraz opisuje jak spierdalal gdzie pieprz rosnie kiedy "forum zaczelo upadac" właśnie przez takich tchórzy.
Przejscie na facebooka to piekna sprawa, mozna sprawdzic miare swojej zajebistosci iloscia lajkow i statystyki do ilu uzytkownikow dotarl wpis, we forume takie przywileje niestety niedostepne.
Najbardziej mnie jednak smieszy sranie we wlasne gniazdo. A potem zaglądanie co jakis czas i sprawdzanie czy sraka rownomiernie sie rozeszla. Skoro forum, ktore notabene dalo Ci duzo, jest juz be i passe to po jaka cholere tu zagladasz? cos jednak ciągnie, prawda? Bo to TU dalej jest to COS, czego samemu sie nigdy nie osiągnęło.
Pamietajcie, ze masterful to przede wszystkim jednak niemal codzienna garsc newsow, recenzje, wywiady, a potem dopiero forum, tak ukochane przez metalowa gawiedz, od zwyklego pucybuta Sabaton po statecznego wlasciciela duzej wytworni.
Skakanie z kwiatka na kwiatek tez ma swoje uroki, jednego dnia masterful, drugiego face, trzeciego wlasny blog, pozniej kto wie, moze program w polsacie. Jednak juz po całym dniu, kiedy z lubościa maca sie swoje plyty przychodzi ten moment - zajrze, co te zjeby tam pisza, moze znowu cos polecą.
Mi statystyki mowia dalej to samo - zaglądacie i to nie na chwile :)
ja się czuję zobligowany do podbicia tego co tutaj ^^^ u SZANOWNEGO PANA ADMINISTRATORA
powtórzę SZANOWNEGO PANA ADMINISTRATORA

no dobra to się podlizałem,
teraz pora na prywatę (jak to tam było, w warszawie tylko merkantylizm i "mędostwo" )
zrób człowiek teraz coś dobrego i zbanuj mnie tak na jakieś 3 miesiące
wezmę się k'mać do roboty

…. z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby …

żeby nie było, że sobie niestosowne żarty robię, to się podpisuję pod większością tego co napisane powyżej przez SZ-P-A
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 14:43

Ascetic pisze: zrób człowiek teraz coś dobrego i zbanuj mnie tak na jakieś 3 miesiące
wezmę się k'mać do roboty

…. z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ...
nie banujemy na zyczenie. nie usuwamy na zyczenie, chciales to masz, męcz się :).
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 14:50

Najprzewielebniejszy pisze:
Ascetic pisze: zrób człowiek teraz coś dobrego i zbanuj mnie tak na jakieś 3 miesiące
wezmę się k'mać do roboty

…. z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ...
nie banujemy na zyczenie. nie usuwamy na zyczenie, chciales to masz, męcz się :).

i tak to jest, człowiek się ośmieszy przed całą społecznością forumową a później się musi męczyć …
no nic, próba była, a że poszła w pizdu, trudno, będę ponawiał ;-)
do następnej w takim razie ;-)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 16:12

Zawsze możesz powtórzyć manewr długopisyyyyyy :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 16:21

Ascetic, ja tu jestem dłużej to pomogę. Wyjścia są dwa.
Albo złap Triceratopsa za rogi a on doprowadzi Cie do rozpaczy.
Albo wklej zdjęcia penisow jak długopis i dostaniesz bana.
Dla dobra ogółu lepsza będzie pierwsza opcja :)
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 16:26

pr0metheus pisze:Ascetic, ja tu jestem dłużej to pomogę. Wyjścia są dwa.
Albo złap Triceratopsa za rogi a on doprowadzi Cie do rozpaczy.
Albo wklej zdjęcia penisow jak długopis i dostaniesz bana.
Dla dobra ogółu lepsza będzie pierwsza opcja :)
1. Triceps jest tak pocieszny ze swoim Anthraxem, że już mam kalkę, którą nakładam na jego osobę. inaczej już nie będzie.
2. długopis. powielanie pomysłów jest ok, tyle, że takich dobrych, a nie czerstwych ;-)
3. zostaje a/ dać sobie na luz lub opcjonalnie b/ pisać o muzyce. trudno. niech będzie ;-)
535

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 17:01

Zawsze możesz napisać że Ryba chuj i Marillion bez niego, to zespół o cztery klasy lepszy, a Talk Talk to pedały.Jak będzie mało w co wątpię, wtedy rozpocznij zmasowaną akcję deprecjacji New Model Army. Apaszkowy potwór z pewnością opuści wannę i będzie balet. Tylko przygotuj się, bo bestia stosuje dręczenie podprogowe i naloty dywanowe. edit a najszybciej to będzie wejsc do tematu DURAN DURAN i zostawić laurkę, tego na pewno nie daruje.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 17:36

535 pisze:Zawsze możesz napisać że Ryba chuj i Marillion bez niego, to zespół o cztery klasy lepszy, a Talk Talk to pedały.Jak będzie mało w co wątpię, wtedy rozpocznij zmasowaną akcję deprecjacji New Model Army. Apaszkowy potwór z pewnością opuści wannę i będzie balet. Tylko przygotuj się, bo bestia stosuje dręczenie podprogowe i naloty dywanowe. edit a najszybciej to będzie wejsc do tematu DURAN DURAN i zostawić laurkę, tego na pewno nie daruje.
pierwszego nie mogę napisać, bo z mojej pobieżnej znajomości Marillion wynika, że to nieprawda. byłaby to czysta przekora.
co do reszty to się boje;-) toż to bestia jest, przecież …
ps. na Anthrax kolega nie zareagował, może się w wannie podtopił …
poza tym, jeszcze się znajdzie okazja na wejście w zwarcie ;-) choćby nawet sprowokowane. wiesz, rozumiesz.
535

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 18:02

No to, albo chcesz się wylogować ,albo nie. Chciałem pomóc
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 20:20

Fajne płacze na złe forume. :-) Czytam to forum prawie od początku. Nie zauważyłem jakiejś zniżki formy. Raczej ewolucję z czegoś bardziej poważnego do formy mniej poważnej, krótszej być może, bardziej komiksowej. Moim zdaniem to rzecz naturalna. Część rzeczy została powiedziana na początkowych stronach danego tematu i raczej nikt nie chce powielać oczywistości. Użytkownicy także dorośli, poszli do pracy i nie mają czasu pisać elaboratów. Dlatego forma uległa i nadal ulega zmianie. Jeżeli komuś się to nie podoba to sobie idzie, kasuje konto i narzeka jak to kiedyś było lepiej. A forum i tak trwa. Ja tam nadal dzięki Masterfulowi poznaję masę zajebistych kapel jak Skeletal Remains, Blood Incantation, Sacramental Blood (z ostatnich miesięcy). Uważam, że kasowanie konta jednak jest dla słabych. I Ascetic przestań się mazać. ;-)
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16173
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KOCIA MORDA

13-09-2016, 20:44

nicram pisze:Fajne płacze na złe forume. :-) Czytam to forum prawie od początku. Nie zauważyłem jakiejś zniżki formy. Raczej ewolucję z czegoś bardziej poważnego do formy mniej poważnej, krótszej być może, bardziej komiksowej. Moim zdaniem to rzecz naturalna. Część rzeczy została powiedziana na początkowych stronach danego tematu i raczej nikt nie chce powielać oczywistości. Użytkownicy także dorośli, poszli do pracy i nie mają czasu pisać elaboratów. Dlatego forma uległa i nadal ulega zmianie. Jeżeli komuś się to nie podoba to sobie idzie, kasuje konto i narzeka jak to kiedyś było lepiej. A forum i tak trwa. Ja tam nadal dzięki Masterfulowi poznaję masę zajebistych kapel jak Skeletal Remains, Blood Incantation, Sacramental Blood (z ostatnich miesięcy). Uważam, że kasowanie konta jednak jest dla słabych. I Ascetic przestań się mazać. ;-)
ja pindole, to taka figura retoryczna ;-)
miałem dzisiaj jakąś jazdę, przejebałem sporo czasu (teraz na marginesie nadrabiam robotę) i płynąłem, taki model się zadział,

pewnie jakbym rzeczywiście chciał, żeby mnie wyjebali: Olo z Najprzewielebniejszym, to na początku dałbym Wam jakąś niewybredną rozrywkę … póki co dobrze mi tu czasem wpaść

tak, ja też tutaj wpadam dla min. dla spojrzenia na to co przeoczyłem. sporo ludzi ma wręcz zbieżny gust z moim. to ważne, bo człowiek zupełnie nie ma poczucia, że jest jakimś kompletnym frikiem. próbowaliście kogoś obcego zagadać o muzykę. ja miałem ostatnio taką sytuację. na obozie na którym byłem z młodą, zagadałem jednego zawodnika. dziś koszul slayer, jutro acid drinker. wiek zbliżony do mojego. to przy piwie wystartowałem. jedna nazwa, druga, trzecia. a ten się tłumaczy... że to stare koszulki, że właściwie to sie zatrzymał na latach 90tych itd. ect. później drugi na crossficie krzyczy do trenera puść slayera. no to ponawiam akcje. efekt analogiczny. to jest jakaś tam dla mnie wartość, że można pogadać o zupełnie niszowych zespołach. grzebnąć głębiej. po to warto tu wpadać.


poza tym dzięki temu miejscu człowiek stara się być ciągle w taczu, że się podzielę nowo zasłyszanym warszawskim słówkiem. że trzymasz kontakt. że jesteś na bieżąco. mnie to trzyma w ryzach. stymuluje do szukania. odsłuchiwania. kupowania.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: KOCIA MORDA

11-01-2022, 12:44

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KOCIA MORDA

11-01-2022, 13:02

Hehe plodniejszy niz prawdziwa Konopnicka
woodpecker from space
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KOCIA MORDA

11-01-2022, 13:05

Jeszcze w międzyczasie coś tam w antologi horrorów napisał
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KOCIA MORDA

11-01-2022, 13:05

Juz wszystko mam w koszyku
woodpecker from space
ODPOWIEDZ