POWROTY PO LATACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: POWROTY PO LATACH

14-09-2010, 13:45

Adrian696 pisze:
Ihasan pisze:
Realista pisze:Zobaczymy jak Magnus wypadnie w nowej odsłonie
jakoś mnie to nie ciekawi, nie wiem ... ale nigdy fanem tego zespołu nie byłem
uuu - spory minus ujemny :wink: I Was Watching My Death - niszczy obiekty i jest najlepsza płytą w takiej stylistyce jaka wyszła w Polsce
No nie wiem czy najlepsza, ale na pewno top 5... ale gwozdze mieli najdluzsze do dzis:)
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1080
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWROTY PO LATACH

14-09-2010, 13:56

Nowy Magnus to przyzwoita płyta, ale w porównaniu do kultowych krążków wypada dość przeciętnie. Lepiej jest za to z nowym Moon. Tu dzieje się już sporo.
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: POWROTY PO LATACH

14-09-2010, 19:09

Monster Magnet w sumie wróciło z bardzo dalekiej podróży, antycypując fakty hehehe
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: POWROTY PO LATACH

14-09-2010, 19:14

Duban pisze:Nowy Magnus to przyzwoita płyta, ale w porównaniu do kultowych krążków wypada dość przeciętnie. Lepiej jest za to z nowym Moon. Tu dzieje się już sporo.
A wiadomo już coś o reedycjach starych krążków? Nie ukrywam, że ten news dużo bardziej podniósł mi ciśnienie, niż sam fakt wydania nowej płyty.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: POWROTY PO LATACH

14-09-2010, 19:42

Maleficio pisze:
Adrian696 pisze:
Realista pisze:Nie wiem czy już było, ARMAGEDON uważam że świetny powrót, album na wysokim poziomie o żenadzie nie ma mowy.
posunę sie nawet dalej, nie moge sobie wyobrazić aby na naszym poletku była szansa na lepszy powrót... chciałbym sie mylić, bo świetnych płyt nigdy za wiele
Fakt, Betrayer czy Imperator raczej sie nie reaktywuja:)
no :( co do imperator to moglby chociaz wyjsc ten zalegly material (afair Bariel ma troche tego).. no i byly wystepy z teatru, dlaczego to jest nieopublikowane? slyszal to ktos moze/byl tam? ;)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POWROTY PO LATACH

15-09-2010, 10:22

Bigger Than the Devil / Evolution Through Revolution
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: POWROTY PO LATACH

15-09-2010, 11:05

Riven pisze:
no :( co do imperator to moglby chociaz wyjsc ten zalegly material (afair Bariel ma troche tego).. no i byly wystepy z teatru, dlaczego to jest nieopublikowane? slyszal to ktos moze/byl tam? ;)

Z Teatru na bank jest wideo, bo kiedys u Karola ogladalem, ale audio ponoc zaginelo bezpowrotnie.
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1080
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWROTY PO LATACH

15-09-2010, 11:41

Lykantrop pisze:
Duban pisze:Nowy Magnus to przyzwoita płyta, ale w porównaniu do kultowych krążków wypada dość przeciętnie. Lepiej jest za to z nowym Moon. Tu dzieje się już sporo.
A wiadomo już coś o reedycjach starych krążków? Nie ukrywam, że ten news dużo bardziej podniósł mi ciśnienie, niż sam fakt wydania nowej płyty.
Nie mam żadnych wieści z pierwszej ręki. Myślę, że nie będziemy długo czekać, bo patrząc na wznowienia WHP (np. Moon), to wychodziły dość szybko. W każdym bądź razie jeśli ktoś ma ciśnienie na Magnus, to raczej się zawiedzie.
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: POWROTY PO LATACH

15-09-2010, 12:50

To ja będę zajebiście oryginalny i napiszę, że zajebiste powroty zrobili Celtic Frost, Beherit i Burzum, hehe, ich ostatnie płyty można spokojnie postawić obok klasycznych albumów albo nawet wyżej.
Powrót Brutal Truth mnie lekko rozczarował. Niby fajny ten ostatni album ale mi czegoś tam brakuje, jakoś nie czuję tej chemii i feelingu z "Sounds of the Animal Kingdom".
Próbowałem się przekonać do nowego Terrorizer, słuchałem parę razy, ale nie mogie, kurwa, nie mogie... Może dlatego, że inaczej sobie to wszystko wyobrażałem, oczekiwania inne były.
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4670
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: POWROTY PO LATACH

16-09-2010, 19:08

Armagedon
Moon - u mnie płyta zyskuje z każdym kolejnym przesłuchaniem. Po pierwszym razie było średnio. Nie można tej płyty skreślać po 1 przesłuchaniu
Christ Agony - choć tu przerwa była krótka a w międzyczasie był Union
oczywiście Burzum, Gorefest, Celtic Frost.

Liczę że Mastiphal nie zawiedzie /oczywiście jeśli coś nagrają/
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POWROTY PO LATACH

16-09-2010, 19:23

Maleficio pisze:
Riven pisze:
no :( co do imperator to moglby chociaz wyjsc ten zalegly material (afair Bariel ma troche tego).. no i byly wystepy z teatru, dlaczego to jest nieopublikowane? slyszal to ktos moze/byl tam? ;)

Z Teatru na bank jest wideo, bo kiedys u Karola ogladalem, ale audio ponoc zaginelo bezpowrotnie.
Audio 2 LP jest. Tzn wiem na pewno, ze dwie osoby posiadają. Słuchałem kiedyś 3-4 razy i zdecydowanie można powiedzieć, ze rozpierdala. Gdyby się ukazał wtedy to byłoby grubo. Niestety nie pozwolono przegrać, więc boota nie będzie ;-)
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: POWROTY PO LATACH

19-09-2010, 23:45

Nikt nic nie posiada, bo oprócz tych 2 kawałków z reedycji pagan i loudout kapela nie nagrała niczego innego w studio. Jest demo "Imperatora" bez Bariela ale to zupełnie inna muza. I już czas przerwać te mistyfikacje o niewydanym albumie bo nie warto się nakręcać bez przyczyny.
mariozdr
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 22-09-2010, 10:24

Re: POWROTY PO LATACH

22-09-2010, 10:33

Triceratops pisze:Wiec skad wiesz, ze to bedzie dobry powrot jezeli jeszcze nie ma plyty? Prorok czy ki chuj?

Merciless Death - Tu można posłuchać całego numeru z nowej płyty :

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: POWROTY PO LATACH

22-09-2010, 11:52

Jedna jaskolka wiosny nie czyni a znam cale mnostwo plyt z jednym fajnym numerem i chujowa reszta.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: POWROTY PO LATACH

22-09-2010, 12:23

Zapowiada się całkiem fpytkę. Pod warunkiem, że zależnośc o której wspomniał Triceps nie okaże się prawdą.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
mariozdr
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 22-09-2010, 10:24

Re: POWROTY PO LATACH

22-09-2010, 13:06

No mi zachwalać nie wypada ;-)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POWROTY PO LATACH

22-09-2010, 18:18

Maleficio pisze:Nikt nic nie posiada, bo oprócz tych 2 kawałków z reedycji pagan i loudout kapela nie nagrała niczego innego w studio. Jest demo "Imperatora" bez Bariela ale to zupełnie inna muza. I już czas przerwać te mistyfikacje o niewydanym albumie bo nie warto się nakręcać bez przyczyny.
wierzę Ci Maleficio, że znasz Bariela od dziecka ;-) i wiesz więcej na ten temat. Ale ja naprawdę słyszałem tego Imperatora. Nie wiem czy było to demo czy advanced LP, ale nagranie brzmiało nadzwyczaj dobrze (studyjnie) i był to naprawdę zajebisty materiał. Słyszałeś to?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: POWROTY PO LATACH

22-09-2010, 18:41

tez mi sie wydawalo ze cos jest (ale nie slyszalem zadnego materialu)...nie wiem, zapytam przy najblizszej okazji i rozwieje watpliwosci ;P
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
pogodancer
weteran forumowych bitew
Posty: 1540
Rejestracja: 13-03-2009, 14:26

Re: POWROTY PO LATACH

24-09-2010, 13:43

Septicflesh po kilku latach przerwy wysmażył bardzo dobrą Communion; podobnie Seance po dłuższej przerwie zaskoczył całkiem udaną płytką; jak dla mnie niezły powrót zaliczył też amerykański Solstice ubiegłorocznym "To Dust"
Awatar użytkownika
Glene
weteran forumowych bitew
Posty: 1643
Rejestracja: 03-12-2009, 22:45

Re: POWROTY PO LATACH

28-09-2010, 12:37

pogodancer pisze:jak dla mnie niezły powrót zaliczył też amerykański Solstice ubiegłorocznym "To Dust"
Koniecznie musze osluchac! A co do powrotow zaryzykowalbym teze ze Sadus mial mocny powrot.
ODPOWIEDZ