7 GATES

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

7 GATES

26-12-2009, 20:13

Obrazek

Wywiady:
Alastor, Armagedon, Asphyx, Ataraxie, Beherit, Beleth, Benediction, Burial Hordes, Forgotten Souls, Haemorrhage, Hermh, Horna, Masachist, Minsk, Municipal Waste, Oakenshield, Obituary , Orakle, Ribspreader, Saltus, Shining, Sol, Thirst, Uncelestial, Verzivatar... i więcej...

Preludium
[into the panDEMOnium]
Beherit Part I
[blessed are the boots]

Plakat:
Municipal Waste [A2]

Tona recenzji płyt, demówek, relacje...

Jesli nic sie nie zmieni nowy numer bedzie osiagalny juz 28 grudnia..
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1738
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: 7 GATES

26-12-2009, 20:16

Zawsze uważałem, że zamiast tych chujowych plakatów dla zakochanych nastolatek można by dorzucić 1-2 wywiady.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: 7 GATES

26-12-2009, 20:20

Albo jakąś płytę + pączka.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1738
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: 7 GATES

26-12-2009, 20:23

Ciepłego loda :D
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: 7 GATES

26-12-2009, 20:25

ciekawe co madrego mialo do powiedzenia dziecie ciemnosci
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: 7 GATES

26-12-2009, 20:54

Pewno kupię. Niech zgadnę, że z Thirst rozmowę przeprowadziła Diva Satanica?

Ta to ma gust...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3159
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: 7 GATES

26-12-2009, 21:17

Lykantrop pisze:Pewno kupię. Niech zgadnę, że z Thirst rozmowę przeprowadziła Diva Satanica?

Ta to ma gust...

To ta co tu sie kiedyś ośmieszyła ? jak można brac do redakcji dziecko ktore metalu słucha 3 lata ?
Całymi latami Black Metal był moim zamkiem.
Wtedy odkryłem Dungeon Synth
I zdałem sobie sprawę, że mój zamek ma wieżę, na której nigdy nie byłem.
Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 623
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: 7 GATES

26-12-2009, 21:21

To ona tam pisze? A lubiłem kiedyś to pismo...
hare hare supermarket

nsbm.pl
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: 7 GATES

26-12-2009, 22:07

btw. wywiad z orakle byl w ostatnim numerze ;o
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3159
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: 7 GATES

26-12-2009, 22:12

Alkoholokaust pisze:To ona tam pisze? A lubiłem kiedyś to pismo...

Widać mają mało chętnych i dobierają do składu każdego kto jako tako składa zdania, nie dziwne w takiej sytuacji jest to, ze 90% kapel dostaje tam 6/7. Szkoda kiedyś dobrego pisma.
Całymi latami Black Metal był moim zamkiem.
Wtedy odkryłem Dungeon Synth
I zdałem sobie sprawę, że mój zamek ma wieżę, na której nigdy nie byłem.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: 7 GATES

26-12-2009, 23:15

Ja nigdy nie czytałem tego magazynu... i zawsze mi się mylił z Mega-sin bo jakoś podobnie wyglądają nawet. W takich magazynach zawszę są 2-3 wywiady na poziomie i reszta same filery. A to, ze jest wywiad z Hermh już na dzień dobry zniechęca.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: 7 GATES

27-12-2009, 00:20

no jasne,nikt nigdy nie czytal tego pisma ale jak pózniej chce jeden z drugim kupic bo w empiku juz nie ma to tylko pmy sla jak pojebani. :lol:
magazyn jest jaki jest,kazdemu sie nie dogodzi,gdy biore numer do reki i mam czas czytam wywiady nawet z tymi kapelami ktorych w ogole nie cenie,chocby ze wzgledu na watki humorystyczne :wink:
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: 7 GATES

27-12-2009, 00:20

Ja czytałem, ale od kilku ostatnich numerów to jest tendencja spadkowa i jazda po równi pochyłej. Rozważam taką opcję, żeby całkowicie zrezygnować z lektury 7Gates.
Ta Diva chyba za punkt honoru postawiła sobie odpytanie największych miernot polskiej sceny BM. Sorry, ale czytanie wynurzeń gościa z Dark Fury, Ohtar, Selbstmord, Evilfeast to katorga... Pomijam oczywiście względy muzyczne, bo to już kwestia gustu każdego z osobna. Poza tym, ktoś tam już zauważył, że nazwy się powtarzają... Dobrze, że już zostawiliście w spokoju luzaków z Darkthrone w tym numerze...
Dochodzę do wniosku, że pozostaje już tylko prasa zagraniczna i kilka polskich zine'ów, bo to co jest wydawane drogą oficjalną zeszło na psy kompletnie. No, ale siedzę cicho, bo doczytałem w którymś temacie, że wśród nas są zagorzali czytelnicy HardRocker... :D
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: 7 GATES

27-12-2009, 00:27

Lykantrop pisze:Ja czytałem, ale od kilku ostatnich numerów to jest tendencja spadkowa i jazda po równi pochyłej. Rozważam taką opcję, żeby całkowicie zrezygnować z lektury 7Gates.
Ta Diva chyba za punkt honoru postawiła sobie odpytanie największych miernot polskiej sceny BM. Sorry, ale czytanie wynurzeń gościa z Dark Fury, Ohtar, Selbstmord, Evilfeast to katorga... Pomijam oczywiście względy muzyczne, bo to już kwestia gustu każdego z osobna. Poza tym, ktoś tam już zauważył, że nazwy się powtarzają... Dobrze, że już zostawiliście w spokoju luzaków z Darkthrone w tym numerze...
Dochodzę do wniosku, że pozostaje już tylko prasa zagraniczna i kilka polskich zine'ów, bo to co jest wydawane drogą oficjalną zeszło na psy kompletnie. No, ale siedzę cicho, bo doczytałem w którymś temacie, że wśród nas są zagorzali czytelnicy HardRocker...
jakie to typowe,upatrzenie sobie jelenia i ladowanie ile wlezie.wlasnie robie wywiad z NECROVORE,moge ci podeslac kontakt i opracujesz pytania,ciekaw jestem czy stanalbys na wysokosci zadania :wink:

aha, o jakiej prasie zagranicznej mówisz?
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: 7 GATES

27-12-2009, 00:36

[V] pisze:no jasne,nikt nigdy nie czytal tego pisma ale jak pózniej chce jeden z drugim kupic bo w empiku juz nie ma to tylko pmy sla jak pojebani. :lol:
Ja czytam i nowy numer też zakupię :wink: I mimo, że poziom pisma nie jest tak dobry jak kilka lat temu, to zawsze miło jest poczytać coś na papierze.
A wywiady z Asphyx, Benediction, Haemorrhage, Obituary czy Ribspreader bardzo chętnie "łyknę".
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Duvelor
weteran forumowych bitew
Posty: 1488
Rejestracja: 12-10-2006, 20:16

Re: 7 GATES

27-12-2009, 00:49

Maria Konopnicka pisze:
Lykantrop pisze: Ta Diva chyba za punkt honoru postawiła sobie odpytanie największych miernot polskiej sceny BM. Sorry, ale czytanie wynurzeń gościa z Dark Fury, Ohtar, Selbstmord, Evilfeast to katorga...
Dla Ciebie miernoty, a dla mnie to są jedne z najlepszych polskich zespołów black metalowych.
Lykantrop pisze: Dochodzę do wniosku, że pozostaje już tylko prasa zagraniczna i kilka polskich zine'ów, bo to co jest wydawane drogą oficjalną zeszło na psy kompletnie. No, ale siedzę cicho, bo doczytałem w którymś temacie, że wśród nas są zagorzali czytelnicy HardRocker... :D
To poleć kilka tytułów - chętnie bym jakiegoś dobrego polskiego zina poczytał, od kilkunastu lat żaden naprawdę dobry nie wpadł mi w ręce
A.D.1. Myślę, że Lycantropowi chodziło o wynurzenia, a nie muzykę...

A.D.2. R'Lyeh, Complete Necro, Novela, Total Death, Forgotten Chapel...
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: 7 GATES

27-12-2009, 01:31

jednemu zle bo plakat, drugiemu bo marne kapele a trzeciemu bo diva satanica (chociaz mnie to tez dziwi), a i tak poleca i kupia. najwazniejsze zeby pomarudzic
Awatar użytkownika
Herezjarcha
w mackach Zła
Posty: 700
Rejestracja: 28-06-2009, 23:46
Lokalizacja: skądinąd

Re: 7 GATES

27-12-2009, 02:53

Mental pisze:Zawsze uważałem, że zamiast tych chujowych plakatów dla zakochanych nastolatek można by dorzucić 1-2 wywiady.
Popieram.

I zawsze zastanawia mnie (i cieszy niezmiernie) fakt że tego typu pismo jest w stanie utrzymać się na rynku.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: 7 GATES

27-12-2009, 07:10

Wishman pisze:
Maria Konopnicka pisze:
To poleć kilka tytułów - chętnie bym jakiegoś dobrego polskiego zina poczytał, od kilkunastu lat żaden naprawdę dobry nie wpadł mi w ręce
R'Lyeh, Complete Necro, Novela, Total Death, Forgotten Chapel...
weź wyjeb forgotten chapel i wstaw na to miejsce ritual murder i gra gitara. nie wiem co to ta novela, ale prewencyjnie też bym wyjebał i wrzucił panzerfausta ;)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
DCI Hunt

Re: 7 GATES

27-12-2009, 07:21

Ja tam sobie kupię i chętnie poczytam. 7 Gates jest ok, ale część recenzji faktycznbie brzmi jakby były pisane przez kogoś kto w życiu jeszcze zbyt wiele nie słyszał.

Nie wiem czy to w 7 Gates czy jescze w Mega Sin, ale kiedyś jakaś panna pisała tam zajebiste recki w stylu: "Jest zajebiśćie, gitary tną, wokalista zajebiśćie growluje (mimi, że był to skrzek charakterystyczny dla black metalu), a perkusista pokazuje, że potrafi napierdalać. Polecam". Ani słowa o tym co ten zespół gra :lol: Ja wiem, że pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale...litości.
ODPOWIEDZ