KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

16-04-2021, 12:29

Wyrywacie z kontekstu:)
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8164
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

16-04-2021, 12:50

Dawno nie widziałem tylu postów na temat Der Sturmer, musi popularna kapela w naszym nazistowskim kraju.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

16-04-2021, 15:09

pr0metheus pisze:
16-04-2021, 11:55
vicotnick pisze:
16-04-2021, 09:23
Cycat z artykułu;

Osoby, które korzystają z iPhonów nie są narażone na te ataki, podobnie jak ci, którzy mają bardzo dobrze skonfigurowany telefon z Androidem.

Czyli kolega ma bardzo źle skonfigurowany tel z androidem (:
Między innymi dlatego używam ajfona. Ktoś kiedyś mi powiedział ze są trochę bezpieczniejsze i to się czasem potwierdza.
Są bezpieczniejsze, bo nic na niech nie można robić ;-) Tutaj dziennikarzyna przepisywał ze źródła bez zrozumienia tekstu i wyszedł taki babol. Nie chodzi o żadną dobrą czy złą konfiguracje tylko o włączenie możliwości instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. Jeśli tego nie włączysz (nie słyszałem o telefonie w którym ta opcja jest natywnie aktywowana i nie bez powodu jest umieszczona w zakładce "Zabezpieczenia") to mogą Ci zrobić dokładnie tyle co na iPhonie.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

16-04-2021, 17:34

Bardzo możliwe, nie znam się.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1738
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

16-04-2021, 18:10

Mimo wszystko srajfon bezpieczniejszy.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3929
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

17-04-2021, 16:57

sisterhood pisze:
14-04-2021, 23:10
Orientuje się ktoś, kto nad Wisłą ma w dystrybucji katalog Nuclear War Now!? Albo może ktoś robi indywidualne zamówienie? Chętnie bym się podłączył.
akurat w Garazelu jest winylowa wrzuta z NWN
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

17-04-2021, 16:59

Stoigniew pisze:
17-04-2021, 16:57
sisterhood pisze:
14-04-2021, 23:10
Orientuje się ktoś, kto nad Wisłą ma w dystrybucji katalog Nuclear War Now!? Albo może ktoś robi indywidualne zamówienie? Chętnie bym się podłączył.
akurat w Garazelu jest winylowa wrzuta z NWN
a w gógló wystarczy wpisać utsog i jest : )
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

17-04-2021, 17:00

dobra Karol ogarnał i konto działa ;) co prawda historia zakupów se poszła ale konto działa ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
sisterhood
postuje jak opętany!
Posty: 366
Rejestracja: 21-12-2010, 16:26

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

17-04-2021, 23:38

Stoigniew pisze:
17-04-2021, 16:57
sisterhood pisze:
14-04-2021, 23:10
Orientuje się ktoś, kto nad Wisłą ma w dystrybucji katalog Nuclear War Now!? Albo może ktoś robi indywidualne zamówienie? Chętnie bym się podłączył.
akurat w Garazelu jest winylowa wrzuta z NWN
Dzięki, ja tylko srebrne. I konkretnie o Beherit się rozchodzi.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 13:40

kontynuujac watek o oszustwach , mail z dzisiaj
Ta wiadomość jest bezpieczna

Drogi przyjacielu,
Czytanie ode mnie może być dla Ciebie zaskoczeniem, ponieważ napisałem do Ciebie wcześniejszy e-mail, ale bez odpowiedzi. Obecnie jestem w szpitalu, w którym jestem leczona z powodu raka przełyku. Dziś mój Doktor powiedział mi, że nie będę żył do dwóch miesięcy. Nazywam się Latifah Yusuf, wdowa po Ahmedzie Yusufie, byłym zastępcy attaché ds. Obrony w konsulacie Beninu w Czechach. Mój mąż został zabity przez tych, którzy zazdrościli jego stanowiska w tym samym biurze.
Mój zmarły mąż wpłacił 4,1 miliona dolarów do banku w Beninie. Ale przed śmiercią ślubował, że przeznaczy swoje bogactwo na sierocińce. Postanowiłam przekazać te pieniądze osobie, która wykorzysta je na realizację ostatniej prośby mojego zmarłego męża i dlatego skontaktowałam się z Panią. W odpowiedzi podaj swoje imiona i nazwiska, numer telefonu, adres i zawód, a podam więcej szczegółów. Pozostańcie błogosławieni.
Z poważaniem,
Pani Latifah Yusuf
taka tragedia. biedny blogoslawiony pan ahmed yosuf i jego zawsze blogoslawiona zona latifah yusuf
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 13:46

prośbę, na pewno spełnią z nawiązką, chłopaki z Der Sturmeru : )
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 13:52

pr0metheus pisze:
18-04-2021, 13:40
kontynuujac watek o oszustwach , mail z dzisiaj
Ta wiadomość jest bezpieczna

Drogi przyjacielu,
Czytanie ode mnie może być dla Ciebie zaskoczeniem, ponieważ napisałem do Ciebie wcześniejszy e-mail, ale bez odpowiedzi. Obecnie jestem w szpitalu, w którym jestem leczona z powodu raka przełyku. Dziś mój Doktor powiedział mi, że nie będę żył do dwóch miesięcy. Nazywam się Latifah Yusuf, wdowa po Ahmedzie Yusufie, byłym zastępcy attaché ds. Obrony w konsulacie Beninu w Czechach. Mój mąż został zabity przez tych, którzy zazdrościli jego stanowiska w tym samym biurze.
Mój zmarły mąż wpłacił 4,1 miliona dolarów do banku w Beninie. Ale przed śmiercią ślubował, że przeznaczy swoje bogactwo na sierocińce. Postanowiłam przekazać te pieniądze osobie, która wykorzysta je na realizację ostatniej prośby mojego zmarłego męża i dlatego skontaktowałam się z Panią. W odpowiedzi podaj swoje imiona i nazwiska, numer telefonu, adres i zawód, a podam więcej szczegółów. Pozostańcie błogosławieni.
Z poważaniem,
Pani Latifah Yusuf
taka tragedia. biedny blogoslawiony pan ahmed yosuf i jego zawsze blogoslawiona zona latifah yusuf


Dobre gówno ;-) Ciekawe ilu naiwniaków się na to złapie?
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 14:01

u mnie, zebrała się spora sumka na bitcoinach, codziennie otrzymuję info, że moje saldo rośnie! tylko wypłacić ! bierre
Obrazek
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10360
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 14:02

SODOMOUSE pisze:prośbę, na pewno spełnią z nawiązką, chłopaki z Der Sturmeru : )
Czy fani Der Sturmer to ten cały tzw. Volkssturm?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 14:05

SODOMOUSE pisze:
18-04-2021, 14:01
u mnie, zebrała się spora sumka na bitcoinach, codziennie otrzymuję info, że moje saldo rośnie! tylko wypłacić ! bierre
Obrazek

A żadnej wpłaty na rozruch nie zrobiłeś, jedynie przychodzi Ci taki mail? Też fajnie.

Mam kumpla który jest troszeczkę nawiedzony - nie wierzy w covida, ale za to w spiski dziejowe, reptilian i żydomasonerię. Teraz ostro promuje bitcoiny na swoim profilu, twierdząc, że papierowe pieniądze znikną w ciągu kilku lat. I będzie kryzys panie, taki światowy, i ze jak teraz nie ruszysz, to potem ino nędza, bida i piec na trzy zdrowaśki...
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 14:19

nie, nigdy nie próbowałem cokolwiek tworzyć w obrębie bitcoina. A kasa jest na wyciągnięcie ręki. : ) Waluta pewnie zniknie,
ale chyba nie aż tak szybko. W tej cyfrowej walucie, to chyba Szwecja najbliżej....https://forsal.pl/gospodarka/pkb/artyku ... aluta.html
Obrazek
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 15:06

z bitcoinami akcji nie mialem, tylko chcieli ode mnie bitcoiny w zamian za skasowanie filmu z walenia konia przed kompem,ktory nagrali przez moja kamerke:)
ale jeszcze jeden incydent mi sie przypomnial. na olx wystawilem ogloszenie o sprzedazy opon. przez komunikator whats app dostaje wiadomosc ze chetnie babka kupi, ale maz w trasie a ona z dzieckiem w domu, wiec wysyla kuriera. zadzwonilem do niej dwukrotnie to odrzucila bo dziecko spi. napisalem ze za pobraniem nie wysle, to ona na to ze wplaci mi na karte olx , ze przelew juz zrobila do olx i mam tylko potwerdzic. i wysyla mi linka. z olx zadnej wiadomosci nie dostalem ,ale sprawdzam o jaka karte chodzi. nic czywiscie takiego nie ma. zablokowalem kurwiszona z opisem proba oszustwa,moze cos tam podzialaja z nia.
cybernetyczny atak trwa:)
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 15:14

pr0metheus pisze:
18-04-2021, 15:06
z bitcoinami akcji nie mialem, tylko chcieli ode mnie bitcoiny w zamian za skasowanie filmu z walenia konia przed kompem,ktory nagrali przez moja kamerke:)
ale jeszcze jeden incydent mi sie przypomnial. na olx wystawilem ogloszenie o sprzedazy opon. przez komunikator whats app dostaje wiadomosc ze chetnie babka kupi, ale maz w trasie a ona z dzieckiem w domu, wiec wysyla kuriera. zadzwonilem do niej dwukrotnie to odrzucila bo dziecko spi. napisalem ze za pobraniem nie wysle, to ona na to ze wplaci mi na karte olx , ze przelew juz zrobila do olx i mam tylko potwerdzic. i wysyla mi linka. z olx zadnej wiadomosci nie dostalem ,ale sprawdzam o jaka karte chodzi. nic czywiscie takiego nie ma. zablokowalem kurwiszona z opisem proba oszustwa,moze cos tam podzialaja z nia.
cybernetyczny atak trwa:)
hehe, też erotico tico-tico, dostałem takiego emaila....za dużo chyba tego konia bijem, przy kompie, zwłaszcza przy zakupach
płyt : )
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 15:17

SODOMOUSE pisze:
18-04-2021, 15:14
pr0metheus pisze:
18-04-2021, 15:06
z bitcoinami akcji nie mialem, tylko chcieli ode mnie bitcoiny w zamian za skasowanie filmu z walenia konia przed kompem,ktory nagrali przez moja kamerke:)
ale jeszcze jeden incydent mi sie przypomnial. na olx wystawilem ogloszenie o sprzedazy opon. przez komunikator whats app dostaje wiadomosc ze chetnie babka kupi, ale maz w trasie a ona z dzieckiem w domu, wiec wysyla kuriera. zadzwonilem do niej dwukrotnie to odrzucila bo dziecko spi. napisalem ze za pobraniem nie wysle, to ona na to ze wplaci mi na karte olx , ze przelew juz zrobila do olx i mam tylko potwerdzic. i wysyla mi linka. z olx zadnej wiadomosci nie dostalem ,ale sprawdzam o jaka karte chodzi. nic czywiscie takiego nie ma. zablokowalem kurwiszona z opisem proba oszustwa,moze cos tam podzialaja z nia.
cybernetyczny atak trwa:)
hehe, też erotico tico-tico, dostałem takiego emaila....za dużo chyba tego konia bijem, przy kompie, zwłaszcza przy zakupach
płyt : )
me too :wink:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

18-04-2021, 16:08

Ja dostałem 3. Król jest jeden!
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
ODPOWIEDZ