NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gotyk
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 11-01-2017, 16:25
Lokalizacja: WLKP

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

15-04-2017, 15:39

Mocny wywiad z GG Allin:
http://chaosvault.com/wywiady/gg-allin- ... ck-n-roll/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

15-04-2017, 16:43

Gotyk pisze:Mocny wywiad z GG Allin:
http://chaosvault.com/wywiady/gg-allin- ... ck-n-roll/" onclick="window.open(this.href);return false;
wypierdalaj z tym fejkiem
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

15-04-2017, 18:23

To jakieś archiwalne wypowiedzi GG Allina i na prędko wymyslone pytania tak, by pasowały, czy kompletnie wyssane z dupy?
Awatar użytkownika
Gotyk
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 11-01-2017, 16:25
Lokalizacja: WLKP

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

15-04-2017, 18:59

Dopiero teraz spojrzałem na datę kiedy był ten wywiad opublikowany...ja pierdole po tylu dniach dałem się jeszcze złapać na prima aprilis :-D Post do usunięcia.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

15-04-2017, 23:14

Gotyk pisze:Dopiero teraz spojrzałem na datę kiedy był ten wywiad opublikowany...ja pierdole po tylu dniach dałem się jeszcze złapać na prima aprilis :-D Post do usunięcia.
Twoja kara bylo doczytanie tego do konca - to chyba najbardziej czerstwy chaosowy kawal na prima aprilis ;-)
Guilty of being right
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1445
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

16-04-2017, 11:33

@Uglak - staramy się jak możemy;]
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

16-04-2017, 19:01

spora czesc wam wyszla - to akurat IMO w ogole ;-)
Guilty of being right
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1445
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

18-04-2017, 12:37

I wśród nas zdania były podzielone. W przyszłym roku będzie co innego;]
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

18-04-2017, 13:17

Może ktoś już wklejał, jak tak to przepraszam....

Rozmowa Marii z Pestenem.

Przez życie ze śmiercią
http://musicamok.pl/zycie-ze-smiercia/

Bart Ciećkowski. Ileż razy czytałem to imię i nazwisko na paczkach i kopertach z płytami, które 10-11 lat temu przychodziły do mnie po wygranych aukcjach na Allegro. Jako Pesten sprzedawał prawdziwe perełki – płyty, które nie były dostępne w reedycjach, pierwsze wydania starych tytułów, a nawet bootlegi ze smakowitymi i wówczas zupełnie niedostępnymi materiałami. W tamtym czasie byłem kolekcjonerem mocno nienasyconym i niejedną noc spędziłem przed komputerem czekając na zakończenie płytowych aukcji. O samym „Pestenie” – krążyły plotki i legendy. Niektórzy mówili, że to psychopatyczny kolekcjoner, który potrafi całą wypłatę wydać na płyty bez zastanawiania się nad tym co będzie jadł do końca miesiąca. Niektórzy powątpiewali i nazywali go hochsztaplerem, zwykłym handlarzem i spekulantem, który prywatnie z muzyką nie ma nic wspólnego. Rozmawiałem z tym facetem parę razy przez telefon i choć pewności nie miałem, to byłem jednak gotów bardziej postawić na pierwszą opcję. Ale czy maniakalny kolekcjoner może wyprzedawać swoje płyty? Jaki w tym sens? Na te pytanie nie znajdowałem wówczas odpowiedzi. Później natrafiłem na kilka osób, które pamiętały Pestena z pierwszej połowy lat 90. gdy dystrybuował kasety z demówkami
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16137
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

18-04-2017, 16:02

trup pisze:Może ktoś już wklejał, jak tak to przepraszam....

Rozmowa Marii z Pestenem.

Przez życie ze śmiercią
http://musicamok.pl/zycie-ze-smiercia/

Bart Ciećkowski. Ileż razy czytałem to imię i nazwisko na paczkach i kopertach z płytami, które 10-11 lat temu przychodziły do mnie po wygranych aukcjach na Allegro. Jako Pesten sprzedawał prawdziwe perełki – płyty, które nie były dostępne w reedycjach, pierwsze wydania starych tytułów, a nawet bootlegi ze smakowitymi i wówczas zupełnie niedostępnymi materiałami. W tamtym czasie byłem kolekcjonerem mocno nienasyconym i niejedną noc spędziłem przed komputerem czekając na zakończenie płytowych aukcji. O samym „Pestenie” – krążyły plotki i legendy. Niektórzy mówili, że to psychopatyczny kolekcjoner, który potrafi całą wypłatę wydać na płyty bez zastanawiania się nad tym co będzie jadł do końca miesiąca. Niektórzy powątpiewali i nazywali go hochsztaplerem, zwykłym handlarzem i spekulantem, który prywatnie z muzyką nie ma nic wspólnego. Rozmawiałem z tym facetem parę razy przez telefon i choć pewności nie miałem, to byłem jednak gotów bardziej postawić na pierwszą opcję. Ale czy maniakalny kolekcjoner może wyprzedawać swoje płyty? Jaki w tym sens? Na te pytanie nie znajdowałem wówczas odpowiedzi. Później natrafiłem na kilka osób, które pamiętały Pestena z pierwszej połowy lat 90. gdy dystrybuował kasety z demówkami
było czytane i komentowane ;-)
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

18-04-2017, 23:57

Necropunk pisze:
Nasum pisze:Myślę, że wywiad rzeka z długopisem w którym opowiadałby swoje przeżycia na wsi, historie o babełe, jego wyjazdy na koncerty czy o pracy w polu, byłby ciekawszy.
Były już takie próby na potrzeby jednego zine'a... Niestety, bez rezultatów :)
nikt się niestety w tej sprawie ze mną nie kontaktował.. właśnie piję. Zjadłem dziś bigosu. tak jak wczoraj i przedwczoraj. Całe święta jadłem bigos. Z chlebem. Jak się skończą święta, to ja nie wiem co będę jadł. Pewnie znów kartofle.. ale ja uwielbiam kartofle.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

19-04-2017, 10:28

Gotyk pisze:Dopiero teraz spojrzałem na datę kiedy był ten wywiad opublikowany...ja pierdole po tylu dniach dałem się jeszcze złapać na prima aprilis :-D Post do usunięcia.
Przecież już na wstępie, w drugiej "odpowiedzi" masz: "Tak naprawdę to zawsze chciałem, by na scenie był teatr, jak w Vesania… aktorstwo…". :D Jak można się nie zorientować, że to fake? :)
Ten "wywiad" taki sobie, ale ten z Qurthonem naprawdę mnie rozbawił. Jeszcze bardziej zabawne było to, że niektórzy myśleli (???), że jest prawdziwy. :D
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

19-04-2017, 22:39

http://nowaorgiamysli.pl/index.php/2017 ... ierszczyk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dwa lata później w Polsce pojawił się Grek, który wskrzesił „Hustlera”. Miesięcznik ukazywał się do 2012 roku. A ja wreszcie mogłem robić gazetę bez wycipiania, przeróbek czy innej autocenzury, która dzięki temu utrzymywała się ze sprzedaży. Moim zadaniem było jedynie sprawić, żeby osoba, która ją kupi, nie musiała się wstydzić – innymi słowy zapewniałem alibi intelektualne dla onanistów.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

23-04-2017, 10:33

Bardzo fajny wywiad z zespołem SIKSA w ostatnim numerze Gazety Magnetofonowej. Rozśmieszyły mnie za to wypowiedzi różnych artystów o tym jak to rzekomo trudniej jest śpiewać po polsku niż po angielsku.
cobra_verde
zaczyna szaleć
Posty: 154
Rejestracja: 23-12-2010, 18:16

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

23-04-2017, 13:14

" onclick="window.open(this.href);return false;
Mark Newlands z Nasenbluten mówi jak to było z niezalem w latach 90. Samo złoto.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

13-07-2017, 17:53

Killing Joke o tym jak nagrywali wokale w egipskiej piramidzie, jak załatwili sobie właściwe kontakty, kto tym kontaktem był, jak się dostali, kto ich przewodził po stolicy Egiptu, etc.

http://teamrock.com/feature/2014-04-07/ ... id-at-giza" onclick="window.open(this.href);return false;

ten fragment nader cudowny:

Mary Lomando (Egyptologist/astrologer): When Jaz and Youth arrived they needed somewhere to stay, so I introduced them to my friend Khadija who ran a Yoga retreat near the Sphinx, and they stayed with her some of the time.

Jaz Coleman: Khadija was a very sexy Texan lady, an ex-Pan Am stewardess who had converted to Islam. I couldn’t imagine how she could be an Egyptologist. Let’s put it like this: in Egypt you don’t wear skin-tight jeans and cowboy boots and have your tits hanging out. Then when we went on site with her, all these Arab guys came swarming towards her. I said: “Are you sure it’s wise to be dressed like that?” She said: “Don’t worry about it. I’ll show you how to deal with these motherfuckers,” and pulled her T-shirt down and said: “Are you lookin’ at my tits, Mohammed?” They were gawping, and she started slapping them round the head, shouting at them, and they all ran off in different directions.

a wywiad jako całość jest zajebisty.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

10-12-2017, 20:48

Obrazek
Szubrycht był u Orbitowskiego
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

10-12-2017, 22:01

HSVV pisze:Killing Joke o tym jak nagrywali wokale w egipskiej piramidzie, jak załatwili sobie właściwe kontakty, kto tym kontaktem był, jak się dostali, kto ich przewodził po stolicy Egiptu, etc.

http://teamrock.com/feature/2014-04-07/ ... id-at-giza" onclick="window.open(this.href);return false;

ten fragment nader cudowny:

Mary Lomando (Egyptologist/astrologer): When Jaz and Youth arrived they needed somewhere to stay, so I introduced them to my friend Khadija who ran a Yoga retreat near the Sphinx, and they stayed with her some of the time.

Jaz Coleman: Khadija was a very sexy Texan lady, an ex-Pan Am stewardess who had converted to Islam. I couldn’t imagine how she could be an Egyptologist. Let’s put it like this: in Egypt you don’t wear skin-tight jeans and cowboy boots and have your tits hanging out. Then when we went on site with her, all these Arab guys came swarming towards her. I said: “Are you sure it’s wise to be dressed like that?” She said: “Don’t worry about it. I’ll show you how to deal with these motherfuckers,” and pulled her T-shirt down and said: “Are you lookin’ at my tits, Mohammed?” They were gawping, and she started slapping them round the head, shouting at them, and they all ran off in different directions.

a wywiad jako całość jest zajebisty.
Faktycznie świetny wywiad. Jaz rozdaje karty, bardzo świadomy człowiek:
Jaz Coleman: The pyramids were constructed by a non-human intelligence, for sure. I have no doubts about this. Each foundation stone for the Great Pyramid weighs the same as four jumbo jets. We don’t even have cranes today that can lift those sorts of weights.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

11-02-2018, 20:15

Może niekoniecznie "niszczący", ale na pewno jeden z sensowniejszych jakie miałem ostatnio okazję czytać.

http://www.bardomethodology.com/article ... interview/" onclick="window.open(this.href);return false;

– Very true, requests for guestlists and hardcopy promos are indeed endless. None of them can apparently review a digital copy, yet most write for digital magazines… mmm. When it comes to guestlists, I think it should be a one-way decision. If I want to invite a guest, then I will extend an invitation instead of waiting for the individual to apply. People who are unwilling to spend a few euros to see a band aren’t welcome either way. Ultimately, the paying attendees have to finance the freeloaders as well so I think the more who have to pay – the better for visitors, bands, and promoters.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: NAJBARDZIEJ NISZCZĄCE WYWIADY

12-02-2018, 23:43

bdb komentarz na sępów scenowych
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
ODPOWIEDZ