NAJWIĘKSZE ROZCZAROWANIE 2007

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
DCI Hunt

28-11-2007, 07:22

[quote][i]Wysłane przez Revenant[/i]Wokal Pete'a jest jednym z lepszych na obecnej scenie. [/quote]Jak dla mnie to jego wokal pozostawia 99,99% reszty death/black metalowych wokali daleeeeko w tyle i to od wielu lat ;) Poza tym nowy Angelcorpse niszczy i jest dla mnie jedną z najlepszych płyt tego roku.
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

28-11-2007, 13:36

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
właściwie się mogę pod tym podpisać - właśnie sobie dziś słuchałem tej płyty. O rozczarowaniu nie może być mowy - uważam, że delikatnie ustępuje poprzednicce i do mojego tegorocznego TOP 10 nie dała rady się załapać, ale nie ma co narzekać - bardzo dobry album[/quote]

A u mnie bez problemu chłopaki wskoczyli do TOP 10 - świeży ochłap od Angelcorpse zawsze mile widziany, zwłaszcza po latach ciszy - teraz mogę wybierać już spośród 4, a nie 3 albumów, kiedy mam ochotę posłuchać Anielskiego Truchła - i wcale nie jest to wybór prosty. Fakt, że nowa nie prezentuje tego samego poziomu, co poprzednie, ale jest tyko CIUT CIUT CIUT poniżej.

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
a mnie poprostu nudzi, po minucie ziewam, po pierwszych dwóch kawałkach przysypiam, a w trakcie trzeciego zaczynam walczyć z sobą by nie wyłączyć. Najczęściej tą walkę przegrywam. [/quote]

Wiesz Mario, miałem podobne odczucie przy, powiedzmy, pierwszych dwóch kontaktach z tą płytą. Potem dałem się wkręcić w jej wir brutalności, miażdżenia wszystkiego, co na drodze i teraz przetacza się przez moje głośniki i uszy bez najmniejszych oznak znużenia. Jak już mówiłem, solidna, mocna płyta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

28-11-2007, 13:38

[quote][i]Wysłane przez jesterSS[/i]
[quote][i]Wysłane przez Revenant[/i]

Nowi Vital Remains tez mi podeszli - nie są co prawda tak klimatyczni i melodyjni, jak poprzednia odsłona, ale [b]mordercze brzmienie bębnów[/b]
[/quote]

Oj oj oj! Alert of Bullshit! [/quote]

A ten znowu swoje ;)

Bębny są bardzo fajnie nagrane, porównując choćby do ich brzmienia na "Dechrystianize" to powiedziałbym, że jest to ogromny, ogromny skok - z chujowego pykania na zabójcze bębny zniszczenia ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

28-11-2007, 14:29

[quote][i]Wysłane przez Warcrimer[/i]
[quote][i]Wysłane przez Revenant[/i]Wokal Pete'a jest jednym z lepszych na obecnej scenie. [/quote]Jak dla mnie to jego wokal pozostawia 99,99% reszty death/black metalowych wokali daleeeeko w tyle i to od wielu lat ;) Poza tym nowy Angelcorpse niszczy i jest dla mnie jedną z najlepszych płyt tego roku. [/quote]

i pozostaje sie tylko podpisac!!!! tego glosu nie sposob pomylic!!!!
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

28-11-2007, 14:54

[quote][i]Wysłane przez Adrian696[/i]
i pozostaje sie tylko podpisac!!!! tego glosu nie sposob pomylic!!!! [/quote]

Co prawda, to prawda !!! ::piwko::
Obrazek
jesterSS

28-11-2007, 16:23

[quote][i]Wysłane przez Revenant[/i]


Bębny są bardzo fajnie nagrane, porównując choćby do ich brzmienia na "Dechrystianize" to powiedziałbym, że jest to ogromny, ogromny skok - z chujowego pykania na zabójcze bębny zniszczenia ;) [/quote]

Mnie się jednak wydaje, że produkcja (w tym bębny) prawie że kładzie tą płytę;)
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

28-11-2007, 20:54

kurwa, jakoś mnie nic nie rozczarowało w 2007 roku
dziwne... ale jeśli rozczarowanie potraktujemy jako nieprzyjemną rozbieżność pomiędzy oczekiwaniem a stanem faktycznym, to nie rozczarowałem się nic a nic - gówno okazało się gównem, a miód miodem, tak to mili Państwo było... nikak kak eto skazat' - sawuar wiwr...
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

28-11-2007, 22:49

a mi się jeszcze jedno rozczarowanie przypomniało - Mekong Delta.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

29-11-2007, 01:13

[quote][i]Wysłane przez Brzachwo Wój[/i]
kurwa, jakoś mnie nic nie rozczarowało w 2007 roku
dziwne... ale jeśli rozczarowanie potraktujemy jako nieprzyjemną rozbieżność pomiędzy oczekiwaniem a stanem faktycznym, to nie rozczarowałem się nic a nic - gówno okazało się gównem, a miód miodem, tak to mili Państwo było... nikak kak eto skazat' - sawuar wiwr... [/quote]

przekonales sie do Mayhem? czy jednak gowno okazalo sie gownem;)
Coś tam było! Człowiek!
Paffka
zaczyna szaleć
Posty: 138
Rejestracja: 28-04-2006, 11:01
Lokalizacja: Warszawa

29-11-2007, 10:10

Jedyny krążek jaki mnie rozczarował w tym roku to nowy The Cult. W porównianiu z "Beyond Good and Evil" to totalna bieda.
Awatar użytkownika
Wódz 10
rasowy masterfulowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 15-12-2006, 20:44

29-11-2007, 10:12

Ktoś tam wspomniał o braku jakiegokolwiek rozsądnego wydawnictwa heavy. Podpisuję się pod tym. Nooooo, chyba że weźmiemy pod uwagę nowy Primordial ;)
I dream of colour music,
And the intricacies of the machines that make it possible
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

29-11-2007, 12:46

Zaś z rozczarowań pt : "Miało się ukazać\ liczyłem, że się ukaże, a wciąż nie ma" :

- kompilacja nagrań Armoured Angel (brak tej płyty boli mnie najbardziej)
- Testament (tak, tak wierzmy w bajeczki...)
- Pungent Stench (wogóle wiadomość o ich rozpadzie to dla mnie chyba najgorsza nowina 2007 roku)
- Benediction
- Asphyx


Generalnie nie miałem jakiś niesamowitych oczekiwań wobec roku 2007, i tak 95 % rzeczy, jakie w tym roku słuchałem, pochodzi sprzed iluś tam lat, więc nie było jakiś wielu oczekiwań / rozczarowań.
Obrazek
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

29-11-2007, 13:56

[quote][i]Wysłane przez Revenant[/i]
Zaś z rozczarowań pt : "Miało się ukazać\ liczyłem, że się ukaże, a wciąż nie ma" :

- kompilacja nagrań Armoured Angel (brak tej płyty boli mnie najbardziej)
- Testament (tak, tak wierzmy w bajeczki...)
- Pungent Stench (wogóle wiadomość o ich rozpadzie to dla mnie chyba najgorsza nowina 2007 roku)
- Benediction
- Asphyx
[/quote]
oraz, jak co roku, SADISTIC INTENT - The Second Coming of Darkness ;)
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

29-11-2007, 14:01

[quote][i]Wysłane przez boroowa[/i]
oraz, jak co roku, SADISTIC INTENT - The Second Coming of Darkness ;) [/quote]

Mam wrażenie, że ta płyta ukaże się tuż przed tym, jak Chrystus wraz z rodzicami zejdą na ziemię i powiedzą "No to macie przejebane" (a dwa dni po tym wiekopomnym wydarzeniu swą premierę będzie miał Duke Nukem : Forever ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Duvelor
weteran forumowych bitew
Posty: 1495
Rejestracja: 12-10-2006, 20:16

29-11-2007, 14:04

Szatan zapanuje szybciej niż niebiańska rodzina ;)
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

29-11-2007, 14:05

[quote][i]Wysłane przez boroowa[/i]
[quote][i]Wysłane przez Revenant[/i]
Zaś z rozczarowań pt : "Miało się ukazać\ liczyłem, że się ukaże, a wciąż nie ma" :

- kompilacja nagrań Armoured Angel (brak tej płyty boli mnie najbardziej)
[/quote]
oraz, jak co roku, SADISTIC INTENT - The Second Coming of Darkness ;) [/quote]

ze maiłaby wyjsc kompilacja AA to sie wlasnie dowiedzialem... ale demosy tez czy tylko mini i lp????

a co do SI - ja juz nie wierze ze nagraja płyte... pewnie znow jakas epka lub kompilacja...
btw to chyba rekordzik 20 lat istnienia i brak płyty - a status kultowy od 1 demowki...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

29-11-2007, 14:12

[quote][i]Wysłane przez Adrian696[/i]
ze maiłaby wyjsc kompilacja AA to sie wlasnie dowiedzialem... ale demosy tez czy tylko mini i lp????[/quote]

Ta kompilacja zwierałaby dema : "Wings Of Death", "Communion" i "Demo 1995" oraz Ep'ki : "Stigmartyr" i "Mysterium" - czyli to, co w tej kapeli najlepsze. Nie pogniewałbym się co prawda, gdyby oprócz tego wydali reedycję ich jedynej płyty, ale te dema i Ep to czysta esencja tego, czym jest Armoured Angel.

EDIT : Co prawda nie pogniewałbym się tez, jakby wyszła jakaś kompilacja nagrań Sadistic Intent, bo ich Ep na CD chodzą za całkiem spore kwoty...
Obrazek
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

29-11-2007, 16:41

[quote][i]Wysłane przez Adrian696[/i]
a co do SI - ja juz nie wierze ze nagraja płyte... [/quote]
jesteś człowiekiem małej wiary ;)

[quote][i]Wysłane przez Revenant[/i]
EDIT : Co prawda nie pogniewałbym się tez, jakby wyszła jakaś kompilacja nagrań Sadistic Intent, bo ich Ep na CD chodzą za całkiem spore kwoty... [/quote]
wyszła, trzeba tylko sprowadzić do PL
[url]http://www.metal-archives.com/release.php?id=173381[/url]
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Revenant
postuje jak opętany!
Posty: 514
Rejestracja: 18-06-2007, 11:33
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / WROCŁAW

29-11-2007, 16:54

[quote][i]Wysłane przez boroowa[/i]
wyszła, trzeba tylko sprowadzić do PL
[url]http://www.metal-archives.com/release.php?id=173381[/url] [/quote]

Jasna cholera, co za news!!!! Kurcze, trzymajmy kciuki, żeby jak najszybciej to się pojawiło - choćby na Ebay'u. Bo patrzyłem i tam narazie tego nie ma. Chyba nie będę mógł zasnąć teraz... "Ressurection" i "Ancient Black Earth" oraz garść świetnych coverów na jednym CD... ach jak to tylko wpadnie w moje łapy... rozmarzyłem się ...
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2054
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

29-11-2007, 17:09

mam to w wydaniu Dark Realm już od chyba dwóch lat - metal archives nie podaje tego wydania bo bylo dosyc biedne i bardziej przypomina jakis Cedeerowy bootleg albo promo (a moze wlasnie bylo to przeznaczone tylko do promocji) - ale tak to wlasnie sam sobie zespol wydal
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
ODPOWIEDZ