Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 11:50

Jak pewnie niektórzy zauważyli są na tym forum ludzie którzy nie lubią zespołu Aion i mojej skromnej osoby.Prym wiedzie dwóch:[v] i wódka i piwno,tacy forumowi głupi i głupszy którzy wręcz prześcigają się w chamskich i wulgarnych komentarzach,ale też są i inni którzy też lubią dopierdolić mi i zespołowi.Mnie takie rzeczy nie ruszają,ja duży chłopak jestem i spływa to po mnie jak po kaczce,ale wkurza mnie to,że robią to na tematach nie związanych z muzyką:film,sport,bobry,alkohol i inne,śledzą moje wpisy szczególnie głupi i głupszy i od razu walą z tym Aion.Dlatego postanowiłem założyć osobny temat,myślę,że bardzo potrzebny gdzie wszyscy którzy nie lubią Aion i mnie będą mogli bez ograniczeń i cenzury dopierdalać zespołowi i mnie ile wlezie.Zapraszam!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1555
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 12:08

Nie płacz. Bądź mężczyzną. 🤣 Nikt tu ci nie dopierdala bardziej niż innym . Każdy kazdem tu czasem wrzuci. Taka jest prawda. Ale Nikt tu z tego powodu nie zakłada jakichś łzawych tematów. Chłopie weź się opanuj i usuń ten temat bo to serio jest żałosne. Owszem Aion jest żałosny bardziej😂 , ale nie sądzę aby tu ktoś serio miał jakiś problem z Tobą. Jak na przykład uwielbiam Darkthrone ktory za najnowsze płyty też tu niektórzy fani północy, świeczników i szyszek mieszają z gównem Ale mam na to wywalone , co mnie to kurwa obchodzi co myślą?! To nie forum dla gospodyń domowych. Nie potrafisz złapać odrobiny dystansu i zrozumieć że ktoś czasem drze łacha? Nie Idź drogą ankietera. Bo mimo wszystko jestem pewien że etap licealisty-muzycznego wojownika o jedyna prawdę w odróżnieniu od niego masz już dawno za sobą. Pozdo człowieku 😉
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8154
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 12:22

Nie znam tego Aion. Poproszę o link na YT do jakiejś reprezentatywnej płyty.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2053
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 12:29

Stary chłop, a żebrze o atencję. Trochę współczuję.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10546
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 12:34

Bolt pisze:
15-09-2022, 12:29
Stary chłop, a żebrze o atencję. Trochę współczuję.
Żeby jeszcze nie robił tego po tym jak sam się nawyzywal jak pojebany ludzi którzy mają więcej płyt od niego i czasem je sprzedają, to mógłbym zrozumieć ten 😭, ale sam sobie zasiał, a teraz czyni jakieś akty ofiarne.
I am Jerusalem.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9189
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 13:03

Ja tam lubie Aion Meiden. Nie bede szkalowac!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14262
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 13:05

devastator77 pisze:
15-09-2022, 11:50
Jak pewnie niektórzy zauważyli są na tym forum ludzie którzy nie lubią zespołu Aion i mojej skromnej osoby.Prym wiedzie dwóch:[v] i wódka i piwno,tacy forumowi głupi i głupszy którzy wręcz prześcigają się w chamskich i wulgarnych komentarzach,ale też są i inni którzy też lubią dopierdolić mi i zespołowi.Mnie takie rzeczy nie ruszają,ja duży chłopak jestem i spływa to po mnie jak po kaczce,ale wkurza mnie to,że robią to na tematach nie związanych z muzyką:film,sport,bobry,alkohol i inne,śledzą moje wpisy szczególnie głupi i głupszy i od razu walą z tym Aion.Dlatego postanowiłem założyć osobny temat,myślę,że bardzo potrzebny gdzie wszyscy którzy nie lubią Aion i mnie będą mogli bez ograniczeń i cenzury dopierdalać zespołowi i mnie ile wlezie.Zapraszam!
zapomniałeś o Arsenalu :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
kosmokrator
zaczyna szaleć
Posty: 151
Rejestracja: 15-07-2012, 11:33
Lokalizacja: miasto sexu i biznesu

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 13:17

devastator77 pisze:
15-09-2022, 11:50
Jak pewnie niektórzy zauważyli są na tym forum ludzie którzy nie lubią zespołu Aion i mojej skromnej osoby.Prym wiedzie dwóch:[v] i wódka i piwno,tacy forumowi głupi i głupszy którzy wręcz prześcigają się w chamskich i wulgarnych komentarzach,ale też są i inni którzy też lubią dopierdolić mi i zespołowi.Mnie takie rzeczy nie ruszają,ja duży chłopak jestem i spływa to po mnie jak po kaczce,ale wkurza mnie to,że robią to na tematach nie związanych z muzyką:film,sport,bobry,alkohol i inne,śledzą moje wpisy szczególnie głupi i głupszy i od razu walą z tym Aion.Dlatego postanowiłem założyć osobny temat,myślę,że bardzo potrzebny gdzie wszyscy którzy nie lubią Aion i mnie będą mogli bez ograniczeń i cenzury dopierdalać zespołowi i mnie ile wlezie.Zapraszam!
Widzę że starasz się być w centrum uwagi tworząc kolejnym nikomu nie potrzebny temat gdzie chyba sam będziesz miał pole do popisu.
Osób które plują na Ciebie jest znacznie więcej ale sam na to sobie ciężko zapracowałeś.
Starasz się być kontrowersyjny a jesteś po prostu śmieszny.
Papa...
Hejka,nie lubię Cie.Pa:D
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 13:17

Wódka i Piwo pisze:
15-09-2022, 12:08
Nie płacz. Bądź mężczyzną. 🤣 Nikt tu ci nie dopierdala bardziej niż innym . Każdy kazdem tu czasem wrzuci. Taka jest prawda. Ale Nikt tu z tego powodu nie zakłada jakichś łzawych tematów. Chłopie weź się opanuj i usuń ten temat bo to serio jest żałosne. Owszem Aion jest żałosny bardziej😂 , ale nie sądzę aby tu ktoś serio miał jakiś problem z Tobą. Jak na przykład uwielbiam Darkthrone ktory za najnowsze płyty też tu niektórzy fani północy, świeczników i szyszek mieszają z gównem Ale mam na to wywalone , co mnie to kurwa obchodzi co myślą?! To nie forum dla gospodyń domowych. Nie potrafisz złapać odrobiny dystansu i zrozumieć że ktoś czasem drze łacha? Nie Idź drogą ankietera. Bo mimo wszystko jestem pewien że etap licealisty-muzycznego wojownika o jedyna prawdę w odróżnieniu od niego masz już dawno za sobą. Pozdo człowieku 😉
Dokładnie, nie płacz murzyn! Forum było kiedyś bardziej brutalne i bezwzględne. Śmierć różowym koszulkom polo! Teraz na kompanii jest spokój. Słuchaj sobie Aion i co tam kuhwa jeszcze. My, rezerwiści nie przejmujemy się niczym i zasadniczo mamy wyjebane. Nawet już nie chce mi się żułka trolowac za lego i zjebany gust filmowy.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6731
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 13:27

Miałem kiedyś kasetę Aion, nie pamiętam skąd i nie pamiętam muzyki. Hailsa!
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2194
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 15:53

w sumie zaciekawiles mnie, podrzuc jakims linkiem kolego, sprawdzi sie ten Aion
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 16:51

Tutaj się dopierdala zespołowi i mi,po to jest ten temat,żeby głupi i głupszy i inni nie wchodzili na inne tematy,te nie związane z muzyką,bo jak się na nich pojawiam z jakimś wpisem to oni od razu pojawiają się z tym Aion.

Wchodzi się na You Tube wpisuje AION-Midian lub Noia i słucha,to dla tych co nie znają zespołu,2 pierwsze płyty znakomite,reszte można odpuścić bo przeciętne i słabe.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 17:20

Kurwa, nienawidzę Aion, szczerze mnie wkurwia, mimo, że nie słyszałem ani sekundy, ale i tak wkurwia. Za to dzięki koledze poznałem i pokochałem Miłosława Pilznera. Jak żyć?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 17:33

devastator77 chyba jest w rozsypce,
to nie jest forum dla miękkich ludzi, parafrazując tytuł filmu braci Coen
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 17:55

Myślałem, że Devastator to twardziel jak każdy miłośnik nieogolonych psit i 4 ligi polskiego metalu. Jednak nie. Słabo, słabo wuja.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 17:59

Ja mam problem tylko z tym dziwnym tematem, który dorobił się liczby odsłon niż Girlsy, nie ogarniam tego.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10546
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 18:02

Obrazek
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2258
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 18:10

hcpig pisze:Ja mam problem tylko z tym dziwnym tematem, który dorobił się liczby odsłon niż Girlsy, nie ogarniam tego.
Bo jest lepszy od tych sztucznych, plastikowych lalek. To inni chcą zasrać temat devastatora i wrzucają jakieś mutanty obniżając poziom.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9189
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 19:12

Z ciekawości zajrzałem na Metal Archives i jednemu z muzyków Aion niestety zmarło się w tym roku. Nie wiedziałem też, że to Poznaniacy. To jest jedna z nazw, które jakoś nigdy mnie nie zainteresowały pomimo tego, że w czasach kiedy zaczynali i byli aktywni ciężko byłoby się z tym zespołem nie zetknąć i pewnie tak było bo kojarzę jakieś kawałki na składankach czy teledysk chyba z płyty pt. Reconclination.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Dopierdalamy Aion i Devastatorowi!

15-09-2022, 19:20

hcpig pisze:
15-09-2022, 17:59
Ja mam problem tylko z tym dziwnym tematem, który dorobił się liczby odsłon niż Girlsy, nie ogarniam tego.
to akurat doskonały temat prawie samotnie ogarniany przez devastatora77 i szkoda, gdyby upadł przez jakieś nierozsądne frustracje,
fotoszopom zdecydowanie mówimy Нет
Die Welt ist meine Vorstellung.
ODPOWIEDZ