na azjatach się nie znam ale Coffins wymienić trzeba też
Zjebana Autokorekta zmieniła na Sabbath ale szybko się skapnalem.
Vothana mocno związany z Wietnamem mógłby tu pasować do tematu
W temacie jest jeszcze Abigail i Sigh ale oba mi nie robia
Ewentualnie z klimatów noise to np Masonna
Re: Azja i Azjaci
: 15-05-2022, 22:17
autor: Żułek
mniej oczywiste pomyślmy
Re: Azja i Azjaci
: 15-05-2022, 22:50
autor: iGrinder
Jeśli chodzi o ranie noisecorowe to wielbię Stare Dobre Małżeństwo
Re: Azja i Azjaci
: 15-05-2022, 22:54
autor: Hellion
Church of misery
Re: Azja i Azjaci
: 16-05-2022, 00:07
autor: Ascetic
xD robię przelot po spotifaju, po piosenkach na sen a tu mnie podpowiada ten spotifaj nowy singiel od Wormrot, a grajndu to ta ja akurat tutaj nie słuchałem
Dlaczego o tym w tym wątku? Bo mają od czasów prekursorów S.O.B w huj mocną scenę grajndową, ale równie potężną w raw punku, punkUK82, czy krastach. Lubią też polecieć świniakiem w ggrindzie.
Re: Azja i Azjaci
: 16-05-2022, 05:11
autor: hcpig
Melt Banana
Re: Azja i Azjaci
: 16-05-2022, 09:08
autor: Bolt
^bdb zespół. Z klimatów noise rocka bardzo polecam Zeni Gevę. Japonia ma podobno dosyć ciekawą scenę takiej muzyki, ale póki co się nie wgłębiałem, więc trudno mi coś powiedzieć na bazie własnych doświadczeń.
Z moich prywatnych rekomendacji, które tutaj póki co nie padły bardzo polecam japońskie Mortal Incarnation, które póki co wydało tylko EP pod tytułem "Lunar Radiant Dawn". Bardzo dobry DM, z nieco mniej oczywistymi inspiracjami (bo poza Inkantacjami jest The Chasm), w tym roku wydają splita z Bedsore. Jedyną jego wadą będzie to, że Włosi mnie na debiucie totalnie zanudzili i nawet nie zamierzam odpalać ich strony
Re: Azja i Azjaci
: 16-05-2022, 09:54
autor: olgims
csso czyli clotted symmetric sexual organ z plyta nagro lauxes VIII z `96r.
kultowy grind z tokyo.
Re: Azja i Azjaci
: 16-05-2022, 10:12
autor: PrzemoC
Chyba nie padły za bardzo nazwy spoza Japonii, więc dorzucam Impiety, Genocide Shrines, Tetragrammacide.