Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

PROFANATICA - Tormenting Holy Flesh
2
2%
HAVOHEJ - Dethrone the Son of God
2
2%
VON - Satanic Blood
12
12%
ACHERON - Rites of the Black Mass
3
3%
DEMONCY - Joined in Darkness
0
Brak głosów
NECROVORE - Divus de Mortuus
3
3%
MORBID ANGEL - Abominations of Desolation
10
10%
POSSESSED - Seven Churches
3
3%
DEICIDE - Deicide
19
20%
BLACK WITCHERY - Desecration of the Holy Kingdom
5
5%
LURKER OF CHALICE - S/T
9
9%
LEVIATHAN - Massive Conspiracy Against All Life
14
14%
ABSU - Tara
10
10%
NEGATIVE PLANE - Stained Glass Revelations
5
5%
 
Liczba głosów: 97
Andrew G.
rozkręca się
Posty: 30
Rejestracja: 24-02-2018, 09:49

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 20:32

Swoją drogą, skoro w ankiecie jest "Seven churches", to dlaczego nie ma "Hell awaits"?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16188
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 20:39

idź Pan w huj z takim forume. jeden zakłada kolejny temat z czapy, z jak twierdzi prowokacyjny zestawieniem. jak mu drugi racjonalnie tłumaczy, że coś nie teges z zestawieniem, to ten dyskutuje, że jednak i że czarne jest białe a ... . później włącza się trzeci. ten co uchodzi za wolnomyśliciela bo wiadomo, że lepiej jego udawać, niż się przyznać, że się jest zwykłym tłukiem. jeszcze dalej wpada menel, który uroił sobie, że jest zabawny i jak zawsze startuje do kolejnego nieodhaczonego z listy. następnie kilka głosów rozsądku. teraz ja głosuję na BAD BRAINS.
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 20:52

Andrew G. pisze:Swoją drogą, skoro w ankiecie jest "Seven churches", to dlaczego nie ma "Hell awaits"?
To jedna z tych dwóch płyt, o których zapomniałem.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 20:52

Ascetic pisze:idź Pan w huj z takim forume. jeden zakłada kolejny temat z czapy, z jak twierdzi prowokacyjny zestawieniem. jak mu drugi racjonalnie tłumaczy, że coś nie teges z zestawieniem, to ten dyskutuje, że jednak i że czarne jest białe a ... . później włącza się trzeci. ten co uchodzi za wolnomyśliciela bo wiadomo, że lepiej jego udawać, niż się przyznać, że się jest zwykłym tłukiem. jeszcze dalej wpada menel, który uroił sobie, że jest zabawny i jak zawsze startuje do kolejnego nieodhaczonego z listy. następnie kilka głosów rozsądku.

a na sam koniec wjeżdża strojna dzidzia Ascetic w białych spodniach i zawstydza wszystkich ostrością swych spostrzeżeń i różowymi skarpetami, jak zwykle rozjebał wszystkich swym hipsterskim punktem widzenia, wow
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16188
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 20:55

Lucek pisze:
Ascetic pisze:idź Pan w huj z takim forume. jeden zakłada kolejny temat z czapy, z jak twierdzi prowokacyjny zestawieniem. jak mu drugi racjonalnie tłumaczy, że coś nie teges z zestawieniem, to ten dyskutuje, że jednak i że czarne jest białe a ... . później włącza się trzeci. ten co uchodzi za wolnomyśliciela bo wiadomo, że lepiej jego udawać, niż się przyznać, że się jest zwykłym tłukiem. jeszcze dalej wpada menel, który uroił sobie, że jest zabawny i jak zawsze startuje do kolejnego nieodhaczonego z listy. następnie kilka głosów rozsądku.

a na sam koniec wjeżdża strojna dzidzia Ascetic w białych spodniach i zawstydza wszystkich ostrością swych spostrzeżeń i różowymi skarpetami, jak zwykle rozjebał wszystkich swym hipsterskim punktem widzenia, wow
musisz zmienić wytrych. bo ten utknął w drzwiach. ani celny, ani zabawny, a na pewno wyświechtany. mój sprawny. menelu z rotacyjną listą.
Ostatnio zmieniony 15-12-2019, 21:07 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 20:59

Najlepsze, że spośród 14 wymienionych tutaj płyt raptem może z 4 można uznać za kontrowersyjne.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16188
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 21:06

ultravox pisze:Najlepsze, że spośród 14 wymienionych tutaj płyt raptem może z 4 można uznać za kontrowersyjne.
raczej nie podlegające dyskusji a nie kontrowersyjne. poza tym lista niepełna. ale jak rozumiem też to podlega dyskusji. bo jak rozumiem tutaj taka moda. jak w polskim internecie. nawet o oczywistościach można sobie pogadać i podważać. już przecież z tego miejsca wiemy, że jaranie fajek jest zdrowe. i że można na głodówce żyć 60 dni. luz. posiedźmy sobie dalej w oparach absurdu. nie biorąc leków. bo jak też z tego miejsca wiadomo leki zabijają. a zdrowy rozsądek i jakąś tam kumację zlejmy. ok. ok. ok.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 21:33

he he ze palenie fajek jest zdrowe to jeszcze nic, najlepszy jest taki jeden człowiek tutaj co stroi sie niczym panienka, wozi sie na wczasy po jakichś tropikalnych wyspach, wkleja cały czas zdjęcia wypasionych jedzeń z restauracji i nazywa siebie ascetykiem, to jest dopiero ciekawy przypadek :D
oglądałeś w ogóle taki film " I kto to mówi " ?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16188
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 21:40

Lucek pisze:he he ze palenie fajek jest zdrowe to jeszcze nic, najlepszy jest taki jeden człowiek tutaj co stroi sie niczym panienka, wozi sie na wczasy po jakichś tropikalnych wyspach, wkleja cały czas zdjęcia wypasionych jedzeń z restauracji i nazywa siebie ascetykiem, to jest dopiero ciekawy przypadek :D
oglądałeś w ogóle taki film " I kto to mówi " ?
żułek oglądał. mówił, że jest o takich niewyskrobanych embrionach jak ty. ze szkodą dla społeczeństwa. się wcielają w dorosłych i ich udają. też jak ty. prawda to ?
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 22:16

ultravox pisze:Najlepsze, że spośród 14 wymienionych tutaj płyt raptem może z 4 można uznać za kontrowersyjne.
ok, ale wypaczaja kompletnie sens ankiety
Lucek pisze:Po pierwsze coś takiego jak amerykański black metal nie istnieje, nigdy nie było tam żadnej sceny bm
Lucjan no do chuja pana, a to wszystko co sie wkleja w temacie "black metal z usa" to psu w dupe nie scena? tak wiem nic nie znaczace bzyczace gowno kapelki z lasu , slyszalem juz ten spiew nie raz.
ale czy dziesiatki zespolow i wytworni, setki projektow splitow i kolaboracji to nie scena? wspolne kregi "chuje muje" okultystyczne typu black twilight circle czy order of black serpent? audycje radiowe, ogrom koncertow czy nawet festiwale typu black kvlt na florydzie czy (od biedy) shadow woods. masa zaangazowanych osob. ale co ja tam wiem.
wiadomo nie ten zasieg co w naszym kurwidolku , mamy behemotha i gruzje, facebooka ,metal hammera i black metalowe memy. oczywiscie z dystansem:)


ponizej Jeff Whitehead w oparach masterfulowych absurdow (niekoloryzowane)

Obrazek
niech to miejsce niebawem zniknie
535

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 22:24

Przeczytałem "masa zagazowanych osób". Muszę się już położyć. Dobranoc koledzy.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 22:30

535 pisze:Przeczytałem "masa zagazowanych osób". Muszę się już położyć. Dobranoc koledzy.

o jeden harnas za daleko;) dobranoc
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 22:38

Lucek pisze:he he ze palenie fajek jest zdrowe to jeszcze nic, najlepszy jest taki jeden człowiek tutaj co stroi sie niczym panienka, wozi sie na wczasy po jakichś tropikalnych wyspach, wkleja cały czas zdjęcia wypasionych jedzeń z restauracji i nazywa siebie ascetykiem, to jest dopiero ciekawy przypadek :D
oglądałeś w ogóle taki film " I kto to mówi " ?
hehe no rzeczywiscie, to najascetywniejszy ascetyzm, nakupic plyt po 20 naraz i niektore sluchac po 1 razie jak sie przyznal w innym temacie.
niektorzy rzeczywiscie powinni pisac ksiazek, bo maja niezlego skilla jak to sie mowi potajemnie hehe
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16188
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 22:43

Triceratops pisze:
Lucek pisze:he he ze palenie fajek jest zdrowe to jeszcze nic, najlepszy jest taki jeden człowiek tutaj co stroi sie niczym panienka, wozi sie na wczasy po jakichś tropikalnych wyspach, wkleja cały czas zdjęcia wypasionych jedzeń z restauracji i nazywa siebie ascetykiem, to jest dopiero ciekawy przypadek :D
oglądałeś w ogóle taki film " I kto to mówi " ?
hehe no rzeczywiscie, to najascetywniejszy ascetyzm, nakupic plyt po 20 naraz i niektore sluchac po 1 razie jak sie przyznal w innym temacie.
niektorzy rzeczywiscie powinni pisac ksiazek, bo maja niezlego skilla jak to sie mowi potajemnie hehe
z chęcią bym zobaczył ten wpis bo niespecjalnie go pamiętam. tyle, że screen a nie zmanipulowany wpis. to raz. a nawet jakby tak było to se mogę kupić i z 50ąt jak będę miał taki kaprys.

zresztą do kogo ja pisze. do kolesia co nigdy nie pisze wprost, bo? a to akurat oczywiste jest.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 23:11

Szkoda na ciebie czasu ale poszukaj sobie w temacie "za duzo wszystkiego", tam jest twoje ascetyczne wyznanie gdzie rozpaczliwie walczysz zeby przstac nabywac, Jest tez w temacie obok gdzies dyskusja , w ktorej przekonujesz, ze nie trzymasz w domu ksiazek ani gazet zeby nie zasmiecac miejsca, po czym wklejasz wczoraj czy przedwczoraj zdjecie szafy pelnej starych gazet. Caly ty, rzeczywistosc i urojenia wymieszane ze soba.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16188
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

15-12-2019, 23:26

Triceratops pisze:Szkoda na ciebie czasu ale poszukaj sobie w temacie "za duzo wszystkiego", tam jest twoje ascetyczne wyznanie gdzie rozpaczliwie walczysz zeby przstac nabywac, Jest tez w temacie obok gdzies dyskusja , w ktorej przekonujesz, ze nie trzymasz w domu ksiazek ani gazet zeby nie zasmiecac miejsca, po czym wklejasz wczoraj czy przedwczoraj zdjecie szafy pelnej starych gazet. Caly ty, rzeczywistosc i urojenia wymieszane ze soba.
tak koncentrując się na manelach, choć zasadniczo nie o to w tym chodzi, to:

z 30 aktualnych książek z pewnie 100-150 co się przewaliły przez dwa lata ostatnie to nie jest jakiś specjalny problem. zresztą te też pójdą w świat. <jakbyś był miły to byś miał nawet szansę kupić po mega taniości>. a, wczoraj dokupiłem 3 pozycje, którym nie mogłem się oprzeć. bądź czujny. z jedną na pewno wkleję bo jest dobrze sprofilowana pode mnie. co tam dalej? regularnie wpadały tutaj i rockhardy i zero torelance i brytyjskie metal hamery decibele.i te 3 polskie pisemka. a kiedyś terrorizery nawet. już nie wpadają. ostatnio jeden kolega z forume za fri dostał kilka magazynów. więc nie becz. ten setki pozostałych też sobie wyjdą. przez ponad 20 lat wchodziły to i w rok nie wyjdą. co nie? nabycie po kilka płyt no nie jest specjalnym wyczynem. w szczególności jak się może i chce mieć. nie wykluczam, że to trudno zrozumieć. nic na to nie poradzę. zresztą. kwestia oceny i miary. dla jednego zakup 10 książek i powiedzmy 30 płyt to jest gromadzenie. dla innego niekoniecznie. a jakbyś sprzedawał to byś wiedział, że kupić łatwo, sprzedać niekoniecznie. i to nawet nie chodzi o cenę. resumując buduj sobie tam swoją ocenę. nawet to takie momentami słodkie jest jak się gość nie ma do czego dopierdolić i mantruje. bazując na tym co mu się podsuwa. a i masz dział fiksacje. specjalnie pod ciebie uszyty. wrzuć wpis o ascetyzmie na przykładzie forume. może zejdzie stałe napięcie.

ps. i nie takich starych znowu. od gwiazdora będzie wjazd rocznika 2019 zerotolerance. < mam nadzieję, że dostał ode mnie taką prośbę w liście. teraz sobie tak przypomniałem.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

16-12-2019, 00:56

@pr0metheus
mongolska scena bm pewnie też jakaś tam istnieje
" j a k o ś ć " takie słowo, mówi Ci to coś ?
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6553
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

16-12-2019, 05:10

Kurwa, a ja cale zycie myslalem, ze roznica miedzy black a death polega przede wszystkim na komponowaniu. Coz, cale zycie sie czlowiek uczy. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

16-12-2019, 08:00

głos spoza "menu": tylko Nachtmystium
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Najlepszy amerykański BLACK METAL (USBM) - ankieta

16-12-2019, 18:43

Lucek pisze:@pr0metheus
mongolska scena bm pewnie też jakaś tam istnieje
" j a k o ś ć " takie słowo, mówi Ci to coś ?
To pisz ze nie podoba się , a nie ze jej nie ma. Ja akurat lubię.
Mógłbym z czapy wymienić 20-25 kapel z USA które sobie cenie.
niech to miejsce niebawem zniknie
ODPOWIEDZ