Dokąd zmierza BLACK METAL ?

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ

Dokąd zmierza BLACK METAL ?

Love Is The Law
18
49%
Hate Is The Law
19
51%
 
Liczba głosów: 37
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:37

Wacław pisze:
Drone pisze:Cały czas pcha, tylko w różnych kierunkach, stąd wrażenie hamowania :)
to przekaz od junga, czy od Ciebie?

zresztą skąd by nie był, mi odpowiada. choćby, z tego powodu, że łatwiej się żyje, jak się świadomie uporządkuje i wyjaśni te targania. uporządkuje się świat. a targania wewnętrzne się zrozumie. taki świat wydaje się bezpieczniejszy. oczywiście do momentu, kiedy ktoś/ coś go nie popchnie do miejsca przed uporządkowaniem. np. alkohol, czy niepohamowane rządze. bo znów trzeba będzie zacząć od początku.
To przekaz gnostycki w postjungowskim opracowaniu i przykrojony na potrzeby forum ;)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:44

Drone pisze:
Wacław pisze:
Drone pisze:Cały czas pcha, tylko w różnych kierunkach, stąd wrażenie hamowania :)
to przekaz od junga, czy od Ciebie?

zresztą skąd by nie był, mi odpowiada. choćby, z tego powodu, że łatwiej się żyje, jak się świadomie uporządkuje i wyjaśni te targania. uporządkuje się świat. a targania wewnętrzne się zrozumie. taki świat wydaje się bezpieczniejszy. oczywiście do momentu, kiedy ktoś/ coś go nie popchnie do miejsca przed uporządkowaniem. np. alkohol, czy niepohamowane rządze. bo znów trzeba będzie zacząć od początku.
To przekaz gnostycki w postjungowskim opracowaniu i przykrojony na potrzeby forum ;)
czyli dla idiotów. rozumiem ;-)
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6756
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:45

Tyle koncepcji i przemyśleń a pomyślcie jak łatwo mają słuchacze disco polo. Zero problemów w kwestii ideologii, brzmienia, przekazu. Genialna prostota formy i treści :)
535

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:50

TheDude pisze:Tyle koncepcji i przemyśleń a pomyślcie jak łatwo mają słuchacze disco polo. Zero problemów w kwestii ideologii, brzmienia, przekazu. Genialna prostota formy i treści :)
Czy aby na pewno?
https://party.pl/newsy/afera-na-koncerc ... 121141-r1/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:50

TheDude pisze:Tyle koncepcji i przemyśleń a pomyślcie jak łatwo mają słuchacze disco polo. Zero problemów w kwestii ideologii, brzmienia, przekazu. Genialna prostota formy i treści :)
mają bosko.
idealny stan.
właściwie jest to stan nirwany. albo sunnaty.
podwójnie maja bosko, bo nawet nie zdają sobie z tego sprawy. z tego stanu.

zazdroszczę im. i nienawidzę tym samym. z tej zazdrości.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:55

O! Albo rozterki z Chłopaków do wzięcia. To jest dopiero bm war. Ale, to w sumie ,oni są tak wolni i nieświadomi.
Chyba szczęśliwie nieświadomi.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:56

@Lord
:D :D :D
Kto normalny rozpamiętuje latami jakieś wyśmianie z podstawówki ?
Kto przejmuje się tym że jego szef jest podobny jakiegoś kolesia z klasy?
Kto normalny mietosi jakieś zdjęcie !?
Jeśli taki jest kaliber problemów z którymi ma nam pomóc Black Metal to widzę że chyba wyrosłem już z Black Metalu :)
Znajdź może jakiś lepszy przykład bo ten tylko mnie utwierdza że ideologia idąca za Black Metalem jest ułomna, niedojrzała i oderwana od życia.

@Drone
Alkoholizm to zniszczone zdrowie, rozbite rodziny, krzywda dzieci, kłopoty z prawem i ogromne koszty związane z przeciwdziałaniem tej pladze. Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego więc nie imputuj tego "niektórym pomaga" jako czegoś zupełnie normalnego i powszechnego.

@nicram
Jak Ci przeszkadza to co piszę to sam mnie ignoruj a nie podpuszczasz innych.
Prosiłeś abym do Ciebie nie pisał i ja słowa dotrzymałem. Ty cały marudzisz jak to strasznie Ci przeszkadzam i natretnie na mnie naskakujesz. Co Cię tak boli moja obecność ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:58

Bloodcult pisze: Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego.
Fakt.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 22:59

535 pisze:
Bloodcult pisze: Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego.
Fakt.
też się czuję elitą
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:02

Bloodcult pisze: ideologia idąca za Black Metalem jest ułomna, niedojrzała i oderwana od życia.
Bloodcult pisze: to zniszczone zdrowie, rozbite rodziny, krzywda dzieci, kłopoty z prawem i ogromne koszty związane z przeciwdziałaniem tej pladze. Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego więc nie imputuj tego "niektórym pomaga" jako czegoś zupełnie normalnego i powszechnego.
samą prawdę napisał.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:05

Jebać żuli!
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:07

wolff pisze:Jebać żuli!
jebać.
przy czym wcześniej należałoby z nimi wypić.
535

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:10

Wacław pisze:
535 pisze:
Bloodcult pisze: Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego.
Fakt.
też się czuję elitą
Naprawdę Wacek umiesz pić "na umur"? Nawet ja tak nie potrafię.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:11

Generalnie widły i piec, tylko jak sam siebie na te widly mam załadować?
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:13

535 pisze:Naprawdę Wacek umiesz pić "na umur"? Nawet ja tak nie potrafię.
wierzę, że mi się uda, bo wiara czyni "códa".
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:14

Bloodcult pisze: @Drone
Alkoholizm to zniszczone zdrowie, rozbite rodziny, krzywda dzieci, kłopoty z prawem i ogromne koszty związane z przeciwdziałaniem tej pladze. Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego więc nie imputuj tego "niektórym pomaga" jako czegoś zupełnie normalnego i powszechnego.
Pamiętaj, że statystyka to obosieczny miecz. Jakoś od paru tysięcy lat ludzie piją ten alkohol i nadal go potrzebują. Może być i tak, że w wymiarze ogólnospołecznym niemożliwe jest już odejście od picia alkoholu, przynajmniej w niektórych rejonach świata - tak jak nie można żyć bez ubrań w zimę choćby w Polsce. To nie jest tak, że ja namawiam do picia - po prostu mówię, że abstynencja to nie jest jakaś wartość absolutna. W większości przypadków dobrze by niektórym zrobiła, ale niekiedy zrobiłaby gorzej. Poza tym po co hamletyzować i pisać o piciu na umór? Nie ma stanów pośrednich?

Inna sprawa jest taka, że w piciu alkoholu chodzi tylko o jedno: żeby się choć trochę najebać. Cała reszta typu "lubię dobre wino", "piję tylko krafty" itd. to zwykłe lukrowanie podstawowej potrzeby napicia się w celu zmiany modus operandi choć na moment :)
Ostatnio zmieniony 17-08-2019, 23:15 przez Drone, łącznie zmieniany 1 raz.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:15

SODOMOUSE pisze:Generalnie widły i piec, tylko jak sam siebie na te widly mam załadować?
naturalnie.
może żule przed jebaniem załadują?
535

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:16

SODOMOUSE pisze:Generalnie widły i piec, ....
Widły i piec, czyli
Obrazek
Wszystko się zgadza.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:18

Drone pisze:
Bloodcult pisze: @Drone
Alkoholizm to zniszczone zdrowie, rozbite rodziny, krzywda dzieci, kłopoty z prawem i ogromne koszty związane z przeciwdziałaniem tej pladze. Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego więc nie imputuj tego "niektórym pomaga" jako czegoś zupełnie normalnego i powszechnego.
Pamiętaj, że statystyka to obosieczny miecz. Jakoś od paru tysięcy lat ludzie piją ten alkohol i nadal go potrzebują. Może być i tak, że w wymiarze ogólnospołecznym niemożliwe jest już odejście od picia alkoholu, przynajmniej w niektórych rejonach świata - tak jak nie można żyć bez ubrań w zimę choćby w Polsce. To nie jest tak, że ja namawiam do picia - po prostu mówię, że abstynencja to nie jest jakaś wartość absolutna. W większości przypadków dobrze by niektórym zrobiła, ale niekiedy zrobiłaby gorzej. Poza tym po co hamletyzować i pisać o piciu na umór? Nie ma stanów pośrednich?

Inna sprawa jest taka, że w piciu alkoholu chodzi tylko o jedno: żeby się choć trochę najebać. Cała reszta typu "lubię dobre wino", "piję tylko krafty" itd. to zwykłe lukrowanie podstawowej potrzeby napicia się w celu zmiany modus operandi choć na moment :)

teraz zabawię się w rasowego alkoholika. no nie jest.
535

Re: Dokąd zmierza BLACK METAL ?

17-08-2019, 23:20

Wacław pisze:
Drone pisze:
Bloodcult pisze: @Drone
Alkoholizm to zniszczone zdrowie, rozbite rodziny, krzywda dzieci, kłopoty z prawem i ogromne koszty związane z przeciwdziałaniem tej pladze. Ludzie którym picie na umur "pomaga" to jakiś totalny margines, mieszczący się zapewne na granicy błędu statystycznego więc nie imputuj tego "niektórym pomaga" jako czegoś zupełnie normalnego i powszechnego.
Pamiętaj, że statystyka to obosieczny miecz. Jakoś od paru tysięcy lat ludzie piją ten alkohol i nadal go potrzebują. Może być i tak, że w wymiarze ogólnospołecznym niemożliwe jest już odejście od picia alkoholu, przynajmniej w niektórych rejonach świata - tak jak nie można żyć bez ubrań w zimę choćby w Polsce. To nie jest tak, że ja namawiam do picia - po prostu mówię, że abstynencja to nie jest jakaś wartość absolutna. W większości przypadków dobrze by niektórym zrobiła, ale niekiedy zrobiłaby gorzej. Poza tym po co hamletyzować i pisać o piciu na umór? Nie ma stanów pośrednich?

Inna sprawa jest taka, że w piciu alkoholu chodzi tylko o jedno: żeby się choć trochę najebać. Cała reszta typu "lubię dobre wino", "piję tylko krafty" itd. to zwykłe lukrowanie podstawowej potrzeby napicia się w celu zmiany modus operandi choć na moment :)

teraz zabawię się w rasowego alkoholika. no nie jest.
a ja w profesora to oczywiste
ODPOWIEDZ