POGROBOWCY BATHORY

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: POGROBOWCY BATHORY

10-03-2018, 23:37

Karkasonne pisze:
Gall pisze:Coś tak jakby:

[youtube][/youtube]
Bathory tak średnio tu słyszę, nie że wcale ale średnio, powiedziałbym: motorheadowski/pierwszobathorowy riff, przejście pod Celtic Frost/In the shadow of the horns, oraz szczypta płaczu, chusteczek mokrych od łez i masturbacji i swetra do kolan:)
Przecież tu są cytaty z War tak wielkimi literami pisane, że koniec. Nie zgrywaj się ;)
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

10-03-2018, 23:39

Ubzdur pisze:Mnie nęci temat wpływu metalu z lat 80’ na Transilvanian Hunger, jak już tak rozkładajcie wpływy na czynniki pierwsze (Szukałem; fenriz mówił, że to nie jest oryginalna płyta, ale nie słyszałem porównywalnej przed nią- stąd rozkmina). Bathory? (Nie zauważyłem- jeśli tak, to może ktoś konkretne momenty wskazać?) Autopsy? Kocham wspomniane Mental Funeral, ale tez nie połączę z TH, no ni uja.
Ktoś tutaj łączył Transilvanian Hunger z Mental Funeral? Nie przypominam sobie takiego doświadczenia. Inna sprawa, że jest pewien niuans. Brzmienie. Dużym kłopotem jest filtrowanie na bieżąco. To analogiczna pułapka jaką zastawił, poniekąd sam na siebie, imć Fenriz na jedynce i dwójce Darkthrone. Większość kapel nie ma z tym problemu, ale gdzie chodzi o dusze i kult, tam kończą się żarty.
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

10-03-2018, 23:54

Karkasonne pisze:
Plagueis pisze: Podobnie jak Iuvenes:

[youtube][/youtube]
Ten kawałek to już nawet dla mnie za dużo, chyba przejadłem się tym wszystkim co zapodaliście:D to zawodzenie mnie zabiło. Muszę odstawić ten temat na chwilę.
Bądź twardy jak stal. To muzyka dla prawdziwych wojowników, zawsze gotowych do walki i zawsze śmierdzących niemytą dupą. Masz tu jeszcze jeden.

[youtube][/youtube]
Karkasonne

Re: POGROBOWCY BATHORY

11-03-2018, 00:07

Gall pisze: Przecież tu są cytaty z War tak wielkimi literami pisane, że koniec. Nie zgrywaj się ;)
To miałem na myśli pisząc o pierwszobathorowym/motorheadowym riffie. Nie znam jedynki aż tak na wyrywki by po riffie nazwać utwór, ale wiem o co chodzi.
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

11-03-2018, 00:39

Utwory różnią się głównie słowem w refrenie, więc jesteś usprawiedliwiony.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 13:38

535 pisze:
Karkasonne pisze:
Plagueis pisze: Podobnie jak Iuvenes:

[youtube][/youtube]
Ten kawałek to już nawet dla mnie za dużo, chyba przejadłem się tym wszystkim co zapodaliście:D to zawodzenie mnie zabiło. Muszę odstawić ten temat na chwilę.
Bądź twardy jak stal. To muzyka dla prawdziwych wojowników, zawsze gotowych do walki i zawsze śmierdzących niemytą dupą. Masz tu jeszcze jeden.

[youtube][/youtube]
Ale co ma piernik do wiatraka? Zdaje się, że o Bathory miało być w temacie, a nie o niemytych dupach...
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 15:06

[youtube][/youtube]

Zostawiajac na chwilę wazki temat niemytej dupy oraz ciągłe podkreslanie że behemot huj, raczcie Panowie zwrócić uwage na ten doskonały ripoff jedynki i dwójki Bathory. Powiem szczerze, że bardzo lubie i czesto wracam.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 15:59

Plagueis pisze:
535 pisze:
Bądź twardy jak stal. To muzyka dla prawdziwych wojowników, zawsze gotowych do walki i zawsze śmierdzących niemytą dupą. Masz tu jeszcze jeden.

[youtube][/youtube]
Ale co ma piernik do wiatraka? Zdaje się, że o Bathory miało być w temacie, a nie o niemytych dupach...
No przecież w tym numerze masz Bathory , czy znowu się będziemy przepychać?
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 16:26

Nooo ale jeśli chodzi o Behemoth to nie ma więcej Bathorego niż w tym kawałku:

[youtube][/youtube]
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 16:31

Oferma pisze:[youtube][/youtube]

Zostawiajac na chwilę wazki temat niemytej dupy oraz ciągłe podkreslanie że behemot huj, raczcie Panowie zwrócić uwage na ten doskonały ripoff jedynki i dwójki Bathory. Powiem szczerze, że bardzo lubie i czesto wracam.

Czytam i zastanawiam się o co chodzi. W którym miejscu podkreślam, że behemoth huj? Wrzucam numer zgodny z tematem. Numer w którym nawet głuchy usłyszy inspirację kapelą o której sobie tutaj rozmawiamy, tymczasem wrzask. Czy to przypadkiem nie jest jakaś alergia na moją pisaninę, a może początek czegoś groźniejszego? Proponuję posłuchać spokojnie tej piosenki i przestać się denerwować moimi objawieniami, względnie dodać do ignorowanych.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 16:36

No i oczywiście już pewnie z 10 razy wrzucany:
Incarnator

[youtube][/youtube]

To bardziej era "Under The Sign......."
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 16:41

535 pisze:
Oferma pisze:[youtube][/youtube]

Zostawiajac na chwilę wazki temat niemytej dupy oraz ciągłe podkreslanie że behemot huj, raczcie Panowie zwrócić uwage na ten doskonały ripoff jedynki i dwójki Bathory. Powiem szczerze, że bardzo lubie i czesto wracam.

Czytam i zastanawiam się o co chodzi. W którym miejscu podkreślam, że behemoth huj? Wrzucam numer zgodny z tematem. Numer w którym nawet głuchy usłyszy inspirację kapelą o której sobie tutaj rozmawiamy, tymczasem wrzask. Czy to przypadkiem nie jest jakaś alergia na moją pisaninę, a może początek czegoś groźniejszego? Proponuję posłuchać spokojnie tej piosenki i przestać się denerwować moimi objawieniami, względnie dodać do ignorowanych.
No tutaj to ja bym sie zastanowił nad tym, czy wszystko z Tobą ok, bo to już jakas mania prześladowcza :D Niekoniecznie pisalem o Tobie w kwestii, ze behehehe huje. Nawet sam tak uważam. A co do zrzynania Behe z Bathory - "Pure Evil and Hate"
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 17:11

Oferma pisze:
535 pisze:
Oferma pisze:[youtube][/youtube]

Zostawiajac na chwilę wazki temat niemytej dupy oraz ciągłe podkreslanie że behemot huj, raczcie Panowie zwrócić uwage na ten doskonały ripoff jedynki i dwójki Bathory. Powiem szczerze, że bardzo lubie i czesto wracam.

Czytam i zastanawiam się o co chodzi. W którym miejscu podkreślam, że behemoth huj? Wrzucam numer zgodny z tematem. Numer w którym nawet głuchy usłyszy inspirację kapelą o której sobie tutaj rozmawiamy, tymczasem wrzask. Czy to przypadkiem nie jest jakaś alergia na moją pisaninę, a może początek czegoś groźniejszego? Proponuję posłuchać spokojnie tej piosenki i przestać się denerwować moimi objawieniami, względnie dodać do ignorowanych.
No tutaj to ja bym sie zastanowił nad tym, czy wszystko z Tobą ok, bo to już jakas mania prześladowcza :D Niekoniecznie pisalem o Tobie w kwestii, ze behehehe huje. Nawet sam tak uważam. A co do zrzynania Behe z Bathory - "Pure Evil and Hate"
Najwyraźniej wtręt o behemoth mnie zmylił.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 17:16

535 pisze:
Plagueis pisze:
535 pisze:
Bądź twardy jak stal. To muzyka dla prawdziwych wojowników, zawsze gotowych do walki i zawsze śmierdzących niemytą dupą. Masz tu jeszcze jeden.

[youtube][/youtube]
Ale co ma piernik do wiatraka? Zdaje się, że o Bathory miało być w temacie, a nie o niemytych dupach...
No przecież w tym numerze masz Bathory , czy znowu się będziemy przepychać?
Nie będziemy, szkoda czasu. Natomiast wydaje mi się, że autor wątku jednoznacznie określił, o co w nim chodzi, pisząc:
Karkasonne pisze:jako fan Bathory z okresu wikińskiego (tak jak, przypuszczam, większość tego forum, przynajmniej tak mam nadzieję, bo inaczej oznacza to że galaktyka Masterfulix została zaatakowana przez wielkie zło - homoseksualizm) hobbistycznie sobie wyłuszczam tych, którzy rżną z Bathory z tego okresu lepiej niż większość
:)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 17:18

Nie ma takiego jedynkoidwójkizmu! Co? Że niby sa lepsze i gorsze płyty Bathory?
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 17:20

Nie, że są lepsze i gorsze, tylko Karkas najwyraźniej szuka kapel wzorujących się na epicko-wikińskim okresie.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 17:21

Obrazek
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 17:30

Plagueis pisze:
Nie będziemy, szkoda czasu. Natomiast wydaje mi się, że autor wątku jednoznacznie określił, o co w nim chodzi, pisząc:
Karkasonne pisze:jako fan Bathory z okresu wikińskiego (tak jak, przypuszczam, większość tego forum, przynajmniej tak mam nadzieję, bo inaczej oznacza to że galaktyka Masterfulix została zaatakowana przez wielkie zło - homoseksualizm) hobbistycznie sobie wyłuszczam tych, którzy rżną z Bathory z tego okresu lepiej niż większość
:)
Gwoli ścisłości. Potem pisał o inspiracjach i o rżnięciu, ja dodałem niemyte dupy, więc wikingowie jak ta lala. Czy w tym numerze inspiracja twórczością Bathory została użyta niepoprawnie?
Karkasonne

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 17:57

Chłopaki, wrzucajcie już co chcecie, nawet wzorujących się na requiem, tylko przestańcie już gadać o niemytych dupach, proszę
535

Re: POGROBOWCY BATHORY

12-03-2018, 18:29

Prawdziwy wojownik nie może być taki delikatny. Musi mieć także świadomość swojego ciała i jego mrocznych zakamarków.
ODPOWIEDZ