czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
angelique
rozkręca się
Posty: 76
Rejestracja: 27-01-2007, 17:52
Lokalizacja: HGW, Poland

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

30-09-2021, 13:01

Triceratops pisze:
30-09-2021, 12:07
Nic nie musisz robic, kupujacy na allegro teraz jest bezkarny, nawet negatywa nie da mu sie wystawic. Po 10 dniach allegro anuluje aukcje. Olac
Chyba sobie koledzy jaja robicie, aukcję bez Kup Teraz też po 10 dniach anulują ? No kabaret :D . A ja byłem gotów kupić.
Jak można znosić myśl, że dąży się do zła....
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

30-09-2021, 13:02

Sprzedawca na allegro teraz moze tylko prosic.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

04-10-2021, 20:32

angelique pisze:
30-09-2021, 11:16
Dzień dobry braci forumowa. Mam taki problem jako kupujący na zacnym portalu Allegro. Zalicytowałem przez pomyłkę za dużą kwotę i chciałbym się z tego w jakiś sposób uwolnić. Wysłałem wiadomość do sprzedającego z prośbą o odwołanie oferty, ale nie ma odzewu. To znaczy jest, bo koleś podbił cenę do góry w kilka minut po po mojej wiadomości do niego :). Do końca aukcji pozostało kilka dni. Czy jest jakaś możliwość interwencji w sprawie wycofania oferty poprzez Allegro, ktoś ma orientację ?
Który sprzedający taki ancymon, podzielisz sie?
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 11:56

kolejna na czarna liste

Obrazek
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10447
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 12:19

xD dobrze że raka nie ma
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 12:21

A można kogoś zmusić do płacenia? chyba nie, wiec to w interesie sprzedającego jest aby odwołać jeśli się da.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
535

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 12:44

Ludzie to są naprawdę dziwni. Facio, który mi wjechał do bagażnika przed przejściem dla pieszych też najpierw wypadł i krzyczał coś o trójce głodnych dzieci i kredycie hipotecznym i że to TRZECI raz w tym miesiącu i że wyjebią go z roboty. Na moje wzruszenie ramionami i stwierdzenie, że dzwonię na pały, bo ja się nie będę szarpał z ubezpieczycielem, agroził , że on się nie przyzna, że hamowałem gwałtownie, więc pokazałem chujowi kamerę i że tam jest nagrane ile miał czasu żeby się zatrzymać. Robić problem i cholewę z gęby zamiast zapłacić kilka zlotych. Nawet jak się nacisnęło przez przypadek, albo w stanie nieważkości. Nie pojmuję tego.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10447
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 12:53

535 pisze:
25-10-2021, 12:44
Ludzie to są naprawdę dziwni. Facio, który mi wjechał do bagażnika przed przejściem dla pieszych też najpierw wypadł i krzyczał coś o trójce głodnych dzieci i kredycie hipotecznym i że to TRZECI raz w tym miesiącu i że wyjebią go z roboty. Na moje wzruszenie ramionami i stwierdzenie, że dzwonię na pały, bo ja się nie będę szarpał z ubezpieczycielem, agroził , że on się nie przyzna, że hamowałem gwałtownie, więc pokazałem chujowi kamerę i że tam jest nagrane ile miał czasu żeby się zatrzymać. Robić problem i cholewę z gęby zamiast zapłacić kilka zlotych. Nawet jak się nacisnęło przez przypadek, albo w stanie nieważkości. Nie pojmuję tego.
Takie rzeczy zawsze strasznie psują humor. Mieliśmy tak niestety w Austrii, że cofając na parkingu pod McDonaldsem sieknął w przód wjeżdżającej Niemki (nic strasznego, trafienie przy 5 km/h, no ale reflektor jej wpadł). Boże, żeby sami tacy ludzie byli na świecie jak ona i jej rodzina. Na pały trzeba było zadzwonić, no ale wszyscy nas uspokajali, ona klepała mnie po ramieniu, pytali nas czy na wakacjach jesteśmy, aż zabawne to jak sobie o tym pomyślę:D
I am Jerusalem.
535

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 13:04

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
25-10-2021, 12:53
535 pisze:
25-10-2021, 12:44
Ludzie to są naprawdę dziwni. Facio, który mi wjechał do bagażnika przed przejściem dla pieszych też najpierw wypadł i krzyczał coś o trójce głodnych dzieci i kredycie hipotecznym i że to TRZECI raz w tym miesiącu i że wyjebią go z roboty. Na moje wzruszenie ramionami i stwierdzenie, że dzwonię na pały, bo ja się nie będę szarpał z ubezpieczycielem, agroził , że on się nie przyzna, że hamowałem gwałtownie, więc pokazałem chujowi kamerę i że tam jest nagrane ile miał czasu żeby się zatrzymać. Robić problem i cholewę z gęby zamiast zapłacić kilka zlotych. Nawet jak się nacisnęło przez przypadek, albo w stanie nieważkości. Nie pojmuję tego.
Takie rzeczy zawsze strasznie psują humor. Mieliśmy tak niestety w Austrii, że cofając na parkingu pod McDonaldsem sieknął w przód wjeżdżającej Niemki (nic strasznego, trafienie przy 5 km/h, no ale reflektor jej wpadł). Boże, żeby sami tacy ludzie byli na świecie jak ona i jej rodzina. Na pały trzeba było zadzwonić, no ale wszyscy nas uspokajali, ona klepała mnie po ramieniu, pytali nas czy na wakacjach jesteśmy, aż zabawne to jak sobie o tym pomyślę:D
Tak Sebastian. To zapewne bardzo podobna sytuacja. Ubezpieczalnia wypłaciła mi ponad 11k.Do dzisiaj mi głupio, że sam sobie to naprawiłem, a pieniądze przejebałem na picia i płyty. Wstyd mi strasznie. Może mu trzeba było wysłać? Na te dzieciaczki głodne? I na ratę? Wiesz co? Następną razą jak mi ktoś przyjebie na przejściu to wysiądę, poklepię go po ramieniu, upewnię się czy spłaca kredyt i ile ma dzieci, a potem poproszę o numer konta, bo u mnie banknoty rosną na drzewach. Przy okazji przypomnij mi , kto wjechał babie na rowerze w auto i wykazał się przy okazji bezgranicznym miłosierdziem? :D
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10127
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 13:06

Najprzewielebniejszy pisze:
25-10-2021, 11:56
kolejna na czarna liste

Obrazek
Dej płyte mam horom curke :-D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10447
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 13:30

535 pisze:
25-10-2021, 13:04
Tak Sebastian. To zapewne bardzo podobna sytuacja. Ubezpieczalnia wypłaciła mi ponad 11k.Do dzisiaj mi głupio, że sam sobie to naprawiłem, a pieniądze przejebałem na picia i płyty. Wstyd mi strasznie. Może mu trzeba było wysłać? Na te dzieciaczki głodne? I na ratę? Wiesz co? Następną razą jak mi ktoś przyjebie na przejściu to wysiądę, poklepię go po ramieniu, upewnię się czy spłaca kredyt i ile ma dzieci, a potem poproszę o numer konta, bo u mnie banknoty rosną na drzewach. Przy okazji przypomnij mi , kto wjechał babie na rowerze w auto i wykazał się przy okazji bezgranicznym miłosierdziem? :D
Ja pierdolę, stary, w życiu by mi nie przyszło do głowy że mógłbyś to co napisałem potraktować jako krytykę Ciebie. Do połowy tej wiadomości którą napisałeś nie rozumiałem nawet, dlaczego to w ogóle piszesz. Bardzo dobrze zrobiłeś że zadzwoniłeś na pały, jak słusznie zauważyłeś, sam twierdzę, że w takiej sytuacji zawsze policja i żadnych papierków jeśli tylko się da. Z tamtą Niemką też dzwoniliśmy na pały.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10447
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 13:40

No ale najwyraźniej uznałeś to za krytykę swojego działania, bo zadzwoniłeś po pały. Ja też bym dzwonił. Ja pierdziu, żałuję że się w ogóle odezwałem, zachciało mi się społecznym być.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

25-10-2021, 18:10

Ta, dobre intencje są fajne, dopóki nie zaczniesz wprowadzać ich w życie.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
angelique
rozkręca się
Posty: 76
Rejestracja: 27-01-2007, 17:52
Lokalizacja: HGW, Poland

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

31-08-2022, 12:18

Najprzewielebniejszy pisze:
04-10-2021, 20:32
angelique pisze:
30-09-2021, 11:16
Dzień dobry braci forumowa. Mam taki problem jako kupujący na zacnym portalu Allegro. Zalicytowałem przez pomyłkę za dużą kwotę i chciałbym się z tego w jakiś sposób uwolnić. Wysłałem wiadomość do sprzedającego z prośbą o odwołanie oferty, ale nie ma odzewu. To znaczy jest, bo koleś podbił cenę do góry w kilka minut po po mojej wiadomości do niego :). Do końca aukcji pozostało kilka dni. Czy jest jakaś możliwość interwencji w sprawie wycofania oferty poprzez Allegro, ktoś ma orientację ?
Który sprzedający taki ancymon, podzielisz sie?
Przepraszam, strasznie dawno się nie logowałem. Ancymon to peter-agnes. link: https://allegro.pl/uzytkownik/peter-agnes?order=n
Z ciekawostek: prośbę o wycofanie złożonej oferty spełnił, ale bez słowa od razu wylądawałem na czarnej liście :).
Jak można znosić myśl, że dąży się do zła....
Awatar użytkownika
angelique
rozkręca się
Posty: 76
Rejestracja: 27-01-2007, 17:52
Lokalizacja: HGW, Poland

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

31-08-2022, 12:24

To zasługuje na osobny post. Kurwa, leżę i kwiczę:

https://allegro.pl/oferta/genesis-a-fuc ... 0071144963
Jak można znosić myśl, że dąży się do zła....
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

31-08-2022, 15:20

angelique pisze:
31-08-2022, 12:24
To zasługuje na osobny post. Kurwa, leżę i kwiczę:

https://allegro.pl/oferta/genesis-a-fuc ... 0071144963
Parksnąłem na głos :D
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
Stary Metal
w mackach Zła
Posty: 976
Rejestracja: 21-03-2014, 20:07

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

31-08-2022, 15:58

Bolt pisze:
31-08-2022, 15:20
angelique pisze:
31-08-2022, 12:24
To zasługuje na osobny post. Kurwa, leżę i kwiczę:

https://allegro.pl/oferta/genesis-a-fuc ... 0071144963
Parksnąłem na głos :D
Kurwa, teraz najgorsze jest to, że ile razy zapodam sobie tę płytę, za każdym razem będę se mówił że teraz włączę sobie Fuck of The Fail.

Coś jak Batlord, jak kiedyś w starointernetowym było napisane o Bathory, albo "dłuższe życie każdej pralki to Calgon" śpiewany w myślach kiedy tylko wpadnie w oczy to hasło.
Jebany fals. Wpierdol i koszulka do wora.

Albo butapren mu w pióra.
I kamp med kvitekrist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: czarna lista kontrahentów allegro / ebay / skapiec / olx etc

31-08-2022, 16:10

angelique pisze:
31-08-2022, 12:24
To zasługuje na osobny post. Kurwa, leżę i kwiczę:

https://allegro.pl/oferta/genesis-a-fuc ... 0071144963
klnąć można na allegro, ale Bużum zakaz sprzedaży : )
ODPOWIEDZ