MUSICK MAGAZINE!!!

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

05-10-2023, 13:26

Obrazek

W środku nowego wydania:
Furia ◾ Marduk ◾ Incantation ◾ Shining ◾ Baroness
◾ Dying Fetus ◾ Nervosa ◾ Gruzja ◾ Hexvessel ◾ Hild
◾ Voivod ◾ Eternal Rot ◾ Wilczyca ◾ Yfel 1710
◾ Cadaveric Possession ◾ Moonstone ◾ Rebaelliun
◾ Tenhi ◾ Artur Szolc

◾ Fragmenty książek: <<Piekło i metal. Historia
zespołu Kat>> i <<Hałas, który burzy mury>>.

Stałe rubryki:
<<Ludzie cienia>>,
<<Na południe od nieba>>, <<Krótkie cięcie>>,
<<Thrashify>>, <<Trzy szóstki pamięci>>
oraz solidna porcja recenzji.

WYSYŁKA od 13.10.2023

bierem :mrgreen:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Metsejmikin
postuje jak opętany!
Posty: 314
Rejestracja: 17-02-2018, 21:19

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

23-10-2023, 15:18

Czy ktoś się orientuje jak z dostępnością w Empiku?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

23-10-2023, 15:31

nigdzie ni ma bo drukarnia dupy dała

AScetic po huj posty kasujesz ? :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

23-10-2023, 15:36

Żebyś ŻULasty szybciej czytał :lol:
13.04.2024
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

23-10-2023, 16:02

Ascetic pisze:
23-10-2023, 15:36
Żebyś ŻULasty szybciej czytał :lol:
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5313
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-12-2023, 12:06

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-12-2023, 15:58

to ja dodam jeszcze że
Musick Magazine nr 44

Nowe wydanie wypełniliśmy w naszym stylu tekstami o metalu.

Z okładki, którą przygotował Sars, łypie spode łba Corpsegrinder z legendarnego Cannibal Corpse. Okładkę oddaliśmy Kanibalowi nie dlatego, że ma status kultowy i jest dzisiaj prawdopodobnie najważniejszym zespołem deathmetalowym na świecie, ale dlatego, że «Chaos Horrific» to bardzo dobra płyta.

Do bólu sobą jest też Autopsy, co samo w sobie jest wartością w czasach, kiedy wszystko jest «post«, mało tego - nowy krążek ekipy Reiferta pokazuje, że są w formie olimpijskiej, więc pogadaliśmy z nim nie tylko o nowych nagraniach.

Starą szkołę metalu reprezentują ponadto: Tom Warrior w rozmowie o Triumph of Death, okultyści z Mortuary Drape, powracający po latach ciszy Sadus, magicy z Voivod, Cryptopsy, które prezentujemy w podwójnym wywiadzie, niespodziewanie powracający z niebytu Khanate oraz Doro. Z Adamem z Malokarpatan rozmawiamy o black metalu grupy wyszehradzkiej.

O nasze podwórko zadbali coraz bardziej znani i lubiani: Mānbryne, Totenmesse, Wij, Dopelord, Weird Tales, Sznur i DeathEpoch. Frakcję deathmetalową uzupełniają: Tomb Mold, Asinhell, Cadaver i Rebaelliun. Z północy i południa odezwali się blackmetalowcy z Vonülfsrëich i The Rite.

Tradycyjnie strony Musick Magazine zapełniają recenzje oraz kolejne części stałych rubryk: «Na południe od nieba» , «Thrashify» , «Ludzie cienia» , «Krótkie cięcie» i «7 Gates» .

Do tak bogatego menu dokładamy redakcyjne zestawienie najciekawszych płyt 2023.

wysyłka po 3 królach
bierem ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-12-2023, 16:59

Lubię z podsumowaniami to może pierwszy raz od dawna i ja wezmę.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

13-01-2024, 18:01

Numer kupiony. Zabieram się do lektury. Najbardziej ciekawi mnie recenzja nowego Master i materiały o Autopsy (wywiad i dwie recenzje). Trzeba będzie w końcu odfoliować...

Śpieszę donieść, że podsumowanie roku biedne. Tylko dwie (w zasadzie półtorej) strony i nic poza TOP10 dziewięciu osób z redakcji. Nikt nie wymienił Satan Worship...

Z ciekawostek - jest wywiad z Doro. Nie, na serio. :D
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

13-01-2024, 19:20

Gore_Obsessed pisze:
13-01-2024, 18:01
Numer kupiony. Zabieram się do lektury. Najbardziej ciekawi mnie recenzja nowego Master i materiały o Autopsy (wywiad i dwie recenzje). Trzeba będzie w końcu odfoliować...

Śpieszę donieść, że podsumowanie roku biedne. Tylko dwie (w zasadzie półtorej) strony i nic poza TOP10 dziewięciu osób z redakcji. Nikt nie wymienił Satan Worship...

Z ciekawostek - jest wywiad z Doro. Nie, na serio. :D
To jednak nie wezmę.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14306
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

26-03-2024, 11:38

Obrazek

✠ Musick Magazine #45 ✠
🔊Głównym bohaterem tego wydania jest najsłynniejszy Judasz w historii Metalu. Judas Priest - legenda z najlepszej jakości stali, która wytrzymuje próbę współczesnych czasów za sprawą nowej płyty. Niczym senior rodu, Rob Halford w wywiadzie poucza nas, że »Umiar jest dobry we wszystkim, oprócz metalu.« W Musick Magazine wiadomo to od dawna, czego kolejnym dowodem jest niniejszy numer. Dla fanów death metalu przygotowaliśmy pokaźną porcję materiałów w postaci wywiadów z: Suffocation, Unaussprechlichen Kulten, Demonized, Drowned, NunSlaughter, SATHANAS, Vitriol oraz raport z Iron, Blood And Death Corp Distribucion. Z kartek bieżącego wydania dowiecie się ponadto co słychać u Wayfarer, NECROPHOBIC, Cradle of Filth, SAMAEL, Ihsahn -Official-, SUICIDAL ANGELS, Borknagar, LUCIFER, DIETH. Krajową frakcję reprezentują: Hauntologist, Poroniec, Hekatomb, WEIRD TALES i UKĆ. Nie zabrakło lubianych przez Was stałych rubryk: «Na południe od nieba», «Ludzie cienia», «Thrashify», «Krótkie cięcie», «7 Gates». No i oczywiście masa recenzji.
📶Do numeru dołączona jest płyta CD z okazji 25-lecia powstania Odium Records.
🛒Link do zamówień w komentarzach.
✅Wysyłka od 8.04.24

bierem 8)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
shadowthrone
postuje jak opętany!
Posty: 385
Rejestracja: 24-12-2010, 13:47

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-03-2024, 19:34

To chyba ta sama płyta, która była dołączona do Shades of Darkness. BTW Shades o wieleee ciekawsze od Musicka, a praktycznie robi cały bardzo gruby numer jedna osoba.
ODPOWIEDZ