Polski BM

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Polski BM

12-11-2021, 00:44

yossarian84 pisze:
11-11-2021, 18:12
Ewidentnie musisz być upośledzony nawet jak na standardy brudasów, żeby się dziwić, że edytowanie czyichś postów na forum, to żenada wykraczająca poza granice... żenady xD Można było odpisać, zwyzywać, usunąć posty i zbanować, ale po co brudna kurwo dopisywać coś do czyichś wypowiedzi?
Zamiast wdawać się w jakieś bezsensowne przepychanki słowne zapytam jedynie czy kiedykolwiek, choć raz, powiedziałeś komuś coś z rzeczy które tu wypisujesz prosto w twarz? Krótka piłka. Więc?
hcpig pisze:
11-11-2021, 22:03
Wyśmiewanie się z polskich nazw to pedagogika wstydu.

Czas ma zespoły Plucha, Kra oraz Ozimina.
U krza stoi olsza!!!
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Polski BM

12-11-2021, 06:22

Gore_Obsessed pisze:
12-11-2021, 00:44
yossarian84 pisze:
11-11-2021, 18:12
Ewidentnie musisz być upośledzony nawet jak na standardy brudasów, żeby się dziwić, że edytowanie czyichś postów na forum, to żenada wykraczająca poza granice... żenady xD Można było odpisać, zwyzywać, usunąć posty i zbanować, ale po co brudna kurwo dopisywać coś do czyichś wypowiedzi?
Zamiast wdawać się w jakieś bezsensowne przepychanki słowne zapytam jedynie czy kiedykolwiek, choć raz, powiedziałeś komuś coś z rzeczy które tu wypisujesz prosto w twarz? Krótka piłka. Więc?

Nie, jebany śmieciu :) bo tych kilku metalowców, których znam to nie są typowe głupie brudasy twojego pokroju. Jak bardzo chcesz, to daj znać jakbyś był kiedyś w Kielcach przejazdem i ci powiem prosto w twarz, skoro to dla ciebie jakieś wyzwanie świadczące o czymkolwiek.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: Polski BM

12-11-2021, 07:06

Wyjmiesz człowieka z Kielc. Kielc z „człowieka” - nigdy.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1897
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Polski BM

12-11-2021, 07:57

Oferma pisze:
12-11-2021, 07:06
Wyjmiesz człowieka z Kielc. Kielc z „człowieka” - nigdy.
You can take the boy out of the hood but you can't take the hood out of the homie :D
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Polski BM

12-11-2021, 08:26

Gore_Obsessed pisze:
12-11-2021, 00:44
yossarian84 pisze:
11-11-2021, 18:12
Ewidentnie musisz być upośledzony nawet jak na standardy brudasów, żeby się dziwić, że edytowanie czyichś postów na forum, to żenada wykraczająca poza granice... żenady xD Można było odpisać, zwyzywać, usunąć posty i zbanować, ale po co brudna kurwo dopisywać coś do czyichś wypowiedzi?
Zamiast wdawać się w jakieś bezsensowne przepychanki słowne zapytam jedynie czy kiedykolwiek, choć raz, powiedziałeś komuś coś z rzeczy które tu wypisujesz prosto w twarz? Krótka piłka. Więc?

Kolego Gore ale nie jest tutaj sednem czy yossi powie to co pisze komuś w twarz na squacie, ale fakt edytowania przez moderatorow postów. Bo taka praktyka jest hujowa i nie powinna mieć miejsca bo sprawia że forum dyskusyjne traci sens.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Polski BM

12-11-2021, 09:39

GoreObsessed dał się niepotrzebnie ponieść emocjom, w koncu to Metal z krwi i kości, odrobinę opatrznie broniący swojej subkultury.
Natomiast stek inwektywów jaki poleciał na moją skrzynkę (patrz parę postów wcześniej - zamieściłem screeny) oraz to, jakimi określeniami wypowiada się bezpośrednio do, a przede wszystkim O osobach tu piszących, świadczy wyłącznie o jednym - jest to zakompleksiony prostak.
Ja domagam się oficjalnych przeprosin, tu na łamach forum, zobaczmy czy ów prowokator faktycznie ma jaja i umie zachować się jak facet.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Polski BM

12-11-2021, 10:14

Oczywiście szczerze przepraszam Admina za chamskie, nieprzemyślane teksty i niesłuszne oskarżenia.
Mój błąd że do tej pory @gore_obsessed nie kojarzył mi się ze śmieciem.
Przeprosin się nie domagam, bo skoro typ mocno po 40ce myśli, że fajnie i zabawnie jest edytować czyjeś posty i dopisywać do nich jakieś żenujące gówno, bo hurr durr yossi obraził MEEEEETAAAAAAL i KULT CZASZKI, to musi być zwyczajnie cofnięty umysłowo, więc pozostaje jedynie współczuć dzieciom i rodzinie niedorozwoja.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Polski BM

12-11-2021, 11:05

Nie no, niefajne to było. Może nawet moderator dla kpiny zedytować post, ale wówczas jakoś to zaznaczyć, żeby było to widoczne dla innych użytkowników. Słaba akcja i tyle. O ile nie mam nic co do moderacji, w sensie wywalania postów czy banowania. Raz że internet bez moderacji, to ściek smrodliwy, dwa kto płaci za serwer ten ma rację. Dlatego też śmieszą mnie te krzyki niektórych "Olaboga cenzura!!!". Jak ci nie pasuje postaw swoje forum i płać za jego utrzymanie, poświęcaj prywatny czas na administrację. To natomiast było złamaniem jakiś tam zasad podstawowego savoir vivre względem użytkowników i pozostawia absmak.

Co do nazw zespołów. Skoro jest gołoledź, to może kapela Trudne Warunki Drogowe ;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Polski BM

12-11-2021, 12:25

Jest też ostatnio wysyp amerykańskich bodajże kapel z polskimi nazwami. Na razie widziałem Bezludny, Najwyższy i Myśliwy.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Polski BM

13-11-2021, 07:40

yossarian84 pisze:
12-11-2021, 06:22
Gore_Obsessed pisze:
12-11-2021, 00:44
Zamiast wdawać się w jakieś bezsensowne przepychanki słowne zapytam jedynie czy kiedykolwiek, choć raz, powiedziałeś komuś coś z rzeczy które tu wypisujesz prosto w twarz? Krótka piłka. Więc?
Nie
OK. Tę kwestię mamy odhaczoną.
yossarian84 pisze:
12-11-2021, 06:22
Jak bardzo chcesz, to daj znać jakbyś był kiedyś w Kielcach przejazdem i ci powiem prosto w twarz, skoro to dla ciebie jakieś wyzwanie świadczące o czymkolwiek.
Tak, myślę że jest to jakieś tam wyzwanie. Warto je czasem podjąć, bo nie świadczy o "czymkolwiek", tylko o byciu kimś więcej niż internetowym napinaczem. :)

Wróćmy do pierwszej kwestii. Yossi - mogę ci tak mówić? - chodzi o to, żebyś pozwolił sobie pomóc. Ewidentnie występuje jakiś problem, którego przejawem jest twoje modus operandi:
Od lat produkuje tony postów w których obraża fanów metalu na forum o metalu
Miej świadomość - ja swoją deklarację:
Może wyciągnąłbyś się kiedyś na kozetce u specjalisty i szczerze się uzewnętrznił? Tak jak dobry forumowy kolega - od serca? Może nawet dorzucę się do kosztów wizyty, jeśli pójdziesz prywatnie.
podtrzymuję. :) Prześlij skan rachunku i numer konta po fakcie. Pomogę. Albo wiesz co? Pojedziemy razem. Dodam otuchy w poczekalni, poklepię po plecach. Zdaję sobie sprawę, że przełamanie tej bariery może nie być łatwe. Pamiętaj jednak, że jest niezbędne. Przyznanie przed samym sobą, że problem istnieje to wykonanie pierwszego kroku na tej długiej i wyboistej drodze ku wyzdrowieniu. Stań w prawdzie, jak mężczyzna. Nie chowaj się za filarem. Kiedy tak czytam te twoje wpisy widzę oczami wyobraźni młodego chłopaka w potrzebie, na życiowym zakręcie, który nieco się pogubił. Źle zaczęliśmy, ale chciałbym to naprawić. Wyciągam rękę do zgody. Wykonuję pierwszy krok w kierunku pojednania. Przemyśl proszę na spokojnie wszystko co napisałem powyżej.

Yossi zaręczam ci, że żadną "brudną kurwą" nie jestem. Myję się codziennie pod bieżącą, czystą wodą, ani razu w życiu nie sprzedałem ciała, nie mam też żadnych aspiracji z tym związanych. Z "cofniętym umysłowo niedorozwojem" też przestrzeliłeś. Jakoś tam w społeczeństwie funkcjonuję. Renty, ani żadnych innych zasiłków zmuszony pobierać nie jestem. Astrofizykiem, ani neurochirurgiem raczej nie zostanę, ale nie ma tragedii. Pracuję, mam mieszkanie, żonę, dziecko. Póki co wszystko się w miarę dobrze układa. :) "Jebany śmieć" to też nie o mnie. Jebanym nigdy nie miałem okazji być, zaręczam ci. No, chyba że do pewnego stopnia przez państwo, ale któż nie miałby ochoty w tym momencie jako pierwszy rzucić kamieniem? :wink: Na wysypisku też nigdy nie leżałem nawet w stanie mocno głódziowym, że się tak wyrażę. "Głupi brudas"? "Upośledzony"? Patrz powyżej. W jednym miejscu piszesz, że do tej pory nie kojarzyłem ci się ze śmieciem, ale niewiele wcześniej oznajmiasz, że "metalowiec to hipokryta i śmieć bez honoru". Troszkę się tu misiu zakalapućkałeś w tych swoich wygibasach logicznych.
Porzuć mowę nienawiści, niech krzywdzące sterotypy nie kierują dłużej twoim życiem. Zobaczysz - wszystkim dzięki temu zrobisz przysługę. Również sobie.
Wspomniałeś wcześniej o wyzwaniu. Tak! Stawiaj je przed sobą każdego dnia! Niech twym życiowym credo będzie od teraz: "nie obrażam obcych ludzi, ludzi których tak naprawdę nie znam, na forach internetowych, tylko dlatego że słuchają określonego gatunku muzyki". Wiem, mało chwytliwe, wymaga doszlifowania, ale ogólny sens mam nadzieję jasny. Pomyśl sobie o tym w ten sposób - tym kilku metalowcom, których znasz osobiście może być zwyczajnie przykro kiedy widzą w jaki sposób postępujesz. Obrażasz przecież ludzi wywodzących się w mniejszym lub większym stopniu z ich środowiska. Pora na głębszą autorefleksję, choćby ze względu na nich.
Swoją drogą, zauważ jeszcze jedną sprawę - o metalowcach, których znasz osobiście wypowiedziałeś się raczej pozytywnie. Kolejna kwestia pod rozwagę.

Na koniec jeszcze tylko odniosę się do tego:
yossarian84 pisze:
12-11-2021, 06:22
pozostaje jedynie współczuć dzieciom i rodzinie
Ja za to z całego serca gratuluję twojej takiego światłego, życzliwego, przepełnionego kulturą osobistą i empatią młodego dżentelmena. Zazdro! Zazdro! :D
maciek z klanu pisze:
12-11-2021, 08:26
Kolego Gore ale nie jest tutaj sednem czy yossi powie to co pisze komuś w twarz na squacie, ale fakt edytowania przez moderatorow postów. Bo taka praktyka jest hujowa i nie powinna mieć miejsca bo sprawia że forum dyskusyjne traci sens.
Maćku, masz rację! Poniosło mnie. Edytując te dwa posty kolegi Yossiego, dopisując do nich te nieśmieszne tekściki zbłądziłem zapominając na moment, że nie takie niskie standardy na tym forum wyznajemy. Nie takim haniebnym wzorcom hołdujemy w tym miejscu od lat. :D Na swoje usprawiedliwienie mogę napisać, że jak starszy brat chciałem jedynie potrząsnąć młodzikiem i skierować go na właściwe tory. Tory autorefleksji, stanięcia w prawdzie i porzucenia niecnych praktyk, które cechują jego pisaninę od tak dawna. Być może zrobiłem to zbyt mało subtelnie jak na klimat tego miejsca. Mea culpa! Wracajmy zatem do dyskusji. :D Dyskutujmy aż nas wióry żywcem pogrzebią, aż we flegmie wzajemnego szacunku i pod ciężarem wyśrubowanych standardów solidarnie na dno szamba pójdziemy. Tylko czy na pewno chcemy taki przykład dawać młodym? Czy chcemy, aby nas potem za sznurówki na tym dnie kloacznego dołu trzymali? O nie! Zrozum, że wrodzone poczucie odpowiedzialności nie pozwala mi się temu przyglądać ze spokojem.
Hatefire pisze:
12-11-2021, 11:05
To natomiast było złamaniem jakiś tam zasad podstawowego savoir vivre względem użytkowników i pozostawia absmak.
Zaiste milordzie! TO pozostawia absmak. :D Zresztą, może masz rację? Jako: "hipokryta i śmieć bez honoru", "brudna świnia z tego forum", "brudas, który nigdy nie był człowiekiem" *, "ewidentnie upośledzony", "brudna kurwa", "jebany śmieć", "głupi brudas" i "niedorozwój" mam prawo nie rozeznawać się w tym całym sławojkowym wiwrze. Jak myślisz? :D






* - może jeszcze pies, który jeździł koleją?
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Polski BM

13-11-2021, 07:59

Hatefire pisze:
12-11-2021, 11:05

Co do nazw zespołów. Skoro jest gołoledź, to może kapela Trudne Warunki Drogowe ;-)
albo Zima Zaskoczyła Drogowców :lol:
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Polski BM

13-11-2021, 10:03

Hatefire pisze:
12-11-2021, 11:05
Nie no, niefajne to było. Może nawet moderator dla kpiny zedytować post, ale wówczas jakoś to zaznaczyć, żeby było to widoczne dla innych użytkowników. Słaba akcja i tyle. O ile nie mam nic co do moderacji, w sensie wywalania postów czy banowania. Raz że internet bez moderacji, to ściek smrodliwy, dwa kto płaci za serwer ten ma rację. Dlatego też śmieszą mnie te krzyki niektórych "Olaboga cenzura!!!". Jak ci nie pasuje postaw swoje forum i płać za jego utrzymanie, poświęcaj prywatny czas na administrację. To natomiast było złamaniem jakiś tam zasad podstawowego savoir vivre względem użytkowników i pozostawia absmak.

Co do nazw zespołów. Skoro jest gołoledź, to może kapela Trudne Warunki Drogowe ;-)
w spawie banowania , można napisać bezpośrednio do googluu.
Obrazek
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1124
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: Polski BM

13-11-2021, 10:24

bartwa pisze:
12-11-2021, 12:25
Jest też ostatnio wysyp amerykańskich bodajże kapel z polskimi nazwami. Na razie widziałem Bezludny, Najwyższy i Myśliwy.
Jest jeszcze Iluzja ale to chyba jakaś Serbia. Akurat ten Najwyższy całkiem dobre demo wypuścił-li:p wracam do niego od czasu do czasu
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3522
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Polski BM

13-11-2021, 10:37

bartwa pisze:
12-11-2021, 12:25
Jest też ostatnio wysyp amerykańskich bodajże kapel z polskimi nazwami. Na razie widziałem Bezludny, Najwyższy i Myśliwy.
+ Białywilk. nienajgorsze zresztą. polak plus koledzy amerykany.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Polski BM

13-11-2021, 10:58

Mogliby poeksperymentować z rodzajami, np. zamieszkała, najniższa, myśliwa, ofiar : )
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Polski BM

13-11-2021, 13:04

Gore_Obsessed pisze:
13-11-2021, 07:40
yossarian84 pisze:
12-11-2021, 06:22
Gore_Obsessed pisze:
12-11-2021, 00:44
Zamiast wdawać się w jakieś bezsensowne przepychanki słowne zapytam jedynie czy kiedykolwiek, choć raz, powiedziałeś komuś coś z rzeczy które tu wypisujesz prosto w twarz? Krótka piłka. Więc?
Nie
OK. Tę kwestię mamy odhaczoną.
yossarian84 pisze:
12-11-2021, 06:22
Jak bardzo chcesz, to daj znać jakbyś był kiedyś w Kielcach przejazdem i ci powiem prosto w twarz, skoro to dla ciebie jakieś wyzwanie świadczące o czymkolwiek.
Tak, myślę że jest to jakieś tam wyzwanie. Warto je czasem podjąć, bo nie świadczy o "czymkolwiek", tylko o byciu kimś więcej niż internetowym napinaczem. :)

Wróćmy do pierwszej kwestii. Yossi - mogę ci tak mówić? - chodzi o to, żebyś pozwolił sobie pomóc. Ewidentnie występuje jakiś problem, którego przejawem jest twoje modus operandi:
Od lat produkuje tony postów w których obraża fanów metalu na forum o metalu
Miej świadomość - ja swoją deklarację:
Może wyciągnąłbyś się kiedyś na kozetce u specjalisty i szczerze się uzewnętrznił? Tak jak dobry forumowy kolega - od serca? Może nawet dorzucę się do kosztów wizyty, jeśli pójdziesz prywatnie.
podtrzymuję. :) Prześlij skan rachunku i numer konta po fakcie. Pomogę. Albo wiesz co? Pojedziemy razem. Dodam otuchy w poczekalni, poklepię po plecach. Zdaję sobie sprawę, że przełamanie tej bariery może nie być łatwe. Pamiętaj jednak, że jest niezbędne. Przyznanie przed samym sobą, że problem istnieje to wykonanie pierwszego kroku na tej długiej i wyboistej drodze ku wyzdrowieniu. Stań w prawdzie, jak mężczyzna. Nie chowaj się za filarem. Kiedy tak czytam te twoje wpisy widzę oczami wyobraźni młodego chłopaka w potrzebie, na życiowym zakręcie, który nieco się pogubił. Źle zaczęliśmy, ale chciałbym to naprawić. Wyciągam rękę do zgody. Wykonuję pierwszy krok w kierunku pojednania. Przemyśl proszę na spokojnie wszystko co napisałem powyżej.

Yossi zaręczam ci, że żadną "brudną kurwą" nie jestem. Myję się codziennie pod bieżącą, czystą wodą, ani razu w życiu nie sprzedałem ciała, nie mam też żadnych aspiracji z tym związanych. Z "cofniętym umysłowo niedorozwojem" też przestrzeliłeś. Jakoś tam w społeczeństwie funkcjonuję. Renty, ani żadnych innych zasiłków zmuszony pobierać nie jestem. Astrofizykiem, ani neurochirurgiem raczej nie zostanę, ale nie ma tragedii. Pracuję, mam mieszkanie, żonę, dziecko. Póki co wszystko się w miarę dobrze układa. :) "Jebany śmieć" to też nie o mnie. Jebanym nigdy nie miałem okazji być, zaręczam ci. No, chyba że do pewnego stopnia przez państwo, ale któż nie miałby ochoty w tym momencie jako pierwszy rzucić kamieniem? :wink: Na wysypisku też nigdy nie leżałem nawet w stanie mocno głódziowym, że się tak wyrażę. "Głupi brudas"? "Upośledzony"? Patrz powyżej. W jednym miejscu piszesz, że do tej pory nie kojarzyłem ci się ze śmieciem, ale niewiele wcześniej oznajmiasz, że "metalowiec to hipokryta i śmieć bez honoru". Troszkę się tu misiu zakalapućkałeś w tych swoich wygibasach logicznych.
Porzuć mowę nienawiści, niech krzywdzące sterotypy nie kierują dłużej twoim życiem. Zobaczysz - wszystkim dzięki temu zrobisz przysługę. Również sobie.
Wspomniałeś wcześniej o wyzwaniu. Tak! Stawiaj je przed sobą każdego dnia! Niech twym życiowym credo będzie od teraz: "nie obrażam obcych ludzi, ludzi których tak naprawdę nie znam, na forach internetowych, tylko dlatego że słuchają określonego gatunku muzyki". Wiem, mało chwytliwe, wymaga doszlifowania, ale ogólny sens mam nadzieję jasny. Pomyśl sobie o tym w ten sposób - tym kilku metalowcom, których znasz osobiście może być zwyczajnie przykro kiedy widzą w jaki sposób postępujesz. Obrażasz przecież ludzi wywodzących się w mniejszym lub większym stopniu z ich środowiska. Pora na głębszą autorefleksję, choćby ze względu na nich.
Swoją drogą, zauważ jeszcze jedną sprawę - o metalowcach, których znasz osobiście wypowiedziałeś się raczej pozytywnie. Kolejna kwestia pod rozwagę.
Dobra, już nie pierdol xD Zostańmy przy tym, że ty się zesrałeś niepotrzebnie i być może ja też. Nie mam problemu przyznać się do odjebania żenady, ale mam tu tylko na myśli wiadomości do admina, a nie jakieś pół żartem pół serio podśmiechujki z metaluchów, na które zareagowałeś jakbym ci matkę obraził. Masz tutaj możliwość kasowania postów, a być może nawet banowania uzytkowników jak ci się coś nie spodoba, więc sugeruje z tego korzystać nastepnym razem, ja sie nie obrażę. Dla mnie temat zamknięty, a jak coś jest jeszcze do dodania, to zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polski BM

13-11-2021, 17:24

Maniek, nie edytuj na forum miłośników muzyki metalowej postów nazywających miłośników muzyki metalowej kurwami, wszarzami i brudasami bo naruszasz wtedy ich standardy przyzwoitości. To ważne. OK?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Polski BM

13-11-2021, 18:06

Olo pisze:
13-11-2021, 17:24
Maniek, nie edytuj na forum miłośników muzyki metalowej postów nazywających miłośników muzyki metalowej kurwami, wszarzami i brudasami bo naruszasz wtedy ich standardy przyzwoitości. To ważne. OK?
Kolejny ułomek xD Niech sobie edytuje jak czuje taką wewnętrzną potrzebę. Ale niech zaznaczy że było edytowane. To ważne. Ok?
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Polski BM

13-11-2021, 19:49

Eee, to jak można, to ja sobie dzisiaj wychylę jaką ćwiartkę i włączę tryb edytora. xD
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Polski BM

13-11-2021, 19:56

Sybir pisze:
13-11-2021, 19:49
Eee, to jak można, to ja sobie dzisiaj wychylę jaką ćwiartkę i włączę tryb edytora. xD
Pij i tnij waść !
ODPOWIEDZ