The Best of doom/stoner/sludge bands

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

05-12-2018, 14:31

W doom metalu bieda w tym roku, ale wyróżnia się ta płyta:
Obrazek
" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
markiz666
zaczyna szaleć
Posty: 167
Rejestracja: 03-01-2011, 00:35

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

06-12-2018, 07:20

[youtube][/youtube]

nowy wałek i płyta
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

01-02-2019, 14:23

Mój stary to fanaty stonerów. Pół mieszkania zajebane kolorowymi, 180-gramowymi winylami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi płytę czy lufę i trzeba wyciągać w szpitalu bo połamane mają ostre krawędzie. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu winyl w nodze.
Druga połowa mieszkania zajebana merchem, bongosami i zine’ami xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich koncertach w mieście, żeby skompletować najnowszy merch. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla stonerowców i kręci gównoburze z innymi ćpunami o najlepsze riffy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu Black Sabbath to guwno. Matka nie nadążała z nabijaniem bonga na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę DOPESMOKER, za najebanie 10k postów.
Jak jest ciepło to co weekend zapierdala na jakieś festiwale. Od jakichś 420 dni w każdą niedzielę jaram sziet przed obiadem a ojciec pierdoli o zaletach palenia naturalnego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pierdolił że to dzięki temu, że na zjaraniu mózg mi lepiej pracuje i trzecie oko się otwiera.
Co sobotę budzi ze swoim znajomym hehe Weedmanem420 całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują chowając sziet, pakując koszulki, katany itd.
Przy jedzeniu zawsze pierdoli o stonerach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Nuclear Blast, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr nowoczesne brzmienie tylko niszczą retro kapele hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Doomsmokera żeby się uspokoić.
W tym roku sam sobie kupił na święta nowe Clutch. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i odpalił w dużym pokoju. Ujarał się w opór się i siedział cały dzień naćpany na środku mieszkania. Obiad (naleśniki z bananami, nutellą i chipsami) też zjadł na podłodze [cool][cześć]
Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich kapel w polsce to bym wziął i zapierdolił.
Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na Desert Fest. Super prezent kurwo.
Pojechaliśmy gdzieś wpizdu do Niemiec, dochodzimy pod scenę klub a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Nabił całą lufę i siedzimy pod sceną i patrzymy na gibających się kolesi. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pierdolną limitowanym, zielono-czarnym splatterem po głowie, że ćpuny słyszą muzykę z moich słuchawek i nierówno przez to grają. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i muzycy ze sceny widzą jak się ruszam i zaburzam im fazę. 2 godzin musiałem stać bezruchu i patrzeć na hippisów jak w jakimś jebanej Christiani. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam skurwysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów od sceny i się spierdział. Wytłumaczył mi, że trzeba jak najdalej od sceny pierdzieć bo inaczej stonerowcy słyszą i czują.
Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Weedmana420, z którym jeździ na festiwale. Kiedyś towarzyszem wypraw rybnych był hehe Men. Człowiek o kształcie piłki z brodą i 365 dni w roku w truckerce Eyehategod. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną PJ na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny Men przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o riffach i stonerach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczęli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze jest Electric Wizard czy Kyuss.
>WEŹ MNIE NIE WKURWIAJ MEN, SŁYSZAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE ELECTRIC WIZARD MA BRZMIENIE? CHAPS I GŁOWA URWANA PRZY SAMEJ DUPIE!
>KURWA DORIAN TY CHYBA RIFFÓW NA „WELCOME TO THE SKY VALLEY” NIE SŁYSZAŁEŚ, TWÓJ JUS TO IM MOŻE NASKOCZYĆ
>CO TY MI O RIFFACH PIERDOLISZ JAK W ŻYCIU NA DESERT FEŚCIE NIE BYŁEŚ. ELEKTRYCZNY CZARODZIEJ TO JEST KRÓL DOOMÓW I STONERÓW JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
No i aż się zaczeli nakurwiać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rozdzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona Mena, że Mena dostał zapaści ciągnąć chmurę z wiadra i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec
>I bardzo kurwa dobrze
Tak go za tego Kyussa znienawidził.
Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Nuclear Blast. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych skurwysynach z NB powiedzieć. Blogi niestonerowe też przestał czytać bo miał ból dupy, że o polskich stonerach ani aferach w NB nic się nie pisze.
Tour managerem z NB w mojej okolicy jest niejaki pan Jens. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego retro kapelom przez Nucleara i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakiś koncert, gdzie merch sprzedawał Jens i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z klubu takie tam inby odpierdalał.
Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem NB ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu NB i Jensa na fanpage’ach lokalnych blogów. Napierdalał na niego jakieś głupoty typu, że Jens był tour managerem Seleny Gomez albo, że go widział na ulicy jak bez brody i truckerki chodził. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Jensowi 2000 zł.
Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec kurwił na przekupne sądy, NB, Jensa i w ogóle cały świat. Z jego pierdolenia wynikało, że NB jak jacyś masoni rządzi całym sceną, pociąga za sznurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na winyle, merch czy gramy i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. kolorowych, limitowanych do 42 kopi diehardów zamówić (kilka wersji).
Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć hodowlę zioła do jarania bo niby od dealera za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać
>synek na naturalnym stuffie to najlepsze faza! to jest trip!
ale nie było go stać ani nie miał jej gdzie zasadzić a hehe frajerem to on nie jest żeby komuś płacić za hodowanie więc zgadał się z jakimiś jołmenami z okolicy, że kupią hydroponikę na spółkę, ona będzie stała u jakiegoś jołmena, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my, w garażu, którą ten jołmen ma i się będą tą szietem dzielili albo będą jeździć na koncerty i jarać razem.
Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi jechać i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że brzmienie tłuste, riffy miażdżą jak walec, a trip pojebana więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wkurwienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni jarą bez niego bo przecież po równo się zrzucali na hydroponikę i w niedzielę wieczorem, jak te jołmeny już wróciły z wyprawy, wyszedł nagle z domu.
Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam nasz samochód z hydroponiką w bagażniku. Pytam skąd on ją wziął a on mówi, że jołmenowi zajebał z garażu bo oni go oszukali jak Iommi, Ozzy i Butler Billa Warda i żeby łapał z nim hodowlę i wnosimy do mieszkania XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały duży pokój. Na szczęście rośliny zmieściła się w drzwiach do klatki więc stary stwierdził, że on je przed domem zostawi. Za pomocą jakichś łopat co w piwnicy był i mojej saperki posadziła je na trawniku i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z jołmenami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo jołmeny drą mordy dlaczego sziet ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 500zł się składał a nie jarał w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpierdolu bo było blisko.
Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:
-Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się krzaków i krzyczy, że nie odda
-Jołmeny krzyczą, że ma oddawać
-Jeden jołmen ma rozjebane aviatory i podartą koszulę w kratę bo próbował leżącego ojca odciągnąć od marihunaen za nogę i dostał drugą nogą z kopa
-Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat za posiadanie
-We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi
-Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił sziet a policjantów żeby go nie aresztowali
-Ja smutnazaba.psd
W końcu policjanci oderwali starego od krzaków. Ja podałem jołmenom klucze do piwnicy i zabrali sprzęt do uprawy i resztę stuffu, rzucając wcześniej staremu 500zł i mówiąc, że nie ma już do szietu żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na Stoner Ceremony się nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Jołmen co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie pierdolił z łażeniem po komisariatach, bo ma TO w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.
Stary do tej pory robi z jołmenami i gównoburzę na forach dla doom-metalowców bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta
>Goatsmoker420
>Liczba postów: 1
>Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały kolekcjoner! Chcą go oczernić bo zazdroszczą jego trzykolorowych różowo-brązowo-fiołkowych, limitowanych clearów z Rise Above!
Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od bonga. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam wpierdalał na trollkoncie i np. pisał, ze chujowe winyle zamawia łapie i widać, że nie umie jarać xD
Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia kupionych przez siebie płyt to sam sobie pisał
>Noooo gratuluję okazu! Widać, że doświadczony łowca!
a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum.
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

01-02-2019, 14:36

Właśnie to czytałem na Doomsmokerze, dobra adaptacja klasycznej pasty :D.
mothra
postuje jak opętany!
Posty: 346
Rejestracja: 29-08-2015, 00:18

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

01-02-2019, 16:16

Wersja z szugejzem też była zajebista
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

05-05-2019, 19:44

Obrazek
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

05-06-2019, 20:28

Wrzucałem to już w NP, ale żeby się nie zgubiło, to przekleję, bo warto
Self pisze:Obrazek

Kurewsko ciężko i brutalny sludge z posmakiem death metalu i noise. Zajebiste, jeden z moich tegorocznych faworytów.
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

12-07-2019, 18:08

konkretny sladż/dum. bardzo konkretny.

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
postuje jak opętany!
Posty: 607
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

13-07-2019, 16:12

Bardzo zajebisty ten Nocruchacz, podobuje mi się i musi cały album sobie ogarnę.
Na gitarze siedzi koleś z nieistniejącego już Moss, co jest rekomendacją samą w sobie o ile się lubi takie granie.
Shine through me Satan
Yes, breathe now through this tool of yours
Dwell through me, O seditious star,
and like a thousand suns shall I spread thy light!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16185
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

13-07-2019, 16:52

jako ten wychowany na żelaznych małpach, griefach, corruptedach i jako fanboj późniejszego np. methdrinker a także naszej rodzimej i wrocławskiej odry lubię sladż jakim sladż powinien być. wokal quasi hardcorowy (ma pruć a nie śpiewać), muzycznie ma być gęsto z dużą dawką ćpuńkiego szaleństwa. ten necrofaker wydaje mi się, że może być tym czego szukam w tej muzyce. a nie tym czego nie szukam. nie szukam naleciałości stonerowych i czysto dumowych ani tego czym jest taka kylesia np. ma być raw. ma być mad.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

01-09-2019, 18:12

okładka skojarzyła mi się z corowcami z siege. a to ledge.

sladż. nawet taki sladż-core.

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2563
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

01-09-2019, 23:04

nowa Odra jest bdb, to powyżej też symaptyczne.
rzułf
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16185
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

27-09-2019, 21:04

^ nowa odra jest wręcz zajebista.

[youtube][/youtube]
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

27-09-2019, 21:21

HOUSE ANXIETY bardzo dobre.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16185
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

27-09-2019, 21:23

Pacjent pisze:HOUSE ANXIETY bardzo dobre.
chyba nawet gdzieś wrzucałeś.
Awatar użytkownika
biopago
rozkręca się
Posty: 94
Rejestracja: 20-12-2017, 10:12

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

05-06-2020, 15:42

dziś wychodzi nowy alboum od -(16)- "Dream Squasher"


tu próbka:
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

05-06-2020, 15:52

i polecam go. Bardzo dużo wybornego sludge.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16185
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

15-10-2020, 22:16



wybornie mi to podeszło.
echa starego dobrego cathedral. tony melodii. trochę kosmicznych podó®ży. do tego wintydż na współcześnie.

dla mnie bomba.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

16-10-2020, 10:30

Ascetic pisze:
15-10-2020, 22:16


wybornie mi to podeszło.
echa starego dobrego cathedral. tony melodii. trochę kosmicznych podó®ży. do tego wintydż na współcześnie.

dla mnie bomba.
Bardzo dobre, ale to bardziej kierunek na ELECTRIC WIZARD, a nie CATHEDRAL. Tak czy owak warte zakupu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16185
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: The Best of doom/stoner/sludge bands

16-10-2020, 12:05

Pacjent pisze:
16-10-2020, 10:30
Ascetic pisze:
15-10-2020, 22:16


wybornie mi to podeszło.
echa starego dobrego cathedral. tony melodii. trochę kosmicznych podó®ży. do tego wintydż na współcześnie.

dla mnie bomba.
Bardzo dobre, ale to bardziej kierunek na ELECTRIC WIZARD, a nie CATHEDRAL. Tak czy owak warte zakupu.
ja słyszę wokalnie i w melodiach Cathedral
ODPOWIEDZ