DRIVE HARD!

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Sineater
postuje jak opętany!
Posty: 621
Rejestracja: 10-05-2008, 00:40

Re: DRIVE HARD!

12-11-2014, 11:09

Nie znam (jeszcze) całej dyskografii, ale z tych, które slyszałem ta jest z pewnością najostrzejsza i najbardziej nastawiona na poziom całego albumu, a nie poszczególnych hitowych singli. "Rock'n'roll preacher" z kultowym intro (" onclick="window.open(this.href);return false;), wklejony wyżej "Lock up your daughters" oraz mój ulubiony i chyba najmocniejszy numer Slade - "Night to remember" (tu autentycznie brzmia tak jakby Wasp nagrali płytę trzy lata przed debiutem) oraz wszystkie inne numery, z tytułówką na czele sprawiają, że "Till deaf do us part" powinna znaleźć się na półce prawdziwego szanujcego się hard rockowca :)
Poprzednie płyty, chyba najubardziej cenione przez ich fanów i krytykę, to kopalnia hitów, ale zdecydowanie lźejsze granie. Zawsze jednak z jajem, bez słodzenia i z ostrym jak brzytwa wokalem Noddyego. Ja lubię mniej znane numery przede wszystkim, a moje ulubione to "This Girl" z filmu Slade in Flame (" onclick="window.open(this.href);return false;) oraz przede wszystkim "Look wot you dun" (" onclick="window.open(this.href);return false;), kóry jest jednym z moich w ogóle ulubionych numerów z lat siedemdziesiątych (myślę, że niejeden się tu bez problemy dosłucha Voivod). Ogólnie polecam, szczególnie jeśli lubisz dobry wokal.
ps. Sweet zreszta tez było zajebiste ;-)
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re: DRIVE HARD!

12-11-2014, 11:22

OK, it's official! Wu-Tang Clan doskonale nadaje się do jazdy po łódzkich zakorkowanych ulicach, gdzie nieraz trzeba być chamskim i bezwzględnym i wykorzystywać każdą okazję do wciśnięcia się na sąsiedni pas.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: DRIVE HARD!

12-11-2014, 11:42

Sineater pisze:Nie znam (jeszcze) całej dyskografii, ale z tych, które slyszałem ta jest z pewnością najostrzejsza i najbardziej nastawiona na poziom całego albumu, a nie poszczególnych hitowych singli. "Rock'n'roll preacher" z kultowym intro (" onclick="window.open(this.href);return false;), wklejony wyżej "Lock up your daughters" oraz mój ulubiony i chyba najmocniejszy numer Slade - "Night to remember" (tu autentycznie brzmia tak jakby Wasp nagrali płytę trzy lata przed debiutem) oraz wszystkie inne numery, z tytułówką na czele sprawiają, że "Till deaf do us part" powinna znaleźć się na półce prawdziwego szanujcego się hard rockowca :)
Poprzednie płyty, chyba najubardziej cenione przez ich fanów i krytykę, to kopalnia hitów, ale zdecydowanie lźejsze granie. Zawsze jednak z jajem, bez słodzenia i z ostrym jak brzytwa wokalem Noddyego. Ja lubię mniej znane numery przede wszystkim, a moje ulubione to "This Girl" z filmu Slade in Flame (" onclick="window.open(this.href);return false;) oraz przede wszystkim "Look wot you dun" (" onclick="window.open(this.href);return false;), kóry jest jednym z moich w ogóle ulubionych numerów z lat siedemdziesiątych (myślę, że niejeden się tu bez problemy dosłucha Voivod). Ogólnie polecam, szczególnie jeśli lubisz dobry wokal.
ps. Sweet zreszta tez było zajebiste ;-)
dzięki, będę badał
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: DRIVE HARD!

17-07-2017, 00:14

Przez kilka ostatnich miesięcy popylałem z tym w głośnikach: https://www.discogs.com/Various-A-Hog-W ... se/3103539" onclick="window.open(this.href);return false;
Sam nie wiem dlaczego, bo spora część to kloaka na granicy słuchalności. Leżało i się kurzyło to wziąłem. Dostałem kiedyś jako bonus do zakupu na Allegro.

Jakiś miesiąc temu zmieniłem na:
Obrazek

Sprawuje się doskonale.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15995
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: DRIVE HARD!

22-04-2020, 08:33

Wujek Lucyferiusz pisze: Survivor - Eye Of The Tiger
O, tak, ostatnio dostalem na kasetce oryginalnej z CBS, i leci w aucie, alez to jest rozpierdol
woodpecker from space
ODPOWIEDZ