Jeśli to rebus to obstawiam Wire - Chairs Missing
Tymczasem u mnie:
Jakiż to jest przepiękny i wspaniały album...
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Jeśli to rebus to obstawiam Wire - Chairs Missing

Niebawem pojawi się wznowienie na niebieskim placku dla tych, którzy podobnie jak ja zaspali na pierwszy czarno-fioletowy rzut