Marvel

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Marvel

24-03-2018, 09:58

WaszJudasz pisze: Kiedy w komiksie Batman dostał srogi wpierdol od Bane'a i na ulicach zastępować miał go były Azrael, Robin, doradzając mu jak ma gadać z komisarzem Gordonem, sugeruje, żeby mówił tym zachrypniętym głosem.
Man, czy ty zdajesz sobie sprawę jak mnie ten Azrael wkurwiał w komiksach TM Semic z lat 90?? Nie mów żeś go lubił.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Wrzesień
rozkręca się
Posty: 73
Rejestracja: 24-02-2018, 12:53

Re: Marvel

24-03-2018, 12:53

Jeśli idzie o ulubione adaptacje, to ,oprócz oczywistości typu "Watchmen", bardzo lubię rzadko wspominany "Kick-Ass". Mocno mi odpowiada taka mieszanka przemocy i humoru, w dodatku Vaughn bardzo sprawnie operuje filmowymi trickami, więc film był dynamiczny, wyluzowany i zwyczajnie świeży. Dwójka, mimo, że wciąż fajna, już tej świeżości nie miała.
Awatar użytkownika
Wrzesień
rozkręca się
Posty: 73
Rejestracja: 24-02-2018, 12:53

Re: Marvel

24-03-2018, 12:55

Bardzo zresztą chciałbym, żeby to Vaughn zrobił "Deadpoola", może wtedy obejrzałbym to bez ziewania.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Marvel

24-03-2018, 18:08

ja mam pytanko troche z innej beczki, skończyłem sobie nadrabiać filmy o superbohaterach
darowałem sobie tylko starą serie Supermana i Powrót z 2006
nowych mam chyba obcykanych ale czy było coś z lat 90-tych i wcześniej oprócz Nietoperka/Supermana/Robozłoma i Punishera ?
Plastek pisze:Fajna rozmowa, co nie zmienia faktu, że Batmany Nolana to najgorsze Batmany w historii.
najgorszy Batman w historii to Clooney ;) do Nolana mu daleko :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Marvel

24-03-2018, 18:17

Dla mnie jednak Nolan. Jedyny pozytyw jego trylogii to Bane i to tylko z tych względów, że mam zbliżone doń poglądy. Resztę zaorać.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Marvel

24-03-2018, 18:40

Żułek pisze:najgorszy Batman w historii to Clooney ;) do Nolana mu daleko :P
Tak, ale partyjka meczu była fajna :D
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Marvel

24-03-2018, 19:07

Plastek pisze:Nie mów żeś go lubił.
Nienawidziłem piździelca, zabił mi cały klimat.

Spoko był tylko sam Miecz Azraela Quesady.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Marvel

02-04-2018, 13:35

hes pisze:już nie pierdolcie że nikt z forum nie lubi sobie czasem zasunąć głupiego blockbustera
Za Wikipedią: "Blockbuster – termin w najogólniejszym znaczeniu określający dzieło (film, sztukę teatralną czy grę komputerową), które stało się przebojem, odnosząc sukces kasowy."

Wychodzi na to, że ostatni "blockbuster", którego oglądałem to "Władca Pierścieni: Powrót króla". Było to w styczniu 2004 r. Zależy jeszcze co rozumieć przez "sukces kasowy" i co Ty rozumiesz przez określenie "czasem". : )

EDIT: Przepraszam, zapomniałem - "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" to rok 2008 r., a więc tylko 10 lat temu. :)
Mental pisze:obejrzyjcie sobie netflixowego punishera (serial) i zapomnijcie o jakichś kapitanach amerykach, odyńcach i innych zielonych gównach.
jak nie lubię seriali, tak ten połknąłem w całośći w moment.
sam trailer rozdaje:
[youtube][/youtube]
Sorry, ale ten zwiastun mnie odrzuca. Ten aktor nie pasuje kompletnie do mojego wyobrażenia postaci. Właściwie nawet nie do wyobrażenia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
albo John Romita Jr:
Obrazek

Patrzę na tych wszystkich aktorów mierzących się z rolą Pogromcy i w głowie tłucze się jedno: "wymoczki".
"One" Metalliki też mi kompletnie tu nie pasuje.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Wrzesień
rozkręca się
Posty: 73
Rejestracja: 24-02-2018, 12:53

Re: Marvel

02-04-2018, 20:11

Aktor to akurat najmniejszy problem tego serialu. Dużo większym jest rozpisana historia, która co prawda ma swoje momenty, ale często wpada też w strasznie nużące rejony. A szkoda, bo pierwszy odcinek zapowiadał coś znacznie ciekawszego.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: Marvel

24-04-2018, 22:12

[youtube][/youtube]

Nie wiem. Z jadnej strony może być dość fajowo, sam Venom wygląda na grubego harpagana no i Hardy to jednak kawał aktorzyny, ale juz widze, że z buńczucznych zapowiedzi R-rated horroru ostał sie ino chuj...

Tymczasem chciałem Państwu przypomniec, ze najlepszy film wz udziałem Brocka Edwarda AKA Venoma juz powstał i niniejszym to ten:

https://vimeo.com/79697570
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
hes
zaczyna szaleć
Posty: 293
Rejestracja: 22-10-2017, 09:27

Re: Marvel

29-04-2018, 19:15

Mimo wszystkich tutejszych antyMarvelowych, powiem, że byłem w środę w kinie na Avengers: Infinity War i BARDZO mi się podobało. Najlepszy film Marvela, ale trzeba mieć wszystkie poprzednie obejrzane żeby wszystko skumać.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2552
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Marvel

30-04-2018, 00:28

byłem dzisiaj i spoko, Thanos superowy, ale słabsze od ostatniego Thora. na mój osąd może mieć wpływ osoba Waititiego, którego filmy bardzo lubię. Venomem jarałem się jak poszło info, że faktycznego Venoma ma w filmie praktycznie nie być, pojawił się trailer i chuj bombki strzelił, przestawia auta mackami z dupy. będzie zawód.
rzułf
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Marvel

27-07-2018, 18:21

[youtube][/youtube]

Jeżeli kiedyś obejrzę ten film to TYLKO w takiej wersji - miazga.
Yare Yare Daze
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Marvel

20-08-2018, 13:43

[youtube][/youtube]

Jester płakał ze szczęścia, jak grał.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Marvel

19-09-2018, 13:48

Disney przygotowuje się do uruchomienia własnej platformy streamingowej. A co za tym idzie, potrzebuje programów, które będzie można na niej pokazywać. Już informowaliśmy m.in. o aktorskim serialu osadzonym w uniwersum "Gwiezdnych wojen" i kilku filmach, które będą miał w sieci swoją premierę. Teraz Variety ujawnia ambitne plany Marvela dotyczące platformy.

Jeśli wierzyć portalowi, na potrzeby platformy zostanie zrealizowana cała masa seriali limitowanych będących spin-offami kinowych widowisk. Na pierwszy ogień mają pójść Loki i Scarlet Witch. Bohaterów zagrają aktorzy znani z ekranów kin, czyli w przypadku Lokiego Tom Hiddleston, a Scarlet Witch Elizabeth Olsen.

Idea jest prosta: przybliżyć znane postaci, które nie doczekały się do tej pory własnego kinowego widowiska. Możliwe więc są również projekty poświęcone Falconowi, Hawkeye'owi, Mantis i wielu, wielu innym postaciom.

Każdy serial ma się składać z sześciu do ośmiu odcinków. Wytwórnia nie będzie na nich oszczędzać. Budżety "Lokiego", "Scarlet Witch" i innych seriali mają być porównywalne do tego, ile studia wydają na swoje produkcje kinowe.

Seriale nie będą realizowane przez Marvel TV, które odpowiada za wszystkie dotychczasowe telewizyjne projekty studia, lecz przez Marvel Studios. Jest to istotne rozróżnienie. Marvel Television kieruje Jeph Loeb, który odpowiada przez szefem całego koncernu, Ikiem Permutterem. Ten jednak jest skonfliktowany z Kevinem Feigiem, który już przed kilkoma laty doprowadził do tego, że odpowiada przez szefem Disneya Alanem Hornem. I to właśnie pod bacznym okiem Feige'a będą powstawać seriale spin-offowe MCU.

Ani Disney ani Marvel na razie nie skomentował doniesień portalu Variety.
wole coś takiego od tych dziwactw z Netflixa ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Marvel

22-07-2019, 04:18

no i się zaczyna

https://www.filmweb.pl/news/Marvel+ujaw ... ata-133967" onclick="window.open(this.href);return false;

filmy, serialne, animki, bedzie co ogladać, dla każdego do wyboru do koloru
martwi mnie tylko ten Thor, po cholere znowu ta Portman ? przecież dopiero bez niej zrobiło się fajnie
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: Marvel

22-07-2019, 07:46

Ja jebe serio będą przenosić na ekran tak potrzebne zupełnie nikomu rzeczy jak Eternals czy storyline Thora z Goddess of Thunder? :/ ech... jedyne co cieszy, to Blade póki co.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
biopago
rozkręca się
Posty: 94
Rejestracja: 20-12-2017, 10:12

Re: Marvel

22-11-2019, 06:20

Ponieważ wątek zboczył też na uniwerum DC, polecam serial "potwór z bagien"- w oryginale SWAMP THING, a po czesku pewnie Jożin z Bażin :P. Fajny mroczny klimat i wątek. Nieźle zrealizowany. Szkoda tylko, że skasowali kolejne serie.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

Re: Marvel

23-11-2019, 22:41

Plastek pisze:Fajna rozmowa, co nie zmienia faktu, że Batmany Nolana to najgorsze Batmany w historii. Kolo wziął komiks i jął kastrować go ze wszystkich istotnych i niezbędnych części. Dostaliśmy w istocie podrzędny film sensacyjny, który z Batmanem ma tyle wspólnego co Eliza Orzeszkowa z cyberpunkiem. W dodatku te tanie i groteskowe chwyty typu zachrypnięty głos Batmana - no kurwa litości...
.... jego filmy to nie jest Batman. To sensacja drugiej kategorii dla mas.
Za chuja nie idzie się zgodzić jak i zgodzić. To co zrobił Nolan to wprowadził Batmana na salony blockbusterów, z fabułą która opowiadała sensowną historię mrocznego rycerza (i mówie tutaj tylko o części z Jokerem, resztę można sobie darować). Nolan wyczuł materię komiksu bardzo dobrze, tyle że akcenty postawił zupełnie inaczej niż Burton, co paradoksalnie pozwoliło mu uwspółcześnić historię.

A Marvel? Zero interesujących postaci, trochę śmieszkowania, odrobina sarkazmu, feeria dyskotekowych efektów specjalnych, jasełkowe czarne charaktery. Nie ma ANI JEDNEGO filmu, który siliłby się na coś więcej niż to co opisałem, a przecież potencjał komiksowy ogroomny. Wyjątkiem jest może Logan, ale na bezrybiu...
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Marvel

12-01-2020, 16:15

biopago pisze:Ponieważ wątek zboczył też na uniwerum DC, polecam serial "potwór z bagien"- w oryginale SWAMP THING, a po czesku pewnie Jożin z Bażin :P. Fajny mroczny klimat i wątek. Nieźle zrealizowany. Szkoda tylko, że skasowali kolejne serie.
W okolicach premiery dyskutowaliśmy o swamp thingu
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
ODPOWIEDZ