FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:42

hcpig pisze:
Ja lubiłem tylko 4 polskie seriale komediowe więc nie bardzo mi się podoba co o nich piszesz.

1. Kiepscy (ale odcinki nie najsampierwsze gdzie jest dużo krzyku a mało dialogów a ta nieco późniejsze typy 'Krytyk' albo 'Kurakao')
2. 13 Posterunek
3. Tygrysy Europy - może nie zawsze śmieszne ale na pewno bardzo sympatyczne
4. Bercik (chyba ten mnie najbardziej niszczył ze wszystkich, ale to było zajebiste)

A teraz porównajcie poziom i humor ww seriali z jakimś 'Ciacho', ' Jobem' czy 'Kac Wawą' - różnica jest kosmiczna.
grzebać w gównach, porównywać i zastanawiać się, które bardziej śmierdzi. zlituj się ;)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:44

Rumburak pisze:
Plastek pisze:Kolego Karkas, nie należy jednak zapominać, że:
tomaszm pisze:Sama rola Arniego bardzo dobra. To jest naprawdę świetny i wszechstronny aktor.
o chuj jasny ! właśnie zdałem sobie sprawę jak wiele tracę ograniczając swoje zainteresowanie na forum do wątków muzycznych.
Bardzo wiele kolega traci, posty zaś chyba największego obecnie debila, ledwie potrafiącego się wysłowić Tommy guna z kwadratową facjatą, to zawsze gwarancja dobrej zabawy. Zalecam koledze uważną lekturę tychże.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:44

Plastek pisze:Ja nie mieszkam w bloku panie kwadratowa twarz. Alfą i omegą z Torunia zaś jak najbardziej jestem.
Się ciesze się! Mam nadzieję ,że sąsiad przestał cię chociaż na tym motorze wkurwiać. Trza skurwiela ubić i nasłać na niego moich zaprzyjaźnionych "masaży":) Jak tak ci może spokój zakłócać podczas masturbacji, która wzmacnia twój światły umysł lub zakłócać lekture najnowszego Batmana! To niedopuszczalne!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:46

Aha.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:46

Plastek pisze:
Bardzo wiele kolega traci, posty zaś chyba największego obecnie debila, ledwie potrafiącego się wysłowić Tommy guna z kwadratową facjatą, to zawsze gwarancja dobrej zabawy. Zalecam koledze uważną lekturę tychże.
ale weź sie od niego odpierdol, bo on rzyga w hotelowych pokojach w Grecji, a my przebywamy w jakiejś, kurwa, Polsce, tak że prawo głosu nam nawet nie przysługuje, rozumiesz?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:47

Idę na basen. Poużywaj sobie! Internet należy do ciebie:) Pa mordko:)
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:47

Hello Masterful, you're up way past your bed time, aren't you?
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:49

tomaszm pisze:Idę na basen. Poużywaj sobie! Internet należy do ciebie:) Pa mordko:)
pa misiaczku
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:49

Heretyk pisze:
Plastek pisze:
Bardzo wiele kolega traci, posty zaś chyba największego obecnie debila, ledwie potrafiącego się wysłowić Tommy guna z kwadratową facjatą, to zawsze gwarancja dobrej zabawy. Zalecam koledze uważną lekturę tychże.
ale weź sie od niego odpierdol, bo on rzyga w hotelowych pokojach w Grecji, a my przebywamy w jakiejś, kurwa, Polsce, tak że prawo głosu nam nawet nie przysługuje, rozumiesz?
Rozumiem. I tak już kurwa moja samoocena poszła ostro w dół kiedym się dowiedział, że nie znam się na kinie, a tu Tomasz Kwadratowa Twasz jeszcze nakurwił takie dictum żem z bloku; w dodatku jeszcze ty mi dopierdalasz! Kurwa co mi pozostaje, jebanemu luzerowi! Tylko się brandzlować przy fotkach basistki Kaelan Mikla i czytać komiksy z Batmanem! Jakże dobry bóg ze mnie zakpił! Jakim przegranym mnie uczynił!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:50

Heretyk pisze:
Plastek pisze:
Bardzo wiele kolega traci, posty zaś chyba największego obecnie debila, ledwie potrafiącego się wysłowić Tommy guna z kwadratową facjatą, to zawsze gwarancja dobrej zabawy. Zalecam koledze uważną lekturę tychże.
ale weź sie od niego odpierdol, bo on rzyga w hotelowych pokojach w Grecji, a my przebywamy w jakiejś, kurwa, Polsce, tak że prawo głosu nam nawet nie przysługuje, rozumiesz?
Zawsze w kolegach oparcia szukasz? Nabluzgałeś na mnie to i jest reakcja. To internet, czego się spodziewałeś? Napij się wódki i pierdol to.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:52

się uśmiałem. dobrze, ze zjadłem zajebisty obiad, wypiłem drinka, a teraz idę sobie poczytać, w tych kurwa chujowych, wieśniackich Tatrach :)

wieczorem wyjebię ten topic w kosmos, bo chyba są jakieś granice w końcu ;)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:53

tomaszm pisze:
Zawsze w kolegach oparcia szukasz? Nabluzgałeś na mnie to i jest reakcja. To internet, czego się spodziewałeś? Napij się wódki i pierdol to.
ja nie mam kolegów. od tego zacznijmy

druga sprawa, że musiałbym na łeb upaść, żeby się przejmować jakimiś kolesiami z forum

zdrowie
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:55

wylogujcie się wszyscy fpizdu i będzie spokój. amen.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 14:56

Heretyk pisze:się uśmiałem. dobrze, ze zjadłem zajebisty obiad, wypiłem drinka, a teraz idę sobie poczytać, w tych kurwa chujowych, wieśniackich Tatrach :)

wieczorem wyjebię ten topic w kosmos, bo chyba są jakieś granice w końcu ;)
Ej no kacerzu jeden nie wyjebuj tego tematu! Karkas w dobrej wierze założył, było dobrze, przyszedł jeno jeden kwadrat i pierdzieć zaczął. Ale jeszcze będzie dobrze, wierzę w to! Nie niszcz szlachetnej idei, która za tematem stoi.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 15:01

Heretyk pisze:
hcpig pisze:
Ja lubiłem tylko 4 polskie seriale komediowe więc nie bardzo mi się podoba co o nich piszesz.

1. Kiepscy (ale odcinki nie najsampierwsze gdzie jest dużo krzyku a mało dialogów a ta nieco późniejsze typy 'Krytyk' albo 'Kurakao')
2. 13 Posterunek
3. Tygrysy Europy - może nie zawsze śmieszne ale na pewno bardzo sympatyczne
4. Bercik (chyba ten mnie najbardziej niszczył ze wszystkich, ale to było zajebiste)

A teraz porównajcie poziom i humor ww seriali z jakimś 'Ciacho', ' Jobem' czy 'Kac Wawą' - różnica jest kosmiczna.
grzebać w gównach, porównywać i zastanawiać się, które bardziej śmierdzi. zlituj się ;)
Bez urazy, ale to przecież cały Jester ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 15:02

Sybir pisze:Bez urazy, ale to przecież cały Jester ;)
ja tam się nie gniewam :DDD
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 15:05

Ale to do Jestera bardziej, tak na wszelki wypadek :D
Plastek, ale a propos sąsiada-motocyklisty, to zawsze możesz rytm pracy silnika potraktować jako metronom podczas zabaw ze zdjęciem basistki Kælan Mikla :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 15:07

spoko :)
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 15:08

Dzień D czyli Commando po rosyjsku :P


Obrazek
Karkasonne

Re: FILMY OD KTÓRYCH ROSNĄ MIĘŚNIE

13-08-2017, 16:45

Heretyk pisze:się uśmiałem. dobrze, ze zjadłem zajebisty obiad, wypiłem drinka, a teraz idę sobie poczytać, w tych kurwa chujowych, wieśniackich Tatrach :)

wieczorem wyjebię ten topic w kosmos, bo chyba są jakieś granice w końcu ;)
Proszę mi zostawić ten w którym ordynarnie zasraliscie w ostatnich dniach. Wciąż oglądam wszystkie polecane tu filmy. Jak już musisz to wyczyść to szambo.
ODPOWIEDZ