Star Wars

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Star Wars

05-02-2018, 12:04

[youtube][/youtube]

Ciekawie wygląda w sumie, liczę na kolejny udany spin off.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Star Wars

17-06-2018, 22:42

Tyle tygodni po premierze i żadnych komentarzy? Nikt nie widział czy wstydzicie się przyznać, że nawiedziliście kino i porozrzucaliście popcorn? Warto podnieść dupsko i wybrać się na film kosztem choćby meczu Tunezja - Panama?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9642
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Star Wars

17-06-2018, 22:51

Disney doprowadzil do tego, ze wszyscy czekaja na release ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Star Wars

17-06-2018, 22:58

mad pisze:Tyle tygodni po premierze i żadnych komentarzy? Nikt nie widział czy wstydzicie się przyznać, że nawiedziliście kino i porozrzucaliście popcorn? Warto podnieść dupsko i wybrać się na film kosztem choćby meczu Tunezja - Panama?
filmu nie ogladałem ale gdybym miał taki wybór to wybrałbym film
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2553
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: Star Wars

17-06-2018, 23:33

widziałem, był spoko, nie nudziłem się. poziom mniej więcej Rogue One czyli lepszy od obu nowych kanonicznych części.
rzułf
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Star Wars

17-06-2018, 23:53

Tak mnie obrzygal epizod VIII, ze nie mialem ochoty sprawdzic.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Star Wars

18-06-2018, 01:03

Dla mnie Epizod VIII (VII również) to przeżycia wręcz traumatyczne. Z kolei Rogue One był całkiem ok. Chyba trzeba jednak opuścić jakiś mundialowy meczyk.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Star Wars

18-06-2018, 11:02

trochę daleko mam do kina i średnio mi się chce, ale tak czy inaczej należałoby to sprawdzić. może w weekend
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9642
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Star Wars

28-06-2018, 16:04

Jeśli wierzyć amerykańskim badaczom, uniwersum „Gwiezdnych wojen” wypełnione jest treściami rasistowskimi, antysemickimi i wszelkiej maści „fobicznymi”. Jar Jar Binks karykaturą czarnych mieszkańców Karaibów? Yoda stereotypowym Żydem? A w „Nowej nadziei” wszyscy aktorzy byli biali… Przypadek?
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/ ... tratakuje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Star Wars

17-07-2018, 06:58

uglak pisze:Jeśli wierzyć amerykańskim badaczom, uniwersum „Gwiezdnych wojen” wypełnione jest treściami rasistowskimi, antysemickimi i wszelkiej maści „fobicznymi”. Jar Jar Binks karykaturą czarnych mieszkańców Karaibów? Yoda stereotypowym Żydem? A w „Nowej nadziei” wszyscy aktorzy byli biali… Przypadek?
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/ ... tratakuje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Leczyć, leczyć, leczyć...o ile nie jest za późno.
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
ImP
postuje jak opętany!
Posty: 662
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: Star Wars

23-12-2019, 23:20

Nieźle zjechały akcje serii skoro jest kilka dni po premierze, a w temacie cisza...

Właśnie wróciłem z kina i cóż... lekki szok. Nastawiony byłem na kino przeciętne, a tu oglądało się bardzo dobrze. Aż mi ciężko uwierzyć :D
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Star Wars

24-12-2019, 00:09

^ Kolejne części Star Wars to już nie ta jakość co kiedyś, więc nie dziwota.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Star Wars

24-12-2019, 03:37

Bylem w kinie. Dobrze, ze mialem rabat na bilety. Disney to zjebal.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
postuje jak opętany!
Posty: 607
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: Star Wars

24-12-2019, 08:25

ImP pisze:Nieźle zjechały akcje serii skoro jest kilka dni po premierze, a w temacie cisza...

Właśnie wróciłem z kina i cóż... lekki szok. Nastawiony byłem na kino przeciętne, a tu oglądało się bardzo dobrze. Aż mi ciężko uwierzyć :D
Ale w sensie, że jest nieźle, czy że jest lepiej niż w poprzednich dwóch częściach? Bo jak to drugie - to dalej nie zachęca do seansu :D
Sprawdzić sprawdzę, z kronikarskiego obowiązku, ale poczekam do premiery na torrentach. Do dzisiaj płakac mnie się chce za te pieniądze zmarnowane na bilet na The Force Awakens.
Shine through me Satan
Yes, breathe now through this tool of yours
Dwell through me, O seditious star,
and like a thousand suns shall I spread thy light!
ImP
postuje jak opętany!
Posty: 662
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: Star Wars

24-12-2019, 09:45

Lord Gorloj pisze:
ImP pisze:Nieźle zjechały akcje serii skoro jest kilka dni po premierze, a w temacie cisza...

Właśnie wróciłem z kina i cóż... lekki szok. Nastawiony byłem na kino przeciętne, a tu oglądało się bardzo dobrze. Aż mi ciężko uwierzyć :D
Ale w sensie, że jest nieźle, czy że jest lepiej niż w poprzednich dwóch częściach? Bo jak to drugie - to dalej nie zachęca do seansu :D
Sprawdzić sprawdzę, z kronikarskiego obowiązku, ale poczekam do premiery na torrentach. Do dzisiaj płakac mnie się chce za te pieniądze zmarnowane na bilet na The Force Awakens.
Mnie się podobało bardziej niż części 1-3, 7 i 8. Oczywiście jest kilka momentów ponaciąganych, ale generalnie jest nieźle, a może nawet i dobrze (to zweryfikuję za jakiś czas przy drugim oglądnięciu). Mamy trochę smaczków i odwołań do starszych części, sprawną akcję. Naturalnie dobrze jest pamiętać, że to tylko bajka - brak oczekiwania wiekopomnego działa pomaga :D
ozob pisze:Bylem w kinie. Dobrze, ze mialem rabat na bilety. Disney to zjebal.
No zjebane to było otwarcie tej trylogii (chociaż nie uważam też żeby to był film dużo gorszy niż 1-3). 9 traktuję jako fajne zakończenie. Chociaż oczywiście do takiego Rogue One sporo brakuje.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Star Wars

24-12-2019, 10:19

Wkleję jeszcze tu, bo leniwy jestem. :)


Obrazek

Obawy były spore, ale przyznać muszę, że Abrams wyszedł obronną ręką z całego tego bałaganu i - jadąc głównie na sentymentach starych fanów - stworzył dobre widowisko. Oczywiście jest cała masa bzdur i głupotek wszelkiej maści, ale na każdym dosłownie kroku mamy oczko puszczane w stronę miłośników pierwszej trylogii, a chęć przypodobania się starszej widowni i wyjścia z twarzą z niewesołej sytuacji widać też chociażby w temacie ścieżki dźwiękowej - same stare hity, nieliczne nowe motywy. Sporo można napisać na temat tego filmu, ale nie da się tego zrobić bez konkretnego spojlerowania, więc chyba tylko tyle z mojej strony. ;)

Córce się podobało, stwierdziła, że to najlepsza część z nowej trylogii i wypada mi się tylko pod tym podpisać. Pierwsza trylogia to dla mnie filmy 11/10, następna (chronologicznie wg dat premier) to okolice 8/10, nowa to naciągane 6/10, jednak tu coś zaiskrzyło, więc oceniam na 7.5/10. Nie takiego finału oczekiwałem, ale patrząc z perspektywy dwóch poprzednich części, jest wręcz rewelacyjnie. ;)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: Star Wars

24-12-2019, 12:39

Plagueis pisze:Wkleję jeszcze tu, bo leniwy jestem. :)


Obrazek

Obawy były spore, ale przyznać muszę, że Abrams wyszedł obronną ręką z całego tego bałaganu i - jadąc głównie na sentymentach starych fanów - stworzył dobre widowisko. Oczywiście jest cała masa bzdur i głupotek wszelkiej maści, ale na każdym dosłownie kroku mamy oczko puszczane w stronę miłośników pierwszej trylogii, a chęć przypodobania się starszej widowni i wyjścia z twarzą z niewesołej sytuacji widać też chociażby w temacie ścieżki dźwiękowej - same stare hity, nieliczne nowe motywy. Sporo można napisać na temat tego filmu, ale nie da się tego zrobić bez konkretnego spojlerowania, więc chyba tylko tyle z mojej strony. ;)

Córce się podobało, stwierdziła, że to najlepsza część z nowej trylogii i wypada mi się tylko pod tym podpisać. Pierwsza trylogia to dla mnie filmy 11/10, następna (chronologicznie wg dat premier) to okolice 8/10, nowa to naciągane 6/10, jednak tu coś zaiskrzyło, więc oceniam na 7.5/10. Nie takiego finału oczekiwałem, ale patrząc z perspektywy dwóch poprzednich części, jest wręcz rewelacyjnie. ;)
Bicz please XD
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Star Wars

24-12-2019, 17:48

Bicz to do lustra, pajacu. :)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
535

Re: Star Wars

24-12-2019, 17:54

Pokój między chrześcijany w ten magiczny.
Awatar użytkownika
Bień
postuje jak opętany!
Posty: 461
Rejestracja: 08-01-2014, 13:18
Lokalizacja: Gliwice

Re: Star Wars

31-12-2019, 06:33

[youtube][/youtube]
ODPOWIEDZ