Nowy (dobry) horror

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Nowy (dobry) horror

01-06-2012, 13:11

HobGoblin pisze:Tylko przy ""Głębokiej Czerwieni" zauważyłem, że chociaż film jest z angielskim lektorem, to przez moment mówią po włosku, jednak to nie jest problem, bo napisy bardzo łatwo dostać. Korzystajcie, póki dużo ludzi udostępnia.
Tak ma być.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowy (dobry) horror

01-06-2012, 15:49

HobGoblin pisze:
Sztampa to by byla w latach 80, po 2000 roku to byl standard
??? Co znaczy słowo "sztampa" i "standard"? Ale ja nie o tym chciałem. Na torrenty.org jest do ściągnięcia cała filmografia Dario Argento. 23 GB zassały mi się w ciągu dwóch dni, a nie mam jakiegoś super szybkiego łączą ( średnia prędkośc tak z 300 Kb/s, a przez moment był nawet jeden megabajt ). Filmy są w świetnej wersji obrazu i albo po angielsku, albo z angielskimi napisami. Tylko przy ""Głębokiej Czerwieni" zauważyłem, że chociaż film jest z angielskim lektorem, to przez moment mówią po włosku, jednak to nie jest problem, bo napisy bardzo łatwo dostać. Korzystajcie, póki dużo ludzi udostępnia.
większą część argento mam na dvd. przecież to podstawa jest :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Nowy (dobry) horror

01-06-2012, 17:36

Bezdech pisze:
HobGoblin pisze:Tylko przy ""Głębokiej Czerwieni" zauważyłem, że chociaż film jest z angielskim lektorem, to przez moment mówią po włosku, jednak to nie jest problem, bo napisy bardzo łatwo dostać. Korzystajcie, póki dużo ludzi udostępnia.
Tak ma być.

Możesz rozwinąć?
większą część argento mam na dvd. przecież to podstawa jest :)
Ja mam tylko ekskluzywne wydanie "Suspirii" 2xDVD z książeczką w środku, zawierającą wywiad z aktorką grającą główną bohaterkę i jeszcze jakieś pierdoły. Nie jestem kinomanem, żeby inwestowac kasę w oryginalne DVD. Torrenty mi wystarczą. Pieniądze przpuszczam głównie na książki i płyty. Zresztą u nas to droga zabawa. Gdybym mieszkał w takiej Anglii np., w ogóle w ściąganie filmów bym się nie bawił.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowy (dobry) horror

01-06-2012, 18:09

HobGoblin pisze: Ja mam tylko ekskluzywne wydanie "Suspirii" 2xDVD z książeczką w środku, zawierającą wywiad z aktorką grającą główną bohaterkę i jeszcze jakieś pierdoły.
"pocztówki", wydanie anchor bay? też to mam. za suspirię argento postawiłbym pomnik w każdej stolicy świata :)
swoją drogą anchor bay to było fantastyczne wydawnictwo, jedyna rzecz, jaka u nich mnie mierziła to brak napisów w większości wypuszczanych przez nich pozycji.
HobGoblin pisze:Nie jestem kinomanem, żeby inwestowac kasę w oryginalne DVD. Torrenty mi wystarczą. Pieniądze przpuszczam głównie na książki i płyty. Zresztą u nas to droga zabawa. Gdybym mieszkał w takiej Anglii np., w ogóle w ściąganie filmów bym się nie bawił.
to prawda, tam sytuacja wygląda zupełnie inaczej i ściąganie filmów traci zupełnie sens dla kogoś, kto choć śladowo interesuje się filmem (czyli ciut więcej, niż "o, nowy film z deppem, to taki znany aktor więc muszę ściągnąć i obejrzeć").
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Nowy (dobry) horror

01-06-2012, 18:40

HobGoblin pisze:
Bezdech pisze:
HobGoblin pisze:Tylko przy ""Głębokiej Czerwieni" zauważyłem, że chociaż film jest z angielskim lektorem, to przez moment mówią po włosku, jednak to nie jest problem, bo napisy bardzo łatwo dostać. Korzystajcie, póki dużo ludzi udostępnia.
Tak ma być.

Możesz rozwinąć?
Nie chce mi się teraz szukać, ale wygląda to mniej więcej tak, że ten angielski to dubbing. Niektóre sceny nie występowały w wersjach eksportowych i nie zostały zdabingowane. Więc oglądając wersję gdzie w pewnych momentach jest przeskok, patrzysz na wersję pełną - posklejaną w miarę możliwości. Mam jakieś stare dvd Deep Red i tam tak właśnie to wygląda.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowy (dobry) horror

01-06-2012, 19:06

no wszystkie te stare, włoskie horrory po angielsku były dubbingowane.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 00:06

HobGoblin pisze:
Sztampa to by byla w latach 80, po 2000 roku to byl standard
??? Co znaczy słowo "sztampa" i "standard"? Ale ja nie o tym chciałem. Na torrenty.org jest do ściągnięcia cała filmografia Dario Argento. 23 GB zassały mi się w ciągu dwóch dni, a nie mam jakiegoś super szybkiego łączą ( średnia prędkośc tak z 300 Kb/s, a przez moment był nawet jeden megabajt ). Filmy są w świetnej wersji obrazu i albo po angielsku, albo z angielskimi napisami. Tylko przy ""Głębokiej Czerwieni" zauważyłem, że chociaż film jest z angielskim lektorem, to przez moment mówią po włosku, jednak to nie jest problem, bo napisy bardzo łatwo dostać. Korzystajcie, póki dużo ludzi udostępnia.
Wyciągając z kontekstu kawałki, nie uzyskasz odpowiedzi. A propagowanie ściągania z torrentów horrorów wśród horroro maniaków, mających większość z tego pewnie na dvd, też jest w złym guście.
HAILSA!!!!!
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 00:08

A w ogóle to argento jest nudziarzem :)
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 00:56

weź zamknij mordę :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 01:00

to i tak nie zmieni tego, że to nudziarz :D
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 01:21

Ja nie będę się spierał, czy to nudziarz, ale fakt, że na każdym jego filmidle udało mi się przyciąć komara ;)
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 01:44

filmidle :) ja nie wchodzę w te manipulacje :) polecam od siebie hellraiser viii albo sam nie wiem, kurwa niewiele mi do głowy takich przychodzi hehe, piłę dwanaście, tam się nie będziecie nudzić :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 02:15

Bambi pisze: Wyciągając z kontekstu kawałki, nie uzyskasz odpowiedzi. A propagowanie ściągania z torrentów horrorów wśród horroro maniaków, mających większość z tego pewnie na dvd, też jest w złym guście.
Zaraz się popłaczę maniaku horrorów, który zasypia przy Argento. ;)
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 08:08

Scaarph pisze:filmidle :) ja nie wchodzę w te manipulacje :) polecam od siebie hellraiser viii albo sam nie wiem, kurwa niewiele mi do głowy takich przychodzi hehe, piłę dwanaście, tam się nie będziecie nudzić :)
Móisz, że polecasz? ;)

Ale Deep Red akurat się mi podobało, a przy scenie z kukiełką pamiętam, że prawie popuściłem ;)) Ja zasypiam przy wielu filmach, więc Argento nie ma co się czuć wyróżniony ;))

Też fakt, że do Bava, czy Fulci bez porównania lepiej mi gadajom.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
Clochard
weteran forumowych bitew
Posty: 1093
Rejestracja: 26-11-2011, 07:32

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 08:58

Ja najnowsze co oglądałem to ten Diaboł - we wyndzie. Daaawno się tak nie wynudziłem, cały czas ta jebana winda :D
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 09:06

Obrazek

fabula troche wyswiechtana i wiadomo,ze to juz bylo ale film fajny i zrobiony ze smakiem.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 14:06

Generalnie to tylko głęboka czerwień i ptak o kryształowym upierzeniu się nadają. :D No ewentualnie suspiria to takie mocne 5/10.
Później mu się priorytety popierdoliły. Najgorsze to chyba inferno :D
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowy (dobry) horror

02-06-2012, 14:24

Bambi pisze:No ewentualnie suspiria to takie mocne 5/10.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy (dobry) horror

04-06-2012, 12:56

Phenomena jest bardzo ok.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3114
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy (dobry) horror

04-06-2012, 14:21

Najgorsza jest Trauma, reszta to minimum 7/10 :-)
ODPOWIEDZ