Najgorszy film mojego życia!

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Karkasonne

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 21:58

Sybir pisze:
Nasum pisze:To sharknado mnie kusi....
Widziałem, polecam - nie będziesz zawiedziony :D A gdyby jednak, to jest i sequel.
Sequel? Tego jest 4 części!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 22:18

Powiem Ci, że moja wiara w ludzkość dzięki tej wiedzy stała się jeszcze bardziej chwiejna :D Poważnie, po "dwójce" nawet do głowy mi nie przyszło, że KTOKOLWIEK mógłby się pokusić o kontynuację serii.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 22:26

uglak pisze:
byrgh pisze:
uglak pisze:akurat pierwszy remake piranii jest nieslusznie ganiony, bo to calkiem znosny natural horror. dopiero 3DD bylo przesadzone i troche w stylu tych wszystkich sharkand. polecam tez ogladniecie oryginalow, remake z 1995 mozna sobie odpuscic - wyglada jakby byl krecony z tego samego sceniarisza co jedynka
no miałem na myśli w każdym razie tę część z Hasselhoffem. i raczej to byłby film z tego rodzaju, gdyby właśnie nie było imć Davida H., który jednak jest i kradnie całe szoł ;)
w takim razie chciales zasugerowac to:
http://www.imdb.com/title/tt1714203/" onclick="window.open(this.href);return false;

tutaj faktycznie jest gorzej ;-)
[youtube][/youtube]

;)
Karkasonne

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 22:34

Sybir pisze:Powiem Ci, że moja wiara w ludzkość dzięki tej wiedzy stała się jeszcze bardziej chwiejna :D Poważnie, po "dwójce" nawet do głowy mi nie przyszło, że KTOKOLWIEK mógłby się pokusić o kontynuację serii.
Mi by do głowy nie przyszło, że ktoś obejrzy drugą część!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 22:43

Karkasonne pisze:
Sybir pisze:Powiem Ci, że moja wiara w ludzkość dzięki tej wiedzy stała się jeszcze bardziej chwiejna :D Poważnie, po "dwójce" nawet do głowy mi nie przyszło, że KTOKOLWIEK mógłby się pokusić o kontynuację serii.
Mi by do głowy nie przyszło, że ktoś obejrzy drugą część!
Touche! :D Na swoją obronę mam tylko to, że musiałem pozostać przytomny, a seans mi to ułatwił :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 23:21

Karkasonne pisze:
Sybir pisze:
Nasum pisze:To sharknado mnie kusi....
Widziałem, polecam - nie będziesz zawiedziony :D A gdyby jednak, to jest i sequel.
Sequel? Tego jest 4 części!

Jeszcze bardziej kusi ;-)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 23:22

Kolego Nasum, czyżby szykował się jakiś maraton? ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Najgorszy film mojego życia!

28-08-2016, 23:25

Jest to całkiem prawdopodobne, kusi mnie by zobaczyć jakiś zajebiście gówniany film, tak zły, że miałbym problem z napisaniem recenzji o nim. Na razie zbieram propozycje, szukam, węszę..... jeśli trafię na jakieś arcydzieło nie omieszkam o nim napisać. Tak ku potomności, ku przestrodze, ku chuj wie czemu ;-)
Karkasonne

Re: Najgorszy film mojego życia!

29-08-2016, 05:00

Nasum pisze:Jest to całkiem prawdopodobne, kusi mnie by zobaczyć jakiś zajebiście gówniany film, tak zły, że miałbym problem z napisaniem recenzji o nim. Na razie zbieram propozycje, szukam, węszę..... jeśli trafię na jakieś arcydzieło nie omieszkam o nim napisać. Tak ku potomności, ku przestrodze, ku chuj wie czemu ;-)
Sharktopus vs pteracuda
sharktopus vs whalewolf
sharktopus vs dinoshark
Deathgasm
Zombeavers
Toksyczny Mściciel
Sharknado
Troll 2

Nie ma za co
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Najgorszy film mojego życia!

29-08-2016, 08:24

Pierwsza część Toksycznego Mściciela to świetny film! Widziałem go kilkanaście razy i zawsze świetnie się bawiłem. Dla mnie to jeden z najlepszych a nie najgorszych filmów mojego życia.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Najgorszy film mojego życia!

29-08-2016, 11:22

Karkasonne pisze:
Nasum pisze:Jest to całkiem prawdopodobne, kusi mnie by zobaczyć jakiś zajebiście gówniany film, tak zły, że miałbym problem z napisaniem recenzji o nim. Na razie zbieram propozycje, szukam, węszę..... jeśli trafię na jakieś arcydzieło nie omieszkam o nim napisać. Tak ku potomności, ku przestrodze, ku chuj wie czemu ;-)
Sharktopus vs pteracuda
sharktopus vs whalewolf
sharktopus vs dinoshark
Deathgasm
Zombeavers
Toksyczny Mściciel
Sharknado
Troll 2

Nie ma za co
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_n ... rror_films" onclick="window.open(this.href);return false;

a zombeavers polecam. to zdecydowanie nie jest film w stylu sharkando
Guilty of being right
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Najgorszy film mojego życia!

29-08-2016, 11:51

Nasum pisze:Jest to całkiem prawdopodobne, kusi mnie by zobaczyć jakiś zajebiście gówniany film, tak zły, że miałbym problem z napisaniem recenzji o nim. Na razie zbieram propozycje, szukam, węszę..... jeśli trafię na jakieś arcydzieło nie omieszkam o nim napisać. Tak ku potomności, ku przestrodze, ku chuj wie czemu ;-)
Gayniggers From Outer Space.
http://www.imdb.com/title/tt0274518/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuję, że dostaniesz raka odbytu od obcowania z tym wspaniałym, raptem półgodzinnym dziełem. Fakt, że to rzecz zła celowo (podobnie jak Toxic Avenger i pewnie połowa wymienianych tu filmów), ale efekt jest straszliwy.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Karkasonne

Re: Najgorszy film mojego życia!

29-08-2016, 12:20

uglak pisze:
a zombeavers polecam. to zdecydowanie nie jest film w stylu sharkando
Jest zdecydowanie lepszy niż Sharknado, ale żeby go polecać, to by mi nie przyszło do głowy :D takie American Pie skrzyżowane horrorem dla beki (bo te zombiebobry są ewidentnie pluszowe czy jakoś podobnie tworzone).
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Najgorszy film mojego życia!

29-08-2016, 12:38

Karkasonne pisze:
uglak pisze:
a zombeavers polecam. to zdecydowanie nie jest film w stylu sharkando
Jest zdecydowanie lepszy niż Sharknado, ale żeby go polecać, to by mi nie przyszło do głowy :D takie American Pie skrzyżowane horrorem dla beki (bo te zombiebobry są ewidentnie pluszowe czy jakoś podobnie tworzone).
bo to komediohorror i w tej konwencji sprawdza sie znakomicie ;-)
Guilty of being right
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Najgorszy film mojego życia!

11-10-2016, 16:49

Karkasonne pisze:
Nasum pisze:Jest to całkiem prawdopodobne, kusi mnie by zobaczyć jakiś zajebiście gówniany film, tak zły, że miałbym problem z napisaniem recenzji o nim. Na razie zbieram propozycje, szukam, węszę..... jeśli trafię na jakieś arcydzieło nie omieszkam o nim napisać. Tak ku potomności, ku przestrodze, ku chuj wie czemu ;-)
Sharktopus vs pteracuda
sharktopus vs whalewolf
sharktopus vs dinoshark
Deathgasm
Zombeavers
Toksyczny Mściciel
Sharknado
Troll 2

Nie ma za co
Wpierdalac trolla 2 na taką listę. Chuja macie zamiast oczu :)
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Najgorszy film mojego życia!

11-10-2016, 16:58

O, karłowaty mędrzec znowu sra niewyrośniętymi mądrościami.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Najgorszy film mojego życia!

11-10-2016, 17:12

Pizzeria trzym na uwiezi:) prawdę pisze
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
booshee
postuje jak opętany!
Posty: 649
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

Re: Najgorszy film mojego życia!

11-10-2016, 18:32

najgorszy film mojego życia dopiero się zbliża, jak zobaczyłem ten trailer w kinie to myslałem że mam atak padaczki skroniowej i mam widzenie, i że zaraz mi minie i obudzę się w domu, obok lodówki z pianą na mordzie, nie obudziłem się............................................................

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Najgorszy film mojego życia!

11-10-2016, 18:35

booshee pisze:najgorszy film mojego życia dopiero się zbliża, jak zobaczyłem ten trailer w kinie to myslałem że mam atak padaczki skroniowej i mam widzenie, i że zaraz mi minie i obudzę się w domu, obok lodówki z pianą na mordzie, nie obudziłem się............................................................

[youtube][/youtube]
Doskonały przykład na to, że polki to jedne z najbardziej ohydnych kobiet świata.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Najgorszy film mojego życia!

11-10-2016, 18:40

Plastek pisze:
booshee pisze:najgorszy film mojego życia dopiero się zbliża, jak zobaczyłem ten trailer w kinie to myslałem że mam atak padaczki skroniowej i mam widzenie, i że zaraz mi minie i obudzę się w domu, obok lodówki z pianą na mordzie, nie obudziłem się............................................................

[youtube][/youtube]
Doskonały przykład na to, że polki to jedne z najbardziej ohydnych kobiet świata.
Mów za siebie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ