Ridley Scott - Prometheus

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 08:57

The studio's big summer bet was Ridley Scott's Prometheus, June's sort-of Alien prequel. The $130 million-budgeted film grossed a solid but not spectacular $303 million globally, putting it right on the franchise bubble. Fox confirms to THR that Scott and the studio actively are pushing ahead with a follow-up (stars Michael Fassbender and Noomi Rapace are signed) and are talking to new writers because Prometheus co-scribe Damon Lindelof might not be available. "Ridley is incredibly excited about the movie, but we have to get it right. We can't rush it," says Fox president of production Emma Watts, who also has overseen the successful reboots of the X-Men and Planet of the Apes franchises. A Prometheus sequel would be released in 2014 or 2015.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 10:20

maciek z klanu pisze: IRON SKY >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PROMETEUSZ
Nie no, z tym się nigdy nie zgodzę. Iron Sky to dla mnie półtorej godziny zmarnowanego czasu, a na Prometeuszu w sumie nieźle się bawiłem. Może dlatego, że po Iron Sky sporo sobie obiecywałem, a po Prometeuszu niewiele.
Hollowman
w mackach Zła
Posty: 796
Rejestracja: 28-12-2010, 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 10:31

IRON SKY >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PROMETEUSZ
O kurna coraz lepiej. Zaraz ktoś napisze że Dinoshark miał lepszy scenariusz niż Prometeusz. Zaczynam się zastanawiać czy ten film faktycznie wam wszystkim tak się nie podobał czy może ulegacie jakiejś masowej psychozie :DDDDD
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 11:14

Przeciez to jest chyba jasne, ze Iron Sky jest lepszy.
Iron Sky to komedia klasy b ktora niczego nie udaje. Mozna obejrzec po paru piwach i sie wyluzowac. Ot takie jaja, ale wykonane w fajny sposob. Prometheus to pretensjonalne, wtorne do bolu gowno. Jedynie poziom aktorstwa jest zblizony w obu filmach :D.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 11:19

ultravox pisze:
maciek z klanu pisze: IRON SKY >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>PROMETEUSZ
Nie no, z tym się nigdy nie zgodzę. Iron Sky to dla mnie półtorej godziny zmarnowanego czasu, a na Prometeuszu w sumie nieźle się bawiłem. Może dlatego, że po Iron Sky sporo sobie obiecywałem, a po Prometeuszu niewiele.

Ale momentami Prometeusz wyglada jak marna 2ga czesc iron sky, oczywiscie w konwencji wysmiania SF.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 11:23

badzmy rozsadni - Iron Sky ma zdecydowanie powazniejsza fabule :)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 12:56

Riven pisze:Przeciez to jest chyba jasne, ze Iron Sky jest lepszy.
Iron Sky to komedia klasy b ktora niczego nie udaje. Mozna obejrzec po paru piwach i sie wyluzowac. Ot takie jaja, ale wykonane w fajny sposob. Prometheus to pretensjonalne, wtorne do bolu gowno. Jedynie poziom aktorstwa jest zblizony w obu filmach :D.
Iron Sky to kiepski film SF, który udaje komedię. Nie wiem, może raz czy dwa się zaśmiałem, ale generalnie raczej czerstwy ten humor, a przecież pomysł na film całkiem fajny, wiec potencjał był. Scenariusz ma podobne braki w logice jak w przypadku Prometeusza, tyle że to "komedia", więc każda bzdura przejdzie. Nie pomogły nawet cytaty z kilku mniej lub bardziej klasycznych filmów, wynudziłem się straszliwie. Jedyne co mi się w tym filmie podobało to strona wizualna. No i muzyka ;)
Awatar użytkownika
zekke
weteran forumowych bitew
Posty: 1873
Rejestracja: 03-08-2006, 16:01

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 13:09

Riven pisze:The studio's big summer bet was Ridley Scott's Prometheus, June's sort-of Alien prequel. The $130 million-budgeted film grossed a solid but not spectacular $303 million globally, putting it right on the franchise bubble. Fox confirms to THR that Scott and the studio actively are pushing ahead with a follow-up (stars Michael Fassbender and Noomi Rapace are signed) and are talking to new writers because Prometheus co-scribe Damon Lindelof might not be available. "Ridley is incredibly excited about the movie, but we have to get it right. We can't rush it," says Fox president of production Emma Watts, who also has overseen the successful reboots of the X-Men and Planet of the Apes franchises. A Prometheus sequel would be released in 2014 or 2015.
huj w to, jebane kurwa pierdolenie, jak fassbender bedzie gral w 2 czesci tego gowna to moze spierdalac.
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 13:39

ultravox pisze: Iron Sky to kiepski film SF, który udaje komedię. Nie wiem, może raz czy dwa się zaśmiałem, ale generalnie raczej czerstwy ten humor, a przecież pomysł na film całkiem fajny, wiec potencjał był. Scenariusz ma podobne braki w logice jak w przypadku Prometeusza, tyle że to "komedia", więc każda bzdura przejdzie. Nie pomogły nawet cytaty z kilku mniej lub bardziej klasycznych filmów, wynudziłem się straszliwie. Jedyne co mi się w tym filmie podobało to strona wizualna. No i muzyka ;)
Racja. Gówno ten "Iron Sky". Nadęte, lewackie ścierwo, które w "ironiczny" i "cięty" sposób ukazuje USA. Szkopuł w tym, że tak samo jak niesłowianie nie powinni brać się za ukazywanie w filmach czy książkach Rosji albo Polski, tak samo Europejczycy niech się nie biorą za pokazywanie Stanów Zjednoczonych, bo zawsze wyjdzie kwadratowo, a prawie zawsze lewacko.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 13:51

nie wiem, ja tam ogladalem to pijany i bylo nazi-ufo wiec mi sie podobalo.
w prometeuszu nic mi sie nie podobalo, poza intrem
ergo
prometeusz chuj

ciekawe jak wykombinuja zeby fassbenderowi odroslo cialo ;) swoja droga ta cala noomi fatalna jest, moglaby chociaz byc ladna B)
przewiduje natomiast watek romantyczny miedzy androidem a kobieta, na bank ja posunie syntetycznym prongiem w 3d. reszte fabuly pol roku przed premiera poznamy z trailerow :)))

edit: albo kurwa wiem, fassbendera zaatakuje jakis alien i zaszczepi w jego syntetycznym fiucie (ktory wysunie mu sie ze slotu w czaszce) plemniki kosmity. fass zapni numinumi, ktora to z kolej urodzi hybryde maszyny, czlowieka i spacejockeya. Maly pentium bedzie paskudny, ale w ostatniej chwili pierwiastek Ludzki w nim zwyciezy i pomoze Noomi i chujoglowemu Fassbenderowi w walce z Inzynierami i ostatecznie pokonaja zlo. Napisy koncowe.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 14:06

moonfire pisze: Racja. Gówno ten "Iron Sky". Nadęte, lewackie ścierwo, które w "ironiczny" i "cięty" sposób ukazuje USA. Szkopuł w tym, że tak samo jak niesłowianie nie powinni brać się za ukazywanie w filmach czy książkach Rosji albo Polski, tak samo Europejczycy niech się nie biorą za pokazywanie Stanów Zjednoczonych, bo zawsze wyjdzie kwadratowo, a prawie zawsze lewacko.
O ile w ogólnej ocenie filmu z grubsza się z Tobą zgadzam, o tyle nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym lewactwem i prawdę mówiąc trochę się dziwię, że podciągasz ten w gruncie rzeczy niepoważny film pod jakieś kwestie światopoglądowe. No i jednak moim zdaniem każdy może sobie opisywać kogo chce w taki sposób jaki mu się podoba, nie mam z tym żadnego problemu.
Barbapapa
rozkręca się
Posty: 94
Rejestracja: 15-09-2010, 17:30
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 14:08

Riven pisze:ciekawe jak wykombinuja zeby fassbenderowi odroslo cialo ;)
to to chuj, mnie bardziej ciekawi jak wymyślą, że ta lala doleci tam żywa, skoro wjebała się na statek obcych bez jadła i napitku, chyba, że cos przespałem
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 14:16

nie no, generalnie to przeciez takie kwestie, albo np atmosfera, sa nieistotne. pilotowanie statku kosmicznego obcej cywilizacji ktory rozbil sie dwa tysiace lat temu to tez pikus - na pewno ma joystick i HUD. zreszta David usiadl przy konsoli i odrazu wiedzial ktore gluty naciskac zeby sterowac sprzetem, wiec jestem spokojny.
this is a land of wolves now
Barbapapa
rozkręca się
Posty: 94
Rejestracja: 15-09-2010, 17:30
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 14:18

Riven pisze:nie no, generalnie to przeciez takie kwestie, albo np atmosfera, sa nieistotne. pilotowanie statku kosmicznego obcej cywilizacji ktory rozbil sie dwa tysiace lat temu to tez pikus - na pewno ma joystick i HUD. zreszta David usiadl przy konsoli i odrazu wiedzial ktore gluty naciskac zeby sterowac sprzetem, wiec jestem spokojny.
uff uspokoiłeś mnie, bo zaczynałem się o nią martwić
Awatar użytkownika
zekke
weteran forumowych bitew
Posty: 1873
Rejestracja: 03-08-2006, 16:01

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 14:48

zagwizdze beatelsow na fleciuku i pyk - sa w innej galaktyce.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 14:53

a wlasnie, ten flet, zapomnialem o tym . no tak, kurwa... :D nie ma bata, musze sobie te komedie jeszcze raz zamontowac.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
zekke
weteran forumowych bitew
Posty: 1873
Rejestracja: 03-08-2006, 16:01

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 15:03

no tez sobie zarzuce jeszcze raz, poczekam tylko na jakiegos bd ripa z DC wersja o ile cokolwiek takiego wyjdzie.

w miedzyczasie obejrzyj sobie http://www.imdb.com/title/tt1437358/ jak nie ogladales, fajnie dla odmiany obejrzec dobrze sklejony film w kontrascie do gownianego prometeusza i przecietnego batmana. ridley moze spierdalac.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 15:06

obczaje
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Odp: Ridley Scott - Prometheus

02-08-2012, 15:48

A czy Prometheus w kinie jest w 3D?
ODPOWIEDZ