Anime

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Anime

03-01-2023, 02:12

To ja polecan tengen toppa guren lagan, jormungand też bdb
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Anime

03-01-2023, 09:52

wonsz pisze:
02-01-2023, 22:04
Wasyl pisze:
02-01-2023, 21:53
A ja na takie cuś teraz na N patrzę
Obrazek
KENPŪ DENKI BERSERK
zajebisty, aktualnie go czytam :D anime niestety przerwane w świetnym momencie, a kolejne ekranizacje to guwno ojszczane. jak chcesz coś z napierdolem to Ninja Scroll obadaj.

Sybir pisze:
02-01-2023, 22:03
Netflix nawrzucał przez lata dużo tytułów, ale imho to loteria (jak w ogóle z ich katalogiem).
nie korzystam, ale z ciekawości zajrzałem. zależnie od tego co Cie interesuje, z tych które widziałem na poziomie są Hunter x Hunter (to troche dziecinne), Tokyo Ghoul (2 pierwsze sezony), Vinland Saga, Jojo, Castlevania, Neon Genesis Evangelion, Cowboy Bebop, Black Lagoon.
"Berserk" baza totalna, również podczytuję, choć niestety mało regularnie ostatnimi czasy (jestem na 205 chapterze).

Na Netflixie nadrobiłem też w końcu Cowboya Bepopa, faktycznie kvlt eternal. Z tej puli jeszcze widziałem Vinland Saga, również bdb. Ogólnie słabo się orientuję w anime i okolicach, natomiast zdarzają się perły. Na Netflixie chyba już jest albo ma być także "Monster".

A, ma być też w tym roku na Netflixie trzeci sezon "Kengan Ashura", też dobre jak ktoś ma ochotę na totalnie kiczowato-zajebiste walki, nawet w tle jest jakaś fabuła ;) (choć robiąca głównie za podbudowę pod "Kengan Omega", gdzie z serii o biciu się po ryjach nagle całość schodzi mocno w tematykę transferów świadomości i klonowania :D )
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Anime

03-01-2023, 09:52

wonsz pisze:
02-01-2023, 22:04
Wasyl pisze:
02-01-2023, 21:53
A ja na takie cuś teraz na N patrzę
Obrazek
KENPŪ DENKI BERSERK
zajebisty, aktualnie go czytam :D anime niestety przerwane w świetnym momencie, a kolejne ekranizacje to guwno ojszczane. jak chcesz coś z napierdolem to Ninja Scroll obadaj.

Sybir pisze:
02-01-2023, 22:03
Netflix nawrzucał przez lata dużo tytułów, ale imho to loteria (jak w ogóle z ich katalogiem).
nie korzystam, ale z ciekawości zajrzałem. zależnie od tego co Cie interesuje, z tych które widziałem na poziomie są Hunter x Hunter (to troche dziecinne), Tokyo Ghoul (2 pierwsze sezony), Vinland Saga, Jojo, Castlevania, Neon Genesis Evangelion, Cowboy Bebop, Black Lagoon.
"Berserk" baza totalna, również podczytuję, choć niestety mało regularnie ostatnimi czasy (jestem na 205 chapterze).

Na Netflixie nadrobiłem też w końcu Cowboya Bepopa, faktycznie kvlt eternal. Z tej puli jeszcze widziałem Vinland Saga, również bdb. Ogólnie słabo się orientuję w anime i okolicach, natomiast zdarzają się perły. Na Netflixie chyba już jest albo ma być także "Monster".

A, ma być też w tym roku na Netflixie trzeci sezon "Kengan Ashura", też dobre jak ktoś ma ochotę na totalnie kiczowato-zajebiste walki, nawet w tle jest jakaś fabuła ;) (choć robiąca głównie za podbudowę pod "Kengan Omega", gdzie z serii o biciu się po ryjach nagle całość schodzi mocno w tematykę transferów świadomości i klonowania :D )
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Anime

03-01-2023, 10:14

Kengan Ashura jest dobrym klonem anime BAKI. Baki jest o biciu po ryjach i jest hiper brutalny. Na N są sezony od 3. Pierwsze dwa Baki the Grappler do zobaczenia w necie. Też są super.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Anime

03-01-2023, 12:09

Only_True_Believers pisze:
03-01-2023, 10:14
Kengan Ashura jest dobrym klonem anime BAKI. Baki jest o biciu po ryjach i jest hiper brutalny. Na N są sezony od 3. Pierwsze dwa Baki the Grappler do zobaczenia w necie. Też są super.
W "Baki" animacja mi nidy nie leżała do końca, natomiast ogólnie ludzie sobie chwalą.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Anime

05-01-2023, 19:14

Dla mnie Baki takie na jedno kopyto wszystko i mnie znudziło
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Anime

05-02-2023, 14:41

Odpalam zaraz nowy sezon Bleacha, zobaczymy jak to się broni po latach...
Team Kenpachi
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 352
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anime

10-06-2023, 13:58

Ja kończę powoli Bastard!! na Netflixie, polecam i nie chodzi mi o goliznę, tylko o wątki okołomuzyczne.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Anime

11-10-2023, 16:23

W grudniu (w USA) powrót Miyazakiego w barwach Ghibli.

nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Anime

22-10-2023, 18:36

O, zapomniałem prawie - od 15 grudnia w multipleksach sieci Helios i Multikino wyświetlany będzie klasyk japońskiej animacji, Akira, w wersji 4k.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1400
Rejestracja: 28-12-2012, 19:41

Re: Anime

27-11-2023, 11:33

Obrazek

Bdb, wyjątkowo obejrzałem z angielskim dubbingiem i muszę przyznać, że dał radę.
ODPOWIEDZ