Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16186
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Nowe seriale

29-11-2022, 12:09

DST pisze:
29-11-2022, 10:32
Obrazek

Napięcie rośnie, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Mój braciak zawsze coś dobrego poleci.
Nie jestem Twoim bratem, przynajmniej nic o tym nie wiem, ale mocno promuję tutaj ten serial ;-) Na razie dopiero dwa odcinki na liczniku, na więcej czasu nie stykało czasu, ale już się nie mogę doczekać, jak w weekend se ogarnę temat. Dla mnie zajebioza. Moje poczucie humor. Zdecydowanie.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1901
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

29-11-2022, 15:17

Ascetic pisze:
29-11-2022, 12:09
DST pisze:
29-11-2022, 10:32
Obrazek

Napięcie rośnie, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Mój braciak zawsze coś dobrego poleci.
Nie jestem Twoim bratem,
To byłby niezły plot twist :D
Niby taka obyczajówka ten serial, ale głębokie są te postaci i biorą na tapetę dużo aktualnych tematów, od pokoleniowych różnic w mentalności (np. tradycyjne "patriarchalne" spojrzenie na kobiety vs retoryka wszechobecnej opresji każdej mniejszości reprezentowana przez młodsze pokolenie Zachodu), problemy klimatyczne i "białe uprzywilejowanie" (tubylcy na Hawajach tańczący dla bogatych białasów, którzy ich powysiedlali). Dawno też nikt mnie tak nie wkurwiał jak ten bogaty, narcystyczny maminsynek o mentalności pięciolatka, któremu odmówiono zabawki z pierwszego sezonu (ten co nie mógł przeżyć zmiany apartamentu).
Ten paradoks na przykładzie Hawajów z góry też poczułem w San Francisco kiedyś jak byłem w klubie gdzie grał zespół składający się z samych czarnych grających białe piosenki dla białej klienteli.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16186
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Nowe seriale

29-11-2022, 15:44

DST pisze:
29-11-2022, 15:17
Ascetic pisze:
29-11-2022, 12:09
DST pisze:
29-11-2022, 10:32
Obrazek

Napięcie rośnie, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Mój braciak zawsze coś dobrego poleci.
Nie jestem Twoim bratem,
To byłby niezły plot twist :D
Niby taka obyczajówka ten serial, ale głębokie są te postaci i biorą na tapetę dużo aktualnych tematów, od pokoleniowych różnic w mentalności (np. tradycyjne "patriarchalne" spojrzenie na kobiety vs retoryka wszechobecnej opresji każdej mniejszości reprezentowana przez młodsze pokolenie Zachodu), problemy klimatyczne i "białe uprzywilejowanie" (tubylcy na Hawajach tańczący dla bogatych białasów, którzy ich powysiedlali). Dawno też nikt mnie tak nie wkurwiał jak ten bogaty, narcystyczny maminsynek o mentalności pięciolatka, któremu odmówiono zabawki z pierwszego sezonu (ten co nie mógł przeżyć zmiany apartamentu).
Ten paradoks na przykładzie Hawajów z góry też poczułem w San Francisco kiedyś jak byłem w klubie gdzie grał zespół składający się z samych czarnych grających białe piosenki dla białej klienteli.
Kto wie, kto wie 😃Okaże się przy wigilijnym stole 😃

Pewnie. Z pozoru, w pierwszej warstwie, komedia, może nie sytuacyjna. Tam głębiej komediodramat, jak piszesz, rozbierający, może nie na czynniki pierwsze, „bolączki” współczesnego świata. Tego pierwszego świata. Można i rżeć ze śmiechy, ale i też się zwiesić z krótką refleksją. Mi to pasuje, do mnie taki koncept, nie tylko pustego śmiechu przemawia.

ps. Osadzenie kolejnych bohaterów w kolejnych hotelach, w kolejnych lokalizacjach to nienajgorszy pomysł. Otwiera to możliwości i daje perspektywę na nowe pomysły scenarzystów. Fajnie.
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1901
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

29-11-2022, 17:21

Ascetic pisze:
29-11-2022, 15:44
DST pisze:
29-11-2022, 15:17
Ascetic pisze:
29-11-2022, 12:09


Nie jestem Twoim bratem,
To byłby niezły plot twist :D
Niby taka obyczajówka ten serial, ale głębokie są te postaci i biorą na tapetę dużo aktualnych tematów, od pokoleniowych różnic w mentalności (np. tradycyjne "patriarchalne" spojrzenie na kobiety vs retoryka wszechobecnej opresji każdej mniejszości reprezentowana przez młodsze pokolenie Zachodu), problemy klimatyczne i "białe uprzywilejowanie" (tubylcy na Hawajach tańczący dla bogatych białasów, którzy ich powysiedlali). Dawno też nikt mnie tak nie wkurwiał jak ten bogaty, narcystyczny maminsynek o mentalności pięciolatka, któremu odmówiono zabawki z pierwszego sezonu (ten co nie mógł przeżyć zmiany apartamentu).
Ten paradoks na przykładzie Hawajów z góry też poczułem w San Francisco kiedyś jak byłem w klubie gdzie grał zespół składający się z samych czarnych grających białe piosenki dla białej klienteli.
Kto wie, kto wie 😃Okaże się przy wigilijnym stole 😃

Pewnie. Z pozoru, w pierwszej warstwie, komedia, może nie sytuacyjna. Tam głębiej komediodramat, jak piszesz, rozbierający, może nie na czynniki pierwsze, „bolączki” współczesnego świata. Tego pierwszego świata. Można i rżeć ze śmiechy, ale i też się zwiesić z krótką refleksją. Mi to pasuje, do mnie taki koncept, nie tylko pustego śmiechu przemawia.

ps. Osadzenie kolejnych bohaterów w kolejnych hotelach, w kolejnych lokalizacjach to nienajgorszy pomysł. Otwiera to możliwości i daje perspektywę na nowe pomysły scenarzystów. Fajnie.
No cóż, tylko czekać jak sie to rozwinie. Najbardziej ciekawi mnie watek tych dwóch par. Włoska brunetka lekkich obyczajów jest też dla mnie tak kurwa HOT, ze nie mogę ryja odkleić od telewizora. Ślina leci po brodzie.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16186
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Nowe seriale

29-11-2022, 17:26

Dla mnie jej koleżanka, niespełniona artystka, to dziewczyna, którą za młodu z chęcią bym poznał, niekoniecznie do rozmów o … czymkolwiek … śliczne „niewiniątko” -:)
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1901
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Nowe seriale

29-11-2022, 17:51

Ascetic pisze:
29-11-2022, 17:26
Dla mnie jej koleżanka, niespełniona artystka, to dziewczyna, którą za młodu z chęcią bym poznał, niekoniecznie do rozmów o … czymkolwiek … śliczne „niewiniątko” -:)
Chyba wyszło, że bardziej preferuję zdzirowate. Trudno :)
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Nowe seriale

30-11-2022, 16:46

Obrazek

Sporo było zamieszania z tym serialem,a wyszedł średniak,dopóki akcja toczy się w w 1939 w Lwowie to jest nieźle,ale kiedy w 8 odcinku przenosi się do Wrocławia roku 1946 to już jest słabo.To serial dla tych co mają dużo czasu,ci co go nie mają to powinni go odpuścić i sięgnąć po jakiś inny serial,lepszy.

Obrazek

"Lata 80-te,Detektyw,mormon (pomaga mu indianiec) prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa pewnej mormonki i jej malutkiej córeczki na przedmieściach Salt Lake Valley, przy okazji odkrywa ukryte prawdy o początkach religii mormonów i brutalnych konsekwencjach nieugiętej wiary"

Bardzo dobry serial o posranych mormonach,polecam!

Obrazek

Para detektywów,która oczywiście ma swoje problemy szuka seryjnego mordercy. Są jednak ludzie, którzy zrobią wszystko,żeby go nie złapali.W tle DDR,Stasi i takie tam.Całkiem niezły ten niemiecki serial.

Obrazek

"Niepoprawny romantyk Stefan spotyka charyzmatyczną Katie, zaręczoną z synem magnata od nieruchomości, i sezon ślubów staje się sceną dla ich szalonego romansu. Kiedy na Katie pada podejrzenie o szokującą zbrodnię, Stefan towarzyszy jej w ucieczce. Czy poradzą sobie z policją, grupą przestępczą i skomplikowanymi uczuciami do siebie nawzajem?"

Tym razem angole się nie popisały,nudny i mało śmieszny serial.Omijać!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
karol
zaczyna szaleć
Posty: 109
Rejestracja: 12-04-2020, 21:21

Re: Nowe seriale

30-11-2022, 19:40

Obrazek
nie takie stare więc w sumie nowe
wyjebane ręce
Awatar użytkownika
Stary Metal
w mackach Zła
Posty: 976
Rejestracja: 21-03-2014, 20:07

Re: Nowe seriale

30-11-2022, 20:52

Obrazek

Po pierwszym odcinku.
Źle nie jest.
Ale jeszcze nie wciungło.
I nie będzie Madmartigana.
Film zdecydowanie robiony pod młodego widza, co samo w sobie nie jest złe, bo i stary sięgnie po serial chcąc odświeżyć sobie czas, kiedy kładło się pod dyszel, a i młody sięgnie po starocia, kiedy podejdzie mu serial. Bo akcja jest kontynuacją fabuły filmu kinowego.
Zobaczymy, jak będzie dalej
I kamp med kvitekrist
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3349
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Nowe seriale

01-12-2022, 13:18

...chyba tomasz to polecał...po 3 odcinkach zajebiście...
Obrazek
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Nowe seriale

03-12-2022, 17:20

Obrazek

"Emerytowany listonosz z małego miasteczka musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela, kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. Nieświadomy przeszkód oraz absurdów funeralnego biznesu zakłada własną firmę pogrzebową"

Rozczarowanie i to duże!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1348
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Nowe seriale

03-12-2022, 19:30

Obrazek

pozytywne zaskoczenie
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3349
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Nowe seriale

04-12-2022, 08:49

,,,drugi sezon opanowany...
Obrazek


...i jazda z trzecim...
Obrazek
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Nowe seriale

04-12-2022, 11:31

Obrazek

Całkiem śmieszne.
Awatar użytkownika
swetrwser
postuje jak opętany!
Posty: 447
Rejestracja: 24-09-2015, 18:47

Re: Nowe seriale

04-12-2022, 21:26

Maro pisze:
03-12-2022, 19:30
Obrazek

pozytywne zaskoczenie
Faktycznie, przyjemna rozrywka. Nie za dużo Burtona w Burtonie, jak dla mnie tak akurat.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14149
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

05-12-2022, 00:27

jezusku ja pierdole

Obrazek

KONIEC ObrazekObrazekObrazek

GÓWNO GÓWNO GÓWNO ZAORAĆ W PIZDU CAŁE TO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNOOOOOOOOOOOOOOO :sarcasm1:

niestety nadal jest Fear The Walking Dead i zbliża się 8 sezon :roll: nie wiadomo czy ostatni, oby był :sarcasm1:

ale ale ale jeżeli jednak komuś podoba się to GÓWNOOOOOOOOOOOOO i chciałby więcej to mam dobrą wiadomość a nawet 3 ;)

w kwietniu premiera serialu The Walking Dead: Dead City (6 odcinków) czyli historia Maggie i Negana


potem własny serial będzie miał Daryl (6-odcinków), miała być też Carol ale zmienili zdanie, obecnie się kręci
Obrazek

natomiast w styczniu zaczynają kręcić mini serial o Ricku i Michonne
miały być 3 filmy ale zmienili na 6-odcinkowy serial, akcja się dzieje między E05 S09 a E13 S10 The Walking Dead

NIE MAM ZAMIARU OGLĄDAĆ TEGO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tak wiem, dziękuję, brawo ja Obrazek Obrazek

ufff ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Nowe seriale

06-12-2022, 12:04

Obrazek

"To, co zaczyna się jako romantyczna ucieczka, szybko przeradza się w mroczną komedię, która odkrywa prawdy o sednie współczesnych związków"

Bardzo dobry angielski serial.Polecam!

Obrazek

Jak powszechnie wiadomo,kino kanadyjskie nudą stoi,ale ten serial jest bardzo dobry.Polecam!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3524
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Nowe seriale

06-12-2022, 13:33

Żułek pisze:
05-12-2022, 00:27


NIE MAM ZAMIARU OGLĄDAĆ TEGO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tak wiem, dziękuję, brawo ja
Żułek. dobrze wiemy, że bedziesz to ogladał.
kogo chcesz oszukać?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14149
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Nowe seriale

06-12-2022, 15:31

nagrobek pisze:
06-12-2022, 13:33
Żułek pisze:
05-12-2022, 00:27


NIE MAM ZAMIARU OGLĄDAĆ TEGO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tak wiem, dziękuję, brawo ja
Żułek. dobrze wiemy, że bedziesz to ogladał.
kogo chcesz oszukać?
a wlasnie ze nie bede Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Nowe seriale

10-12-2022, 16:10

Obrazek

Serial z Argentyny,tym razem słabizna,2 odcinki jakoś zmęczyłem,więcej nie dam rady.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
ODPOWIEDZ