Talk Talk - The Colour Of Spring

chronologiczna pralnia - czyli co dziobały wróbelki żeby wyrosnąć na orłów

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox, Skaut

Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

30-06-2010, 19:50

Triceratops pisze:
Skaut pisze:misiek, ale ja nigdzie nie przeczę, że Ty to napisałeś :roll:
To po co mam dopisywac "mi"? Przeciez od poczatku przedstawiam swoj punkt widzenia wiec niby zarzucasz mi jakies imputacje, jezeli to moj punkt widzenia?
a kto Ci każe coś dopisywać? Przecież od początku wiem, że przedstawiasz swój punkt widzenia. :lol:
Triceratops pisze:
Skaut pisze:ke? To moja opinia, a nie wyścigi.
No ale co z tego, jak sie ma do tematu?
a jak się ma mieć, bo nie kumam? Nie potrafisz dyskusji prowadzić? Wszystko musi się tylko do "The Colour Of Spring" sprowadzać?

Triceratops pisze:
Skaut pisze: Dżizaz człowieku, masz jakieś problemy, gdy ktoś nie zgadza się z Twoją opinią? Chyba po to jest to forum, nie? Wyjmij ten kij od miotły z dupy i zluzuj nieco poślady.
Ale jaka moja opinia ? To jest wlasnie typowe, jakas kontestacja dla samej kontrstacji, no jakie ma znaczenie ze ty bardziej lubisz inna, jak to sie ma do tematu czy w ogole sensu wypowiedzi?. Ja np za najlepsza uwazam Laughing Stock ale najbardziej lubie Colour Of Spring ale jakie to ma znacznie?
jak wyżej

Triceratops pisze: Nie rozumiem czesto w ogole twoich wypowiedzi,
no nie dziwię się w sumie, skoro nawet w tym wątku poległeś z czytaniem ze zrozumieniem. Ale dla pewności zapodaj inne moje wypowiedzi, których nie kumasz. Może da się Ciebie jeszcze czegoś nauczyć.
Triceratops pisze: bo nie skupilem sie w ogole na tym co jest najlepsze z jakiegos powodu w tworczosci Talk Talk a przedstawilem swoj punkt widzenia w stosunku do jakiejs plyty. Z powodu pewnych okolicznosci, czasu i tym podobnych ale zupelnie jej nie wartosciuje w tekscie co widac dla wielu jest jakims niewybaczalnym bledem, brakiem i w ogole dziwna rzecza bo nie ma cyferek, trzeba przeciez usstawic zaraz stawke, wyscig, podbic, przebic. Tu od razu cos wartosciujesz, cos musi byc zaraz lepsze, do czegos trzeba porownac, poddac analizie , wyciagnac kontekst, znalezc zalozenia, ocenic przekaz. Dla mnie to jakies absurdy,zamazujace sens sluchania muzyki.
No, ale czemu Tobie tak bardzo przeszkadza wartościowanie muzyki? Chcesz na siłę udowodnić komuś, że można opisać płytę subiektywnie, bez podawania kontekstu? Fajnie, że jebnąłeś reckę, chwała Tobie za to. Może garść osób, które tego albumu nie znają, kupi go za grosze w pobliskim MM. Dodałem swoją opinię o tym krążku i rzuciłem uwagę, że wolę następne "wyciszone" dokonania. Czy to aż tak ciężko zrozumieć?
Triceratops pisze: Czym innym jest pojscie w kameralistyke,rezygnacja z tanecznosci, obserwacja procesu dojrzewania tworczego Marka Hollisa na przykladzie tej wlasnie plyty, gdzie zaziebia sie wczesny okres z pozniejszym i sa na nie elementy obu okresow, niz bezsensowne rzucenie sluchacza od razu w rejony imrowizacji, modern jazzu i atonalnych instrumentalizacji. Nie wiem w ogole dlaczego sie tego tak uczepiles ale wnioskuje ze ten typ tak ma.
:lol: Kiedy to Ty się cały czas czepiasz, pisząc "ale co z tego wynika?","ale po co?", "ale jakie to ma znaczenie?", ale widocznie lubisz na siłę mieć ostatnie zdanie w dyskusji, jakkolwiek jałowa by ona nie była.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re:

30-06-2010, 21:50

Skaut pisze:a kto Ci każe coś dopisywać? Przecież od początku wiem, że przedstawiasz swój punkt widzenia. :lol:
Ach no tak, wiesz juz tak mnie skolowales
Skaut pisze:chyba zapomniałem dodać w tym cytacie słówko "mi "

Skaut pisze:a jak się ma mieć, bo nie kumam? Nie potrafisz dyskusji prowadzić? Wszystko musi się tylko do "The Colour Of Spring" sprowadzać?
No to oczywiste, w koncu nie zalozylem tematu o Talk Talk tylko o tej jednej plycie, dlaczego sie nie dosrales ze ktos tam wrzucil jakies nie te Death czy nie te Venom? W sumie to i tak nieistotne, bo temat nie jest raczej polemiczny a raczej mial komus cos przedstawic, zachecic, ja tak zrozumialem idee tematu,
Skaut pisze:jak wyżej
j/w
Skaut pisze:No, ale czemu Tobie tak bardzo przeszkadza wartościowanie muzyki?
Sczerze to nie lubie tego jarmarku wartosciami i ciaglego wyscigu, choc czasami mimowolnie lub nie w tym uczestnicze, ale na tym przykladzie widac ze trudno sie od tego uwolnic. Muzyka to nie kilogramy ani centymetry jak czesto gesto wielu to postrzega. Chcialem napisac cos zupelnie z innej strony, bez uciekania sie do porownywania, wartosciowania i tym pdoobnych, dlatego nie wspomnialem o innych plytach. Okazalo sie , ze sie zlapales na moja ironiczna uwage o post rocku, ktora wrzucilem jakby ktos jednak chcial sie zmierzyc z bezwartosciowoscia plyty.
Skaut pisze: Chcesz na siłę udowodnić komuś, że można opisać płytę subiektywnie, bez podawania kontekstu?
Dlaczego na sile? Wedlug mnie to jest wlasnie naturalne.
Skaut pisze: Fajnie, że jebnąłeś reckę, chwała Tobie za to. Może garść osób, które tego albumu nie znają, kupi go za grosze w pobliskim MM. Dodałem swoją opinię o tym krążku i rzuciłem uwagę, że wolę następne "wyciszone" dokonania. Czy to aż tak ciężko zrozumieć?
Dosc ciezko, bo nie napisalem tematu o Talk Talk i wartosciowaniu ich tworczosci tylko ewentualna zachete do zapoznania sie z ich tworczoscia i wybralem pozycje potencjalnie najbardziej przystepna .

W kazdym razie niewazne, juz koncze. Jak napisalem, zwyciezylem w czerwcowym podsumowaniu, no chyba ze ktos tam wysra zaraz 3 tematy, ma na to 2 godziny i 10 minut , tak ze zegarek i stepper ciagle moga miec nowego nabywce. Zamknac te encyklopedie w chuj, bo jak pisalem slomiany byl zapal i gowno wart, skonczylo sie po pol roku w wielkich bolach hehe.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 00:34

Triceratops pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:
Triceratops pisze:Ach no zapomnialem ze Nootena poznales rok temu i przesluchales jeden raz z mp3. W takim razie wycofuje zarzuty.
dwa lata temu i nie z mp3, bo zdaje się, że do innego formatu to zrzucałeś :lol:
no i oczywiście nie raz - bop słucham sobie co jakiś czas, ostatnio nawet w tym roku, aby sprawdzić "co ten kretyn pierdoli" :lol:
Widze, ze szkola nergala daje efekty, jak robic z sieibe debila to na calego, no niezle, niezle. Tylko ze kolega ma z tego worek siana a ty tak za darmo debila z siebie robisz? :lol:
tam debila, jakoś nie zauważyłem, żeby po twoich spustach ktoś zaczął nagle piać o geniuszu tej średniej w chuj płyty :lol:
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 08:11

I z tym cie zostawie, rozumiem ze z deka kwas i lipa obudzic sie po 20 latach z nieznajomoscia plyty "boskiego" Eno , w dodatku plyty, ktora jest uznawana za wybitna w katalogu, wiec zostaje robic z siebie debila, ze to nic wielkiego. No idz sie popaluj nad chujowym i wtornym do bolu shadows of the sun. lol
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 08:36

1. nad płytami ENO, to ja się od lat pałuję, ale nad właściwymi płytami właściwego ENO.
2. nigdy się nad Shadows of the Sun nie pałowałem, bo uważam, że to album znacznie słabszy od swojego poprzednika. owszem, nadal bardzo dobry, ale żaden tam geniusz.
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 08:57

twoja_stara_trotzky pisze:tam debila, jakoś nie zauważyłem, żeby po twoich spustach ktoś zaczął nagle piać o geniuszu tej średniej w chuj płyty :lol:
mistrzu, ale TO NIE JEST ŚREDNIA W CHUJ PŁYTA.
już nawet zostawiając nasz polski internet - rzuć sobie okiem tu:
http://rateyourmusic.com/charts/top/album/1987

1 Sister
Sonic Youth

8 Appetite for Destruction
Guns N' Roses

18 Children of God
Swans

40 Sleeps With the Fishes
Pieter Nooten & Michael Brook


64 Killing Technology
Voivod

65 None Shall Defy
Infernäl Mäjesty

78 Electric
The Cult

81 Brown Book
Death in June

100 R.I.P.
Coroner

102 Scream Bloody Gore
Death

112 Into the Pandemonium
Celtic Frost

bardzo ładnie zobrazowana różnica w statusie tych płyt :)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 09:09

to teraz sobie jeszcze wynotuj liczbę ludzi oddających głosy na poszczególne pozycje. ja nie neguję tego, że to kultowa płyta dla fanów 4AD, problem w tym, że generalnie 4AD to śmiech na sali. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
rob
w mackach Zła
Posty: 964
Rejestracja: 31-01-2004, 12:54
Lokalizacja: z Piekła

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 09:25

twoja_stara_trotzky pisze:problem w tym, że generalnie 4AD to śmiech na sali. pozdrawiam.
dawno mnie tu nie było, a zabawa trwa w najlepsze hehe, jest jeszcze jakaś kapela, wytwórnia, która na tym forum nie została zjebana ? ;)
jebać frajerów
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 09:30

twoja_stara_trotzky pisze:to teraz sobie jeszcze wynotuj liczbę ludzi oddających głosy na poszczególne pozycje. ja nie neguję tego, że to kultowa płyta dla fanów 4AD, problem w tym, że generalnie 4AD to śmiech na sali. pozdrawiam.
Moze zmien sobie nicka na "smiech na sali", idealnie bedzie pasowal.
Naprawde zastanawiam sie jakim trzeba byc gluchym czy glupim zjebem.
Pare nazw spora wiekszosc to jakies kluczowe.

4AD:
Bauhaus
Belly
The Amps
This Mortal Coil
Kristin Hersh
Hope Blister
Pixies
Blonde Redhead
Pale Saints
Wolfgang Press
Breeders
Lush
Mojave 3
Throwing Muses
Dead Can Dance
Tarnation
His Name Is Alive
Michael Brook
Gus Gus
Colourbox
Spirea X
Swallow
Red House Painters
Lisa Germano
Ultra Vivid Scene
Clan Of Xymox
Frank Black
Cocteau Twins
The The
Thievery Corporation
The National
Efterklang
Camera Obscura
Modern English
Birthday Party
Xmal Deutschland
Stereolab
Rowland S Howard
Lydia Lunch
A.R.Kane
Colin Newman
Happy Family
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 10:04

Triceratops pisze:
twoja_stara_trotzky pisze: problem w tym, że generalnie 4AD to śmiech na sali. pozdrawiam.
Moze zmien sobie nicka na "smiech na sali", idealnie bedzie pasowal.
+1
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 11:33

Ej zapomniales wypisac tych 10 plyt z tego tysiaca, dalej nad tym myslisz?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 11:44

Mysle, ze masz wyjebane na myslenie i wiekszosc rzeczy , o ktorych nie masz pojecia ale sie wypowiadasz. Ogolnie mowiac wyjebany ekspert z ciebie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 11:51

harry harry pisze:Ale to co sobie pomylisz ty badz ktokolwiek inny mam w dupie.Akurat mam taka przekorna nature,ze jak ktos czegos ode mnie oczekuje ja mam na to wyjebane.Nie jestem tu,zeby zablysnąć myszko,wali mnie to:)

No ale piszac, ze znasz tysiac lepszych chciales zablysnac a na prosbe o oswiecenie chocby ta 10 lepszych nagle podkuliles ogon i spierdoliles do budy. Wyszlo, ze blysnales ale glupota i przechwalaniem sie.
Ostatnio zmieniony 01-07-2010, 11:58 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 11:54

harry harry pisze:I pytanie-o czym nie mam pojecia a sie wypowiadam?Jaka jest ta wiekszosc rzeczy?Skonfrontuj to:)Jak narazie (np podczas dyskusji o industrialu-caly czas potakiwales przy moich slowach,wiec jak to jest?:)
Nawiazuje do twojej wypowiedzi o the orb i tych tysiecy lepszych, jak i do samego okreslenia muzyka taneczna.

A jezeli piszesz z sensem (jak w industrialu) to dlaczego mam sie z toba nie zgadzac , jezeli mam np podobne poglady na te sprawy?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 12:24

harry harry pisze:kazdy zespol jaki do tej pory wymienilem jest ciekawszy od the orb.A jesli chodzi o stylistyke ambient-kurwa,czlowieku,to jest temat rzeka,jeszcze bardziej obszerny niz industrial.
Ale kogo to obchodzi? Jezeli mowisz do kogos "znam tysiac lepszych od tego" i ktos prosi "to podaj chociaz 10", to rzucasz nazwy "wykonawca1,2,3,4,5,6,7,8,9,10" i pozamiatane.
Oczywiscie w tej konwencji, tego zespolu, czyli jak ktos slucha Iron Maiden a ty powiesz ze znasz tysiac lepszych to na pewno nie chodzi o Entombed, Celtic Frost, Brutal Trudh, Napalm Death itp. To takie trudne dla fachowca, ktory zna tysiac? Jak na razie nie rzuciles zadnej nazwy a pierdolisz i pierdolisz jaki to jestes przekorny , najebales w chuj postow ale ani jednego z ta 10 lepsza od The Orb.
harry harry pisze:Dlatego zaproponowalem zalozenie watku.Siedze w tej muzyce od kilkunastu lat i nigdy nie inspirowal mnie the orb.
Nagrywasz cos? Zapodaj.
harry harry pisze: posluchaj briana eno,tworczosci robina storeya(rapoon),seetyca,mystified,lustmord,tor lundvall`a,thomasa koner`a,biosphere,alio die,roberta richa,netherland,oophoi i artystow skupionych wokol Glacial Movements,posluchaj troum,ambientowych plyt nocturnal emission,z polski-moan,spear,pawel grabowski,ambienotowo/industrialna job karma,posluchaj swietnego dark ambientowego kalte,edge of october,roy-arne knutsena,The Higher Intelligence Agency, ambientowych plyt aphex twin,coil,nadja,drone/ambientowego N,Tarkatak,amerykanskiego swietnego caul,raison d`etre itd itd....wszystko to jest milion razy ciekawsze niz gowniany the orb jesli chodzi o szeroko pojetą ambientowa stylistyke.
Kurwa ale o czym ty pierdolisz? :shock: , jak to sie ma do The Orb? Co ma do tego Eno czy Raison D'etre? Albo chujowo-smieszna Nadja? To jakis kurwa festiwal wiadomosci ( w postaci grochu z kapusta) o muzyce czy banalna odpowiedz na banalnie proste pytanie? Nie wydaje mi sie. Masz problem z paranoja dygresjonalna.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 12:51

harry harry to stary smutas i nie rucha
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 13:09

harry harry pisze:Ale czytaj uwaznie lizodupcu i przestan zgrywac kretyna.
Trudno cos wyczytac z tego bezladnego belkotu. Jak na razie otarles sie o stylistyke ambient house/ambient techno jedynie przy Biosphere, Higher Intelligence Agency i Aphex Twin i na tym sie konczy twoje wymadrzanie a upychanie do tego jakichs polskich gowien to juz lol.

Przeciez logiczne jest ze, nasuwjaja sie nazwy jak The KLF, Future Sound Of London, 808 State, System 7, Amorphous Androgynous, Global Communication a nawet np Autechre,Skylab, Orbital, Transambient Communications, niektore plyty Namlooka ale i tak definicje gatunku stworzylo The Orb na Orb's Adventures Beyond The Ultraworld i KLF na Chill Out wiec stwierdzenie, ze znasz "tysiac lepszych" zahaczalo o grafomanstwo, glupote i kompletne niezrozumienie tematu.

Poza tym w Higher Intelligence Agency tez sa DJ'e wiec to muzyka taneczna a ty przeciez takiej nie sluchasz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 15:26

dziewczyny, a może tak na spacer pójdziecie? Ladna pogoda, mozna chwalić Pana!
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 17:48

Analripper pisze:dziewczyny, a może tak na spacer pójdziecie? Ladna pogoda, mozna chwalić Pana!
to ja moze prztlumacze w/w sentensje na wasz jezyk:

bedzie kurwa spokoj?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 17:54

no przeciez normalnie rozmawiamy. :D
harry harry pisze:Ale ja nie slucham orbital,the klf ani chocby future sound of london,wiec czemu mialbym je wymienic w ramach polecania.
No to jezeli nie sluchasz to skad wiesz ze jest chujowe? Masz cos z glowa? A co powiesz o ostatnim Orcustrus albo Stratovarius?


Ale ci przypomne
harry harry pisze:tzw ambient techno to w sumie nie moja bajka,ale i w tym gatunku sa sto razy ciekawsze rzeczy niz the orb.
harry harry pisze:Ale ja nie slucham i nie cenię zbytnio muzyki tanecznej.Wiec nie czuje sie kompetetny i "uprawniony?
Nie sluchasz, nie cenisz, nie czujesz sie kompetentny ale wiesz co jest ciekawsze, i to od tworcow gatunku. No kurwa ewenement na skale swiatowa, na czym sie jeszcze nie znasz ale znasz cos lepszego w gatunku na ktorym sie nie znasz?


harry harry pisze: Stawianie Autechre obok the orb to juz totalny absurd i zle swiadczący o twojej percepcji w odbiorze muzyki.
Nie, to argument swiadczacy o skostnieniu twoich pogladow i wbiciu ich w ciasne schematy myslowe. Pisalem o rejonach, okolicach.

harry harry pisze:Higher intelligence lubie za album z biosphere.Czy ktos jest dj-em czy nie-nie ma to dla mnie znaczenia,nie mam pojecia skad ci przyszlo do glowy,ze jest inaczej.
Ano stad mi przyszlo do glowy:
harry harry pisze:[Co do samego rozumienia "muzyka taneczna"Jak myslisz,czemu ten zespol,zalozony przez DJ`ów, jest czesto kwalifikowany jako techno ambient badz ambient house??
Sam sobie zaprzeczasz albo ze soba polemizujesz, myslisz czasami ?

harry harry pisze:Nie sprecyzowales od samego poczatku o co dokladnie ci chodzi,
Oprocz tego ze sam sprecyzowales,
harry harry pisze:tzw ambient techno to w sumie nie moja bajka,ale i w tym gatunku sa sto razy ciekawsze rzeczy niz the orb.
to rejony tworczosci The Orb chyba wyraznie precyzuje terytorium muzyczne w jakim soie oni proszuaja. Jezeli bedziemy rozmawiac o Iron Maiden to mi chyba nie bedziesz robil porownan do Skinny Puppy, nie?

harry harry pisze: dlatego odebralem to jako ogolnikowe pytanie-taka tez moja odpowiedz.Jezeli natomiast cenisz bardziej np orbital,the orb od jak to nazwales-polskiego gowna,czyli zespolow poszukujacych,majace troche inne cele niz "ambitne dyskoteki",ktore nagraly plyty na swiatowym poziomie (niektore sa bardziej znane i doceniane za granica niz u nas)to swiadczy tylko,ze masz zjebane na maxa, komercyjne podejscie i nie jestes dla mnie kolesiem,z ktorym warto dyskutowac.Tyle.
No cenie Orbital i The Orb wyzej od polskiego gowna, co zrobic.
Komercyjne podejscie, lol , komercja sie zaczyna tam gdzie sie zaczyna jakakolwiek dystrybucja za pieniadze. Wiesz, mam wrazenie, ze mowisz do mnie starymi zinami typu plusultra ale kurwa zero w tym twojego wlasnego pomyslunku, tylko beznamietne cytowanie czyichs mysli i slow. Pewnie to dla ciebie niepojete ,ze istnieja rozne gatunki i kazdy w nich znajduje cos dla siebie.
woodpecker from space
ODPOWIEDZ