Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

chronologiczna pralnia - czyli co dziobały wróbelki żeby wyrosnąć na orłów

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox, Skaut

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

03-01-2010, 20:48

no jakby nie patrzec to zaraz progarchives, porcys i diapazon zwina swoje podwoje w obliczu zblizajacej sie nieurchronnej zaglady, metalowcy rozpisza co jest dobre a co nie we wszechmuzyce i taki bedzie wolnego koniec internetu, wszystko zostanie zmonopolizowane przez ekiper forum masterfula hehe
woodpecker from space
streetcleaner
rasowy masterfulowicz
Posty: 2218
Rejestracja: 11-04-2006, 09:36

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

03-01-2010, 20:48

teraz tylko moderatorzy nagle będą na urlopie :lol:
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

03-01-2010, 20:54

longinus696 pisze: THE VELVET UNDERGROUND – The Velvet Underground and Nico [1967]
oczywiście, płyta doskonała. Takie pytanko do znawców w temacie. Ktoś miał okazję sięgnąć po książkę "The Velvet Underground: New York Art"? Warto?
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

03-01-2010, 20:59

longinus jako pierwszy załapał o co chodzi ;p
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

03-01-2010, 21:11

ja zacznę pisać, jak będzie osobna tablica.
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

03-01-2010, 23:56

Drone pisze:Dlatego najlepszą ideą byłoby stworzenie niezależnej strony z "kanonem". Forum jest niewygodne - trudno to przeglądać, jest linearne. A na niezależnej stronie można np. zrobić sortowanie wg tagów, rocznika, można wygenerować wtedy listę najlepszych płyt wg danego użytkownika, wg grupy użytkowników, sprawdzać korelację gustów itp. itd. :lol:

Nie chodzi tu też tylko o encyklopedię, ale raczej o wykładnię, żeby raz na zawsze rozprawić się z szajsem.
voice of reason

Seen the preachers or worshipped the stage
Heard the new manifesto?


hear the revolution on the wind, arise!
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 00:50

Niniejszym zgłaszam ten album jako pierwszą i najważniejszą pozycję do kategorii 1985.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 09:14

Maria Konopnicka pisze:a ja jak stworzymy roczniki lat 80-tych. Zasypie Was bez litości kwadratowym heavy metalem, ze smokami na okładkach i gołymi cycami.
W koncu jakis sensowny post. Jezeli kazdy bedzie wsrywal co mu przyjdzie na mysl to to bedzie sie wloklo do konca swiata i jeden dzien, bo tak naprawde kazdy zeche blysnac i wygrzebac z dna dupy najbardziej nieznane "perly" zeby je gawiedzi opisac i miec swoje 5 minut slawy.

Moja prognoza jest taka, ze kiedys w teraz/tylko rocku byla taka inicjatywa kraj rad sie nazywala bodajze a potem encyklopedia rocka chyba , brakowalo od cholery nazw, kupa listow zarzucili przy F zdaje sie. Z drugiej strony znajac slomainay zapal trockiego to wydaje mi sie ze tak to sie skonczy , ilez on encyklopedii pozaczynal w wielu miejscach i wisza one niczym gazetki scienne w budynkach szkoly w czernobylu, zapomniane i porzucone, w polowie rozgrzebane.........zapomniane :D
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2388
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 13:00

Triceratops pisze:Z drugiej strony znajac slomainay zapal trockiego to wydaje mi sie ze tak to sie skonczy , ilez on encyklopedii pozaczynal w wielu miejscach i wisza one niczym gazetki scienne w budynkach szkoly w czernobylu, zapomniane i porzucone, w polowie rozgrzebane.........zapomniane :D
podsumował :mrgreen:
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
Awatar użytkownika
Grindead
postuje jak opętany!
Posty: 654
Rejestracja: 03-01-2003, 15:03

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 15:48

Mam wrazenie, ze wiekszosc autorow wiekopomnego dziela zwanego Encyklopedia Masterfula (po wklejeniu linka z okladka, pogrubieniu tytulu, i wpisaniu paru fachowo brzmiacych slow i porownan) prezy sie w dumie jakby conajmniej te albumy nagrali.
some additional disfigurement... some additional disfigurement... some additional disfigurement...
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 16:07

Maria Konopnicka pisze:
KreatoR pisze: jak to wypali i nie będzie trollowania
zamierzasz się wylogować z forum?
twoje niedoczekanie kartoflu, takie atrakcje z tobą w roli głownej nas w tym roku czekają:
streetcleaner pisze:
Maria Konopnicka pisze:A może zróbcie tak, że pięć osób wypnie dupy, a ta szósta będzie lizać pozostałych i zgadywać co jedli poprzedniego dnia :)
dobry pomysł, Ty liżesz :)
pasujesz do tej roli najlepiej - ty przecież łykasz wszystko jak leci i to bez popity :lol:
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2039
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 16:57

OK - tablica założona.... posprawdzajcie czy postuje się bez problemów nowe topiki - wszelkie uwago zgłaszajcie na bieżąco - w tym wątku chyba będzie najlepiej - kilka osób więcej może zrobi sie może tutaj moderatorami - jeżeli ma to jakiś sens...
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 17:02

największe mądrale już się same pozgłaszały, a inni wybrańcy dostali od nich zaproszenia
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2039
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 17:25

ale nie obrażaj się tak jak brzydula na wyborach Miss Siedlec ;)
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 17:52

to się nazywa mieć dystans do otoczenia. ja zawsze wolę siedzieć z tyłu i wiedzieć swoje, a nie błyszczeć w pierwszym rzędzie :wink:
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

04-01-2010, 18:21

Triceratops pisze: Jezeli kazdy bedzie wsrywal co mu przyjdzie na mysl to to bedzie sie wloklo do konca swiata i jeden dzien, bo tak naprawde kazdy zeche blysnac i wygrzebac z dna dupy najbardziej nieznane "perly" zeby je gawiedzi opisac i miec swoje 5 minut slawy.

Moja prognoza jest taka, ze kiedys w teraz/tylko rocku byla taka inicjatywa kraj rad sie nazywala bodajze a potem encyklopedia rocka chyba , brakowalo od cholery nazw, kupa listow zarzucili przy F zdaje sie. Z drugiej strony znajac slomainay zapal trockiego to wydaje mi sie ze tak to sie skonczy , ilez on encyklopedii pozaczynal w wielu miejscach i wisza one niczym gazetki scienne w budynkach szkoly w czernobylu, zapomniane i porzucone, w polowie rozgrzebane.........zapomniane :D
Ale właśnie o to chodzi, żeby to była inicjatywa otwarta i żeby można było uzupełniać spis przez cały czas. Z takim entuzjazmem, jaki zaprezentowałeś, to chuja zdziałamy, no ale przecież po Tricepsie - zdystansowanym mędrcu - nie spodziewałem się innego podejścia.
Grindead pisze:Mam wrazenie, ze wiekszosc autorow wiekopomnego dziela zwanego Encyklopedia Masterfula (po wklejeniu linka z okladka, pogrubieniu tytulu, i wpisaniu paru fachowo brzmiacych slow i porownan) prezy sie w dumie jakby conajmniej te albumy nagrali.
Eee tam. Nie ma potrzeby żebyś mierzył wszystkich swoją miarą.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 18:43

Triceratops pisze:
Maria Konopnicka pisze:a ja jak stworzymy roczniki lat 80-tych. Zasypie Was bez litości kwadratowym heavy metalem, ze smokami na okładkach i gołymi cycami.
W koncu jakis sensowny post. Jezeli kazdy bedzie wsrywal co mu przyjdzie na mysl to to bedzie sie wloklo do konca swiata i jeden dzien, bo tak naprawde kazdy zeche blysnac i wygrzebac z dna dupy najbardziej nieznane "perly" zeby je gawiedzi opisac i miec swoje 5 minut slawy.

Moja prognoza jest taka, ze kiedys w teraz/tylko rocku byla taka inicjatywa kraj rad sie nazywala bodajze a potem encyklopedia rocka chyba , brakowalo od cholery nazw, kupa listow zarzucili przy F zdaje sie. Z drugiej strony znajac slomainay zapal trockiego to wydaje mi sie ze tak to sie skonczy , ilez on encyklopedii pozaczynal w wielu miejscach i wisza one niczym gazetki scienne w budynkach szkoly w czernobylu, zapomniane i porzucone, w polowie rozgrzebane.........zapomniane :D
podręczny słownik pojęć metalowych to już klasyk, nie znasz się :lol:
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 18:53

W ogóle to prośba do adminów, żeby przerzucili temat "Encykolpedia Masterfula - rok 1976" do tej tablicy. Bo chyba tak to miało wyglądać.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re:

04-01-2010, 19:56

longinus696 pisze: Ale właśnie o to chodzi, żeby to była inicjatywa otwarta i żeby można było uzupełniać spis przez cały czas. Z takim entuzjazmem, jaki zaprezentowałeś, to chuja zdziałamy, no ale przecież po Tricepsie - zdystansowanym mędrcu - nie spodziewałem się innego podejścia.
Ja tylko napisalem co mysle, bo na poczatku wszystko zawsze fajne. Po pierwsze kiedy checsz otworzyc nowy rocznik, jak sie stary zapelni? Przeciez nie wiadom kiedy sie zapelni. Jezeli ma byc otwarte to powinno sie od razy zalozyc puste tematy dla kazdego rocznika, no bo kiedy bedzie wiadomo kiedy? Po drugi uwaga marii jest dosc celna, maria ma 9345 plyt z kwadratowym heavy i jezeli wrzuci wszystkie to jaka to bedzie mialo encyklopedyczna wartosc i sens? Przeciez encyklopedia metalu jest metal archibves, wrzucaja tam wszystko niezaleznie od wartosci, zatem po prostu pytanie czy ma to byc kolejna encyklopedia czy jakas forma polecania wartosciowych rzeczy?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Encyklopedia Masterfula - tu komentujemy

04-01-2010, 20:24

ja rozumiem, że roczniki można sobie dowolnie zakładać w każdej chwili...
ODPOWIEDZ