SCORN

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: SCORN

01-06-2010, 20:03

Triceratops pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:puk puk, ja pisałem o MUZYCE niezależnej, ani słowa o rocku nie było, bo na tej liście rocka mało było...
Tja, teraz pewnie trzeba ustalic co to jest ta muzyka niezalezna? Jeden chuj , kwestia nomenklatury.
muzyka niezależna - generalnie wszystko, co nie jest popem / muzyką poważną, tak to widzę.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

01-06-2010, 20:27

kurrrrwa znowu wyjebalo........
twoja_stara_trotzky pisze:zapomniałeś dodać, że połowa mieści się w szufladce post hardcore :lol:
nie nie zapomnialekm, moglem kazda oddzielnie opisac paroma okresleniami dokladniej nie idac na latwizne hc. Ale mi sie nie chialo. Bo slowcore nie ma nic wspolnego z hardcorem.
twoja_stara_trotzky pisze:na tej liście była JEDNA płyta z neofolkiem :lol:
i właśnie o tym mówię, o kompletnym dyletanctwie. co było neofolkowe? psychodeliczny Sam Gopal? progresywny, jak to sam określiłeś Hammill? illbientowy Scorn? NWW wycieczka w IDM? industrialny Current? czy może ambientowy Lustmord? czekaj czekaj, już wiem, na pewno Bronsky Beat to czystej wody neofolk :lol:
Dla mnie to wlasnie tajk dla ciebie core. w Current jakos sie nie doszukalem industrialu choc kiedys szukalem bo mnie jakis koles z metalherat zaciekawil.
twoja_stara_trotzky pisze: zrób sobie test i spytaj postronnych świadków naszej dyskusji, co jest większą klasyką :lol:
Lol jaki argument ;lol:Gdzie mam spytac? :lol:
twoja_stara_trotzky pisze:ja rozumiem Fugazi, Chrome czy NoMeansNo - to dokładnie ta sama liga co C93, NWW, Scorn czy Lustmord, tyle, że klimaty inne, ale, na boga, Rodan? Hoover? HAHAHAHA! to taka klasyka, jak co bardziej zapomniane płyty z Cold Meat Industry :lol:
To zes dojebal pizdzie uszu. Rodan to brat blizniak Slint, maja niemal identyczne zaslugi, zreszta grali bardzo podobnie, sa odpowiedzialni za spora czesc wspolczesnej sceny od post do hc. Wydali tylko jedna plyte na poczatku 90 ale bardzo wazna, awangarda hc, powstalo z nich wiele innych wplywowych kapel jak np June of 44, rozumiem ze nie znasz, nie ma pizdowatego smecenia a ty nie lubisz hc. O Hoover moze spytaj doktora, legenda Dischordu i dla wielu jeden z najlepszych (znam takich dla ktorych najlepszy)_ zespol hc/punk z USA. Zespol miary Fugazi, Black Flag, Flipper. No ale przeciez ty nie lubisz takiej meskiej muzyki wiec skad masz znac. Wez pioter, ja przynajmniej nie kompromituje sie wypowiadajac sie gejkach z twoich list ktorych nie znam.


a
twoja_stara_trotzky pisze:muzyka niezależna - generalnie wszystko, co nie jest popem / muzyką poważną, tak to widzę.
Jezeli do tego dodamy fakt, ze o popie nie masz pojecia to rzeczywiscie trudne do ustalenia. Zatem David Bowie z okresu Ziggy'ego jest niezalezny a z okresu Let's Dance juz nie jest niezalezny? Talk Talk z okresu 2 pierwszych plyt jest zalezny a z okresu 2 ostatnich niezalezny?
Ostatnio zmieniony 01-06-2010, 20:41 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

01-06-2010, 20:37

Drone pisze:I jak napisałem, że wg Tricepsa są to płyty słabe, to mnie zakrzyczał, że to nieprawda. Co za gość :lol:
no przeciez nie wszystkie byly slabe :D
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: SCORN

01-06-2010, 20:52

Triceratops pisze: Current jakos sie nie doszukalem industrialu choc kiedys szukalem bo mnie jakis koles z metalherat zaciekawil.
znaczy ze pierwsze albumy C93 to neofolk? czy jak? :lol:
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: SCORN

01-06-2010, 21:05

Triceratops pisze:w Current jakos sie nie doszukalem industrialu choc kiedys szukalem bo mnie jakis koles z metalherat zaciekawil.
ja przynajmniej nie kompromituje sie wypowiadajac sie gejkach z twoich list ktorych nie znam.
nie mam więcej pytań wysoki sądzie :lol:
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

01-06-2010, 21:26

Riven pisze:
Triceratops pisze: Current jakos sie nie doszukalem industrialu choc kiedys szukalem bo mnie jakis koles z metalherat zaciekawil.
znaczy ze pierwsze albumy C93 to neofolk? czy jak? :lol:
hehe nie wiem, nie odpowiadalo to moim wyobrazeniom w kazdym razie :lol: to bylo 7 lat temu wiec nie wiem czy dzisiaj byloby inaczej i czy moze nie sluchalem tych albumow co trzeba ale takie stwierdzenie padlo i pamietam ze mnie wtedy zainytrygowalo.
twoja_stara_trotzky pisze:nie mam więcej pytań wysoki sądzie :lol:
No a o co mozesz zaptyac, ja tam szukalem, to znaczy ze sluchalem ale po mojemu to nie znalazlem co przyznaje. To nie kompromitacja. Kompromitacja to trwierdzic , ze zespol miary Slint to gowno nie klasyka , nawet go nie znajac. :lol:
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: SCORN

01-06-2010, 21:31

mistrzu, ale TO NIE JEST ZESPÓŁ MIARY SLINT. ani tak znaczący, ani tak wpływowy, ani tak znany.
już nawet zostawiając nasz polski internet - rzuć sobie okiem tu:
http://rateyourmusic.com/artist/slint
http://rateyourmusic.com/artist/rodan
bardzo ładnie zobrazowana różnica w statusie obu zespołów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

01-06-2010, 21:49

twoja_stara_trotzky pisze:mistrzu, ale TO NIE JEST ZESPÓŁ MIARY SLINT. ani tak znaczący, ani tak wpływowy, ani tak znany.
już nawet zostawiając nasz polski internet - rzuć sobie okiem tu:
http://rateyourmusic.com/artist/slint
http://rateyourmusic.com/artist/rodan
bardzo ładnie zobrazowana różnica w statusie obu zespołów.
O kurwa az sie oplulem :lol: :lol: :lol: , trocki rozmawiajacy o zespole ktorego nie zna za pomoca rateyorumusic, no to teraz czekam na argumenty z wikipedii i last.fm :lol: :lol: No czekam na nastepne argumenty :lol:

No kurwa jak nadeszly czasy ze mamy rozmiawac za pomoca rate to kurwa niezle, prosze bardzo, mozna i tak :lol: :lol:
Widac co lepsze:
http://rateyourmusic.com/artist/depeche_mode
http://rateyourmusic.com/artist/scorn
Albo
http://rateyourmusic.com/artist/jesu
http://rateyourmusic.com/artist/classix_nouveaux
Albo
http://rateyourmusic.com/artist/duran_duran
http://rateyourmusic.com/artist/oranssi_pazuzu

A mozna i tak
http://rateyourmusic.com/artist/the_sisters_of_mercy , sklej ryja, vision Thing jest najgorsze. :lol:

Fajna zabawa :lol: zatem co, koniec dysput, rate your music prawde ci powie? :lol:
Dla nie lol miesiaca, to ze jestes niedoedukowany to chuj ale ze probujesz z tego zrobic cnote a z siebie debila to dla mnie megalol :lol:
Ostatnio zmieniony 01-06-2010, 22:10 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

01-06-2010, 22:24

Drone pisze:Triceps, uważasz się za wyedukowanego? A jak nazwać ciebie, skoro nie potrafisz sklecić jednego pełnego zdania na temat takich płyt jak "Piece Of Mind" czy "Hail To England"? Dałem 9 heteroseksualnych, kipiących żywą energią pozycji i debiut DURAN DURAN. Olałeś te 9 pozycji, a skupiłeś się na zastanawianiu się, czemu dałem akurat debiut zamiast zastanowić się, co z tobą jest nie tak, że uciekasz na siłę od metalu w jakąś pop-alternatywę.
Nie nie uwazam. Skupilem sie bo odstawalo jako pop. Co do heteroseksualizmu to wykazalem w moim TESCIE, jedynym bo wasze to jakies slepe proby z listy a nie testy, ze to dosc wzgledne. Z tego co pamietam to jak trocki stawiasz pizdowaty Amok na krwawy debiut, wioskoweo-glupkowate Shadows In The Deep nad brutalny debiut, pedalskie Turn Loose The Swans nad grobowy debiut. Nie wiem jak z sistersami czy swansami uciebie bo przeciez uniknales. A co do panow biegajacych w blyszczacych legginsach do aerobiku po scenie czy ubierajacych sie w gacie z futerka i malujacych klaty oliwa to widac mamy inne podejscie do heteroseksualizmu.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: SCORN

01-06-2010, 22:43

pass. nie mam siły na tego gościa. przynajmniej do czasu, aż się czytać nie nauczy.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

02-06-2010, 09:23

dobra dobra, a ty sie tymczasem naucz nie mijac niewygodnych pytan hehe bo lipa
woodpecker from space
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: SCORN

02-06-2010, 10:35

twoja_stara_trotzky pisze:mistrzu, ale TO NIE JEST ZESPÓŁ MIARY SLINT. ani tak znaczący, ani tak wpływowy, ani tak znany.
Profesorze, ale TO JEST ZESPÓŁ MIARY SLINT. Nie mniej znaczący, nie mniej wpływowy, przy czym zgoda, że na mniejszą skalę popularny niż wyrobiona marka Slint. Nie jest to zespół wygrzebany nie wiadomo skąd i każdy kto choć trochę się interesuje taką muzyką ten Rodan zna. W swoich klimatach po prostu klasyk :)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: SCORN

02-06-2010, 10:46

o, i znowu przypełzł przydupas Tricepsa ;)
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: SCORN

02-06-2010, 10:58

Coś mi się zdaje Trocki, że to na podstawie Twojej osoby można by zdiagnozować kompleks przydupasa Tricepsa :)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

02-06-2010, 11:35

4m pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:mistrzu, ale TO NIE JEST ZESPÓŁ MIARY SLINT. ani tak znaczący, ani tak wpływowy, ani tak znany.
Profesorze, ale TO JEST ZESPÓŁ MIARY SLINT. Nie mniej znaczący, nie mniej wpływowy, przy czym zgoda, że na mniejszą skalę popularny niż wyrobiona marka Slint. Nie jest to zespół wygrzebany nie wiadomo skąd i każdy kto choć trochę się interesuje taką muzyką ten Rodan zna. W swoich klimatach po prostu klasyk :)
Cos mi sie zdaje, ze caly katalog Cold Meat to wieksza klasyka :?

Natomiast, kazdy srednio rozgarniety i jeszcze mniej zorientowany co sie w swiecie muzyki dzieje powinien to wiedziec, chociaz co prawda Rodan nie jest tak rozreklamowany jak Slint. Moze to dlatego ze na rm nikt nie pisal o Rodan? :?
Nadmienic tez warto, ze z Rodana wyklulo sie kilka nie mniej znanych klasykow muzyki niezaleznej, alternatywnej i awangardowej jak Rex, June Of 44 czy Rachel's ale podobno to o czym nie pisza w gazetach i rm nie istnieje.
Warto takze zauwazyc, ze rok temu Rachel Grimes z Rachel's wydala fajna plyte Book Of Leaves zaaranzowana wylacznie na fortepian.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: SCORN

02-06-2010, 11:43

Triceratops pisze:Warto takze zauwazyc, ze rok temu Rachel Grimes z Rachel's wydala fajna plyte Book Of Leaves zaaranzowana wylacznie na fortepian.
Taką sobie, mi w ogóle nie podeszła :? A Rachel's bardzo, bardzo fajne :)

A tak w ogóle to nie wiem czy wiesz, ale nowy Scorn wyszedł. Nie słuchałem, ale straszne gówno, strata czasu, bo na RYM dostał ledwo 3.11 :lol:
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: SCORN

02-06-2010, 15:29

4m pisze:A tak w ogóle to nie wiem czy wiesz, ale nowy Scorn wyszedł. Nie słuchałem, ale straszne gówno, strata czasu, bo na RYM dostał ledwo 3.11 :lol:
O cholerka, to chyba musze skasowac, RYM ma oficjalna rekomendacje profesora trockiego i jest powszechnie uznawane przez gremium profesorskie za zdrodlo miarodajnej infrormacji i rzetelnej oceny. Szkoda, bo zaczal mi sie nawet podobac, no ale coz, na wladze nie poradze :?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: SCORN

02-06-2010, 15:48

a ci nadal się czytać nie nauczyli.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

02-06-2010, 20:07

Triceratops pisze:
4m pisze:A tak w ogóle to nie wiem czy wiesz, ale nowy Scorn wyszedł. Nie słuchałem, ale straszne gówno, strata czasu, bo na RYM dostał ledwo 3.11 :lol:
O cholerka, to chyba musze skasowac, RYM ma oficjalna rekomendacje profesora trockiego i jest powszechnie uznawane przez gremium profesorskie za zdrodlo miarodajnej infrormacji i rzetelnej oceny. Szkoda, bo zaczal mi sie nawet podobac, no ale coz, na wladze nie poradze :?
oj tam oj tam, jak nie masz 20-letniego stażu w słuchaniu Scorn i do tego nie masz ich przynajmniej 35 płyt, to po prostu nie skumasz tej muzyki. To jest FAKT, a z faktami się nie dyskutuje :lol:
Coś tam było! Człowiek!
wolf

Re: SCORN

03-06-2010, 10:30

A jaki jest problem w skumaniu tak prostej jak bat muzyki?
ODPOWIEDZ