KISS

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Awatar użytkownika
__________
zaczyna szaleć
Posty: 210
Rejestracja: 28-02-2011, 16:54
Lokalizacja: z ID

Re: KISS

14-09-2011, 22:43

Kiss lubię w takim samym stopniu co Euronymous
Obrazek
Obrazek
До свидания Mother Fuckers
Awatar użytkownika
evildead
weteran forumowych bitew
Posty: 1105
Rejestracja: 04-05-2010, 18:07
Lokalizacja: KRK

Re: KISS

15-09-2011, 08:33

kurwa, jaki to był mongoł to masakra

a KISS... zespół mojego dzieciństwa - teraz raz na rok coś odpalę ale wspominam miło
Intensive silence, all in blood red
A spawn of hell I am the evil dead
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: KISS

09-08-2014, 17:58

Omijałem zawsze na kilometr 'Carnival of Souls' bo etykietka grunge wywołuje u mnie mdłości (poza chlubnymi wyjątkami jak SG albo TAD), ostatnio jej trochę słuchałem i również jestem na nie, podobają mi się praktycznie tylko numery z Paulem na wokalu. Nowoczesny, ciężki KISS = tylko 'Revenge'.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5387
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: KISS

29-08-2014, 21:51

hcpig pisze:Omijałem zawsze na kilometr 'Carnival of Souls' bo etykietka grunge wywołuje u mnie mdłości (poza chlubnymi wyjątkami jak SG albo TAD), ostatnio jej trochę słuchałem i również jestem na nie, podobają mi się praktycznie tylko numery z Paulem na wokalu. Nowoczesny, ciężki KISS = tylko 'Revenge'.
Revenge - nie dość że sentyment, to jeszcze kawał dobrej muzy...
Co do Carnival..., to typowy przyklad koniunktury pudli na alternatywne granie w latach 90 - jednym wyszło lepiej (Skid Row, Warrant, Motley Crue AD 1994), innym gorzej (Kiss, Extreme, Def Leppard), a z kolei paru innym udało się wybrnąć z tego z głową, urozmaicając twórczość, nie tracąc zbyt wiele ze swego sznytu (Poison "Native Tongue", Scorpions "Eat the Heat", trochę Winger na "Pull").
Oczywiście, mówię tu o kategoriach rynkowych - bo muzycznie to zwykle były całkiem przyzwoite płyty.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KISS

24-05-2015, 19:02

KISS is launching a badge player that brings together three shows MP3. Presentations, never before officially released, were recorded in 2008. These are:

- Live at Paris Bercy - 17/06/2008
- Live at Arrow Rock Festival - 15/06/2008
- Live at Download Festival - 13/06/2008

The edition is limited to 200 unit
Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KISS

26-05-2015, 01:04

An exclusive trailer for the upcoming animated movie "Scooby-Doo! and Kiss: Rock and Roll Mystery." Warner Bros. Home Entertainment

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Graveyard Shift
zaczyna szaleć
Posty: 108
Rejestracja: 16-05-2014, 15:41

Re: KISS

31-05-2015, 14:27

A Jaki macie stosunek do twórczości KISS z lat 80-ych i początku 90-ych (okres od płyty "Lick It Up" do "Revenge")? To co prawda czas ich największego sukcesu komercyjnego, ale opinie co do jakość poszczególnych płyt z tego okresu są bardzo podzielone. Dla "niewtajemniczonych" (choć wątpię czy są tacy - podsyłam linki)

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Szperacz wysokowydajnościowy, miłośnik popkultury:)
ZłyPan

Re: KISS

31-05-2015, 14:58

Przyznawać się, smyki, który udaje Janusza Fenriza Niedźwieckiego?
Awatar użytkownika
Graveyard Shift
zaczyna szaleć
Posty: 108
Rejestracja: 16-05-2014, 15:41

Re: KISS

31-05-2015, 18:35

ZłyPan pisze:Przyznawać się, smyki, który udaje Janusza Fenriza Niedźwieckiego?
Tak to ja! Pewnej nocy wyalienowałem się z transheteronomicznej metarzeczywiścości... i popatrz...taki efekt:)
Szperacz wysokowydajnościowy, miłośnik popkultury:)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9700
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KISS

21-08-2015, 19:26

http://www.jpost.com/Israel-News/Cultur ... ons-412855" onclick="window.open(this.href);return false;
Guilty of being right
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9700
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KISS

17-06-2023, 21:32

Wahałem się czy nie do onkologii, ale może to normalne tylko ja nie śledzę pudelków?
Obrazek
Jedyna i niepowtarzalna okazja spotkania z legendarnym muzykiem, współzałożycielem, basistą, wokalistą zespołu KISS!
To właśnie my (wraz z Klubami Studio i Zaścianek) jesteśmy pierwszymi lokalami w Polsce, gdzie będziesz mógł zakupić MONEYBAG SODAS - napoje stworzone przez GENE’A SIMMONSA.
Z tej okazji, sam SIMMONS przyjedzie do Gwarka, oficjalnie celebrować rozpoczęcie współpracy.
Usłyszycie historie powstania marki, pomysłu oraz dowiecie się, co odróżnia MoneyBag Sodas od zwykłych napojów gazowanych.
Gene weźmie również udział w Q&A - w którym każdy z Was będzie mógł zadawać pytania jednemu z najbardziej legendarnych muzyków na świecie.
Gene to człowiek instytucja. W 2006 został sklasyfikowany na 29. miejscu listy 100 najlepszych metalowych wokalistów wszech czasów według Hit Parader. Z kolei w 2009 roku został sklasyfikowany na 12. miejscu listy 50 najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records.
KISS to jeden z najbardziej znanych zespołów w historii muzyki. Zespół Kiss znalazł się na 10. pozycji listy 100 najlepszych artystów hard rocka VH1 i do dziś posiada liczną armię wiernych mu fanów na całym świecie. KISS ma na swoim koncie 30 złotych płyt, więcej niż jakikolwiek inny artysta z USA oraz 14 platynowych krążków. Ich ikoniczne makijaże są znane na całym świecie.
I to właśnie do nas, do Klubu Gwarek, GENE SIMMONS przyjedzie, by spotkać się z fanami oraz wspólnie świętować wprowadzenie jego napojów do Polski.
Na miejscu będziecie mogli nabyć 4 rodzaje MONEYBAG SODAS:
• Cola - aksamitny smak z naturalnych składników zamknięty w pięknej dekorowanej szklanej butelce, najlepiej smakuje z plasterkiem cytryny jak i tradycyjnie, wprost z mocno zmrożonej butelki, a wszystko to przy dźwiękach „Rock and Roll All Nite”.
• Diet Coke - coś więcej niż Cola, dla tych co unikają kalorii, laktozy, glutenu i tłuszczu. Polecamy koniecznie schłodzoną kostkami lodu przy wokalu Gene Simmonsa w I Love It Loud w tle.
• Ginger Ale - klasyczne jak God Gave Rock ‘N’ Roll To You II. Bezalkoholowe, imbirowe piwo dla młodszych i starszych. Polecamy z dodatkiem cząstki limonki włożonej do butelki – tak dekoracyjnie, że aż szkoda przelewać do szklanki.
• Cream Soda – delikatny, unikatowy, kremowy smak w karaibskim stylu, schłodzony pasuje do ostrych dźwięków Psycho Circus. Oryginalne połączenie wanilii i lekko gazowanej wody w eleganckiej butelce.
Butelka w cenie: 18 zł
4-pak w cenie: 54 zł
Ilość miejsc ograniczona. Cegiełka wstępu, to zakup przy wejściu wybranego przez siebie 4-paka.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10712
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: KISS

17-06-2023, 21:42

Czy naprawdę finansowo może być aż źle, że w ten sposób gwiazdy rocka muszą dywersyfikować środki?
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9700
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KISS

17-06-2023, 21:50

Ostatnio Harris w dzień wolny zagrał koncert ze swoim projektem, Dickinson wybrał się na koncert Deep Purple, bo akurat grali w Krakowie dzień wcześniej, więc jak widać nie wszyscy muszą dorabiać sprzedawaniem coli :-P
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14467
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KISS

17-06-2023, 21:58

uglak pisze:
17-06-2023, 21:50
Ostatnio Harris w dzień wolny zagrał koncert ze swoim projektem, Dickinson wybrał się na koncert Deep Purple, bo akurat grali w Krakowie dzień wcześniej, więc jak widać nie wszyscy muszą dorabiać sprzedawaniem coli :-P
a Smith poszedł na ryby ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10712
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: KISS

17-06-2023, 22:08

uglak pisze:
17-06-2023, 21:50
Ostatnio Harris w dzień wolny zagrał koncert ze swoim projektem, Dickinson wybrał się na koncert Deep Purple, bo akurat grali w Krakowie dzień wcześniej, więc jak widać nie wszyscy muszą dorabiać sprzedawaniem coli :-P
Dickinson już dawno skończył grę zwaną życiem i teraz robi side questy...
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5387
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: KISS

20-06-2023, 16:08

Ja się w ogóle dziwię, że w sumie tanio jak na tego starozakonnego😀
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9700
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KISS

21-06-2023, 01:30

Jako, że na co dzień nie uczestniczę w popkulturze to raz na jakiś czas takie rzeczy potrafią mnie zafascynować:

Obrazek

Jakbym wcześniej wiedział to bym się na chwilę dodał do tej Kiss Army :D
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10712
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: KISS

21-06-2023, 09:30

Masakra, wygląda na to że Kiss to najbardziej zarozumiałe buce w historii rocka:-) Widzieliście to nagranie gdzie opierdalają dziennikarza za to że przyszedł do nich w koszulce Iron Maiden i kazali mu zmienić na koszulkę Kiss?
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: KISS

21-06-2023, 10:13

uglak pisze:
17-06-2023, 21:32
Butelka w cenie: 18 zł
4-pak w cenie: 54 zł
Ilość miejsc ograniczona. Cegiełka wstępu, to zakup przy wejściu wybranego przez siebie 4-paka.
Przypomina się ten dialog o milkshaku z Pulp Fiction, który co prawda jest zajebisty, ale za chuja nie wart 5$, zwłaszcza, że nie dolewają do niego burbona :-D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: KISS

21-06-2023, 19:43

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-06-2023, 09:30
Masakra, wygląda na to że Kiss to najbardziej zarozumiałe buce w historii rocka:-)
W związku brakiem chociażby jednej nowej wielkiej rewolucji, naddprodukcją muzyki, jej powszechnym dostępem i inflacją jej wartości, do kosza pójdzie cale zjawisko idolatrii, to już są ostatki i ostatnie podrygi dinozaurów o mentalności która nie tyle przemija, co nie będzie na nią już miejsca.

Do tego przemiany światowe z lewicowego klucza, kiedyś taki bubek mógł się lansować na uprzedmiotowieniu kobiet, dzisiaj nawet nie będzie próbował bo zostanie kulturowo zkancelowany, przez fanów i sponsorów.
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ