Re: QUEEN

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9132
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: QUEEN

25-11-2022, 22:47

Wujek, który wciągnął mnie w ten cały muzyczny cyrk nagrał kiedyś na VHS, na którym wcześniej był jakiś koncertowy boot Kinga Diamonda + Tankard i Destruction z jakiegoś live, koncert Queen z Rio + teledyski. Do dzisiaj mu tego nie wybaczyłem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16186
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Re: QUEEN

25-11-2022, 22:48

Bywają wujkowie, którzy robią gorsze rzeczy. Wybacz mu.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9132
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Re: QUEEN

25-11-2022, 22:53

Ok, wybaczam. Ja w sumie chyba pierwsze zetknięcie z Queen miałem kiedy w tv puścili klip do Scandal. Zrobiło to na mnie wrażenie.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14149
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: QUEEN

22-08-2023, 00:42

Głośno zrobiło się o znanym utworze Queen "Fat Bottomed Girls". Ma być zbyt kontrowersyjny na obecne standardy, dlatego też został usunięty z najnowszej edycji składanki "Greatest Hits".

Teraz nowa wersja składanki trafiła na platformę Yoto. "To idealne wprowadzenie do muzyki Queen dla młodych melomanów i doskonała ścieżka dźwiękowa na taneczne imprezy w kuchni, wspólne śpiewanie w trasie, sesje na gitarze powietrznej przed snem... i wiele więcej" - głosi opis płyty na wspomnianej platformie.

Składanka została jednak uszczuplona o piosenkę "Fat Bottomed Girls" z wersami: "Byłem tylko chudym chłopakiem / Nie rozróżniałem dobra od zła / Ale poznałem życie, zanim wyszedłem z przedszkola / Zostawałem sam z dużą, grubą Fanny / Ona była taką bezwstydną nianią / Wielka kobieto, to ty uczyniłaś mnie takim niegrzecznym chłopcem!". Jak można przeczytać w "Daily Mail", "utwór o dziewczynach z grubymi tyłkami mógłby być nieodpowiedni dla młodszych słuchaczy, do których skierowana jest platforma Yoto".

Jeden z ekspertów muzycznych czasopisma komentował: "Jest to temat rozmów w branży muzycznej. Nikt nie może zrozumieć, dlaczego tak pogodna, zabawna piosenka nie może być akceptowana w dzisiejszym społeczeństwie. To jest szaleństwo. Dlaczego nie docenić ludzi o różnych kształtach i rozmiarach, tak jak społeczeństwo mówi, że powinniśmy?". "Napisałem ją z myślą o Fredzie, szczególnie jeśli ma się wokalistę, który lubi dziewczyny z wielkimi tyłkami... lub chłopców" - mówił z kolei w wywiadzie z 2008 roku autor utworu. 
Na nowym "Greatest Hits" znalazło się również ostrzeżenie: "Teksty niektórych piosenek poruszają tematy dla dorosłych, w tym odniesienia do przemocy i narkotyków. Są to oryginalne, nieocenzurowane nagrania. Choć nie zawierają przekleństw, zaleca się nadzór rodziców przy odtwarzaniu tej zawartości młodszym dzieciom".
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ