Mike Patton bands

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Mike Patton
zaczyna szaleć
Posty: 102
Rejestracja: 14-01-2008, 21:21
Lokalizacja: Zakopane

12-03-2008, 23:32

Nie minął nawet tydzień od kolejnego spotkania z Pattonem (koncerte w Proximie...) a pojechałem na kolejny koncert mojego idola do Holandii. Jechałem 20h w autobusie na miejscu byłem już po 6 rano po czym poszedłem szukać klubu w którym wystąpi Mike... Byłem pod klubem Tivoli już po godzinie 11. Nie było jeszcze tam nikogo oprócz mnie, więc czekałem aż przyjedzie Patton z zespołem Zu. Przyjechali dopiero po godzinie 17. Mike przywitał mnie tekstem "Again you ! You crazy muthufucker from Poland" (zrobiło mi się miło jak mnie rozpoznał:) )Widok Pattona już nie robi na mnie wrażenia, więc przywitałem się z nim bez nerwów jakby był to mój przyjaciel:) Zespół Zu pomyślał pewnie, że jestem jakimś znajomym Mike, bo zaczeli mi się przedstawiać mo imieniu
Pgadałem z Pattonem chwilkę pomęczyłem go pytaniami o tour Tomahawk, spytałem o nowy projekt Crudo, A Perfect Place itd.
Koncert był bardzo dobry trwał aż 1h i 20min. Widziałem Zu 2 lata temu jak grali przed Fantomas/Melvins wiec wiedziałem, że nie może być zle...
A zresztą sami się przekonacie jak było , bo nagrałem cały koncert...
Po koncercie znowu spotkanie z Pattonem i kolejne zdjęcia z nim, autografy na płytach z dedykacją itd. I zapytałem oczywiście czy pamięta koncert w Proximie... Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z moim idolem:) Do Polski dojechałem dopiero w sobotę o 15 i odrazu pojechałem na Metalmanię, także w Spodku byłem już pół przytomny...
I kilka moich clipów :

Part I

Part II ... re=related

Part III ... re=related

Part IV ... re=related

Part V ... re=related

After show with fans
Mike Patton
zaczyna szaleć
Posty: 102
Rejestracja: 14-01-2008, 21:21
Lokalizacja: Zakopane

Re: Mike Patton bands

26-06-2008, 06:12

Mondo Cane - Holandia, Amsterdam (Paradiso, 12.06.2008)

Co to dużo będę gadał orkiestra, 5 osobowy chór i ponad 50 muzyków na scenie! To musi robić wrażenie, powiem tylko tyle było genialnie:) Koncert odbył się w dawnym kościele, także był klimat i bylo bardzo kameralnie, bo na koncercie było około 300 może 400osób czyli tyle ile pomieści Paradiso. W zeszłym roku byłem w Lugo na pierwszym koncercie Mondo Cane. Ciężko porównać mi te dwa koncerty, bo oba były genialne, chociaż może jednak we Włoszech było ciut lepiej... 18 lipca Patton daje kolejny koncert z projektem Mondo Cane (wcześniej jeszcze wystąpi w Helsinkach...) Koncert Odbędzie się w Bolonii i jest to koncert DARMOWY ! Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej szczegółów zapraszam na pw. Nagrałem tylko 30min. koncertu po czym wykryła mnie ochrona i zabrała całe nagranie:( Ale koncert był filmowany i transmitowany na żywo w internecie, także możecie go obejrzeć w całości tu : http://www.fabchannel.com/mike_patton_concert
Spotkałem przed koncertem Pattona i zrobiłem sobie tradycyjnie zdjęcie z nim, ale nie gadałem z nim, bo było dość dużo fanów i każdy go męczył zdjęciami i autografami... Po koncercie Patton bardzo się spieszył , ja zagadałem "When you come to Poland" a on na to "You motherfucker again! I gotta you man" Mike chyba ma mnie już dość zresztą macie tu ten fragment:


Zu & Mike Patton - Czechy, Praga - Stimul Festival (Divadlo Archa, 17.06.2008)

Widziałem już ten kwartet w akcji w marcu, także wiedziałem czego mam się spodziewać Koncert był dużo lepszy niż ten w Holandii, wogóle Patton miał doskonały humor może dlatego, że Włosi wygrali z Francją 2 do 0 co Mike podkreślał podczas koncertu i wyśmiał Francuzów za ich ostatnie miejsce:) a także świetnie się bawił na scenie. Mimo, że podczas koncertów z Zu Mike tylko improwizuje to robi to z taką pasją i zaangażowaniem jak mało kto! Widać, że sprawia mu to ogromną przyjemność... Ja już nie mogę się doczekać nowej płyty Zu która ma wyjść w tym roku, bo na płycie w kilku kawałkach ma wystąpić Patton a w jednym The Melvins ! Przed koncertem najpierw spotkałem basistę Zu i zamianiłem z nim kilka słów, pochwalił moją koszulkę Down, bo mówił, że jest też ich fanem! I pamiętał mnie z koncertu w Holandii... Pózniej dorwałem Pattona , zapytałem czy mogę zrobić sobie z nim zdjęcie a on na to "Przecież masz ich już chyba z milion" na to ja odpowiedziałem, że chcę milion pierwsze " Na ta Patton razem z całym zespołem Zu wybuchneli śmiechem:) Zapytałem Pattona o rzecz, która mnie nurtuje i nie pokoi od miesięcy czyli czy będzie tour promujące płytę Tomahawk "Anonymous" (w sumie już go o to pytałem ,ale nie uzyskałem wtedy satysfakcjonującej odpowiedzi) i tym razem było podobnie , ale zasmucił mnie stwierdzeniem "Nie wiem czy wogóle kiedykolwiek będzie jakaś trasa Tomahowk" pytam dlaczego a on "to długa historia..." I Patton jak zwykle powiedział, że się spieszy... Podejrzewam, że mógł pokłucić się z którymś z członków Tomahawk i dlatego niema trasy koncertowej Tomahawka:(
Po koncercie czekałem aż wyjdzie Patton i się doczekałem:) Już nie prosiłem go o zdjęcie ani autograf, bo znowu by mnie nazwał motherfucker:) jak było w Holandii , więc wziąłem kamerę i kręciłem go jak gada z fanami i robiłem zdjęcia , najpierw zrobiłem zdjęcie dla mojej koleżanki jak stała z Pattonem a Patton jak mnie zobaczył to znowu "you crazy motherfucker" he he Chyba Patton nadał mi nową ksywkę Na koncercie spotkałem duzo Polaków , zresztą po koncercie też ich było trochę co zobaczycie w clipie "After shows with fans" Jeden z polskich fanów spytał go o koncert w Polsce a Patton odpowiedział "To nie zależy odemnie gdzie występuję, poproszono mnie żebym wystąpił w Prtadze to zagrałem tu, jakbym sam decydował gdzie mam wystąpić to zagrałbym w Ekwadorze" Zresztą sami sobie zobaczycie co Patton jeszcze gadał, bo udało mi się nagrać cały koncert:) I jak zwykle wrzuciłem kilka clipów z koncertu:

Part I

Part II (Patton talking about EURO 2008)

Part III (Scalinatella z repertuaru Mondo Cane!!!)
I trochę prześmiewek z Pearl Jam, Soundgarden i Toma Waitsa:)

Part IV (Italian Hardcore & Cover Mix)
malutki fragmencik AC/DC nawet:)

Part V
Niech mi ktoś powie co mówi Patton na początku ? "Anybody from Poland" ??? czy mi się wydaje...

Mike Patton after show with fans


Ps. Zu wystąpi we Wrocławiu 27 września !!!

Miałem być jeszcze w Paryżu 23 czerwca na Painkiller with Patton, ale niestety uciekl mi autobus do Paryża (nie dojechałem na czas przez jebane korki:( ) A niestety nie miałem kasy, by jechać na własną rękę, bo miałem wykupiony już bilet w obie strony... Także został mi do dziś bilet na koncert i bilet autobusowy:( Pojechałem stopem, ale ujechałem tylko 500km, pózniej się wróciłem do domu, bo stwierdziłem, że i tak nie zdążę na czas...
Awatar użytkownika
grot
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 24-05-2008, 11:30
Lokalizacja: Transformed God Basement

Re: Mike Patton bands

28-06-2008, 11:19

Znana jest dokładna data wydana Mondo Cane? Bo po tym koncercie, który można zobaczyć w internecie nabrałem ochoty na właśnie taki wakacyjny krążek.
- Odkryłem swoją drugą osobowość. Ma na imię Jan.
- O, czym się zajmuje?
- Jan, generalnie, pogardza.
Mike Patton
zaczyna szaleć
Posty: 102
Rejestracja: 14-01-2008, 21:21
Lokalizacja: Zakopane

Re: Mike Patton bands

05-10-2008, 16:29

Mondo Cane wychodzi w pierwszej polowie 2009r.

“Bird’s Eye”, Mike Patton & Serj Tankian ze ścieżki dzwiękowej do filmu “Body of Lies”

http://www.mediafire.com/?nw2yywhdywm
Mike Patton
zaczyna szaleć
Posty: 102
Rejestracja: 14-01-2008, 21:21
Lokalizacja: Zakopane

Re: Mike Patton bands

18-12-2008, 02:46

No fakt aż huczy od plotek na temat powrotu Faith No More pisali o tym na onecie, pisali w magazynie Kerrang i włoskim forum Pattona też o tym bębnią, że podobno mają wrócic tylko na koncerty w 2009r. Ale ja myślę , żę to plotki tylko, bo Patton parę dni temu wydał nową płyę (zaraz o niej napiszę ) W marcu wychodzi jego debiutacnacka płyta Mondo Cane z orkiestrą i chórem, w kwietniu wychodzi soundtrack skomponowany w całości przez Pattona do jakiegoś filmu a w czerwcu wychodzi w końcu nowy Fantomas:) Także wątpię w reaktywację Faith No More nawet na koncerty...

Nowe dzieło znanego saksofonisty i jazzmana Johna Zorna na którym wokalnie udziela się Mike Patton. To już w sumie 4 płyta kwartetu John Zorn/Mike Patton/Trevor Dunn/Joey Baron w przeciągu 2 lat. Oczywiście kto zna Pattona tylko z Faith No More to lepiej niech nie ściąga tej płyty, bo mocno się zdziwi:)

http://rapidshare.com/files/173752956/J ... 8.zip.html
Awatar użytkownika
Wódz 10
rasowy masterfulowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 15-12-2006, 20:44

Re: Mike Patton bands

14-01-2009, 11:07

grot pisze:Znana jest dokładna data wydana Mondo Cane? Bo po tym koncercie, który można zobaczyć w internecie nabrałem ochoty na właśnie taki wakacyjny krążek.
Zacieram ręce. Napaliłem się na ten krążęk (ostatnio w ogóle mam fascynację Pattonem - tzn. tym muzykiem, nie userem ;) ).
I dream of colour music,
And the intricacies of the machines that make it possible
Awatar użytkownika
Melepeta
w mackach Zła
Posty: 709
Rejestracja: 07-02-2007, 12:51

Re: Mike Patton bands

14-01-2009, 11:28

Gość zadziwia mnie od lat swoją uniwersalnością i umiejętnością "muzycznej kreacji".
Six o clock.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Mike Patton bands

14-01-2009, 16:04

Patton to przechuj i ześwirowany muzyczny cwaniak, od dłuzszego czasu katuje soundtrack jego autorstwa do A Perfect Place... niezle pojechane, rozwala mnie to,ze koles umie odnalezc sie w kazdej stylistyce muzycznej.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Mike Patton bands

27-02-2009, 13:24

to już łoficjalnie:
Faith No More planuje w 2009 roku powrócić do wspólnego grania - potwierdził to rzecznik wokalisty grupy Mike'a Pattona. Zespół zapowiada, że będą występować tylko w Europie i że nie planowane są żadne występy w Stanach Zjednoczonych.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

27-02-2009, 13:31

Analripper pisze:to już łoficjalnie:
Faith No More planuje w 2009 roku powrócić do wspólnego grania - potwierdził to rzecznik wokalisty grupy Mike'a Pattona. Zespół zapowiada, że będą występować tylko w Europie i że nie planowane są żadne występy w Stanach Zjednoczonych.
gites wiadomość, oby tylko już nic nowego nie nagrywali
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Mike Patton bands

09-04-2009, 13:46

jak na razie polskich dat nie ma ..

Upcoming FAITH NO MORE shows:

Jun. 12 - Download - Donington Park UK
Jun. 13 - Greenfield - Interlaken, Switzerland
Jun. 14 - Rock in Idro - Milan, Italy
Jun. 19 - Nova Rock - Nickelsdorf, Austria
Jun. 20 - Southside - Tuttlingen, Germany
Jun. 21 - Hurricane - Scheebel, Germany
Jun. 24 - Kaisaniemi Park - Helsinki, Finland
Jun. 25 - Hovefestivalen - Arendal, Norway
Jun. 27 - Peace & Love - Borlänge, Sweden
Ojciec
zaczyna szaleć
Posty: 148
Rejestracja: 23-02-2018, 11:07

Re: Mike Patton bands

19-05-2019, 14:38

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Mike Patton bands

19-05-2019, 20:56

Widziałem newsa na ten temat i przeczytałem, że Patton nagrywa z Jean-Claudem VanDammem.
Przez kilka chwil byłem mocno confused.
dobry kościół to kościół spalony
Ojciec
zaczyna szaleć
Posty: 148
Rejestracja: 23-02-2018, 11:07

Re: Mike Patton bands

30-06-2019, 20:45

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5245
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Mike Patton bands

14-08-2019, 08:25

Po blisko 20 letniej przerwie wraca na scenę Mr Bungle, na razie tylko koncertowo w USA, ze Scottem Ianem na gitarze i Dave'em Lombardo na wiadomo czym, ale i tak my ass is on fire....:-)
Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Mike Patton bands

14-08-2019, 09:34

Sgt. Barnes pisze:Po blisko 20 letniej przerwie wraca na scenę Mr Bungle, na razie tylko koncertowo w USA, ze Scottem Ianem na gitarze i Dave'em Lombardo na wiadomo czym, ale i tak my ass is on fire....:-)
Obrazek
Też chciałbym zobaczyć na żywo bangla.
Na płytę bardzo nie liczę, bo pewne będzie jak sol invictus 7/10.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ggfh
w mackach Zła
Posty: 927
Rejestracja: 09-03-2015, 17:32

Re: Mike Patton bands

25-03-2020, 08:27

Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Mike Patton bands

25-03-2020, 10:07

https://tetema.bandcamp.com/album/necro ... t-4-3-2020

Nowinka w Ipecac - tetema. Mi nie podeszło, ale może komuś się spodoba.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Mike Patton bands

14-08-2020, 15:55

Kupiłem jakiś czas temu za 35 zł na przecenie taką płytę (jest też dostępne cd):
Obrazek

Zaskakująco dobre, czuć rękę Pattona od początku do końca.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: Mike Patton bands

27-01-2021, 14:26

Tomahawk w lepszej formie niż ostatnie FNM, chociaż jak wypuszczą zapowiadany na ten rok nowy long obie kapele, będę wyjątkowo ukontentowany:
ODPOWIEDZ