Trzaski, zgrzyty i skowyty.

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

19-12-2013, 20:04

megawat pisze:Kurwa... Nie wierzę... http://wyborcza.pl/1,75475,15130664,Zbi ... ardy_.html
Widzę,że trzymasz rękę na pulsie,lol
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

19-12-2013, 20:24

Wiem, że lekko starawy "news". Ale ja na codzień "Wyborczej" nie czytuję. ;)
W każdym razie zbyt młodo i w ogóle chujowo...
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

19-12-2013, 20:57

Nawet nie wiem,co w tej wyborczej napisali;)Natomiast mam wrażenie,że od jakiegoś tygodnia się o niczym innym się nie mówi/pisze.
Sam wielkim fanem Karkowskiego nie byłem,wolałem go na pewno w kolaboracjach niż solo,natomiast zajebiście podobała mi się jego postawa,wprost uwielbiałem czytać teksty jego autorstwa oraz wywiady z nim.Był totalnym zaprzeczeniem stereotypu artysty wywodzącego się z kręgów akademickich,zresztą on sam odcinał się od jakichkolwiek tradycji muzycznych.Był radykalny,ale mam wrażenie,że w jego postawie nie było cienia pozy.Zresztą napisano już tej postaci tak dużo,że ciężko coś nowego dodać.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

16-01-2014, 19:46

we wrotycz pojawiły się jakieś trzaski.

a chuj, wkleję:


Ponizej polecamy taka wlasnie mieszanke najnowszych plyt, ktore pojawily sie w ostatnich tygodniach w naszym katalogu. W szczegolnosci na uwage z pewnoscia zasluguja szamanskie i rytualne pozycje z wytworni Vegvisir jakie sciagnelismy dla Was z dalekiego Jekaterynburga. Sluchacze ceniacy dokonania sygnowane logo Aural Hypnox powinni byc zachwyceni.

AD LUX TENEBRAE "The Call of the Wild" CD (Vegvisir) - 30 PLN
ATARAXIA "The Moon Sang on The April Chair" CD (Twilight) DigiPack - 30 PLN
ATARAXIA "Mon Seul Désir + Des Paroles Blanches" CD (Twilight) DigiPack - 30 PLN
CLOSING THE ETERNITY and AD LUX TENEBRAE "Nearby Being" CD (Epidemie Records) Digisleeve - 30 PLN
CON-DOM "Live Assault 1 / Live Assault 4" CD (Industrial Recollections) - 30 PLN
CON-DOM "Subjection" CD (Industrial Recollections) - 30 PLN
GRUNT "World Draped In A Camouflage" CD (Freak Animal) - 30 PLN
JARBOE "Indemnity" Gold LP (Burning World) - 70 PLN
KIRLIAN CAMERA "Erinnerung" CD (Twilight) - 30 PLN Reedycja płyty wydanej w 1994 przez Discordia. Obecne wydanie zawiera 4 utwory bonusowe.
KRIEGSFALL-U Untitled CD (Epidemie) DigiPack - 30 PLN
KURBONSHO "Vahan Songs" CD (Vegvisir) A5 Hardcover digibook - 35 PLN
LARRNAKH "Like the silken shrounds of loneliness" CD (Epidemie) DigiPack - 30 PLN
LUSTMORD "Monstrous Soul" DLP (Burning World) - 70 PLN
LUSTMORD "Zoetrope" DLP (Burning World) - 70 PLN
SPLENDOR SOLIS "Letum… Non Omnia Finit" CD (Vegvisir) - 30 PLN
V/A "Hour of the Wolf" CD (Freak Animal) A5 - 30 PLN Prawie 4 20. minutowe sety. W akcji Martin Bladh (IRM), Kristian Olsson (Survival Unit. Alfarmania), Kevin Tomkins (Sutcliffe Jugend) i Joel Danielsson.
VAZHES "Seid" CD (Vegvisir) DigiPack - 30 PLN
VELEHENTOR/VISHUDHA KALI/CLOSING THE ETERNITY "Ishopanishad" CD (Vegvisir) Digipack - 30 PLN
VISHUDHA KALI "Psenodakh" CD (Vegvisir) - 30 PLN

a ze starszych widzę, że w spisie mają jeszcze:
GRUNT "Someone is watching" CD (Force Majeure)
GRUNT "Someone is watching" T-shirt (Force Majeure)

Ale pewnie już wyprzedane :-)
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

26-01-2014, 20:30

Smyki, a polski twór SCHMERZ - OLD SCHOOL MISANTROPHY znacie? Na zachętę napiszę, że 'gra' tam niejaki Mgla.

Dawno to wyszło, nie wiem czy jeszcze jest dostępne, dzisiaj sobie odświeżyłem ten płytex i przetrwał próbę czasu.
Próbkie:


No i zajebiście wydane - a to swoją drogą wszystkie wydawnictwa NN są w pytkie.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

04-02-2014, 20:53

CMI padło

Hey all! Cold Meat Industry is Dead! I thought you ought to officially announce this..., and I should have told you long before.... But briefly: it has been hard to admit it... and to let it go! I am confident of my decision. I had a lots of fun during the years of creating CMI and I've learned it made a massive impact on the music scene. Being in the middle of this creative storm I got personally drained, it emptied my body of strength, and happiness. It caused me deep depression, alcoholism, and misery. I, who thought I was invincible... It was hard to admit to me, and also to all people around me. Now, I am finding the way back to my innerself, and exploring life again - and music! I am proud of what I have done, but will not rest with that! Ashes to ashes, dust to dust, the Familygrave is sealed!
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

04-02-2014, 20:55

To jak rasowy polaczek czekam na megawyprzedaże magazynów CMI
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

04-02-2014, 21:27

hype na martiale, neofolki i industriale się skończył więc się nie dziwię. Trochę jednak dobrych płyt u nich było.
Coś tam było! Człowiek!
535

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

04-02-2014, 21:32

Tyle gotówki na te szumy poszło, a teraz rozszarpią za grosze.
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4040
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

04-02-2014, 21:35

No kurwa szkodaaaa!
support music, not rumors
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re:

04-02-2014, 22:35

Skaut pisze: Trochę jednak dobrych płyt u nich było.
Chyba tylko BDN przychodzi mi do głowy.Nigdy nie było mi po drodze z tym labelem,choć wypracował pewną estetykę i styl,z którym wielu ludzi zaczęło się utożsamiać.CMI był w tym konsekwentny,nie próbował się redefiniować pod wpływem "nowych czasów ".Dla jednych pozostanie przedmiotem kpin i oskarżeń o promowanie wsi,dla innych pozostanie kultowym zjawiskiem.Z tej strony patrząc,nie znam podobnego (kontrowersyjnego) labelu z tych rejonów.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

04-02-2014, 22:48

KKK pisze:
Skaut pisze: Trochę jednak dobrych płyt u nich było.
Chyba tylko BDN przychodzi mi do głowy.
Nie no wsi tam było jak pisałem sporo, ale CMI to nie tylko BDN :D Z dobrych/bardzo dobrych warto wymienić Karjalan Sissit, MZ.412, Deutsch Nepal i ichni "Eroticon" (choć i tak daleko temu do "Deflagration Of Hell"), Pimentola z zajebistym "Misantropolis" , Rome czy Sephiroth.
Coś tam było! Człowiek!
535

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

04-02-2014, 22:51

Parę, bez wątpienia, dobrych płyt, szczególnie w pierwszej setce, wyszło.
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re:

04-02-2014, 23:11

Skaut pisze:
KKK pisze:
Skaut pisze: Trochę jednak dobrych płyt u nich było.
Chyba tylko BDN przychodzi mi do głowy.
Nie no wsi tam było jak pisałem sporo, ale CMI to nie tylko BDN :D Z dobrych/bardzo dobrych warto wymienić Karjalan Sissit, MZ.412, Deutsch Nepal i ichni "Eroticon" (choć i tak daleko temu do "Deflagration Of Hell"), Pimentola z zajebistym "Misantropolis" , Rome czy Sephiroth.
Dla mnie jedyną przekonującą rzeczą w całym tym oceanie szmiry jest właśnie BDN.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

05-02-2014, 08:25

KKK pisze:
Skaut pisze:
KKK pisze:
Chyba tylko BDN przychodzi mi do głowy.
Nie no wsi tam było jak pisałem sporo, ale CMI to nie tylko BDN :D Z dobrych/bardzo dobrych warto wymienić Karjalan Sissit, MZ.412, Deutsch Nepal i ichni "Eroticon" (choć i tak daleko temu do "Deflagration Of Hell"), Pimentola z zajebistym "Misantropolis" , Rome czy Sephiroth.
Dla mnie jedyną przekonującą rzeczą w całym tym oceanie szmiry jest właśnie BDN.
no ale mówisz tak po poznaniu powyższych czy marudzisz jak stara baba?
Coś tam było! Człowiek!
535

Re: Re:

05-02-2014, 09:09

KKK pisze:
Dla mnie jedyną przekonującą rzeczą w całym tym oceanie szmiry jest właśnie BDN.
Jak chcesz, ale kompletnie się z tym nie zgadzam. Postrzeganie CMI przez pryzmat BDN jako jedynej "przyzwoitej" (w tym przypadku to niedobre słowo więc "") kapeli, jest przynajmniej nieporozumieniem.
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

05-02-2014, 10:46

Nie no, Cold Meat jeszcze kilka przyzwoitych płyt wydało... Taki np. NOD był bardzo, bardzo przyzwoity a nieczęsto się o tym projekcie wspomina.
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

05-02-2014, 14:05

Skaut@ W temacie CMI jestem gdzieś tak od 1995,trochę tych płyt się przewinęło od tego czasu.Jeśli w ostatniej dekadzie pojawiło się coś ciekawszego od "żelaznej klasyki" i nazw,które poniekąd tworzą tą markę,chętnie oddam honor- nie jestem uprzedzony z zasady.I jak narazie to ty jęczysz jak stara baba,nie bój się,nie próbuje ci niczego odebrać,to tylko moje,mało znaczące zdanie.

535@ I OK!Nie będę polemizował.Jak wyżej.Chodzi mi po prostu,że gdybym na dziś dzień miał wskazać jedną rzecz,której słuchanie nadal mogłoby sprawić mi przyjemność,byłoby to BDN
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

05-02-2014, 14:18

manieczki pisze:Smyki, a polski twór SCHMERZ - OLD SCHOOL MISANTROPHY znacie? Na zachętę napiszę, że 'gra' tam niejaki Mgla.

Dawno to wyszło, nie wiem czy jeszcze jest dostępne, dzisiaj sobie odświeżyłem ten płytex i przetrwał próbę czasu.
Próbkie:


No i zajebiście wydane - a to swoją drogą wszystkie wydawnictwa NN są w pytkie.
Mam ten materiał! Bardzo dobra pozycja - jak ktoś lubi czarny, gęsty ambient, to jest to w sam raz.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Trzaski, zgrzyty i skowyty.

05-02-2014, 14:24

manieczki pisze:Smyki, a polski twór SCHMERZ - OLD SCHOOL MISANTROPHY znacie? Na zachętę napiszę, że 'gra' tam niejaki Mgla.

Dawno to wyszło, nie wiem czy jeszcze jest dostępne, dzisiaj sobie odświeżyłem ten płytex i przetrwał próbę czasu.
Próbkie:


No i zajebiście wydane - a to swoją drogą wszystkie wydawnictwa NN są w pytkie.
Też polecam New Nihilism.Marcin wydał trochę fajnej muzyki,można nabyć za naprawdę śmiesznie niskie pieniądze.I zgadza się - są świetnie wydane.
ODPOWIEDZ